The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята На Кандис - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcapСтаята На Кандис - Page 2 I_voting_barСтаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcapСтаята На Кандис - Page 2 I_voting_barСтаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcapСтаята На Кандис - Page 2 I_voting_barСтаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcapСтаята На Кандис - Page 2 I_voting_barСтаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcapСтаята На Кандис - Page 2 I_voting_barСтаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcapСтаята На Кандис - Page 2 I_voting_barСтаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcapСтаята На Кандис - Page 2 I_voting_barСтаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcapСтаята На Кандис - Page 2 I_voting_barСтаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcapСтаята На Кандис - Page 2 I_voting_barСтаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята На Кандис - Page 2 I_vote_lcapСтаята На Кандис - Page 2 I_voting_barСтаята На Кандис - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята На Кандис

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:50 am

Тя ми се изплези и видях как затваря очи .. но след миг ръката и махна катетара и тя изчезна .. Изгледах тъпо празното легло и излетях към нейната стая .. Знаех че е там бях сигурен .. След 2 минути седях пред вратата и почуках ... Но изпробвах бравата .. и вратата бе отключена . Бутнах вратата леко и извиках в помещението - Кандис Тука ли си?
Като правех крачки навътре в апартамента .. я видях легнала на леглото и ..Бързо отидох до нея .. и веднага я попитах - Добре ли си ? Охх ти луда главо .. защо го направи ?
Целунах я по челото ... и допълних - Хубаво няма да те връщам в лечебницата
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:54 am

Чух как на вратата се почука"Ама бяха минали само 2 минути" помислих си и се намръщих.Вратата бе отворена и той влезе.Извика,за да се увери че съм тук.Пазех пълна тишина с надеждата да не ме намери и да не ме върне обратно в лечебницата.Обаче нямах късмет.Бях готова да се телепортирам някъде другаде само и само да не ме върне там:
- Добре ли си ? Охх ти луда главо .. защо го направи ?Хубаво няма да те връщам в лечебницата -каза той и ме целуна по челото.Усмихнах се и казах:
-Супер!Иии какво ще правим?-попитах и се приближих до него.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 8:01 am

-Супер!Иии какво ще правим? - Каза тя като се приближи към мен ..
Знаех че тя трябва да си почива и да яде плодове ... За да се оправи .. Огледах се и казах
-Еми незнам аз какво ще правя но ти ще си почиваш - Целунах я и огледах апартамента като търсех плодове ... - Но ако искаш нещо по конкретно само кажи Мило . Всичко ще направя за теб .
Приближих се до нея .. и седнах на леглото .. Целунах я и леко я прегърнах след което я попитах - Там какви плодове обичаш ?
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 6:25 pm

Той застана до ме ни каза:
-Еми незнам аз какво ще правя но ти ще си почиваш Но ако искаш нещо по конкретно само кажи Мило . Всичко ще направя за теб .Там какви плодове обичаш ?-докато казваше всичко това бе почнал да ме целува и да се оглежда за плодове.Затворих очи и измърморих.
-Искам да поспя ако може?!-легнах и придърпах възглавницата си.Легнах си и затворих очи...Започнах да се унасям...

Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 6:39 pm

-Искам да поспя ако може? - каза тя.. бе толкова сладка как си придърпва възглавницата .. Тя се обърна и затвори очи .. Усмихнах се и грижливо я завих с една завивка .. Целунах я по челото и казах - Обичам те .. и ще съм вечно до теб !
Обиколих леглото и седнах до нея .. в леглото ..Леко я прегърнах .. и я наглеждах .. Радвах се на всеки миг с нея .. Бе божествено .. Сърцето се бунтуваше когато бях до нея .. Тя бе прекрасна .. Целунах я още веднъж и си помислих че като се събуди ще и донеса всички плодове и сладки който поиска ... дори и да не иска!
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 6:48 pm

Бях заспала дълбоко.Сънувах кошмар бях в една стая и около мен бе пълно с паяци.Джейни ме бе вързала и пиеше кръв от Франко.Не можех да помръдна.Завъртях се в леглото и леко трепнах.Изправих се в леглото и си поех рязко дъх.Огледах се,но пред мен бе тъмно.Все още очите ми не бяха свикнали с обстоятелствата.
-Охх Никс-изстенах и усетих как ръцете ми треперят...Бях обляна в студена пот....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 6:58 pm

Видях как Кандис .. трепереше и се въртеше .. Прегърнах я но тя скочи .. и каза
-Оохх Никс !
Цялата трепереше и бе се изпотила .. Прегърнах я нежно и я попитах
-Добре ли си ? - целунах я леко и казах - Било е само кошмар ..Мило!Всичко е наред!
Обгърнах я с ръцете си и я положих да легне ... застанах над нея и я целунах ... Усмихнах се и казах леко - Обичам те ... и спокойно!
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 7:04 pm

Усетих леко докосване и нечий ръце ак ме обгръщат.Трепнах отново и се осъзнах,че това бе Франко:
-Добре ли си ? -питаше ме той като ме целуваше-Било е само кошмар ..Мило!Всичко е наред!
Обгърна ме с ръце и застана над мен.Почна да ме целува и каза отново:
-Обичам те ... и спокойно!-Погледнах го и реагирах светкавично,Хванах главата му и леко я извъртях.Потърсих следи от зъби,но не видях.Погледнах го и го прегърнах силно.
-Оххх Джейни ми е докарала не само кръво загуба ами и тикова-засмях се сама на шегата си и докоснах марлята на врата сии махнах я и раничките отново почнаха да кървят.Зашуртя кръв и се сетих,че нямаа как да зарасне без слюнката на вампир или...погледнах Франко...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 7:11 pm

Тя хвана главата ми и започна да я извива .. Леко се засмях като я гледах как търси нещо по врата ми .. но забелязах че реагира всякаш нищо не е намерика и каза:
-Оххх Джейни ми е докарала не само кръво загуба ами и тикова !
Тя се засмя на шегата си .. и се усмихнах .. но видях че тя посяга към марлята си .. Докато реагирах тя я махна и отново започна да тече кръв .. След което тя ме погледна .. Досетих се че слюнката на върколак .. има и лечебни способности .. но бях твърде тъп за да се сетя по рано .. Леко я целунах .. като отделих лека слюнка по белезите от зъби .. Погледнах раните и видях че кръвта спря.. Бях толкова щаслив че съм и помогнал . Усмихнах се и казах - Всичко е наред ...
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 7:16 pm

Той ме погледна и се наведе към врата ми.Целуна ме като леко разнесе слюнка по-врата ми:
- Всичко е наред ... -каза той горд със себе си.Усмихнах се до уши и поклатих доволно глава.
-Мерсииииии!-казах и се излегнах по корем.Загледах го и се протегнах зави ми се леко свят и затворих отново очи.-Обичкам те-казах и леко се изплезих като малко дете..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 7:27 pm

Тя се усмихна и доволно поклати глава като каза
-Мерсииииии!Обичкам те !
Излегна се по корем и ми се оплези .. Точно като малките лигави дечица.
Усмихнах се .. и я целунах по челото и казах :
-Лигла .. Обичам те повече от всичко! Как се чувстваш ?
Леко се засмях като отново видях лигавото и личице
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 6:46 pm

Той се усмихна и ме целуна по челото:
-Лигла .. Обичам те повече от всичко! Как се чувстваш ?-уплезих му се и се извърнах на страни.
-Оххх искам да ям банан-казах и го погледнах изпод мигли.-Ще ми донесеш ли?-попитах и му изпратих въздушна целувка...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 6:54 pm

Тя погледна в страни след което каза
-Оххх искам да ям банан - премига и добави - Ще ми донесеш ли?
След което ми изпрати въздушна целувка .. Тя знаеше че неможех да и устоя и мигновено изчезнах за банан .. Минута по късно се върнах с 5 банана в ръка .. Усмихнах се и я целунах нежно по челото .. Откъснах единият банан .. и и го подадох
-Заповядай любима моя .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 7:02 pm

Той изчезна от стаята и се върна с 5 банана.Подаде ми единият и каза:
-Заповядай любима моя .-погледнах банана и казах:
-Аз-аз говорех за друго,но благодаря все пак-обелих банана и почнах да го ям бавно и прелъстително.Погледнах го в очите и се усмихнах.Отхапах бавно и облизах банана след,което устните си.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 7:20 pm

-Аз-аз говорех за друго,но благодаря все пак - тя взе банана и го обели .. Почувствах се тъпо че не разбрах този намек.. Тя започна бавно и прелъстително да яде банана .. Това ме възбуждаше ... знаеше че си мисля за друго .. Погледна ме в очите и отхапа .. Облиза банана и след което устните си .. Това ме възбуди още повече .. прехапах устните си .. и седнах до нея .. като леко я целунах и прошепнах в ухото и :
-Ти си Ужасна ...
Усмихнах се и отново я наблюдавах как влудяващо яде банана
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 7:29 pm

Той прехапа устни и седна до мен:
-Ти си Ужасна ...-прошепна в ухото ми и се усмихнах.Продължих да ям банана с цел да го възбудя.
-Хмм за какво си мислиш?-попитах тихо и се извърнах леко към него.Целунах го по врата и леко го захапах всмуках и после пак го целунах.Отново се върнах към заниманието си и почнах да лижа банана.Измърках и запърхах с мигли.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 7:36 pm

Бях доста възбуден и то само от това което тя правеше с банана .. Попита ме :
-Хмм за какво си мислиш?
Тя се приближи и ме целуна по врата .. после ме захапа леко и засмука .. Усмихна се и се върна на заниманието си . Започна да лиже банана ..
-Мисля си затова което правиш на банана - Отговорих аз като се приближих към нея и я целунах. - И как ще се почувствам ако го правиш с кура ми ..
Целунах я по врата и леко я захапах по ухото .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 7:46 am

Продължавах да си играя,а той каза:
-Мисля си затова което правиш на банана.И как ще се почувствам ако го правиш с кура ми ..-засмях се и леко настръхнах,когато ме целуна по врата и захапа ухото ми.Усмихнах се и леко наклоних глава.
-Емиии...искаш ли да пробваме,за да разберем резултата?-Обърнах се към него и го бутнах на леглото.Прехапах устни и си доядох банана...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 6:59 pm

-Емиии...искаш ли да пробваме,за да разберем резултата? - каза тя като се обърна към мен ... Бутна ме на леглото и бързо изяде банана .. започна да ме разкопчава..
Усмихнах се и си прехапах леко устните ... Бях възбуден страшно много ..
- Искам да разбера резултата - казах аз като се наведох да я целуна ..
Прокарах си езика по устните и и се заиграх с нейният. Отдръпнах се леко назад и видях как тя го пое в ръката си.
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 7:18 pm

- Искам да разбера резултата - каза той и аз започнах да го разкопачвам.Бързо се справих с дънките и боксерките му.Погледнах го и го поех в ръката си той се надигна,за да ме целуне.Усмихнах се и бавно се смъкнах надолу и почнах да го лапам.Бавно и нежно го облизвах и смуквах.Прокарвах устни и ръце по него.Бавно поемах си въздух и издишах докато бе в устата ми.Знаех,че му харесва.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята На Кандис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята На Кандис
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята
» Стаята на Хейли
» Стаята на Тео
» Стаята на Хилда
» Стаята на Ани.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на четвърти курс-
Идете на: