The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Никълъс О'Браян. Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcap81%Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcap19%Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Никълъс О'Браян. I_vote_lcapСтаята на Никълъс О'Браян. I_voting_barСтаята на Никълъс О'Браян. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Никълъс О'Браян.

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 7:46 pm

Дневна

Кухня

Баня

Спалня

Ами това ми е къщата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:23 pm

Ник и Мел пристигнаха.
- Добре дошла в скромния ми дом. - След като Ник отвори вратата, той направи път на Мел. Малък джентълменски жест към красивото момиче покрай Никълъс. Да, тя беше наистина красива. След като Мелиса влезе, Ник също влезе и затвори вратата след себе си. - Апартамента ми е малък, нали?! Но за сам човек е идеален. Разходи се ако искаш. Аз отивам до спалнята да се преоблека. - Ник отиде до спалнята и съблече тениската си. Отдолу нямаше нищо. Той отвори гардероба си и започна да си избира друга тениска. Искаше да облече някоя черна тениска и черни дънки.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:51 pm

Влязох в апартамента и се огледах .
- Имаш хубав апартамент!
Казах му аз и се усмихнах, след което той отиде да се преоблече. Седнах на дивана и разсеяно се загледах в гривната си. Стана ми скучнo, станах и отидох да стаята му, вратата беше отворена. Усмихнах се докато го гледах как си избера тениска.
- Не се обличай!
Казах му аз и се усмихнах самодоволно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 5:46 pm

Ник държеше една тениска, когато дочу красивия глас на Мелиса. Той я погледна и се усмихна. Хвърли тениската обратно в гардероба и, както беше гол до кръста, отиде при нея. На лицето му имаше една самодоволна усмивка. Ник погледна Мел в очите.
- Защо? Планове ли имаш?! - Никълъс предполагаше за какво си мисли Мелиса. Той нямаше да направи първата крачка, щеше да чака. Беше от търпеливите хора. Ник прекара ръката си през късата си руса коса и зачака отговора на Мел. Гледаше я с предизвикателен и много нахален поглед.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 6:23 pm

Погледа на Никълъс дразнеше Мел. Една надменна усмивка се изписа на лицето на Джоунс.
- Може би!
Каза Джоунс и се усмихна самодоволно .
- А ти имаш ли планове?
Попита тя и повдигна въпросително едната си вежда, въпреки че знаеше отговора на този въпрос тя искаше да го чуе от него .

ПП Глупости :X
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 6:31 pm

Ник се усмихна на Мел. Ето, че тя започна неговата игра. Той започна да размишлява. Ако продължеше да се заяжда с нея, това щеше да продължи до безкрай. Нищо нямаше да се получи от този спор, затова Ник щеше да започне с действието.
- Няма да водя безкрайни спорове, Мел. - Каза той и я хвана през кръста с една ръка, доближи я до себе си. Ник повдигна главата й, все пак тя беше с около пет сантиметра по-ниска от него, и я целуна. Дълга и страстна целувка. След като се отдръпна от нея, Ник се усмихна и я погледна.
- Това отговаря ли на въпроса ти?
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 7:41 pm

Усмихнах се
- Да!
Бавно се надигнах и приближих към него.Устните ми срещнаха неговите,а ръцете ми се спуснаха по тялото му, щом стигнах до панталоните му започнах да ги разкопчавам, свалих ги и се усмихнах .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 7:49 pm

Ник я прегърна и я пренесе до леглото. Продължи да я целува, но не я просна на спалнята. Искаше тя да е по-агресивната тази вечер.
- Красива си, Мел. - Каза Никълъс докато си поемаше дъх от страстните целувки с Мелиса. Ник прекара ръката през косата на Мел и усети, че е мека като коприна. - Мека коса, красиво лице, перфектно тяло. Какво повече може да искам?! - Прошепна Ник докато продължаваше да я целува. Никълъс обхвана тялото на Мел с двете си ръце и притисна тялото й към своето.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 8:09 pm

- Човек винаги може да иска нещо повече.
Прошепнах аз докато той ме целуваше, притисна тялото ми към своето, след което аз обвих краката си около кръста му и отново го целунах, езика ми палаво се заигра с неговия . Време беше да премахна и последните му останали дрехи от игратаm свалих боксерките и се усмихнах палаво. Отново го целунах, но този път за кратко.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 10:16 am

Докато двамата се целуваха, Ник свали блузата и сутиена на Мел.
- Не те ли е страх, че си с учител? - Ник продължаваше да я целува и по едно време усети, че Мелиса го е проснала на леглото. Сега той беше изцяло под нейна власт. Мелиса беше върху него. - Прави каквото искаш с мен, стига да си прекараш добре. - Ако Мел се раздаваше докрай, значи на Ник щеше да му е забавно - да той беше използвач по природа.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 11:03 am

Той не оставаше по-назад съблече блузата и сутиена ми .Пред мен ме показваха плочките и мускулите му,които си бяха доста добре оформени и поддържани. Целувахме се като бясно,все едно бяхме държани на въже с дни.
Стон на наслада излезе от устата ми,биваше си го!.Бяхме свалили всички дрехи от себе си,страхотно!Той ме "настани" върху члена си и започна с постепенно забързващи движения,а след това рязко спираше.Ръцете ми го бяха обгърнали,а ноктите се бяха забили в гърба му и правеха леки линии.
Ник беше страхотен, доставяше ми неописуемо удоволствие, което не бях изпитвала скоро.А наистина съм била с доста момчета.Скоро променихме позата сега той беше отговоре.

ПП Пълни глупости Тъпея
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:43 pm

Ник забързваше и после внезапно спираше. Нагоре, надолу- нагоре, надолу. Това движение се повтаряше, но по едно време Никълъс се озова отгоре. Той я целуваше по устните, които бяха толкова топли. Ръката му се плъзна по врата й, а после надолу по тялото й. Ник забрави всички мисли са червенокосата, жена. В момента мислеше само за Мелиса. Устните му се спуснаха от устните на Мел към врата й, а после и по-надолу...

****

Ник се събуди. Беше прегърнал Мел. Погледна през прозореца и вече беше сутрин. Никълъс прокара длан през лицето на Мелиса и после се загледа в него.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 8:02 pm

Вече беше сутрин, не помнех кога съм заспала, очите ми все още бяха затворени, нямах желание да ставам. Исках да остана в леглото завинаги. Усетих, че някой докосва лицето ми. Обърнах се и отворих очи.
- Добро утро!
Казах сънено аз и се усмихнах на Ник.
- Как спа?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 12:24 pm

- Добро да е. - Каза Ник и се усмихна.
- Добре спах, мерси. А ти как спа? - Ник още веднъж прекара длан през лицето на Мел след което я целуна. - Кажи ми нещо. Ти си вампир нали? Винаги си проличава. Издавате се. Пък и имате някаква специфична миризма, която се усеща. Но снощи бях заслепен от красотата ти и не можах да те питам. Аз пък ще ти призная, че съм зооморф. Мразя си расата, но не зависи от мен.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 1:02 pm

- Да вампир съм! -O
твърнах аз и се усмихнах. Станах от леглото и започнах да се обличам .
- Беше забавно.
Казах аз и погледнах към Никълъс, облякох блузата си и след това дъните, взех си чантата и тръгнах към вратата. Щом стигнах се обърнах и се усмихнах на Ник.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 1:33 pm

- О, не. Няма да си тръгнеш. Не и преди бала по случай Хелоуин. Искаш ли да идем заедно? - Каза Ник. Вече бе обул дънките си и се приближи до Мелиса. Прегърна я и я целуна. - Е?! Какво решаваш? - Никълъс целуваше Мел докато чакаше отговора й. Нямаше да й позволи да си тръгне просто така. Докато я целуваше, Ник усети болка във врата си.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 1:42 pm

Отвърнах на целувките му и се усмихнах.
- Добре!
Oтговорих аз и отново се усмихнах на Ник
- Добре ли си?
Попитах аз и го погледнах загледах се във врата му. Дали щеше да има нещо против ако го ухапя? Не, не, не биваше да мисля за това, трябваше да се е контролирам .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 6:40 pm

Ник и Кейт пристигнаха в апартамента му. Той затвори вратата и притисна Кейт до нея. Целуваше я много страстно. След малко се отдели от нея. - Кейт, разполагай се. След десет минути идвам. - Ник отиде, трябваше да се преоблече. Знаеше, че след най-много половин час дрехите нямаше да са му нужни, но все пак държеше да се преоблече.
Той влезе в стаята си, беше оставил вратата леко открехната. Свали тениската си и отвори гардероба. Започна да си избира друга тениска.
Върнете се в началото Go down
Kate Stevenson
Students
Students
Kate Stevenson


Брой мнения : 95

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 6:56 pm

Ник отвори вратата много бързо, което беше странно, при положение че двамата с Кейт не спираха с целувките. Нямаше много време да огледса къде точно се намира. Усети, че влизат в една от стаите...
- Кейт, разполагай се. След десет минути идвам. - каза и .. излезе. Кейт още не се беше отърсила от целувките. Завъртя се и огледа наоколо. Хич не беше зле. Знаеше, че и на нея и трябваше жилище, но май скоро нямаше да мисли за това. Постоя така за минута - две. Но не беше от най-търпеливите. Излезе от стаята и пак се огледа.
"Защо ще се преоблича, и без това дрехите няма да се задържат дълго по него?"
Видя го в една от стаите. Усмихна се и се облегна на вратата, като кръстоса ръце. Ник беше сменил само дънките.
- Ник, десет минути са много време... каза тя, се едно се извиняваше и се приближи. Усмихна се и го целуна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 7:11 pm

Ник отвърна на целувките на Кейт. Той прекара пръсти през косата й и започна да я целува по врата. После пак се върна на устните. Той бутна леко вратата на гардероба с крак и тя се затвори.
Двмата вече бяха стигнали до леглото, целувайки се. Ник беше отдолу, а Кейт силно се беше притиснала към тялото му. По едно време Никълъс свали блузката на Ки и продължи да я целува.
- Без блуза си дори още по-секси. - Каза Ник между целувките.
Върнете се в началото Go down
Kate Stevenson
Students
Students
Kate Stevenson


Брой мнения : 95

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 7:51 pm

Keйт извъртя очи.
- Хах, мерси - каза тя задъхано. Боже, това момче можеше да побърка някой! Днес Кейт беше късметлийка. Впи устни в неговите, а ръката й намери любимото й място. Погледна го и се усмихна. Телата им бяха прилепени едно до друго, тя се затрудни с дишането. Можеше да си играе така с него цял ден. Устните му тръгнаха надолу по врата й, а тя леко изстена. Усещаше, че и той я иска. Разкопча ципа на дънките му и те паднаха надолу. Много я улесниха. Дори не усети къде бяха изчезнали полата и потничето й.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 7:57 pm

Докато я целуваше, Ник спускаше ръката си все по-надолу и по-надолу. Стигна до бельото й и го дръпна рязко настрани така че то се скъса. Докато се целуваха, той махна и сутиена й. Никълъс леко захапа устните й. По едно време той се озова отдолу.
- Явно сега си ти наред, красавице. - Каза Ник и продължи да я целува. Страстта между двамата се усещаше в цялата стая. Хубаво беше, че Ник е учител, никой не можеше да го притеснява, щом не е на работа.
Върнете се в началото Go down
Kate Stevenson
Students
Students
Kate Stevenson


Брой мнения : 95

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 5:43 pm

Изведнъж се озова отгоре. Боже, какво правиш, той е учител, помисли тя. Но вече беше малко късно...
- Явно сега си ти наред, красавице. - каза и се усмихна. Наведе се и го целуна. Задълбочи целувката и потърси езика му. Ръцете й шареха по него. Тялото му беше уникално. Плъзна ръката си по- надолу.Пое го в ръката си. Усмихна се и се заигра с него.Бързо се плъзна надолу. Продължаваше да го стимулира с ръка. Целуваше го навсякъде другаде, не искаше да бърза. После го пое с уста, като смесваше движенията с ръката. Заигра се с главичката, движенията й бяха плавни, искаше да му хареса максимално...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 6:42 pm

Ник се наслаждаваше на всяка една секунда с нея. "Уау! Не само красива, но и добра!" Тези мисли се въртяха в главата му, докато се наслаждаваше на действията на Кейт. По едно време тя се приближи към устните му. Двамата започнаха да се целуват. Докато се целуваха, Кейт се озова отдолу. Сега беше ред на Ник. Той и Кейт се целуваха, а ръцете му се спускаха все по-надолу и по-надолу. Никълъс отново леко захапа устните й, а едната му ръка се спусна много надолу. Проникна в нея с пръст, а след малко и с него. Променяше темпото - стараеше се да достави на Кейт максимално удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Kate Stevenson
Students
Students
Kate Stevenson


Брой мнения : 95

Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 7:23 pm

Тази игра й харесваше. Тихо изстена, когато вкара пръст в нея. Отново се целунаха. Той проникна в нея. Кейт изстена силно, чувството беше уникално. Движеха се ту бързо, ту бавно. Усещаше, че скоро ще свърши. Телата им се прилепиха максимално и с последни бързи движения свършиха. Кейт беше затворила очи. Когато ги отвори видя Ник с блажено изражение да я гледа. Целуна го страстно, обаче си личеше, че и двамата бяха уморени.
- Почивка? - попита тя и вътрешно си умря от срам, заради тъпия въпрос. На нея много й се удаваше да развали нещата. Ник се усмихна. Скоро заспа.
Мина известно време. Кейт беше объркана. Не знаеше дали да тръгва или поне да изчака да се събуди. Тя спа с учителя си. Знаеше, че е само за един път.. нали?? Дали щяха да се видят пак?? Надали. Ник се размърда.
- Здравей, красавецо. - усмихна се тя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Никълъс О'Браян. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Никълъс О'Браян.   Стаята на Никълъс О'Браян. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Никълъс О'Браян.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: