The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Герои на третокурсниците Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Герои на третокурсниците I_vote_lcap81%Герои на третокурсниците I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Герои на третокурсниците I_vote_lcap19%Герои на третокурсниците I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Герои на третокурсниците I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Герои на третокурсниците I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Герои на третокурсниците I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Герои на третокурсниците I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Герои на третокурсниците I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Герои на третокурсниците I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Герои на третокурсниците I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Герои на третокурсниците I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Герои на третокурсниците I_vote_lcapГерои на третокурсниците I_voting_barГерои на третокурсниците I_vote_rcap 
Саманта Такър
Герои на третокурсниците I_vote_lcapГерои на третокурсниците I_voting_barГерои на третокурсниците I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Герои на третокурсниците I_vote_lcapГерои на третокурсниците I_voting_barГерои на третокурсниците I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Герои на третокурсниците I_vote_lcapГерои на третокурсниците I_voting_barГерои на третокурсниците I_vote_rcap 
Том Милс
Герои на третокурсниците I_vote_lcapГерои на третокурсниците I_voting_barГерои на третокурсниците I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Герои на третокурсниците I_vote_lcapГерои на третокурсниците I_voting_barГерои на третокурсниците I_vote_rcap 
Алекса Рен
Герои на третокурсниците I_vote_lcapГерои на третокурсниците I_voting_barГерои на третокурсниците I_vote_rcap 
Selene
Герои на третокурсниците I_vote_lcapГерои на третокурсниците I_voting_barГерои на третокурсниците I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Герои на третокурсниците I_vote_lcapГерои на третокурсниците I_voting_barГерои на третокурсниците I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Герои на третокурсниците I_vote_lcapГерои на третокурсниците I_voting_barГерои на третокурсниците I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Герои на третокурсниците

Go down 
+13
Корнелия Де Ла Русо
Ейми Джонсънс
Тран Дюбос
Бела Гомез
Ванеса Паркър
Тейлър Адамс Кингстън
Ема Адамс
Роуз Хатауей
Анджела Даркгърл
Алекса Рен
Наташа Фицрой
Айлин Хърмаян
Клеър Монгомъри
17 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeСря Мар 23, 2011 2:47 pm

Име:
Години(16):
Вид(вампир,върколак,вещери/ци,магьосници,феии,зооморфи,самодиви,дух,сукуба вие избирате)
Външен вид(поне 4 реда):
Характер(поне 5 реда):
История(минимум 7 реда):
Дарба:
Зодия :
Ментор:
Талисман(по желание):
Снимка(пожелание):


Последната промяна е направена от Клеър Монгомъри на Нед Май 15, 2011 4:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Айлин Хърмаян
Students
Students
Айлин Хърмаян


Брой мнения : 2

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:04 pm

Име: Айлин Хърмаян
Години(16):16
Вид(вампир,върколак,вещери/ци,магьосници,феии,зооморфи,самодиви вие избирате) -фея
Външен вид(поне 4 реда): С кафява коса, с кафяви очи,много изпитателен поглед има понякога,красива и стройна,бледа кожа,светили устни,рядко се усмихва,въпреки че хората й са й казвали,че когато се усмихне изглежда много по-добре,но тя не го вярва,има много стройни и тънки крака,винаги носи черно,никога не е обличала друго,мрази останалите цветове,много обича да носи спирала,защото така смята,че й се подчертават миглите и тя обича да се подчертава това.
Характер(поне 5 реда): Непокорна,много буйна,не се вслушва в съветите на останалите,малко мързелива в учебната работа,не я интересуват оценките,непрекъснато търси приятели,мрази да яде пица,който посмее да го накара,му вдига скандал,когато е бясна на някого,за да не изкара яда си на него,тя започва да бяга много силно и докато не се оправи,не спира. Винаги,когато е нахъсана,си преговаря всички поговорки,които са мъдри,защитава приятелството.
История(минимум 7 реда):Родена в малко градче на елфите Саутмайър,на 12 октомври,майка й се казва Джулия,а баща й Питър,когато се ражда,те я виждат и веднага решават да й дадат това име. Като малка върши много пакости,родителите й много се тревожат за бъдещето й.Един ден толкова се ядосва,че момчето,което харесва,не я е поканило,че чак счупва най-ценната ваза на семейството. Всички са й бесни,но тя започва да чете такова красиво стихотворение от една книга,че й е простено.Омайва с думи и майка си да получи красив талисман.Много се ядосва,когато майка й й казва,че трябва да се преместят в нов квартал,близо до университета.Облекчава я обаче срещата с новата й приятелка Хера Салватор. После тя се записва да учи там и започва училищното приключение. Малка е и не е обвързана,заклела се е да си хване гадже,когато навърши 18 години.Заради това понякога я приемат за странна.
Дарба: Телекинеза.
Ментор: Клеър Монгомъри
Талисман(по желание): http://sanovnik.bg/files/lib/300x225/talisman.jpg
Снимка(пожелание): http://www.fairytoes.com/blog/wp-content/uploads/2011/02/Teens_2011_1.jpg


Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:35 pm

Одобрена! Добре дошла при нас и приятно изкарване във форума Усмивка
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:30 pm

Име:Алекса Рен

Години:16

Вид:вампир

Външен вид: Алекса (Али или Лекси) е с дълга права кафява коса винаги се опитва да направи някоя готина прическа, но повечетослучай я оствя пусната или я хваща със шнола, обло лице, малък нос, бледа, слаба висока около 1,75 .Светли и тънки устни. Тънки ръце и крака, но това не и пречи да е силна. С хубави тъмно кафяви очи, слага доста спирала, защото миглите и не са дълги.

Характер: Тя е сладка и мила винаги иска да помогне. Понякога е смела, но зависи от ситуацията. Не обича да лъже, но ако е за добро или се налага го прави, но пак не и е приятно. Обича да се смее и е много лигава. Много бързо се ядосва. Ако има проблем с някои тя веднага ще се опита да го изястни с дадения човек. Обича всякакви гадинки и мрази да гледа как някои наранява някое животно. Тя е свикнала да есама и никои да не я разбира много, Но се надява тук да намери много нови приятели.

История: От малка е свързана със свърх естественото и нищо воче не я очудва. Единият и брат е магьосник Александър, а другия (доведеният) Джейс зооморф. Има и едно малко братче на 9 Макс. След като Александър се родил родителите й мислели, че нямат да имат други децо и осиновили Джейс, но след това се появили и тя и сестра й близначка. Всички мислели, че тя ще изрестне нормално... , но не се случило така. Когато била на 15 срещнала едно момче. Тъй като и двете със сестра й го хаесвали често менкари коя да е с него. Но малко след 16 им рожден ден той разбрали много се ядосал. За тяхно наказание той ги превърнал. От тогава не съ виждали Кейлъб. ЗАписали ги в различни училища тъй като от тогава те се намразили...

Дарба: Познава кагато някои лъже. Притежава елеминта Земя.

Зодия: лъв

Ментор: Наташа Фицрой ако и тя ме иска Усмивка

Талисман(по желание): колие-Черен Ангел


Последната промяна е направена от Алекса Рен на Пон Окт 24, 2011 11:27 am; мнението е било променяно общо 7 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:12 pm

Одобрена. Усмивка
Върнете се в началото Go down
Анджела Даркгърл
Students
Students
Анджела Даркгърл


Брой мнения : 18

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeПон Апр 11, 2011 8:00 am

Име: Анджела Даркгърл
Години:16
Вид:Тъмна вещица
Външен вид: Аз съм с руса коса и пъстри очи,а миглите ми са много гъсти.Имам прекрасна и изящна Усмивка зад която се крият изящно бели зъби.Висока съм около 1.70 и тежа 50 килограма.Със средно голям бюст съм и не съм дебела.Косата ми пада на нежни руси прекрасни къдрици и винаги е пусната.
Характер:Аз съм зодия телец и попринцип вървя с рогата напред .Мила,услужлива когато съм в добро настроение,но когато съм ядосана съм като ураган и помитам всичко по пътя си.Лесно се паля,но бързо ми минава.Обичам сладки изкушения (шоколад и др такива).Обичам хубави филми и книги,излизане с приятели.
История:Анджела живее в малко градче, западно от Лондон. Ходи в най-обикновено училище, където най-добрата й приятелка е Рейчъл. Между тях двете няма тайни. Има също и брат - 2 години по-малък от нея, на име Крис. Двамата са много близки, той е единственият човек, който й казва Анджи.Живеят в неголяма къща в покрайнините на града, където тя си има собствена стая и понякога нощем се измъква през прозореца и обикаля свободна в околността. Един ден тя попада на шадоу худ и решава да се запише в това училище,защото от много отдавна знае, че има сили които другите обикновенни хора нямат.Тя разбира з силите си като е била на 10 години като е спряла времето за 48 часа и от тогава много внимава като прави магий.
Дарба:Тъмни магий
Ментор:Клеър Монгомъри
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeПон Апр 11, 2011 8:30 am

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Students
Students
Роуз Хатауей


Брой мнения : 11

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:10 pm

Име:Розмари Хатауей
Прякор:Роуз,Роза
Години(16):16
Вид:вампир
Външен вид(поне 4 реда):Висока и слаба,тялото й е идеално,с извивки на правилните места.Но не се лъжете от това,тя е силна и уверена.Има дълга кестенява коса,която обича да връзва на висока опашка.
Характер(поне 5 реда):Обича да се закача,но стане ли напечено е напълно сериозна,дори и вътрешният й инстинкт да я подканва да се пошегува и да подразни този срещу нея.Лоялна към приятелите си,но няма навикът да спазва закона.Смела и понякога безотговорна.
История(минимум 7 реда):Роза е само дете,отгледана от майка си,но е пратена в академията защото майка й не може да се справи с нея и най-вече с буиният й нрав.Роуз се сприятелява с едно момче на име Дмитрий и двамата често си организират "екскурзии" извън академията,но бързо ги хващат и завличат обратно.Двамата са най-добри приятели и се разбират отлично.Тя не знае защо той,толкова иска да се махне от това място,но го подкрепя.Щом е нещо лошо и е свързано с борба срещу системата тя е навита.
Дарба:изцеление (лекува с докосване)
Ментор:Клеър Монгомъри
Талисман(по желание):сребърен пръстен с надпис "Не се предавай!"
Снимка(пожелание):

Герои на третокурсниците Kinopoiskruodetteyustma
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:46 pm

Одобрена Усмивка Добре дошла при нас.
Върнете се в началото Go down
Ема Адамс
Students
Students
Ема Адамс


Брой мнения : 19

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 4:20 pm

Име: Ема Адамс

Години: 16

Вид: Фея

Външен вид: Има тъмно кафява коса, чипо носле и дълбоки тъмно сини очи. Кожата и е бяла, висока и слаба е, ушите и са изострени (като отличителен белег на феите). Най-често носи рокли, предимно в син цвят. Изражението и е някак замислено, когато говори с някого, не го гледа в очите. И да не забравя, Ема има най-милата и сладка усмивка!

Характер: По природа, Ема е срамежливо момиче, но когато и се насъбере много, избухва! Мрази да и казват какво да прави, но същевременно е много добродушна, мила и отзивчива. Тя иска всичко да е както трябва и не понася да има нередности около нея. Ако все пак срещне такива, прави всичко възможно да ги премахне. Също така е голяма мечтателка и романтична душа. Но за съжаление е много чувствителна и лесно я нараняват.

История: Когато е била само на 5 месеца, Ема е отвлечена от вещицата Серена, която я отглежда до 16 годишна възраст. Тя и казва, че родителите и са я изоставили и нямало кой да се грижи за нея. Ема е принудена да учи черна магия и още от малка и е казано, че доброто е зло, а злото - добро. Но нещо в нея не и позволява да се примири. Един ден, докато си стои в градината на къщата, Ема вижда странна светлина. Тръгва към нея и се оказва, че това е духът на майка и. Тя и разказва истинската и история и и казва, че веднага трябва да избяга от дома на вещицата. Ема е много щастлива, защото винаги е искала да бъде на страната на доброто. И така, тя си тръгва завинаги от ужасната къща, пълна със зли заклинания. Но няма къде да отиде! Затова се записва в ShadowHood, където се надява да започне един по-добър живот.

Зодия : Водолей

Дарба: Летене, може да се преобразява в каквото си поиска.

Ментор: Елинор Кейн

Талисман: Стъклена огърлица във формата на диамант (това е единственото нещо, което и е останало от родителите и)




Върнете се в началото Go down
????
Гост




Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 4:27 pm

Одобрена ! Намигване
Върнете се в началото Go down
Тейлър Адамс Кингстън
Students
Students
Тейлър Адамс Кингстън


Брой мнения : 34

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 8:58 pm

Име: Тейлър Адамс Кингстън

Прякор: Тей

Години: 16

Вид: вампир

Пол: женски

Външен вид: Висока (ок. 1,70м.)... с дълга кафява коса, променящи се от светлината очи (най- често сини, от светло до тъмно синьо). Бяла кожа, остри зъби, плътни червени устни, чипо носле. Добре оформено тяло...В обикновения си живот се обличам спортно- елегантно... Любимите ми цветове са: черно, бяло и синьо, не харесвам розово и лилаво(но.. ако някой ми подари нещо такова.. трябва да го нося).

Характер: Спокоен, но когато сеслучи нещо, което може да ядоса един вампир... той избухва, за това- по- добре не се доближавайте до него. Най- много се ядосва и изнервя, когато няма жива плъп, някой младеж, който е показал връта си, за да се пийне малко кръвчица. Много се дразни на тази... тази шалфива кръв, заблуждаваща всеки вампир, кръв.... под формата на хапчета: " Повярвайте, опитах... няма вкус на истинска кръв, вкус на онова, което ние сме опитвали стотици пъти"

История: Родена съм в Дуфеншмърцоландия(колкото и смешно да звучи), в град Лемсара. Аз съм третото дете в моето семейство. Ако си мислите, че съм някое разглезено мамино детенце,... много грешите. Майка ми ме е родила, с Баща ми смятали, че не могат да издържат повече от две деца(сега имат още две деца)...за това ме захвърлила, къде... на произвола, по средата на нищото. Тогава съм била бебе, новородено вампирче, на което му беше отнета възможността да расте в семейство на вампири, да се учи от родителите си... Е, но за мое щастие през онзи студен, мрачен ден бях открита от г-жа Амелия Кингстън (маминка) и г-дин Бруно- Адам Кингстън (папи). Те ме отгледаха, възпитаваха и ми даваха настъвления, когато бях на 12 год. ме изпратеха да уча в най- елитната гимназия "Хекс Хол"( бях най- големия зубар и загубеняк, там дори се затознах с три "фукли", но това не е от голямо значение). Маминка и Папи имаха още две деца, бяхме перфектното семейства, докато не дойде датата 09.10- роженият ми ден. Сега ще ме попитате кое му е лощото..?! Лошото, че точно на 16-тия ми рожден ден, Маминка и Папи... разбраха, че аз съм вампир. Но те не се отказаха от мен, не ме изоставиха, за което безкрайно им благодаря! Продължихме заедно!!! Миналата година ме приеха в "Шадоухуд", повярвайте- най- готината академия... какво уча сега- много неща, черна магия- как да се пазя от нея, как да пия кръв и много други неща... И ето ме сега, на 16 години- вампир, който не се срамува да разкаже за себе си, за това от къде идва и на къде отива...

Дарба: Телепатия, Преобразяване

Зодия : Везни

Ментор: Елинор Кейн

Талисман: Огърлица, която променя цвета си, дори става невидима( подарък е за 16-тия ми рожден ден от Маминка и Папи)

Снимка: Герои на третокурсниците Vampire411


Последната промяна е направена от Тейлър Адамс Кингстън на Съб Юни 11, 2011 8:55 pm; мнението е било променяно общо 7 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:14 pm

1. По-дълго описание на външния вид.
2. Снимката не се вижда...
3. Ти момче или момиче си ?!?

Цитат :
Спокоен, но когато сеслучи нещо, което може да ядоса един вампир... той избухва, за това- по- добре не се доближавайте до него...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 12:03 pm

Герои на третокурсниците Vanessa-Hudgens-New-Leaked-Photos-2011

Име:Ванеса Паркър

Години:16

Вид:вампир

Външен вид(поне 4 реда):Естествения цвят на косата на Ванеса е кафяв,но с бързо отмиващ се шампоан тя си я прави черна.Обича и двата цвята на косата си и често ги сменя.Очите и са кафеви и хубави.Има дълги мигли,но спиралата която си слага винаги ги прави още по дълги.Висока е около 1.65 см.със среден бюст-нормален за нейната възраст.Има хубава,лъчезарна усмивка зад която обаче се крият кучешките и зъби.

Характер(поне 5 реда):Главните черти на характера и са-мила и добра.Рядко се ядосна,но бързо и минава.Понякога е срамежлива-почти винаги.Обича животните и винаги помага на хора,животни и магически същества е беда.Дори да ставая вампир и хората за нея да са храна тя още е мила към тях.

История(минимум 7 реда): Родена е в Холивуд в богато семейство.Родителите и много я обичат и тя е най-ценното нещо за тях и биха направили всичко за нея.Тъйкато тя много обича животните на три годинки родителите и и подаряват куче-кокер което кръщава Рио .Макар и после да има много приятели Рио е един от най-добрите макар и да е куче.Рио доживява 12 годишна възраст и умира когато Ванеса е на 15.Това я съсипва и и е трудно да се върне към живота отново.През целия си живот тя помага на уличките живтинки.След смърта на Рио си е обещала да помогне на всяко живтинче което може и да му намери хубав дом.Макар и да изглежда добро момиче и тя е купонджийка.Обича купоните и не пропуска покана за такъв.На един от тях бива белязаха да е вампир.Родителите и я пращат в магическото училище ShadowHood за да е в безопасност и да премине през промяната за да стане вампир.


Дарба:трансформация,говорене с живтните и усеща чуствата на хората.

Зодия :Стрелец

Ментор:Клеър Монгомъри


Герои на третокурсниците 1300267598
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 12:28 pm

Одобрени... Добре дошли !
Върнете се в началото Go down
Бела Гомез
Students
Students
Бела Гомез


Брой мнения : 13

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:15 pm

Име:Бела Гомез
Години:16
Вид:върколак
Външен вид:Бела има светло руса коса,която минава към бяла.Висока е 1,65см.Има сиви очи и бяла кожа.Бела има розави устни и красива усмивка,която обича да показва.Слаба е,но обича да си похапва и би се учудил как може да се храни така а да има такова тяло.Бела обича да се облича спортно,но се случва да се облече и по-елегантно.
Характер:Луда глава,така би я определила майка и и няма да сгреши.Мила и добра,рядко се ядосва,а ако това се случи бързо и минава.Има благ характер и не обича да се кара с хората.Когато спори с някой обича да отстоява своята позиция,но когато разбере че греши отсъпва.Обича животните най-вече кученцата,но майка и не и позволява.Бела е смела,но само когато трябва,не иска да се ядоса и да нарани някой.Не обича да лъже,но ако се наложи или е за добра кауза го прави.Бела обича да е сама,но се надява тук да намери приятели.
История:Бела живее в малкото градче Харингей северно от Лондон.Там тя живее с майка си и баща си.Бела е наполовина италианка.Когато е на 5 годинки си играе с една с една кукла без да иска я хвърля,вместо да стане и да отиде да си я вземе Бела се превръща във вълче и така си взима куклата.Майката на Бела я вижда като вълче и разбира че тя е същата като баща си,че е върколак.От този ден не я оставят сама,родителите и постоянно са след нея.Една нощ когато е на 15 години сънува сън в които се превръща във вълк.В началото си мисли че това е просто сън,но този сън се повтаря всака вечер.Бела решава да научи нещо повече за върколаците.Страх а е да попита родителите си за върколаците и преобразяването,защото си мисли че ако го направи ще я помислят за луда.Един ден съвсем случайно чува разговор между майка и и баща и,че повече не можели да крият от нея че е върколок.Така Бела разбира защо сънува тези сънища.Тя разкава на родителите си всичко.Баща и я научава на всичко което трябва да знае.Наскоро научава за това училище и решава да се запише,защото от отдавна знае, че не е като другите хора и никога няма да бъде.
Дарба:илюзия,може да накара човек да си мисли че нещо е истина,а то всъщност да не е.
Зодия:Дева
Ментор:Клеър Монгомъри
Снимка:
Герои на третокурсниците Missmoshgirlyfacecutean
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:38 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeСъб Май 28, 2011 11:10 pm

Име: Тран Дюбос

Години: 16

Вид: Вампир

Външен вид:
Висок е около 185 см., с гъста черна коса, която загадъчно се спуска и закрива част от лицето. Очите му са сини, но в изблик на ярост почервеняват. Тренира усърдно и за това има мускулесто тяло, с което обаче не обича да се хвали. Предпочита да го скрива в тъмни и мрачни дрехи, които съответстват на характера му. Често има сериозен и замислен поглед, но когато е гневен изражението му може да всява страх.

Характер:
Подражава на максимата "Всичко или нищо" и тя, заедно с избухливия и агресивен характер, често му носи проблеми. Рядко греши, но когато го стори прави всичко възможно, за да отрече и понякога допуска още и още грешки в опит да поправи предходните. Може да се каже, че това е негова мания - Да бъде винаги прав. Когато е с приятели има огромно самочувствие и изглежда сякаш е способен на всичко, но далеч не е така. Често се държи глупаво, което предизвиква останалите да си изградят грешно мнение за него. Понякога именно това цели и го прави умишлено, а понякога - неволно. Характера му е много противоречив и тепърва предстои да бъде доразвит. Обича тайните и за това се стреми с действията да не разкрива нищо от себе си.

История:
Тран е роден на 21 януари в мрачен замък, намиращ се във вечно покрита с гъсти мъгли провинция в Северна Франция. Там израснал като потомък на виден аристократичен род, притежаващ големи богатства и власт. Още от най-ранно детство се отличавал с острия си като бръснач ум и неповторима физическа сила. Винаги се връщал с най-голяма плячка след лов, едно от любимите развлечения на аристократите, а от турнирите по фехтовка и езда не познавал горчивия вкус на загубата.
Животът му се преобърнал, когато в замъка потърсил убежище от бурята непознат странник. Баща му бил много добър човек и дарил с подслон тайнствения пътник, но това било голяма грешка. От самото начало Тран усетил някакъв страх към този гост, но това не му попречило да го проследи из мрачните коридори на замъка през нощта. За него било необяснимо какво ще прави странника в този късен час, но когато следите от стъпки го отвели в гората разбрал. Тран не бил ловецът, а плячката. Непознатия му бе устроил засада и нямаше как да се измъкне от този капан. Когато очите на странника заблестели и оголил зъби Тран разбрал, че се изправя не срещу човек, а срещу вампир. Ухапването било кратко, но болезнено и той изпаднал в безсъзнание. Цяла нощ бълнувал и имал видения, а на сутринта, когато се събудил, открил, че се чувства по-могъщ от всякога.

Дарба: Свръхсетива, позволява му с голяма прецизност да усеща мирис, долавя звуци и да вижда разни незабележими неща.

Зодия : Водолей

Талисман: Това е символа на неговия род и се вярва, че притежателя му е защитен от върколаците, както и някои други тъмни създания, но силата му действа само нощем. През деня е просто вещ.

Герои на третокурсниците ACHOW

Снимка:

Герои на третокурсниците 1248562915_9285_full


Последната промяна е направена от Тран Гонрах на Съб Юни 04, 2011 7:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 7:25 am

Ех, хубаво одобрен си,но не мислиш ли че Адам Гонтиер е малко стар,за да бъде на 16? Ако иксаш му потърси малко по стара снимка на която може да се каже че е на 16 Усмивка

И ментора е задължителен! Кажи кой искаш да ти е ментор и ще го добавя в информацията.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 9:48 am

На тази снимка изглежда малко по-млад. Надявам се, че ще свърши работа, но това означава, че от външния вид на героя трябва да се премахне частта, където се описва как косата закрива част от лицето, понеже на тази снимка не е така.

Герои на третокурсниците Adamgontierlargemsg1199

А относно ментора, бързах и за това недоогледах внимателно всичко, за което се извинявам. Доколкото видях в профилите някои от учителите са запълнили квотите си от ученици. Не знам колко са на Елинор Кейн и Доминик Торето, и за това нека един от тях бъде мой ментор, ако е възможно.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 10:01 am

Добре готов си. Само си сложи снимката на профила Усмивка
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 5:36 pm

Име: Ейми Джонсънс

Години: 16

Вид: Вампир

Външен вид: Висока около 170 см., дълга черна коса, закриваща дясната половина на лицето й и сиви очи. Нежен и невинен поглед. Красиво изписани устни и кожа бяла като сняг. Стройна фигура. Носи предимно черни дрехи, но когато е в много добро настроение може да си позволи и някоя по-цветна дреха. Често е лъчезарна, но понякога може да бъде много мрачна.



Характер: Тя е много мила и нежна душа. Мрази да я лъжат и не понася хора, които притежават и използват това умение. Голямата й страст е рисуването, което практикува от малка. Много обича цветята и може да им се наслаждава по цял ден. Другата й любов са животните, особено малките сладки котета и кучета. Когато е въвлечена в спор винаги преценява със сърцето си, а то почти всеки път е на страната на правдата. Някои може да я смятат за мекушава, но именно в това се крие нейния чар.



История: Родена е на 24 април и израснала в Трансилвания. Истинско чудо е, че чак на 15 години за първи път се среща с вампир. Търсела изгубеното си куче край реката, когато придошлите от дъждовете води я изненадали и тя паднала. Няколко минути се борела с пенливите вълни и била между живота и смъртта. Тъкмо когато надеждата изглеждала изгубена се появил странник, той се приближил до нея и нежно я ухапал по врата. Така тя била спасена, но и обречена. Щом разбрали за случилото се всички започнали да се страхуват от нея и искали да я прогонят от града. Семейството и приятелите й се опитали да я защитят, но тя не издържала да гледа ужаса в очите на другите и по свое желание напуснала дома си. Дълго странствала из непознати земи, докато случайно не научила за училище, в което се обучавали такива като нея. Запътила се натам и ето я тук.



Дарба: Може да чете мисли и да вижда в бъдещето, но държи всичко това да го запази в тайна от останали. Може да копира силите на другите около нея.

Зодия : Телец

Ментор: Елинор Кейн

Талисман
http://fc00.deviantart.net/fs40/f/2009/017/9/4/Emerald_Dragon_Golden_Amulet_by_Aranwen.jpg

Снимка
http://www.xtremewalls.com/music/amylee/amy-lee-054-07.jpg


Последната промяна е направена от Ейми Джонсънс на Нед Юни 19, 2011 10:34 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 5:40 pm

Увеличи си външния вид и историята и те одобрявам.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 5:59 pm

Готово!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 6:03 pm

Одобрена !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на третокурсниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на третокурсниците   Герои на третокурсниците I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на третокурсниците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Герои на четвъртокурсниците
» Герои на червените новаци/вампири
»  Герои на петокурсниците
» Герои на шестокурсниците
» Герои на учителите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Архив :: Архив(Герои)-
Идете на: