The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Кино  залата  - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcap81%Кино  залата  - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcap19%Кино  залата  - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcapКино  залата  - Page 2 I_voting_barКино  залата  - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcapКино  залата  - Page 2 I_voting_barКино  залата  - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcapКино  залата  - Page 2 I_voting_barКино  залата  - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcapКино  залата  - Page 2 I_voting_barКино  залата  - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcapКино  залата  - Page 2 I_voting_barКино  залата  - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcapКино  залата  - Page 2 I_voting_barКино  залата  - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcapКино  залата  - Page 2 I_voting_barКино  залата  - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcapКино  залата  - Page 2 I_voting_barКино  залата  - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcapКино  залата  - Page 2 I_voting_barКино  залата  - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Кино  залата  - Page 2 I_vote_lcapКино  залата  - Page 2 I_voting_barКино  залата  - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Кино залата

Go down 
+2
Кейт.
Наташа Фицрой
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Майкъл
God
God
Майкъл


Брой мнения : 417

Кино  залата  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 6:40 am

Майк тъкмо вече се беше успокоил, когато излезна както се разбра в последствие Александър. И щом го видя Майк отново започна да се разтърства от смях.
- Ти, ти и себеси ли заля? - Едвам, едвам каза той докато се хващаше за корема. От толкова смях вече почнаха и бузите да го болят.
- Да ми се реваншираш? Моля те пич оставай такъв какъвто си и повече ходи на кино. Ох, от кога не съм се смял толкова.- Докато се успокояваше каза той. И започна да си разтрива бузите, глледай ти и от смях също болеше.
- Е Александър, аз съм Майкъл . - Той му подаде ръка. - След като взаимно си развалихме гледането на кино, мисля че трябва да ходим да се черпим по една бира, ако не си против. Но естественно първо да намерим други дрехи. - Мда, ето това се наричеше да отидеш да погледаш кино. Майк погледна Александър след това себе си двама напикани мъже, колко сладко. Честно казано си струваше, като за първи поход на кино.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Кино  залата  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 2:28 pm

-Радвам се, че подхождащ с разбиране, защото друг на твое място едва ли би реагрила по този начин- отвърна малко по-спокойно Алекс, който се чустваше меко казано неловко от хората, който минаваха пред тях и ги гледаха целите намокрени от главата до пети с газирана напитка.
Добре беше в случая, че това беше напитка,а не примерно някаква миризлива течност или пък нещо още по-зле, тогава вече целият му ден щеще да отиде по дяволите.
-Приятно ми е да се запознаем, макар че не съм сигурен дали след тази олелия има нещо приятно- отвърна той и се ръкува с Майкъл, която явно притежаваше необичайно голямо чуство за хумор, щом се смееше така силно и непрестанно.
Изглеждаше забавен, прям и не толкова дразнещ отколкото в салона, когато го видя за първи път и явно този път си беше извадил погрешен извод за него.
-Чудесна идея, имам предвид да потърсим нови дрехи, примерно в някой магазин в мола.Защото ако продължавам да стоят така прав в този вид и всички да ме оглеждат, ще се почуства още по-ужасно, отколкото се чуствам в момента- завърши той и цялото му лице изглеждаше толкова кисело, защото всичко отиде по дяволите и се издъни като някакъв левак.
Е, поне имаше възможност да опознае Майкъл, който за разлика от него не се спъваше в хората и не ги заливаше с каквото му падне.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
God
God
Майкъл


Брой мнения : 417

Кино  залата  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 2:18 pm

E за разлика от Александер, на Майкъл му беше все тая че го гледаха и го приемаха за ненормален. Единственното което го интересуваше, че не му беше удобно защото дрехите докато изсъхваха ставаха лепкави и това меко казано беше гадно.
- Не знам за друг, но аз се насмях като за седмица напред. И повярвай ми не е толкова зле, попадал съм и в по гадни ситуации. - С невероятно доволна усмивка произнесе Майкъл след което потума по рамото мъжа който стоеше до него и невероятно доволен от подобрилото се му настроение закрачи да търси някакъв магазин. Това че не му пукаше че го гледаха, беше едно. Но така и привличаше към себе си повече внимание, което вобще не беше в негова полза, така че колкото по бързо се преоблече толкова по-добре.
- Алекс? Нали мога да ти викам така? Бъди спокоен, не само теб те гледат. Изглеждаме еднакво ужасно. - Майк се усмихна до уши. Това не се случваше всеки ден, значи нямаше причина да не му се радва. Двамата излезнаха от огромната сграда. А сега трябваше да открият мола.

П.п. Дали са се преоблякли и отиват в някакъв бар, или тъкмо отиват за дрехи го оставих ти да го мислиш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кино  залата  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кино залата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Кино зала (1)
» Кино зала (2)
» Залата за учители
» Залата за бойните изкуства.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Кино-
Идете на: