The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Скейт площадка - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcap81%Скейт площадка - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcap19%Скейт площадка - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcapСкейт площадка - Page 2 I_voting_barСкейт площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcapСкейт площадка - Page 2 I_voting_barСкейт площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcapСкейт площадка - Page 2 I_voting_barСкейт площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcapСкейт площадка - Page 2 I_voting_barСкейт площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcapСкейт площадка - Page 2 I_voting_barСкейт площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcapСкейт площадка - Page 2 I_voting_barСкейт площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcapСкейт площадка - Page 2 I_voting_barСкейт площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcapСкейт площадка - Page 2 I_voting_barСкейт площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcapСкейт площадка - Page 2 I_voting_barСкейт площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Скейт площадка - Page 2 I_vote_lcapСкейт площадка - Page 2 I_voting_barСкейт площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Скейт площадка

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скейт площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 7:56 pm

Когато каза,че ги е видяла сърцето ми се сви. Отидохме при тях и когато видях малката как ме гледа направо ми се идеше да ида и да я прегърна,но се здържах. "Майката" я отпрати да отиде да играе някъде и тя послушно тръгна. Добре бяхме сами...стреляй!
- Аз съм истинския баща на детето. Може ли да ми го върнете. - казах малко ядосано и погледнах жената седяща пред мен. Тя като че ли се стресна за миг,но после възвърна дар слово. 100 процента нямаше да ми го даде. Нямах време! Исках веднага а не след месец.
- Имах някакво странно чуство,че днес ще се появите. - каза тя накрая. Явно не били толкова обикновенни колкото ми ги описаха. Тя погледна мен от глава до пети и повдигна вежди невярващо. Не се здържах. Знаех,че ще си изпатя с това. Погледнах я в очите. "Искам да ми дадеш документите на детето. Където пише кои са истинските му родители и детето,заедно с документите" казах в мислите и. Тя само кимна. Не исках да го правя това,но нямах друг избор.Цялата тази ситуация щеше да се проточи с месеци. Аз нямах толкова. От някъде миизвадиха една папка, подадоха ми я и аз я отворих. Всичко си беше наред. Жената повика детето и то дойде плахо.
- Мелиса....това е...истинския ти баща. -каза тя спокойно на детето. Момичето ме погледа и ми се усмихна,заигра се с крайчето на косата си и не спираше да ме гледа.. Приклекнах да бъда на нейното ниво.Тя се намрщи и се скри зад жената на пейката. Явно нямаше да дойде при мен толкова лесно.
- Хей...ела при мен. Спокойно. - започнах да я успокоявам,но тя продължаваше да се мръщи. Усмихнах и се. Тя продължаваше да ме гледа,но не усмеляваше да дойде при мен. Протегнах ръка към нря с надеждата да я хване и да ме гушне. Дълго се чуди и аз все така не си свалих ръката накрая тя направи една крачка и дойде при мен. Усмихнах се.Имах чуството,че упитомявам някакво диво животно. Имах чуството,че сега чак ако посегна да я прегърна ще се отдръпне и ще се разплаче. Очудващо я не го направи. Остави ме да я прегърна, дори малките и ръчички увиха връта ми и се присвиха в мен.
- Ако искате я вземете. Ще ви донеса по късно вещите и. - каза жената. Повдигнах поглед и и се усмихнах. Изправих се и хванах малката ръчичка на Мелиса. Тя ми се усмихна и погледна към децата които караха скейтборд.
- Благодаря ти,че ми каза. Наистина съм ти задължен. - казах на момичето довело ме тук. Мелиса помаха на "майка си" и тръгна с мен. Милата...сигурно нямаше представа какво става. Не беше обелила нито една дума,но със сигурност беше объркана.
Върнете се в началото Go down
 
Скейт площадка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Площадки за игра-
Идете на: