The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Никълъс О'Браян.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 7:39 pm

- Здравей! - Каза Ник и се усмихна. Прегърна я и я целуна страстно. - Искаш ли да живееш тук? - Никълъс прошепна тихо на ухото й. - Тоест въпроса е: Искаш ли да си с мен? Защото аз искам, въпреки че съм учител, а ти ученичка. Егоист съм, искам те само за мен. Какво решаваш? Да или не?! - Ник я целуна страстно, отново. В тази целувка, Ник не влагаше просто страст, а може би любов. Самият той не знаеше какво изпитва към Кейт, но наистина говореше сериозно, когато я покани да заживее при него. Личеше си, че той не я искаше при него само за да може да правят секс по всяко време. Никълъс наистина искаше двамата да са заедно. Да те не можеха, заради правилата на училището, но пък кой ли ги спазваше?!
Върнете се в началото Go down
Kate Stevenson
Students
Students
Kate Stevenson


Брой мнения : 95

Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 8:40 pm

- Искаш ли да живееш тук? - изстреля Ник след страстната целувка. Ама той.. сериозно ли говореше?? Да се пренесе при него... щеше да е уникално, но...
- Искаш ли да си с мен? Защото аз искам, въпреки че съм учител, а ти ученичка. Егоист съм, искам те само за мен. Какво решаваш? Да или не?! - попита и пак я целуна.
Малкото й мозък заработи веднага. Добре, уредено е. Ами правилата? А и беше новачка, ако отсега почне с нарушенията... Но пък Ник й допадаше, много. Защо не? А кой спазва правилата? Нали били написани, за да се нарушават...май.. Усети, че малко се бави с отговора.
- Виж сега, нямаш проблеми, веднага ще дойда, обаче.. какво става със стаята и всичко останало? А и, вярвай ми, трябва ми много място, накрая ще ти писне.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 9:14 pm

- Ами ако се наложи, аз имам пари, ще си купим друга къща или пък ще си разширим апартамента. Колкото място ти трябва, ще ти го осигуря. Искам да си с мен, разбери. Искам те само и единствено за мен. - Ник каза това с усмивка. Вече беше станал и беше облякъл една черна тениска и черни дънки. - В гардероба ми има един дамски тоалет. Помислил съм за всичко. Ако ти хареса го облечи. Ще излезем на пазар да ти купим каквото искаш, дрехи, обувки, каквото си поискаш. Аз ще плащам така че не се тревожи за парите. Е?! - Каза Никълъс и целуна Кейт. Тя беше наистина красива.
Върнете се в началото Go down
Kate Stevenson
Students
Students
Kate Stevenson


Брой мнения : 95

Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 7:50 pm

- Е?! попита я той и пак я целуна.
- Виж... наистина ще е страхотно, обаче аз.. току - що си купих жилище, не мога просто да оставя всичко... - каза Кейт и извърна глава. Погледна надолу и се намръщи на пода. Винаги оплескваше нещата.
- Ник, трябва да тръгвам. - каза и взе дрехите си. Облече се в движение и тръгна към вратата. Знаше, че със сигурност той няма да иска да я види. Даже не чу стъпки след себе си. Поколеба се на вратата, но накрая излезе.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Никълъс О'Браян.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: