The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята На Кандис Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята На Кандис I_vote_lcap81%Стаята На Кандис I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята На Кандис I_vote_lcap19%Стаята На Кандис I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята На Кандис I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята На Кандис I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята На Кандис I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята На Кандис I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята На Кандис I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята На Кандис I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята На Кандис I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята На Кандис I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята На Кандис I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята На Кандис I_vote_lcapСтаята На Кандис I_voting_barСтаята На Кандис I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята На Кандис I_vote_lcapСтаята На Кандис I_voting_barСтаята На Кандис I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята На Кандис I_vote_lcapСтаята На Кандис I_voting_barСтаята На Кандис I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята На Кандис I_vote_lcapСтаята На Кандис I_voting_barСтаята На Кандис I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята На Кандис I_vote_lcapСтаята На Кандис I_voting_barСтаята На Кандис I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята На Кандис I_vote_lcapСтаята На Кандис I_voting_barСтаята На Кандис I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята На Кандис I_vote_lcapСтаята На Кандис I_voting_barСтаята На Кандис I_vote_rcap 
Selene
Стаята На Кандис I_vote_lcapСтаята На Кандис I_voting_barСтаята На Кандис I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята На Кандис I_vote_lcapСтаята На Кандис I_voting_barСтаята На Кандис I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята На Кандис I_vote_lcapСтаята На Кандис I_voting_barСтаята На Кандис I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята На Кандис

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 5:53 pm

Спалнята на Канди:
Стаята На Кандис Spalnia19

Банята на Канди:
Стаята На Кандис Bania010


Последната промяна е направена от Кандис Съливан на Вто Авг 30, 2011 7:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:50 pm

Озовах се с Кандис в ръцете си след като ми бе казала
- Стаята ми Веднага .
Как да не се съгласиш .. Веднага я дигнах и мигновено се озовахме пред вратата ... Пуснах я леко и Отново впих устни в нейните .. Господи ... Тялото ми трептеше от уникалното Усещане .Прокарах ръцете си по тялото и .. без да отлепям устните и от мойте ...
След което нежно се поместих за да може тя да отвори вратата на стаята и . Огледах се за някой друг в коридора , дори не усетих ничие друго присъствие ... Всички мой сетива се бяха насочили само към Кандис .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:56 pm

ТОй не спираше да ме прегръща.Усетих как тялото му трепери.Зарових в чантата си да намеря ключа,ала ръцете ми не бяха съгласни.Той се отлепи неохотно от мен и аз успях да изкопая ключовете.Отворих и влязохме в малката ми стайчка.Леглото бе точно пред мен...
-Ммм искаш ли нещо...сок..колва..вода?-попитах оставяйки ключовете на масата...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:01 pm

Тя извади ключовете от чантата си и отключи .. След което Влезнахме в стаята .. Видях веднага леглото насреща и забелязах как Кандис си оставя ключовете на масата след което ме попита :
-Ммм искаш ли нещо...сок..колва..вода?
Свалих си маратонките при входната врата и без да чакам .. Оставяйки само желанието си да я имам се доближих до нея .. И я вдигнах .. Започнах да я нося към леглото и след секунди вече летяхме към леглото .. Паднахме отгоре .. и аз я целунах нежно и казах
- Жаден съм само за теб .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:08 pm

Той си събу маратонките и се приближи до мен.Вдигна ме и тялото ми се възбуди.Почна да ме носи към леглото и паднахме отгоре:
- Жаден съм само за теб.-Погледнах го и се надигнах леко свалих блузата си и я хвърлих на земята.Седнах върху него и почнах да го целувам.Усетих влагата която се разстилаше между краката ми...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:13 pm

Тя се надигна леко след което свали блузата си и я хвърли на земята...
Застана върху мен ... Усетих колко е влажна .. Но аз бях твърд като камък .. възбуден до полуда исках я .. Желаех я .. Нуждаех се от нея .. Надигнах се за да мога да я целуна .. Целунах я по тялото и прокарах език по врата и .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:33 am

Той се надигна и ме целуна нежно.Почна да ме целува по тялото и да прокарва език по врата ми.Изстенах и вплетох пръсти в косата му.Дръпнах го и го погледнах в очите.Наведох се и леко го целунах по устните.Усетих как леглото се вдлъбва от общата ни тежест.Дръпнах се от него и събух обувките си.Отново се обърнах към него и го бутнах на леглото.Почнах да му свалям тениската.
-Искам те...-прошепнах в ухото му и го хванах за ръцете.Вдигнах ги над главата му и гии задържах там с магия.Почнах да го целувам,слизайки надолу по тялото му....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:53 am

Дръпна ме като ме погледна в очите след което нежно ме целуна . Видях че си свали обувките и след което ръцете и започнаха да ми свалят тениската.
-Искам те - Прошепна тя в ухото ми .
После хвана ръцете ми и ги дигна над главата ми , незнам какво направи но неможех да ги сваля надолу. Започна да прокарва устни и да ме целува на долу по тялото ми .. Което ме караше да я искам все повече , тя ме влудяваше ... Целувките и бяха божествени .
-И аз те искам - казах аз леко задъхан от целият екстаз който изпитвам от целувките.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:59 am

Той изпитваше екстаз личеше му.Усмихнах се,когато го чух да казва:
-И аз те искам - Целунах го за последно и почнах да си свалям дънките.Останах само по прашки и застанах над него.
-Кажи ми какво искаш да направя?-попитах го и се надевох отново
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:13 am

Видях как тя се надигна и започна да си сваля дънките , Остана само по прашки .
"ЛОЛ" бяха мислите ми .. тя бе прекрасна и имаше прекрасно тяло .. след което Кандис се наведе към мен и ме попита :
-Кажи ми какво искаш да направя?
Прехапах устни и казах
-Искам .. Да свалиш и мойте дънки , да го хванеш в ръката си и да усетиш колко е твърд - след което отново си прехапах устни като гледах тялото и , и допълних - След което да застанеш върху мен .. и искам да го вкараш в теб ..
Прехапах силно устни като я гледах в очите
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:23 am

-Искам .. Да свалиш и мойте дънки , да го хванеш в ръката си и да усетиш колко е твърд. След което да застанеш върху мен .. и искам да го вкараш в теб ..-прехапвше си устните докато казваше това.Засмях се и станах от леглото.
-Не...не мисля-казах и отидох в банята.Измих си лицето и се върнах.Застанах на вратата и го погледнах:
-Тааа....на колко си години?-попитах и си взех дънките обух ги и си потърсих блузата....не ми се искаше да избързвам...така де...поне искам ако правим нещо да ме запомни...олл и да си мисли за мен НЕ ЗА ДРУГА.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:34 am

тя се засмя и стана от леглото след което каза
-Не...не мисля .
Излезна от стаята и отиде в банята .. аз все още бях окован за леглото .. И се чудих какво стана току що ...
"Тя е ужасна" ми мина през главата .. тя ме бе влудила а сега отиде да се мие .
Излезна от банята и застана на вратата.
-Тааа....на колко си години? - ме попита тя
Аз се опитах да се измъкна но на празно .. леко се засмях когато чух въпроса и .. и отговорих :
- На 18 .. ами ти на колко си?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:38 am

Той си седеше вързан за леглото и правеше жалки опити да се измъкне:
- На 18 .. ами ти на колко си? -засмях се и наклоних глава:
-С 1 година по-малка-погледнах го и му сложих тениската до него.Отново го погледнах и отидох да взема дистанционното усмихнах му се мило и седнах на земята.
-Хмм Нищо интересно-казах и пуснах музикалният канал.Облегнах се на стената и го попитах-Ако искаш да си ходиш??-зачаках отговора му...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:52 am

Тя се засмя след което каза
-С 1 година по-малка .
Метна ми тениската до мен и започна да ходи на някъде .. Видях че взе дистанционото и след което седна на земята. Започна да превключва каналите и след което каза
-Хмм нищо интересно - след което допълни - Ако искаш да си ходиш??
Огледах се и наистина не исках да си ходя беше ми много удобно в леглото освен че ръцете ми висяха .
-Не .. харесва ми да съм в твоята компания - отговорих аз и заслушах музиката която тя бе пуснала .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:55 am

Той се огледа и почна да мисли:
-Не .. харесва ми да съм в твоята компания -каза след,което се заслуша в музиката,която бях пуснала бе една доста депресираща на Марая Кери.
-еее какво ще правим?-попитах и щракнах с пръсти ръцете му бяха свободни да прави каквото иска с тях.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:09 am

Огледах се и чух че тя започна да говори и мигновено извърнах поглед към нея и чух :
-какво ще правим?
След което тя щракна с пръсти и ръцете ми се освободиха ... Ура очакваната свобода.. Мигновено се изстрелях от леглото и застанах до нея .. Все още възбуден .. Бутнах я леко на земята и я целунах страстно ... След което се надигнах леко и казах
- Съжалявам но май съм разгонен по теб... Желая те страшно много .
След като изрекох тези думи отново я целунах страстно .. и застанах над нея такаче да не може да избяга от мен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:14 am

Като усети,че е свободен се изтреля от леглото и се озова до мен.Бутна ме леко на земята и ме целуна :
- Съжалявам но май съм разгонен по теб... Желая те страшно много .-погледнах го,а той застана върху мен,сякаш за да ми отнеме шанса за бягство.Погледнах го и надигнах едната си вежда затворих очи и се озовах в другият край на стаята.Усмихнах сеи казах
-Нали знаеш,,че така можем да си играем цял ден?И аз те искам красавецо-прошепнах и седнах на леглото.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:21 am

Тя затвори очи докато бе подмен и отново се опитах да я целуна , но тя изчезна .. Мигновено станах и се огледах видях че се озовала на другия край на стаята ... след което тя каза с усмивка
-Нали знаеш,,че така можем да си играем цял ден?И аз те искам красавецо.
След което видях че тя седна на леглото ..Отново се изстрелях светкавично към нея .. и стотна .. я вдигнах и я сложих да легне на легне на леглото .. след което застанах върху нея надявайки се тя да не изчезне ... Целунах я нежно по устните след което по страстно започнах да я целувам .. Започнах да прокарвам Устните си по врата и надолу и нагоре , прокарвах ги покрай ухото и .. леко се заигравах с него и се спуснах надолу към гърдите и .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:26 am

Като ме видя отново се изтреля и се озова до мен.положи ме да легна и почна да ме целува.Първоначално бе нежно и бавно после по страстно почна да ме целува по врата нагоре надолу.Зайгра се с ухото ми и настръхнах цялата.Погледнах го и прехапах устни.Спуснах ръце по него и му разкопчах дънките.Дръпнах ги надолу и почнах да го целувам..
-Хммм айде действай-заповядах му и се оставих на решенията му какво ще прави с мен...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:35 am

Тя спусна ръцете си по мен след което разкопча дънките ми .. и ги свали надолу ..Усмихнах се дяволите .. Кандис Всякаш ме остави сам да направя всичко но каза
-Хммм айде действай.
Тази заповед ми хареса .. с удоволствие щях да действам ... Целунах я още 3пъти по врата след което се спуснах надолу .. Покрай гърдите и .. след това се заиграх с езика си по корема ... но продължих надолу .. целунах я леко .. като дърпах прашките и надолу по краката и .. след което спуснах език между тях ... Започнах леко да си играя с клитора и докато свалях прашките и ... покачих се нагоре .. целунах я по устните и леко я разкрачих ... целунах я още веднъж и я попитах
- Сигурна ли си ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:42 am

Сякаш точно това и чакаше,целуна ме още няколко пъти по врата и се спусна надолу ,зайгра се по коремът мии се спусна още надолу.Свали прашките ми и почна да си играе с клитора ми.Изстенах високо и силно и почнах леко да треперя.Той свали прашките ми и се покатери отново нагоре към мен.Задъхах се и едва го чух да казва:
-Сигурна ли си?-изстенах отново и го погледнах решително в очите:
-Да сигурна съм...направи го-Беше разтворил краката ми и очаквах влизането му..бях влажна...бях готова да го поема в себе си целият....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:48 am

-Да сигурна съм! - изстена тя ..
Усетих колко е влажна .. и знаех че проникването ми няма да е трудно .. леко се наведох като го насочих към нея ... и бавно го докосвах до нея .. по клитора и надолу го прокарвах .. слушах я как стене .. след което .. бавно започнах да го прокарвам в нея ..Курът ми бе твърд и лесно го вкарах .. Заради влагата усещането бе уникално .. Вкарах го половината.. и леко започнах да го изкарвам .. след което я целунах по устните ... и Рязко го вкарах целият .. започнах да се движа бързо и грубо .. Просто незнаех какво ми става но исках да съм груб и бърз .. и да я влудявам .. с движенията си ... Отново го вкарах целият .. и след което го изкарах целият... побутнах клитора и , и отново го вкарах рязко .. така няколко пъти ... Всичко това бе Уникално ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:57 am

Той почна леко да го прокарва по клитора ми.Изстенах.Господи.Господи бе толкова уникално.Разтреперих се под него.Движенията му бяха толкова уникални.Бе толкова твърд,че влизането не го затрудни.Проплаках от удоволствие и извих глава към възглавницата.Той ме целуна и после го вкара целият.Забих нокти в гърба му. и извиках
-Господи-щях да свърша..просто го усещах.Беше груб и бърз.Изкара го целият от мен и пак го вкара повтори движението,като побутна клитора ми и отново проникна в мен.Изстенах и той почна да се движи.Беше толкова уникално....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:29 pm

Движех се бързо и грубо , немислих да променям нищо освен скоростта исках да я увеличавам .. колкото мога повече .. и това и правех .
Чувах я как стене от удоволствие .. Викаше "Господи" и се извиваше към възглавницата ..
Усещах топлината и влагата която отделяше .. Всичко Бе Уникално .. Но и усещах че ще свърша скоро ... Забързах темпото като се стараех да съм груб..
Наведох се леко , целунах я по устните леко и след което я погледнах в очите ...
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 6:37 pm

Той продължи да се движи грубо и бързо....не спираше.Влудяваше ме с движенията и ласките си.Оргазмът,който ме връхлиташе бе върховен.Прехапах устна и Изкрещях от възбуда:
-Господи.ФРАНКО-забих нокти в плътта му и извих глава към възглавницата.Сякаш умирах и се раждах едновременно.Оргазмът бе уникален.Дишането ми се бе учестило,тялото ми трепереше.Единственото за,което мислех бе за пулсиращата точка която сливаше тялото ми с неговото.Чух гръмотевица и разбрах,че навън е заваляло..,но не ми пукаше аз бях у дома си с него....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята На Кандис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята На Кандис   Стаята На Кандис I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята На Кандис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята
» Стаята на Хейли
» Стаята на Тео
» Стаята на Хилда
» Стаята на Ани.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на четвърти курс-
Идете на: