The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Бар "La nuit" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcap81%Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcap19%Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcapБар "La nuit" - Page 2 I_voting_barБар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcapБар "La nuit" - Page 2 I_voting_barБар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcapБар "La nuit" - Page 2 I_voting_barБар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcapБар "La nuit" - Page 2 I_voting_barБар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcapБар "La nuit" - Page 2 I_voting_barБар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcapБар "La nuit" - Page 2 I_voting_barБар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcapБар "La nuit" - Page 2 I_voting_barБар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcapБар "La nuit" - Page 2 I_voting_barБар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcapБар "La nuit" - Page 2 I_voting_barБар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Бар "La nuit" - Page 2 I_vote_lcapБар "La nuit" - Page 2 I_voting_barБар "La nuit" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Бар "La nuit"

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 16, 2012 7:56 pm

Прочетох написаното е нищо ново под слънцето. Взех текшлото и я доизпих.
- Трябва да напрвим Ози главно жиголу на училището - казах подигравателно и ме върнах телефона. Отпих още текила... подтискаше апетитът ми за кръв, но не достатъчно за мое нещастие... Огледах тълпата. Бяха намалели. Скоро сигурно затваряха. Обърнах се към Деймън.
- Дей ти нали каза, че може по-късно да се позабвляваме - казах палаво и пак го възседнах. Целунах го и прокарах ръцето през коремът му и хванах катарамата на колана му. Доближих устни до ухото му.- Айде това по-късно да идва вече?
За по-голям ефект и леко го захап и почнах да целувам вратът му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 12:09 pm

Самодоволна усмивка се появи на лицето ми.Пресегнах се и взех една от бутилките на масата като я отворих и надигнах.Погледнах дяволито Али.
- Да...мисля,че казах нещо такова. - тя леко ме побутна и аз се ухилих като пет годишно.Не знаех обаче къде можехме да правим това което щяхме да правим.В парк и на мотор вече го бяхме правили.Нямаше да е толкова интересно. - В кой хотел си отседнала...отседнала си в хотел нали?
Кой знае..можеше да не е отседнала,а да има къща или да е дошла само да се напие,а после да преспи на летището.Вътрешно повдигнах рамене,а външно и реално притиснах Алекса към себе си като устните ми се озоваха върху нейните,а после ги спуснах надоло до вратът и.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 6:08 pm

- Всъщност не съм отседнала никъде.
Усмихнах се и почнах да разкопчавам катарамата на коланът му.
- Никога не съм го правила в бар - прошепнах в ухото му и го целунах. Свърших с катарама и разкопчах ципът му. - Ако сме достатъчно тихи никои няма да забележи.
Пъхнах ръка в боксерките му и почнах да го масажирам. Стенанията му още повече ме възбудиха. Добре че бях с рокля. Наведох се и прошепнах в ухото му.
- Дали кабинките в тоалетните са достатъчно големи?
Целунах го, а едното ми ръка се качи на вратът му, но другата остана долу.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 6:27 pm

Стон излезна от устата ми.Притиснах я до себе си.
- Не са ни нужни кабинки. - казах и.Не беше истина какви неща можеше да прави Алекса с устата и ръцете си...до лудост можеше да докара някого.Озера не знаеше какво изпуска,но така беше по-добре за мен.
Устните ми се озоваха върхо нейните,а ръцете ми се обвиха около кръста и.Няколко погледа - на преминаващите - се спряха на нас.Май щеше да ни трябва кабинка.Изправих се като държах Алекса - което беше малко трудно - и добре,че тоалетните бяха наблизо.Влезнах в мъжкта тоалетна и после в една кабинка.
- О Али! - изстенах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 6:48 pm

Той ме пристисна до стената в кабинката, а аз истнех като го уситх толкова твърд. Господи какво бях изпуснала. Бутнах го да седне, на тоалетната и събух гащичките си. Той буквално си ме поглъщаше с очи. Вдигнах рокля и седнах иго поех в себе си като изкимтях.
- Даа - простенах.
Хвванах ризата на раменет му и стиснах в юмрук ръце. Почнах бавно да се движа. За никъде не бързах. Щях да се насладя на този момент които не заслужавах, но все пак ми бе даден. Когато се засилих се наложи да се подпра на стената защото щях да припадна от удоволствие. До къде ли чуваха стенанията и виковете ми.... не ми пукаше. Щях да се насладя и не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 3:12 pm

Оооо Никс!
Затворих очи за миг,а Алекса почна да се движи по-бързо.Подпря се и на стената,а стонове и викове излизаха от устните ни.Тя беше дяволски страхотна.Знаеше какво да прави...молен се обаче да не пратят някой тук поради оплакване,че някой вика от кабинката и другите около него не могат да имат спокойствие на царското място и прочие...
- Алекса... - изстенах името и.Притиснах я до себе си и след малко впих зъби във вратът и.Исках я...и по двата начина.При нас вампирите това правеше секса по-хубав.Поне така бях чувал,а на мен ми харесваше.... и по двата начина. - Богиня.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 5:32 pm

- ДАААА! - извиках когато впи зъби в мен. Моите зъби също се удължиха. Но не можех да го направя щах да го убия. Изръмжах и продължих да се движа. Свършихме в снихрон, аз дори извиках името му. Направих още няколко тласъка и спрях. Облегнах се на него. Той спря да пие, но останахме така. Сега сигурно щяше да каже, че е било само забавление. Да сигурно така беше. Но аз не исках да е само забавление. Исках да продължи още, но аз го нараних какво си мислех, че сега ще сме заедно все едно нищо не е било. Да беее. Не става така в живота Алинка. Зъбите ми още бяха удължени и ме боляха. Стнах от него с нежелание. Взех си гащичките и ги обух.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 5:54 pm

Свършихме заедо след което тя почна да се облича.Изправих се и прибрах члена си.Оправих си дрехите колкото да изглеждам прилично и я погледнах.Усмихнах се,а когато вече беше готова я придърпах към себе си.Устните ми докоснаха нейните,а езиците ни се заиграха.Притиснах я още по-близо до мен ако това въобще беше възможно.
- Хей...в Лондон има бал днес ако не се лъжа.Искаш ли да отидем?С малко закъснение... - повдигнах рамене и отново я целунах.Надявах се този път тя да остане с мен,а не да отиде пак при онзи...Той не я заслужаваше...аз щях да се направя ,че нищо не е станало,този път щях да си затворя очите,но не отричам - и не признавам пред никого - ,че тя ме нарани.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 6:15 pm

Окорих се насреща му. Ама той сериозно ли ще си да си затвори очите. Е аз го бях правила много пъти с Кристиан, но това е различно. Но по израза на лицето му разбрах че наистина го мисли. И поканата му за бала потвърди това. Бях чула за бала. Мислех да не ходя и да си остана вкъщи, но щом той ме канеше.
- Ами... аз такова добре, но има малко работа преди това. Става ли да се видим там?
Погледнах към него и очквах да каже "да бе" или тещо такова. Но трябваше първо да се нахраня иначе щях да убия някои които познавам и после да съжалявам.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 6:34 pm

Въздъхнах и кимнах.Целунах я отново като вложих доста страст в тази целувка.Не знаех каква работа има,но не знам дали копнеех от желание да разбера.Двамата излезнахме от тоалетните.Няколко мъже ни изгледаха странно и аз се подсмихнах.Простосмъртните бяха толкова жалки и скучни,че можех да ме отчаят...и го правеха.Дори не знам как съм могъл да бъда човек някога...
- Значи ще се видиме там? - попитах за по-сигурно въпреки,че знаех,че ще каже да.Както и очаквах Алекса кимна,а аз излезнах от бара и се отправих към летището.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "La nuit" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "La nuit"   Бар "La nuit" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "La nuit"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Франция-
Идете на: