The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Кино  залата  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Кино  залата  I_vote_lcap81%Кино  залата  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Кино  залата  I_vote_lcap19%Кино  залата  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Кино  залата  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Кино  залата  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Кино  залата  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Кино  залата  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Кино  залата  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Кино  залата  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Кино  залата  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Кино  залата  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Кино  залата  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Кино  залата  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Кино  залата  I_vote_lcapКино  залата  I_voting_barКино  залата  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Кино  залата  I_vote_lcapКино  залата  I_voting_barКино  залата  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Кино  залата  I_vote_lcapКино  залата  I_voting_barКино  залата  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Кино  залата  I_vote_lcapКино  залата  I_voting_barКино  залата  I_vote_rcap 
Том Милс
Кино  залата  I_vote_lcapКино  залата  I_voting_barКино  залата  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Кино  залата  I_vote_lcapКино  залата  I_voting_barКино  залата  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Кино  залата  I_vote_lcapКино  залата  I_voting_barКино  залата  I_vote_rcap 
Selene
Кино  залата  I_vote_lcapКино  залата  I_voting_barКино  залата  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Кино  залата  I_vote_lcapКино  залата  I_voting_barКино  залата  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Кино  залата  I_vote_lcapКино  залата  I_voting_barКино  залата  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Кино залата

Go down 
+2
Кейт.
Наташа Фицрой
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 8:12 pm

Така мисля, че ви е ясно че тук се гледат филми, но нека да обясня.Веднъж седмично аз или някой друг администратор слага снимка и трейлар на някой филм а вие ако искате може да си го свалите да го гледате и след това да пишете тук,но ако сте го гледали направо пишете.Сякаш вашите герои са го гледали. Намигване



Кино  залата  645778589c


Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Мар 27, 2011 3:45 pm

Тази седмица филмът е...


Кино  залата  %D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8E%D0%BA


Не се и съмнявам ако половината от вас са го гледали,но за тези оито не са...приятно гледане.
Ето и трейлъра.



Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 4:42 pm

Тази седмица филмът е....

Кино  залата  17-again-poster


Трейлър




Приятно гледане и не забравяйте да пишете Намигване !!!

Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:21 pm

Когато отидохме до залата видяхме,че филма който ни се гледаше го нямаше.Ами сега дълго се чудехме и накрая избрахме филма "Отново на 17".Бях чувала че е доста забавен.
Щом си купихме билетите влезнахме в залата и започнахме да гледаме филма.

Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:40 pm

Избрахме филмът '' Отново на 17'' , защото филмът , който искахме не беше тази седмица .. Влязохме в залата след като си купихме билетите , започнахме да гледаме филма .. :
- Интересен е нали .. ? - попитах аз и се усмихнах на Меган . И той наистина беше интересен , аз гледах , ядях пуканки и пиех шейк и така докато не свърши филма ..
- Какво ще кажеш някой ден пак да излезем , но този път до МОЛА .. ? - попитах аз Меган любопитно
Ангел
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 2:01 pm

-Разбира се когато кажеш.За мен няма проблем.
След киното се върнахме в училище.През целия път на връщане не спряхме да си говорим и да се смеем.Може и отстрани да сме изглеждали като луди,но пък на нас ни беше забавно и въобще не обръщахме внимание на това.
Що пристигнахме пред училището и казах че ще отида да си почина в стаята си.Но ако и трябвам за нещо да ме търси там.После се прегърнахме за чао и аз отидох в стаята си.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 4:16 pm

Беше ми доста тъпо вкъщи и реших да изляза.Чудех се с кой и се сетих за едно момиче Ефи. Станах от белия ми кожен диван и отидох да взема телефона.Набрах номера й и тя вдигна. След като и предложих се съгласи и аз започнах да се оправям.Сложих си най-обикновени дрехи.Срещнахме се пред входа на училището и решихме да отидем на кино.Купихме си билети за филма,който беше тази седмица и влязохме в залата.След около 30 минута казах :
- Интересен е нали?


Последната промяна е направена от Victoria Mongomery на Съб Дек 24, 2011 9:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 4:38 pm

-Да!-казах и хапнах няколко пуканки .
Филма найстина беше доста интересен , изглежда , че всички мислеха така защото залата беше пълна , а не се чуваха гласовете на тийнейджърите нито звънене на телефони .
В залата не беше задушно , отнякъде лъхна студен бриз който ме накара да потрепна , защото нямах много време за избиране на дрехи и сложих един топ , къса пола, токчета и любимото ми кожено яке ...Загледах се в екрана специалните ефекти не струваха ,но актюрския подбор беше страхотен .
-Вики как са семейните проблеми?
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 9:42 am

-Хм..знам само,че не са особено добре,но не искам да се меся в тяхните работи.Не нося особен късмет,а и не искам да се разделят.Имат дете за Бога,толкова са безмозъчни.-казах и се усмихнах.Може би и аз щях да направя тази грешка и не биваше да говоря така,но..те наистина са си безмозъчни и сега и Ис се намеси..просто ужас.След като отговорих на въпроса й се загледах в големия екран,всъщност аз не гледах,а си мислех за разни шантави неща.Като хелоуин-а,който изкарахме тази година.Беше наистина зловещо. И си мислих,защо няма свестни момчета на този свят..е,не че ние бяхме цвете за мирисане,но.. ми се струваше,че те са виновни за.. нас.Подсмихнах се и попитах Ефи:
- Ти..ам вярно ли е,че сте гаджета с Тони?


Последната промяна е направена от Victoria Mongomery на Съб Дек 24, 2011 9:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:25 pm

Изчервих се .
-Може и да сме били незнам , но каквито и да бяхме всичко е свършило между нас .-казах на един дъх .-И да си призная аз не го познавах , изобщо !Колкото и странно да звучи !
Не се бях замисляла по този въпрос , след като не оспяхме да си побъбрим на блажа . Тони беше сладък и с това свършва описанието и историята му , аз незнам нищо за него , абсолютно нищо.
-Чух , че си станала приятелка с Вълчото Дейл , е как ти се струва ?-замислих се за негодника .-Доста е сладък нали ?- засмях се .
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 9:52 pm

- Ами да.. сладък е и още как.. първоначално за малко да се влюбя.- засмях се.Беше много шумно нещо във филма ставаше,но не ми правеше впечатление.Мислех пак за какви ли не глупости..не познавала Тони, да определено е странно..:
- Какво е станало между вас,тоест.. защо говориш така за него? - казах го защото усетих някаква по различна нотка в гласа й като задаваше въпроса за сладкото у него.Докато чаках отговора й се вгледах във филма.. е , не беше много страшен,човек като мен е преживявал и по-лошо..ха-ха много смешно..
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 10:04 am

Добре , можех да съм брюнетка , ама от вътре съм си блонди . Въобще не знаех за кого точно говорим !А и как така не съм го познавала ?!Просто се видяхме на плажа с него и си побъбрихме към 5 минути.Това е.
-Просто е , ами като бяхме на плажа си бъбрихме 5 минути .Само това .-казах и се загледах в големия екран.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 10:27 am

- Хм.. това наистина е странно..да..,но аз говорих за.. Вълчото..ккакво е станало между вас ? - засмях се - Защо говориш така за него? Да не би и ти да си го изпробвала? - отново се засмях.Чудех се , как може да съм толкова зле и да си мисля за Тони и да говоря за Харпи.. ох.. Докато уж гедах филма си мислех за онзи ден с Харпър..о беше лудо .. ха-ха Докато се усетя филма беше свършил и хората се разотиваха :
- Хей искаш ли да обиколим някъде другаде или не ти се ходи никъде? - казах на Ефи и станах с празната кутийка пуканки.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 10:38 am

-Добре!-казах
Замислих се над въпроса и .
-Може би ..-отговорих на последния и въпрос .-А , говря така за него защото двамата не се понасяме ! Когато сме в една стая или аз или той се опитва да убие другия и винаги хората около нас умират.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:12 pm

Излязохме в коридора на киното:
- ЛОЛ!Това наистина е сериозно.- казах леко шашната.. - ама ти.. как така?Защо не се понасяте? - ЛОЛ!Отидох до кошчето и хвърлих кутийките от пуканки:
- Искаш ли сок? - попитах я. Отидох и взех сокове.:
-Ето. - казах и й го подадох. - Къде да отидем?
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:19 pm

-Незнам ти кажи !
Замислих се над въпроса и .
-С Дейл не се понасяме повечето пъти защото ,ами... честно да ти кажа не знам защо ! Може да звучи шантаво , но видим ли се веднага започвяаме с кавгите .
Взех сока и отпих няколко глътки .
- И така как е Бела ?
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeПет Юли 26, 2013 8:07 pm

Е, след като награби няколко пакета пуканки от различни видове, както и бутилки с газирани напитки, младият чужденец с нетърпение се запъти към кино залата, където най-сетне щеше да може да изгледа прожекцията на един от своите любими филми, а именно Трансформърс, чиято премиера беше предизвикала истинска истерия и не беше никак чудно, че когато влезе вътре в огромното помещение, всичко бе толкова претъпкано и се чуваха различни възбудени гласове, все едно папата щеше да излезе и да говори на присъстващите.
-След малко шоуто, ще започне -усмихна се Александер и тежко въздъхна, тъй като някак трябваше да се справи с опашката от хора, който задръстваха пътя пред него.
-Извинете, мога ли да мина?- попита учтиво една госпожа, която веднага прояви разбиране и веднага се отмести и в същото време се скара на двете си деца, който всеки момент можеха да избухнат от вълнение.
Младежът се настани на едно от най-предните места, където нямаше чак толкова много хора и като остави пуканките в скута си, а напитките на едно от съседните места, нетърпеливо разтри пръстите на ръцете си и зачака огромния екран да светне и филма да започне.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
God
God
Майкъл


Брой мнения : 417

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeСъб Юли 27, 2013 1:58 pm

 Като голям фен на технологиите Майкъл нямаше как да не отиде и да се увери лично какво е това да гледаш кино на голям екран. Технологиите на мястото където го държаха не се развиваха толкова бързо и единственната позволена мултимедия беше телевизора който беше на около 10 години. Но на тях им беше достатъчно, все пак благодарение на него нямаше испускан мач по футбол. Естественно случваше се някой смел да внесе телефон нелегално, но те не бяха тип Айфон. Така че с технологията винаги бяхме назад.
 Щом на Майк му се отдаде момента той естественно отиде на кино. Може би не беше най-добрата идея да се явява на място с толкова много хора, но по-добре сега когато името му още не се е разчуло прекалено много, пък и в кино залата щеше да е тъмно нали?
 Майкъл си купи билет за фантастичен филм, до колкото той бе разбрал ставаше въпрос за коли. И точно поради тази причина, той дори не погледна за други филми. Вече си беше взел и храна. Която изглеждаше доста странно, но важното беше че на вкус му хареса, всички тук го наричаха пуканки. Взе си и газирана напитка.
 Когато Майкъл се оказа в залата и се огледа, отбеляза че може би наистина не бе добра идеята да се появява тук. И все пак след като стъпи няколко пъти на нечии крака, дъвчейки пуканки той седна на местото си реши че ще остане. Той се настани по-удобно, тоест сякаш си бе у тях, жалко че нямаше масичка за крака не би била излишна. Добре че на този ред нямаше особенно много хора, може би тук видимоста не бе много добра? Е както и да е.
Единственният проблем сега бе че се говореше от зад ужасно много, но му се размина щом почна филма, всичко млъкна и започна да дъвче пуканки. Технологиите наистина бяха невероятни. Не бе същото като да гледаш футбол през малкото телевизорче.
 По някое време Майк осъзна че за него пуканките бяха прекалено солени, или си бе взел прекалено много? Та дори напитката нямаше да може след това да утоли жаждата му. За това всяка трета пуканка беше подхвърляна на долу по хората. Дъжд от пуканки не е толкова зле.

П.п. Два пъти го постнах и два пъти ми се побърка интеренета, много се позабавлявах с това писане.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeСъб Юли 27, 2013 4:24 pm

Веднага след като започна филмът, всички наоколо най-сетне се успокоиха тази суматоха наоколо се превърна в мъртва тишина. Местните хора явно се оказаха доста шумни и обичаха да вдигат врява наоколо и да се забавляват, но изведнъж целият киносалон замръзна и всички се вторачиха в големия екран.
Чакането напълно си заслужаваше, защото този филм беше един от най-яките, който бяха излизали на екран и сега за щастие имаше шанса да гледа и неговото продължение.
Не беше фен на очилата за тризмерно hd качество, тъй като получаваше главоболие от тях, затова се постара да не се взира прекалено много в екрана, че нищо чудно да му стане лошо.
Изминаха няколко минути от филма и с неприкрит интерес,младежъ следеше напрегнатите събития на екрана, всичко бе толкова реалистично направено, че всеки момент можеше някой от геройте да скочи от екрана и да ги заговори.
Като цяло атмосферата наоклоко напълно се успокои, като изклюим факта, че някой от зрителите се опитваше да се прави на интересен и започна да хвърля пуканки.
По принцип не беше от хората, който се ядосваха за щяло и нещяло, само че в момента много му се гледаше филма и не искаше нищо да го разсейва.
-Хей, приятел, ако обичаш престани с този дъжд от пуканки- любезно се обърна младия испанец към лицето, което по този начин се забавляваше, но за беда при ставането си, непохватно се спъна в крака на симпатична жена от афро-американски вид и напитката, която държеше в ръката си , изля се върху нейната глава.
На свой ред, докато гледеше нервно младежа, отговорен за пуканките, той загуби равновесие и със все сила се претърколи от мястото си и удари главата си в главата на един възрастен господин.


П.П.Хубав пост, много ми хареса, явно ти се отдават РП историйтеЗдр, Чао 
Върнете се в началото Go down
Майкъл
God
God
Майкъл


Брой мнения : 417

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeСъб Юли 27, 2013 5:19 pm

Всичко вървеше кой знае колко добре, докато един мъж не се обърна към Майк и го помоли да не дарява хората с бесплатни пуканки. Да видиш ти, да искаш да направиш добро дело и.. Е, тъй като мъжът поиска Майкъл естественно спря, но за колко дълго? Все пак беше добра душа, до някъде..
В следващият момент всичко се случи доста бързо, мда. Трябваше повечко да се посещават такива масови мероприятия, кой да предположи че тук беше толкова забавно. От цялата история Майкъл съжеляваше само напразно излялата се напитка, а може-би не жената беше секси така, макар че и ядосана.
- Пич, избра най старият и аматьорски начин за сваляне. - Каза Майк равнодушно и поклати неодобрително гс глава, след което се обърна към пострадалата жена.
- Мадам, моля ви се извинете го този, залагам каквото и да е че несръчноста му се дължи на това че беше толкова обезумял от вашата красота, че не се удържа на крака. Уви, такива сме мъжете. - За разлика от миналата си реч, тази изглеждаше доста искрена. И беше такава, жената наистина не беше зле. Това май малко я успокои, така че Майкъл спести малко караници на мъжът който май наистина се беше разучил да стои. След като Майк съпроводи с поглед дупето на излизащата жена се обърна към несръчника. Който вече успя да разтревожи и по възрастни хора, никакво уважение ли нямаше към бедните? Е, тук Майкъл вече беше безсилен. Освен, той взе една пуканка и я подхвърли, като улучи мъжът точно по главата, мм черешката на сладоледа. Отпи от колата си и сякаш нищо не се е случило се загледа в филма.

П.п. Чак пък много не, и твоите не са зле.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeСъб Юли 27, 2013 8:09 pm

Цялото положение беше толкова комично и същевременно толкова неловка, че момчето не знаеше къде да се дени от срам.В същото време беше толкова раздразнен от поведението на непознатия, отъкде накъде си мислеше, че целенето с пуканки беше някакъв вид забава.
Нямаше много време да мисли, тъй като жената която пострада го изгледа студено и без да дочака извиненията му, врътна проклетия си задник и си излезе от салона.
-Съжалявам, господине, не исках да ви ударя- побърза да се извини младият човек към другия пострадал, който разтриваше с ръка челото си и се виждаше, че адски много го боли.
Мъжът го погледна с леко раздразнение, после лицето му се смекчи и отвърна:
-Няма нищо, на всеки може да се случи, пък и не си го направил нарочно, нали така-отвърна добродушно той и извади нещо подобно намехлем, за да си намаже удареното място.
Тъкмо се зарадва, че всичко е наред, когато наглия пич с пуканките го уцели съвсем преднамерено с пуканка по лицето, явно това му доставяше удоволствие.
На всичкото отгоре му обърна гръб и насочи вниманието си към филма, а Алекс стоеше като някой глупак насред тълпата.
Реши да го опознае този нахалник и да го разбере що за птица е, премести се от своето място и без да му мигне окото, седна близо до него и съвсем нахално, което не бе сред природата му, взе едан от напитките му и плясна с пуканки с уста, за да го раздразни.
-Хей, пич, как я караш,а?- нахано с испанският му акцент го заговори той и го изгледа изпитателно.Не знам откъде ти хрумна, че искам да свалям когото и да е било, но пък ми е любопитно що за стока си и откъде хрумна да направиш дъжд от пуканки насред салона?
На всичкото отгоре този беше с тъмни очила и въобще не можеше да му види лицето, сякаш беше самата смърт и можеше да го убие с поглед.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
God
God
Майкъл


Брой мнения : 417

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Юли 28, 2013 7:00 am

 Е, какво какво но това Майкъл не го беше очаквал. Мъжът който Майкъл уцели по главата реши да се премести при него.
 -  Прекрасно! Благодаря че се грижиш за мен. - Отвърна Майк равнодушно на въпроса му, продължавайки да гледа филма. Който се оказа че беше наистина интересен. На Майк му беше все тая че мъжът ядеше от пуканките му, и без това му бяха в повече, да заповяда. И с какво толкова го засегна дъждът от пуканки? Не се среща всеки ден нали. Нестандартното е готино. Но нямаше как да не го засегне откраднатата напитка.
 - Имам доста интересно наблюдение, от няколко минути те виждам и вече отбелязах че ужасно обичаш да съсипваш питиетата. Хората са се трудили, а ти.. - Майк въздъхна оттегчено като продължаваше да се взира в екрана. - Оу, да. И си неблагодарен, спестих ти караница с жена. - Това нямаше как да не го спомене, всъщност наистина си беше така. С жена по-добре да не се спори, нито пък да се караш напразно е. Така че нещо добро Майкъл беше сторил днес.
 - А за пуканките не се безпокой, ти вече ги изяде. - Майк се усмихна, и за пръв път от разговора се обърна към мъжът. Взе си питието от ръцете му и го сложи от другата си страна. Добре че тук имаше прекалено много хора, за да не се скарат по-шумно.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Юли 28, 2013 4:12 pm

Цялата ситуация толкова нелепа и жалка, че самият младеж се чудеше как изобщо бе попаднал в нея и трябваше да разговаря с този дръвник, който се правеше на дървен филосов и му обясняваше разни си там неща за труда на хората и прочие.
Разбираше много добре, че хората са се постарали и нямаше никакво намерение да им съсипва труда, но не беше негова вината, че се спъна и предизвиква такава бъркотия наоколо.
-Брей, да не му се види.Ти пък се извъди голям психолог и веднага започна да ме анализираш- тросна му отвърна момчето и му хвърли гневен поглед, но в същото време имаше усещането, че ще се разсмее и няма да може да се спре.
-Откъде знаеш, че щях да се скарам с жената? Просто се опитах да се извиня, а тя като си върна носа и ми хвърли един такъв гаден поглед, сякаше щеше да ме убие- засегна се младият чужденец, който едва ли не трябваше да се чуства главният виновник в цялата неразбория наоколо.
Добре че, не се включиха и други хора, че тогава вече щеше да стане страшно и не се знаеше какво можеше да се случи.
Опита се да насочи вниманието си отново към филма, който вече беше стигнал по средата си и в този момент извънземните машини раздаваха пердах на лошите си събратя, а със всяка изминала секунда напрежението ставаше все по-голямо и в един миг се чу някакъв писък, който така го стресна, че без да иска изля напитката на непознатия върху него и го заля целият.
Да бъдем по-конкретни неговата блуза,но той също пострада и двамата заприличаха на напикани бебета, тъй като и панталоните също бяха мокри и добре, че беще тъмно наоколо, това поне ги спасяваше от неудобното положение.
-Съжалявам, не беше нарочно- извини се Алекс и се опита да избърше себе си и момчето с попивателни кърпички, който носеше в себе си, но пък тогава настъпи нечий кра ки се чу мощно АУУУУУУУУУУУУУУУУ!
Върнете се в началото Go down
Майкъл
God
God
Майкъл


Брой мнения : 417

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Юли 28, 2013 4:43 pm

На Майкъл не му се спореше, така че той просто промълча. Там от където Майк беше избягал, нямаше друг начин да стъпчеш така да кажем противника си освен да му лазиш по нервите и естественно Майк още не се оттървал от това. За това и страдаха другите, нормални хора. За жената пък беше съвсем различна приказка, но както казах Майкъл предпочете да си замълчи и да се наслаждава на филма. Не се знае кога друг път му се отдаде възможност да дойде тук. Когато се чу писък и...
Всичко това беше толкова трагично, ето че сега и Майкъл стана пряко замесен в цялата тази бъркотия. И макар че дрехите му бяха съсипани, филма си беше отишъл по дяволите, напитката му вече не ставаше за пиене а пуканките драстично намаляха, на него му се смееше ужасно много. И имаше чуството че от залата трябва да излезне сега, докато не е паднал на пода от смях.
Освен това мъжът който седеше до него успя отново да обезпокои някой, и какво направи този път? Честно, как му се получаваше? И колкото и да не бе трагично на Майкъл му се смееше още повече. Смехът вече почна буквално да го разтърсва, сякаш беше тежко болен.
Мъжът отново почна да се извинява на там и насам. На Майкъл в главата му се въртеше само един въпрос. Как този мъж излизаше от тях. Щом на едно място успя да направи какво ли не. Не, това беше краят. Разтърсвайки се от пристъпи на смях, Майкъл излетя от залата и в коридорчето което се оказа се допря до стената за да не падне. Мисълта че залят със собственната си напитка беше точно той, на Майк му се струваше невероятно смешна. Колкото може-би глупаво и да звучи. И колкото и мокър да беше той продължаваше да се смее, а хората които минаваха по край него го гледаха сякаш беше луд. Каква комедия.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitimeНед Юли 28, 2013 5:43 pm

Истински хаос, пълна комедия, лудница това бяха само някой от понятията с който можеше да се опише това, което се случи в киносалона и как Алеснадро предизвиква гнева на някой от посетителите, който успяха да го насолят и то със право за тази негова проклета непохватност.
В този момент му се искаше да потъне вдън земя от срам, пък и като се сети за непознатия младеж, вътрешно изпитваще едновременно срам и силно раздразнение.
А като видя как се тресе от смях налудничаво и навъздържано с лице на побъркан, Алесандро исакше да му каже две-приказки, но преди това трябваше да се оправи с суматохата тук.
Всичко му отне около двайсетина минути, успя да компенсира хората, който бяха пострадали по някакъв начин и бързо трябваше да се погрижи за външният си вид.
Когато излезе от салона, целият мокър и изпотен и видя младежът облегнат на стената и да се смее високо и непрестанно, нещо в стомаха му се сви.
До този момент не му се бяха случвали толкова нелепи инциденти, днес явно не му беше ден и като постоя малко, реши да се поправи по някакъв начин и се отправи към дразнещият тип, който също нещо беше мокър, но явно това не го интересуваше,а колкото и странно да бе в случай изпитваше удоволствие.
-Хей, искам по някакъв начин да ти се реванширам за това, което стана вътре- започна момчето и целият му глас се тресеше неудръжимо, но не от плач и притеснение, а от срам и вероятно го мислеха за най-големият идиот на света.
-Казвам се Александер,надявам се, че има някакъв начин по който да компенсирам идиотското си държание.Просто такова нещо никога досега не ми се бе случвало и хората вероятно са ме взели за някакъв левак.
Лицето му излъчваше непроницаемо, пълно спокойствие, но вътрешно го изгаряше неудобство и притеснение , но реши нищо да не казва нищо повече, за да не суложни ситуацията още повече.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кино  залата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кино залата    Кино  залата  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кино залата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кино зала (2)
» Залата за учители
» Кино зала (1)
» Залата за бойните изкуства.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Кино-
Идете на: