The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcap81%Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcap19%Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap 
Саманта Такър
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap 
Том Милс
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap 
Алекса Рен
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap 
Selene
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeПон Ное 07, 2011 6:58 pm

Имението бе оставено на мен от баща ми.Дори не го познавах,а той се бе погрижил за всичко.Той имаше вкус..уникален вкус...Е естествено съществуваше това момче Рейдж,което можеше да съсипе и най-хубавите тапети,завивки от кадифе и прекрасни френски прозорци,но това са...момчетата.

Къщата отвън:

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Denpasar-residence-in-bali-1
Фитнес залата на Рейдж (токущо оборудвана се криеше зад тези стени.Той ренира,аз хващам тен)

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Modern-translucent-pool-house-design-1

Спалнята,както в началото така й все още Рейдж и аз рядко излизаме от тази стая.Да отивахме до кухнята..но после пак тук...

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Bedroom-ideas-hulsta-4
В задната част в една кухина стояха кинжалите и оръжията на рейч,но иначе до тук това е една от любимите ми стай


Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж 59_big

Банята...моето място,релакс...спокойствие.Рейдж спи!!!

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Sant_12


Всекидневната,ако Рейдж е с братята навън или по някаква чиста случайност не ме е награбил аз съм тук и ям сладки пуканки гледайки "Хари Потър' 'Матрицата" или....някой друг филм.


Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж 2

Кухнята...банките кръв,обикновената храна,кафето и всичко друго беше тук...нощните разходки...Любимо

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Dream-modern-kitchen-design



Тунелите под къщата свързващи домът ни с Братството..


Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Gallery_36

Нашият сладък малък дом..Останали са още две свободни стай



Тази за гости

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Ee_bedroom_01_by_gmsquare


И още една,която по нататък ще се направи...








Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeПон Ное 07, 2011 7:08 pm

Излезнах от залата с уредите ми . Току що свърших с тренировката . Огледах се и усетих че трябва да се изкъпя. Видях Мариса да плува в басейна . Това бе момичето с което желаех да прекарам целият си свят. Обичам я и винаги ще я Обичам.
Тя не ме виждаше плуваше с гръб към мен . Засилих се и скочих в басейна . Паднах точно до нея . Излезнах на повърхноста и срещнах прекрасните и очи да ме гледат .
- Как си ? - попитах я аз
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeПон Ное 07, 2011 7:14 pm

Засмях се и го прегърнах:
-Пред инфаркт!Сърцето ми спря и не мога да дишам!Помощ!-престорих се,че припадам и тръгнах да го целувам.Но тогава ме удари силна миризма на пот.ДРъпнах се и запуших нос:
-Имаш нужда от баня!Веднага!-отново се усмихнах се и се потопих във водата.
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeПон Ное 07, 2011 7:21 pm

Тя се потопи ..Стана ми смешно след нейният коментар . Потопих се след нея .. и отворих очите си докато плувах. Бях щаслив с нея. Протегнах си ръката и я хванах за нейната . Дръпнах я към мен и я целунах докато бях ме подводата .
Изплувах на повърхноста като я издърпах нагоре . Целунах я отново и казах
- Това е секси .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeПон Ное 07, 2011 7:25 pm

Поклатих глава и казах ужасено:
-Не това..това е УЖАСНО!-засмях се и заплувах бързо към краят на басейна.Излязох и се затичах.Рейдж беше вече пред мен:
-Не си честен!!!-поклатих глава и пак се промъкнах покрай него.Запътих се към банята като хвърлих банският си на земята.Пуснах водата и зачаках да се напълни!
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeПон Ное 07, 2011 7:36 pm

Телепортирах се пред нея след като я видях , че излезна от басейна , но тя избяга към банята. Тръгнах бавно след нея. Мариса нямаше къде да избяга. По пътя си видя банският и , който бе наземята . Усмихна се като се сети , че тя е чисто гола и е в банята.
Влезна вътре и видя как е седнала във ваната. Пълна с вода.
Приближих се до нея и я целунах .
-Може ли да влезна?
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 3:03 pm

УСмихнах се и поклатих глава:
-Нямам избор нали?-пратих му въздушна целувка и се свих в ваната.
-Обичам те!-засмях се и го погледнах той влезе във ваната и бързо се присламчих до него като се свих на гърдите му:
-Гладна съм!-казах тихо и захапах нежно вратът му...знаех,че ще ме разбере
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:02 pm

Влезнах във ваната и казах
- И аз те Обичам .
Тя се отпусна до мен и усетих как ме захапва за врата , но нямаше какво да се прави . Тя е новак и доста често трябва да яде . Усмихнах се и видях как малка какпа кръв падна във ваната и веднага се смеси с водата .
Тя отпусна захапката си и аз бързо я целунах по устните .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:05 pm

Опаа!Малко кръв.Дръпнах се и той ме целуна:
-Извинявай!Не исках найстина!-усмихнах се невинно и го погледнах в очакване...Дали щеше да ми даде да си хапна от него.Леле,че съм животно...Леко се изчервих и го погледнах:
-Как си?-да беше ми любопитно как е...
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:11 pm

- Добре съм - отговорих - И спокойно няма нищо .
Усмихнах се и през ума ми мина " За нея бих умрял неми пука какво ще ми причини"
Протегнах се леко като се опънах във ваната . Напълних си едната длан с малко вода и я опръсках .
-Ами ти как си?
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:28 pm

Усмихнах се и се приближих към него.Знаех,че ще го заболи като пия от него,но това бе само в началото.Целунах го по врата и прошепнах:
-Съжалявам!-захапах го и почнах бавно да ппия...Беше толкова вкусен.Леко се надигнах и седнах в скута му.Да буквално там.Осетих всяка част от него и леко се отърках.Дръпнах се и прокарах езикът си по раничките на вратът му.
-Благодаря ти любов моя!
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:32 pm

- За теб всичко - отговорих аз и я целунах . - Как си сега?
Прегърнах я и задържах погледа си на очите и . Раните заздравяха мигновено , а кръвта от водата ичезна.
Очите и бяха зашеметяващи ,неможех да откъсна поглед от тях.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:35 pm

Усмихнах се и казах доволно:
-Много добре!Ами ти искаш ли?-отместих русата си коса от вратът ми и се приближих към него.Този път щях да настоявам!Не беше се хранил от мен от много отдавна.Не бях съгласна.Ако не пиеше сега щях да реша,че ми изневерява...
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:45 pm

Не исках да я наранявам , затова близките няколко месеца избягвах нейната кръв и си крадях от банката .
-Не искам да те нараня , но заради теб ще го направя . - Казах аз като се наведох и първо целунах мястото , а после я захапах . Леко започнах да пия от кръвта и, бе Страсшно вкусна , но не трябваше да прекалявам . Изпих малко и се дръпнах като целунах раните който бях оставил.
-Извинявай . Обичам те - казах аз наситил се .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:48 pm

-НЕ!Още!-нацупих се и извърнах подлег.Не не и пак не.Стига толкова нежности.Това не бе типично за него.Каков му ставаше.Той бе груб,егойстичен...в него се влюбих,а не в лигаво момченце,което не иска да ме нарани.Връзката ни имаше тръпка,а той подтискаше всичко в себе си,защото...и той дори не знаеше защо!!!
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:51 pm

Забих зъбите си грубо в нея и обхванах тялото и с двете си ръце. Започнах грубо да смуча от кръвта и докато не се наситих.
Отлепих устните си от врата и , и казах
-От кога не бях пил хубава кръв - отпуснах се леко потънал в блаженство .
Видях как леко потече кръв на във ваната , но не му обърнах много внимание .
- Как си ?
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:56 pm

-Щастлива!-възкликнах и го прегърнах.Боже толкова ли беше трудно?Засмях се и леко се дръпнах от него:
-Не беше толкова трудно да се държиш нормално нали?Така дее....Когато сме върху масата или в леглото не ти пречи,а сега се правиш на нещо което не си...не ми допада така....Виж този Рейдж!-казах и го целунах нежно по устните-Той ми харесва и в него се влюбих..
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:02 pm

Целунах я като всякаш се приковах за нея
-Стига говори - казах аз и отново я целунах
Бях се променил защото ме бе грижа да не я загубя , но някъде вътре в себе си все бях същият егоистичен и нахален тип .
Повдигнах я и излезнах ме от ваната. Писна ми от водата и тръгнах към спалнята .
Целувах я през цялото време докато ходих до там.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:08 pm

-Ама не се изкъпа!-изхленчих и засякох погледът му,знаех че ако не ммлъкна задникът ми много бързо ще почервенее.Усмихнах се и сгуших глава във вратът му.Чудех се накъде е тръгнал,но той решаваше.
-Липсваше ми!-прошепнах и целунах плътта му...Беше ми хубаво..бях щастлива и...ахх беше много приятно
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:11 pm

-Ще се изкъпя след като свършим - казах като я преметнах през рамо и я пляснах един път по дупето. Обичах да го правя , да чувам звука на пляскането .
Завих по коридора и влезнах през първата врата . Озовахме се в спалнята. Хвърлих я на леглото и застанах над нея .
- И ти ми липсваше - казах като я целунах страстно .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:16 pm

Засмях се и се опитах да избягам,но нямаше шанс.Скрих лице зад ръцете си и измънках:
-Няма ме!-леко се засмях и разтворих пръсти да го видя.Усмихваше се.Махнах си ръцете и се излегнах на леглото.Протегнах се и гърдите ми леко се надигнаха.Нарочно ги надигнах още малко и го погледнах палаво,като прехапах устната си...
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:40 pm

Знаеше че ме дразнише с нейното перфектно тяло , затова я целунах бързо между гърдите и и запрокарах грубият си език , който все още бе кървав по гърдите и нагоре и надолу, като оставих бледо червен пунктир откъдето е минал .
- Ето те тук си - казах аз като се усмихнах дяволито . Хванах и ръцете настрани и не и позволих да се движи. - А сега къде ще бягаш ?
Целунах я отново по челото и реших да си поиграя с нея .[/b]
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:44 pm

Засмях се тихичко и казах:
-Амиии ще видиш!-Затворих очи и се телепортирах зад него:
-Буу!-извиках и хукнах изключително бързо.Прескочих няколко стъпала,като за малко да падна и излязох от къщата.Затичах се по двора и се скрих зад едно дърво.Беше МНОГО студено.Потръпнах леко и сложих ръце на устата си,за да не издам местонахождението си.Раменете ми се тресяха от смях....
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:49 pm

Знаех къде точно ще отиде затова слезнах надолу по стълбите бавно и излезнах от къщата . Тя винаги отиваше на едно и също място . Усмихнах се и тръгнах да обикалям къщата , минах ъгълът и знаех че вече не ме вижда. Телепортирах се точно зад нея , зад онова дърво в градината
- Буу - Казах аз .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:57 pm

Изписках я хукнах отново.Бях гола беше ми студено и беше тъмно и..паднах.Коляното ми се разрани и очите ми се напълниха със сълзи.Не обичах болката.Не не не не не я обичах...Рейдж дойде към мен ии изхлипах:
-Ауу...-знаех,че му е гадно,но и знаех че някак си му е смешно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Имението на Клеър
» Пред имението
» Боулинг в имението
» Имението на Galina
» Имението Куимби, Дойл, Мартинез и Джейсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: