The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Герои на третокурсниците - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcap81%Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcap19%Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcapГерои на третокурсниците - Page 2 I_voting_barГерои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcapГерои на третокурсниците - Page 2 I_voting_barГерои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcapГерои на третокурсниците - Page 2 I_voting_barГерои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcapГерои на третокурсниците - Page 2 I_voting_barГерои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcapГерои на третокурсниците - Page 2 I_voting_barГерои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcapГерои на третокурсниците - Page 2 I_voting_barГерои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcapГерои на третокурсниците - Page 2 I_voting_barГерои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcapГерои на третокурсниците - Page 2 I_voting_barГерои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcapГерои на третокурсниците - Page 2 I_voting_barГерои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Герои на третокурсниците - Page 2 I_vote_lcapГерои на третокурсниците - Page 2 I_voting_barГерои на третокурсниците - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Герои на третокурсниците

Go down 
+13
Корнелия Де Ла Русо
Ейми Джонсънс
Тран Дюбос
Бела Гомез
Ванеса Паркър
Тейлър Адамс Кингстън
Ема Адамс
Роуз Хатауей
Анджела Даркгърл
Алекса Рен
Наташа Фицрой
Айлин Хърмаян
Клеър Монгомъри
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Корнелия Де Ла Русо
Students
Students
Корнелия Де Ла Русо


Брой мнения : 2

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 8:42 pm

Име:Корнелия Де Ла Русо
Години:16
Вид: тъмна вещица
Външен вид: Висока извивки там кадето трябва иначе стройна. С кестенява коса, изразителни лешникови очи ,алени устни , попринцип не променям прическата си но обичам конската опашка. Различен стил на обличане. Може да бъде много лъчезарна но и много мрачна.
Характер: Различно. Може и да е много чувствителна въпреки да не и личи. Когато вече и лазят по нервите може да стане лоша. Страста и е да плува и да бъде във водата въпреки че не го умее много добре . Мрази споровете лъжите и клюкарите.
История: Родена на 30 юни израстнала в Америка . За пръв път открих дарбите си на 13. Тогава се изгубих в гората. Много обичах да ходя там, чуствах се свободна, забравях всичко, не знаех кое е семейството ми , не знаех за какво живея.. До езерото се изви жестока буря, паднах и едва се хванах на един клон. Изтървах се и следващото, което си спомнях е лицето на непознат , усъмних се, беше много привлекателен, но и много мрачен като вещер... да, защото беше вещер, помогна ми, а след това изчезна из дебрите на гората.... Изведнъж се озовах в някаква стая, помислих, че е сън. Погледнах се в огледалото и видях една вещица, след това разбрах, че това всъщност е моята майка, Аманда Де Ла Русо, а привлекателният вещер- Адам Де Ла Русо..Онази нощ, онази буря преобърна живота ми, от онзи ден разбрах за произхода си, имам един по- голям брат и една по- марка от мен сестра... сега съм на 16 години, трети курс, уча в академия " Шадоухуд". И.. ето ме тук, на 16 години, вещица, знаеща за какво живее...
Дарба:телепатия, телепортация и способност да прокълнава
Зодия : Рак
Ментор: Елинор Кейн ако иска
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 8:35 am

Добрем.Одобрена си ^^
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 8:25 am

Име:Маги

Години:5

Вид:дух

Външен вид:Маги е малка и сладка като всяко детенце.Има руса косичка-къса.Когато е умряла косата и е била къса,но дори като дух косата и расте.Невините и очички са пъстри,но често се менят към сини-нямат постоянен цвят.Има дълги мигли и малки сочни устни.

Характер:Маги е щаслива доте.Макар и да е дух тя все намира с както да се забавлява.Не разбира много неща от живота,но още е малка-или поне така изглежда.Не се ядосва лесно-но тя даже още не разбира какв ое ярост.Понякога е тъжна-даже доста често когато е самотна.Обича много животните и им се радва.


История:Маги живее с родителите си.Има по-голяма сестра която е виждала само първата година от живота си.После сестра и изчезва.Маги не я помни много добре,но е слушала от родителите си за нея.Когато става на пет умира от болест.Това съсипва цялото им семейство.Тя ги наблюдава от отвъдното,но не може да се свърже с тях.Малко дете в този свят само не би оцеляло.Отива в едно магически училище с надежда да намери помощ.Малката Маги обаче е срамежлива и често се крие в сенките.Не излиза много пред очите на другите.Често се чува децки смях в стаите в които се намира Маги.

Дарба:може да накара хората да се влюбват,хипноза и елемент вода.

Зодия :Дева

Ментор:Клеър Монгомъри

Снимка:

Герои на третокурсниците - Page 2 A-little-girl-praying

П.п:Ако може да ме приемете..ако трябва годините да са ми 5/16-равни на 16..нз..
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 8:28 am

Сладурски герой ^^ .Та такам.Добре ще те одобря ще си индивид..,а не трети курс и ще си на 5 годинки.
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 8:55 pm

Име: Морган Рийд

Години: 17

Вид:вампир

Външен вид: Морган е висока 170 см.Има дълга до кръста катранено черна коса и тънки добре оформени вежди.Устните и са плътни и много сочни.Очите и са кестеняви, но когато е жадна са алено червени.Има дълъг и добре оформен маникюр.Очарова всички с прелестната си усмивка.Различен стил на обличане.

Характер:Много усмихната или много мрачна.Умее да се сприятелява лесно и бързо с другите.Разбира ги и им дава съвети, ако има възможност.За препоръчване е да не ме ядосват, защото ставам много лоша.Обича животните, макар да трябва понякога да се храни с тяхната кръв.Много страстна когато пожелае.

История:Родих се на 2 август в най-голямата жега.Родителите ми ме отгледаха много добре.Бях перфектната ученичка и дъщеря.Но на 30 май 2009 година изчезнах.Помня, че се бях запознала с едно много симпатично момче, което се оказа, че ще промени целия ми живот или по-точно съществуване.След като се позабавлявахме с него, отидохме до някакво дърво и той седна.Аз не исках да сядам, защото същия ден беше валяло, но той ме придърпа и седнах в него.Целунахме се и усетих как отиват неговите устни към врата ми и как ме ухапва.Болката беше ужастно силна.Събудих се след няколко дни и всичко беше различно.Виждах абсолютно всичко,чувах всичко.Имах много голяма жажда за кръв... Бях се превърнала във вампир!!!Така започна новия ми живот.

Дарба: телепатия,хипноза,видения,внушение за болка

Зодия:Лъв

Ментор: Клеър Монгомъри

Снимка:Герои на третокурсниците - Page 2 011482236


Последната промяна е направена от Морган Рийд на Съб Юни 18, 2011 8:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 8:05 am

Само премахни някои от дарбите тъйкато са твърде много и ще те одобря.


*Попринцип 3-ти курс за на 16,но може да си на 17.
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 8:14 am

Готово Усмивка
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 8:21 am

Одобрена ^^
Върнете се в началото Go down
Абигейл Тейлър
Students
Students
Абигейл Тейлър


Брой мнения : 13

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 10:21 pm

Име: Абигейл Тейлър
Прякори: Аби, Абс, Ей (като А от английски) Ей Тей

Години: 16 /1995 3 юли/

Вид: Зооморф /бял тигър/

Външен вид: Аби е с дълга руса коса, на места прошарена от кафеникави кичури, но като цяло е към златисто русо. Очите й са сини, преминаващи в сиво, в което могат да се видят сиви пламъци, понякога стават зелени, зависи от светлината, разбира се. Има красива усмивка с блестящи бели зъби, която показва доста често.
Тя е слаба и атлетична, което се държи на редовното плуване и джогингът сутрин в парка.
Всеизвестно е, че Абигейл Тейлър е наистина красиво момиче.
Животинска форма:
Абс е бял тигър, но без райета, абсолютно бял като сняг с малки уши, същите синьо-сини очи. Тялото й е огромно и мощно, което може да нарани много същества. Но все пак думите с които ще опиша тази форма са красота и изящество. Не може да се отрече, че животното е наистина красиво.
Дори можеш да забравиш замалко фактът, че зад симпатичната муцунка с дълги бели мустачки се крият смъртоносни зъби...

Характер: Сякаш е голямата сестра на всичките си приятели, тъй като прави всичко възможно да им помогне и да се погрижи за тях. Спокойно и уравновесена, това е тях. Много е умна (може да се каже, че е математически гении, може да реши почти всяка задача). Перфектна в очите на приятелите си. Все пак има един мъъничък недостатък. Понякога е наистина, дори прекалено...перверзна и любопитна! Да, правилно прочетохте, математичката се интересува от..интимни отношения. Когато някой заговори за тази тема, просто се залепва, така да се каже за нея.
Другият й недостатък е, че си пада по умни, забавни и красиви момчета. Очите й остават в такъв мъжки индивид.
Има слабост към животните. Върла природозащитничка, вегетерянец и твърдо против за носенето на естествена кожа.
Има два страхотни таланти: невероятно пеене и рисуване.
Обича: животни, музика, фотография, да пътува, сладолед
Мрази: дрехи от естествена кожа, месо, лъжци

История: Близначките са отраснали в Канада, но когато стават на 10 години се местят се местят в Калифорния, където Адисън се запознава със сърфинга, докато Аби - с гмуркането. Когато понижават баща им от работата му в Калифорния, "сестрите Ейс" вече на 15 са принудени да се откажат от хобитата си или да отидат на обществено училище. То е истински ужас за тях, защото не разбират съучениците си и ги мислят за някакви ненормалници и хахавелници със странни наклонности.
Докато съучениците им ги мислят за зубърки, натегачки и много ги закачат, обиждат ги и игнорират в училище. Затова "Ейс" са свикнали да разчитат само на себе си .
Поради вече орязаният бюджет на семейство Тейлър, се налага момичетата да си намерят работа за да могат да подържат хобитата си. Абигейл си намира работа като фотограф, а Ади успява да стане асистент на сърф шоп.
И след като Абигейл е фотограф а Адисън асистент на сърф шоп, двете успяват да се издържат без родителска помощ.
Със събраните пари (или повечето от тях след като двете момичета харчат доста от заплатата си за поправянето на сърфове или за участия в състезания по плуване) двете си наемат апартамент.
Един ден, когато Ей Тей снима, казва:
- Ех, иска ми се да бъда бял тигър, да бягам с останалите животни!
Тя се превръща в бял тигър! Изпада в ужас и просто си мисли, че иска отново да е човек. Връща предишната си форма и се връща в квартирата.
През това време близначката й се превръща в тюлен!
Когато се връщат и двете, Аби се обажда на родителите си:
- Мамо, татко! Аз и Ади..превърнахме се в животни и след това пак върнахме предишната си форма! КАКВО СТАВА?!
Те им отговарят, че са знаели, че това рано или късно ще се случи, тъй като са потомци на древна фамилия зооморфи.
Шокирани, двете сестри се ядосват на родителите им и тази тайна ги сплотява още повече.

Дарби: Говори с животните

Зодия : Рак

Ментор: Няма

Талисман: Гердан във формата на кръг, в който е издълбано древно заклинание за всмукване на вампири от миналите времена /нищо не прави, безполезно е/
Герои на третокурсниците - Page 2 4600287

Снимка: Герои на третокурсниците - Page 2 Ashley_Olsen
Герои на третокурсниците - Page 2 White-Tiger
С Ади:
Герои на третокурсниците - Page 2 Mary-kate%20and%20ashley%20business%20executives
Герои на третокурсниците - Page 2 Olsen_twins

1
2
3
like little
4
5

Друго:
Има куче /може, нали?/
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 9:03 am

Одобрена.
Върнете се в началото Go down
Адисън Тейлър
Students
Students
Адисън Тейлър


Брой мнения : 11

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 9:06 am

Име: Адисън Тейлър

Години: 16

Вид: Зооморф (превръща се в тюлен - клик и клик тук )

Външен вид: Външен вид: Преди Ади също била със златисто руса коса като на сестра си, но започва да се боядисва в по-тъмни тонове и сега косата й е светло кестенява, почти винаги свободно пусната, дълга под раменете.
Очите й са същите като на сестра й, сини преминаващи към сребристото, но тук-там се среща зелено.
Има малък нос, също като на сестра си почти идеално оформен.
Слаба е, също така и атлетична. Което е доста учудващо, защото почти постоянно яде, гризе или дъвче нещо високо калорично. Е, подържа формата си със сърф и веднъж седмичен фитнес. Какъвто и да е случея Адисън се облича с шорти и потник (лудааа) с хавайски мотиви.

Характер: Характер: Малко е хм....гадна към чужди хора, но опознае ли някого се отпуска и се разкрива, но не напълно. Разкрива се само на тези хора на които вярва.
Рядко се ядосва, но ако се стигне до бой рита доста силно за момиче.
В нейн стил е да си го върне по необичайн начин.
Пада си мързел. Не взема доста неща на сериозно. Всъщност е доста несериозна.
Не хлътва
толкова много по момчета защото повето които познава са на осемнадесет, а и повечето са простаци и тъпаци .
Обича приключенията стига някой да е до нея. Обича да яде.
Щом е весела - яде. Щом е тъжна- яде. Щом е под стрес - аде. Щом е ... е схванахте картинката.
Мрази математика, насилие над животните, прекалено нагримирани момичта, тъпаци, хора мислещи се за нещо повече от нея и от всички

История:
Двете със сестра й Абигейл са израснали в Канада, но когато са на 10 семейство Тейлър се местят в Калифорния. Там намират нови хобита - сърфинг за Адисън и гмуркане за близначката й.
"Сестрите Ейс" живеят охолен живот. Частно училище, скъпи хобита... докато не понижават баща им. Тогава се налага да избира - край на сърфа или да продължи да учи в обществено училище. Тя решава да отиде на обикновенно училище. Но скоро вместо училище, Адис почна да го нарича "затвор за маймуни".
Хората я мислеха за смотанячка и особнячка. Въпреки решението си, сем. още имаше финансови проблеми затова Адисън почна работа мечта - асистен в сърф шоп.
След няколко години събиране на пари заедно с Аби имат достатъчно за да наемат апартамент и да се изнесат на 15.
Докато е на плажа, една вълна я хваща неподготвена. Преобръщайки нея и сърфа й тя е дезориентирана и изплашена. В този миг става нещо странно - превръща се в тюлен. Щом стига отново сушата си връща формата. Намирайки сандалите и изхвърления на брега сърф, тя се прибира веднага вкъщи, забравяйки че е вир вода и в пясък.
По-късно научава за подобна случка със сестра си. Щом се свързват с родителите си има малко драма, но тайната сплотява Сестрите Ейс още повече.

Дарба: Да говори с животните (най вече тюлени)

Зодия : Рак

Ментор: все още няма

Талисман: Сребърна обица на която виси сребърна пластинка в формата на рибена кост. Подарък от баба й за 9 рожден ден (изгубила е другата) (нама нищо специялно, само й носи късмет във въображението)

Снимка: кликс а останалите са като тези на Абигейл

Животни: две африкански жаби джудже (може нали? ако трябва след като ме приемете да пратя ЛС на админа защото някъде прочетох че трябвало разрешение илил нещо)
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 11:59 am

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
Адисън Тейлър
Students
Students
Адисън Тейлър


Брой мнения : 11

Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 7:42 pm

ДААА!!! Парти
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на третокурсниците - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на третокурсниците
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Герои на четвъртокурсниците
» Герои на червените новаци/вампири
»  Герои на петокурсниците
» Герои на шестокурсниците
» Герои на учителите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Архив :: Архив(Герои)-
Идете на: