The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Скейт площадка Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Скейт площадка I_vote_lcap81%Скейт площадка I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Скейт площадка I_vote_lcap19%Скейт площадка I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Скейт площадка I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Скейт площадка I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Скейт площадка I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Скейт площадка I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Скейт площадка I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Скейт площадка I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Скейт площадка I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Скейт площадка I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Скейт площадка I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Скейт площадка I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Скейт площадка I_vote_lcapСкейт площадка I_voting_barСкейт площадка I_vote_rcap 
Саманта Такър
Скейт площадка I_vote_lcapСкейт площадка I_voting_barСкейт площадка I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Скейт площадка I_vote_lcapСкейт площадка I_voting_barСкейт площадка I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Скейт площадка I_vote_lcapСкейт площадка I_voting_barСкейт площадка I_vote_rcap 
Том Милс
Скейт площадка I_vote_lcapСкейт площадка I_voting_barСкейт площадка I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Скейт площадка I_vote_lcapСкейт площадка I_voting_barСкейт площадка I_vote_rcap 
Алекса Рен
Скейт площадка I_vote_lcapСкейт площадка I_voting_barСкейт площадка I_vote_rcap 
Selene
Скейт площадка I_vote_lcapСкейт площадка I_voting_barСкейт площадка I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Скейт площадка I_vote_lcapСкейт площадка I_voting_barСкейт площадка I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Скейт площадка I_vote_lcapСкейт площадка I_voting_barСкейт площадка I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Скейт площадка

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 7:03 pm

Скейт площадка IMG_0326

Скейт площадка 300px-Pedlow_Field_Skate_Park


Скейт площадката
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:07 pm

С Бони наближихме площадката, а навън валеше истински порой, но това не ни пречеше. Прохладния пролетен дъжд ни подейства освежаващо. Точно до една рампа имаше ниско дърво с широка корона, което можеше да ни осигури временен подслон. Запътихме се натам и щом стигнахме тя се подпря на дървото, а аз стоях срещу нея.

- Как си? Освен мокра - засмях се - и красива. - отново.

Дъждът изобщо не възнамеряваше да спре и явно с нея щяхме да останем малко по-дълго от очакваното под клоните и листата на дървото. Въпреки, че целия бях мокър ми бе много приятно. Все пак бях с нея.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:12 pm

-Добре съм..-усмихнах се и ог придърпах към себе си.
-Знаеш ли,че имам малка идея за тази моя рана..и за следващата срещна на закрито..-прошепнах му.Целунах го по бузата,а после по устата като проарах език в неговата.Когато се отдръпнах се усмихнах палаво.
-На вън вали,а ние сме на скейт площадка...колко романтично само..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:16 pm

- Каква идея? Какво пак си намислила? - смъмрих я шеговито и я погледнах намръщено, а за да не я уплаша я целунах. Огледах се наоколо. Въпреки силния дъжд бе толкова тихо. - Дъждът и романтиката винаги са вървели ръка за ръка. Рампите малко намалят усещането, но все пак сме под дърво, а това е друг романтичен елемент. Освен това присъства най-важното - момичето, което обичам.

Целунах я отново.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:19 pm

Усмихнах се.
-Една пейка тук няма да ни дойде зле..искам пейка..-казах и се появи една пейка.Усмихнах се и седнах.
-Така е,но аз не съм от най-романтичните хора..-засмях се.
-А за това..хъм ами изцелението ще ми помогне.-станах и повдигнха блузата си до мястото където бях наръгана.Приложих изцелението върхо себе си и раната която никак не беше приятна почти заздравя.
-Но няма да я изекувам само с един опит..твърде е сложно..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:26 pm

- Не се ли изморяваш след всички тези магии? Все пак трябва да има някаква граница. Ако не се изтощаваше ти можеш да правиш на практика абсолютно всичко. - седнах предпазливо на току-що появилата се пейка и се замислих. На мен също ми бе хрумнало за изцелението, но изобщо не мислех, че е ефективно, ако го използва върху себе си. - Как се чувстваш сега? По-добре ли си?

Протегнах внимателно ръка, прегърнах я и я притиснах до себе си.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:29 pm

-Хъм..ами изморявам се да.Но не чак толкова лесно..-усмихнах се.
-А за изцелението..горе доло няма смисал да го използвам тъйкато така хем взимам от собствената си сила хем си давам..-засмях се.Сгуших се в него на пейката.По едно време легнах,а само главата ми беше в скута му.
-Софи например бързо се измори на уличките..и то само от магия,а аз ако използвах магия и ръкопашен бой пак нямаше да се изморя толкова бързо..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:33 pm

Погалих нежно косата й, а след това бузките. Сетих се за скелета.

- Онези осем пръстена, които ти показах, бяха в един скелет. Два на пръстите и шест в ръката. Бе ги стиснал толкова силно, сякаш последното, което е вършел преди да умре, е било да ги пази. Явно са доста ценни. После го погребах с подръчни средства - камъни, и поставих малко кръстче, което откъснах от якето си, където бе украса. Уважих мъртвия, но може би така съм освободил духът му.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:52 pm

-Ех..май и ти като мен обичаш да си навличаш неприятности..-ухилих се и се изправих.
-Може би той си ги иска..не знам..говоря с духове не със скелети...,но ако поискаш ще отида ей там и ще почна да го викам..ще приличам на лудите..-посочих ендо място на което се сипеше обилен дъжд.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:02 pm

- Дори не сме сигурни дали е имало скелет. - подходих недоверчиво аз - Може просто да ти се е привидяло. Все пак току-що си се събудила, все още сънена. Светкавицата е хвърлила странни сенки, а полу-спящия ти ум веднага им е придал форма на скелет. Пък и дори да си видяла скелет, от къде сме сигурни, че е същия като този в пещерата? Изглежда логично всичко, което каза, но въпреки това... Просто скелет. Не бива да правим чак такива крайни изводи, заради някаква сянка и един труп на стотици години.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:08 pm

Изпуфтях.Станах от пейката.
-Отивам да го повикам..-отдаелчих се от дървото и веднага станах мокра..
-Ехо..скелет..там както ти е името..ела тук за да докажа нещо на гаджето ми защото не ми вярва..-извиках.Вдигнах глава към небето и се завъртях.Цялата бях мокра.
-Е виж ти..бил си прав..луда съм..и няма скелет..-отново отидох на пейката.Бях цялата мокра и се възползвах за да намокря и него като го прегърна.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:15 pm

- Е, казах ли ти? - гордо вдигнах глава. - Явно нашия скелет се оказа проста една сянка и грешно впечатление. - тръснах глава, за да премахна капчиците вода, с които ме поръси Бони. - Ако искаше да ме намокриш можеше просто да кажеш - изправих се, вдигнах я на рамо, като кръстосах ръце под дупето й и я понесох към дъжда. Съзрях една голяма локва, която се бе образувала в една от по-ниските части на площадката и бавно я съборих в нея. Водата бе студена, но не твърде много. Щом се уверих, че цялата се е измокрила легнах по гръб до нея и се загледах в небето. Едрите капчици силно се блъскаха в лицето ми и не виждах почти нищо, но знаех две неща - над мен има облаци, а в дясно лежи най-красивото момиче на света.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:21 pm

Той ме хвана и ме бутна в една локва..
-Хей!-извиках му..той легна до мен..след известно време седнах върхо него и закрих небето коеот гледаше.
-Бу!-казах му се засмях.
-Здрасти от кога не сме се виждали..-легнах си върхо него на сухо и го гледах.Дъждът се усили.
-Май ще е добре да..-една светкавица озари нещо в делечината.Скелетът.За едно примигване вече го нямаше..
-Да се върнем при вървото..-гледах празното пространство в делечината..
-Лудото ти гадже пак халюцинира..-надигнах се до седнало положение.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:26 pm

- Аз нямам лудо гадже, което халюцинира! - смъмрих я на висок тон, а после придадох натъжено изражение на лицето си. - Какъв е смисъла да отидем до дървото? Така или иначе вече сме мокри, но тук поне можем да поплуваме - засмях се сам на шегата си и започнах да движа ръцете си сякаш плувам по гръб. Разбира се, не помръднах, защото водата ме дълбока само педя-педя и половина, но с всяко загребване създавах големи вълнички които обливаха бедрата ми. Тя спираше дъждът и можех да гледам необезпокоявано лицето й, наслаждавайки се на всяка капчица, която се стичаше по мократа й коса. Една успя да си проправи път до нослето, оформи голяма топчица и неочаквано се спусна във въздуха, право към мен. Гравитацията е голяма сила!
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:29 pm

Засмях се.Станах от него и се изправих на крака.Раклатих глава за да "изсуша" косата си която беше мокра.
-Ако косата ми се накъдри ти ще си виновен!И лично ще отгваряш пред мен!-заявих му и се отправих към дървото.Седнах на пейката и отново погледнах към мястото където видях скелета.Дали си бях въобразила...ако бях пияна или дрогирана щях да си кажа "пфу пак ми се привижда",но този път бях с ясен расъдак..до колкото е възможно.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:34 pm

Тя отиде до пейката, а аз продължих още малко да лежа под дъжда. След това се изправих и отидох при нея.

- Какво ще стане, ако косата ти се накъдри? Оставаш си същата красавица! - похвалих я аз, но това не беше просто комплимент, а самата истина. - Хей, ти сега какво? Да не ми се сърдиш? Ти първа започна! - възпротивих се и седнах до нея. Гушнах я, а след това я целунах по главата. Косата й, дори и мокра, ухаеше прекрасно. - Знаеш ли какво ми хрумна? - извадих два пръстена от джоба си - Подари ги на братовчедка си и на приятелят й Том. И без това няма какво да ги правя. А ако случайно и те започнат да виждат скелети насам-натам значи ще си права за всичко.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:37 pm

-Само ако почнат да виждам скелети..-повторих аз и ги взех.
-Та един на мен,два за тях това прави три,а ти колко каза,че си намерил?-попитах го.Сгуших се в него.
-Междодругото преди малко го видях..стоеше ей там-посочих мястото където бях видала скелета.
-Може да ме наречеш луда..тъйкато само аз го виждам.Но аз виждам призраци защо да не виждам и скелети?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:42 pm

- Намерих общо осем. На един от тях имаше нещо като надпис. - бръкнах в джоба и с допир успях да открия въпросния пръстен - Ето го, но не е на познат език. Първоначално помислих, че е на арабски или иврит, но нито една от двете писмености няма такива знаци. Явно или е на някакъв древен език, с който не съм запознат или са просто драсканици. Не ми се вярва да е последното. Познаваш ли някой, който може би ще знае какво означава този текст? Дори и да нямаме работа с дух пак ще е хубаво, ако разгадаем мистерията около тайнствения труп и осемте пръстена. - засмях се - Звучи като заглавие на филм.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 7:59 am

-М да..-засямх се след него.Една светкавица раздра небето и в главата ми влезнаха най-различки картини-тъмните улички,стаята на Тран и Ейми..Ейми?
-Ейми?-казах на глас,а после премигнах и картините изчезнаха..нещо ставаше,но какво..нямах си ни най-малка идея..духът който по-рано видях в стаята си се появи пред мен държащ кученцето.
-Той идва..трябва да и помогнеш..-каза ми той.
-Кой идва?На Ейми ли трябва да помогна?-станах от пейката и се приближих към него.Исках да добавя нещо от сорта "не никога..мечтай си" ,но не го направих.Той кимна.Кучето скочи от ръцете му и почна да лае към мрака.Разнесе се кучешки лай и словещ смях-който навярно не беше от кучето.
-Хей мъниче на какво ла...о и ти ли го виждаш..значи ставаме двама луди..-казах на кучето което лаеше срещо скелета който изчезна..Повече никакъв алкохол и след това битка..
-Помогни и..-изрече духът.Кучето скочи в ръцете му и те изчезнаха.
-Как да и помогна..та аз не съм супер мен!-извиках,но тях вече ги нямаше..изпуфтях и се върнах при Тран на пейката.Какво искаше да каже този тук...пък и ако да кажем знам къде е тя сега и се затичам на там да и помагам аз съм последния човек който ще иска да виидим.
-Духове..,а и кучето дух въжда скелета!-последното го казах гордно за да не съм единствената луда виждаща мъртавци..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 8:29 am

- Какво стана? Нищо не разбрах? - запитах я аз след като спря да говори с нищото. Стори ми се, че чух името на Ейми, но не съм сигурен. Гледах я объркано. - Защо само аз не виждам тези скелети и духове? Нали аз намерих онзи труп? Защо тогава се появява пред теб, а не пред мен? Нищо не мога да схвана.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 8:41 am

-За да виждаш духове ти е нужна некросила,а аз я имам.-казах гордо.
-А за скелета..хъм не знам.Кученцето дори нямаше пръстен,а го видя..,но поне не съм единствената.Това ме успокоява..въпреки,че другото същество което вижда скелета е куче..-въздъхнах.
-Иначе дойде пак онзи дух..същия който дойде и в стаята ми.Каза да предпазя Ейми,но от какво?А и съм сигорна,че аз съм последния човек който тя иска да вижда..,а и получих нещо като видение не го рабирам точно ..нещо с тъмните улички,твоята стая и Ейми..-повдигнха рамене..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 9:28 am

Тъмните улички? Моята стая? Какво общо имат те с Ейми?

- Ако е някъде там и е в опасност трябва да проверим. - казах на един дъх и станах от пейката, но спрях на място - Мило, това, че искам да й помогнем не означава нищо. Просто като на приятел, нали?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 9:35 am

-Да..добре.Ще пробвам да "изсмуча" още информация..-винаги съм можела нещо което не разбирах.Да влизам в чужди тела.Е сега ще се съсредоточа върхо тялото на Ейми..игнорирах шумът около себе си и всичко останало."Хайде,хайде"-повтарях си на ум.След известно време мъчение най-сетне влезнах в главата и.Тя беше в стаята на Тран свита на пода..беше уплашена..излезнах от главата и.Знам,че това ,че си направих "пътешествие" до главата и няма да и хареса.
-Хайде..тя е в стаята ти..-казах му и се затичах на там.Както вече бях казала..аз съгорно съм последния човек който Ейми ще иска да види...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 7:08 pm

Обиколихме целия парк и не можехме да намерим семейството с детето. Може би днес не я бяха извели или просто някъде където не сме видели. Но го нямаше. Защочнах да губя всякаква надежд,че ще ги намерим. Беше ми малко гадно за това какво стана със Силвия. После задължително трябваше да отида при нея и да я успокоя или поне да правя нещата. Погледнах към момичето което ме водеше и не спираше да се върти на различни страни. Попиваше с поглед всяка малка подробност и всеки малък детайл на хората и самите те. Ужасно много исках най после да се спре и да ми каже. "Ето ги и тях, ето там са.Хайде да ти върнем детето" но нищо...
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 7:19 pm

Беше по-трудно от колкото предполагах.Защо ги нямаше?Днес определено беше днея ,в който извеждаха малката.Почвах да губя надежда ,когато ги видях.Сравнително млади родители с малко тъмнокосо момиченце с прекрасни сини очи.Въздъхнах облекчена.
- Ето ги - кимнах в посока на момиченцето.Усмихнах се облекчено и тръгнах към тях,а Ферис едвам се сдържаше да не се разтича.
- Здравейте - поздравих двамата родители ,които изглеждаха изненадани от това внезапно спиране.Майката отпрати детето при другите деца,но момиченцето едвам се откъсна от нас.Гледаше Ферис с голям интерес. - Може ли да поговорим с вас?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скейт площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скейт площадка   Скейт площадка I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скейт площадка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Площадки за игра-
Идете на: