The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Големият водопад - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcap81%Големият водопад - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcap19%Големият водопад - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcapГолемият водопад - Page 3 I_voting_barГолемият водопад - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcapГолемият водопад - Page 3 I_voting_barГолемият водопад - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcapГолемият водопад - Page 3 I_voting_barГолемият водопад - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcapГолемият водопад - Page 3 I_voting_barГолемият водопад - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcapГолемият водопад - Page 3 I_voting_barГолемият водопад - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcapГолемият водопад - Page 3 I_voting_barГолемият водопад - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcapГолемият водопад - Page 3 I_voting_barГолемият водопад - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcapГолемият водопад - Page 3 I_voting_barГолемият водопад - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcapГолемият водопад - Page 3 I_voting_barГолемият водопад - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Големият водопад - Page 3 I_vote_lcapГолемият водопад - Page 3 I_voting_barГолемият водопад - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Големият водопад

Go down 
+6
Джеймс Франко
Скайли
Кандис Съливан
Лукас Скот
Алекса Рен
Клеър Монгомъри
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeПет Окт 21, 2011 12:00 pm

Алекса почна да кашля докато излизаше от водата.Качи се на скалата където облече дрехите си,а кашлицата и се засили.Мирисът на кръв "увисна" във въздуха.
- Кристиан... - изрече тя едва,едва.Ако не бях с толкова добър слух нямаше да я чуя.Бързо излезнах от водата и отидох до нея.Тя плюеше кръв...от носът и течеше кръв.От ушите също.Алекса умираше...както аз умрях преди време...мамка му!
- Али! - извиках и леко я разтърсих.Тя продължи да плюе кръв,а аз не спирах да я зова по име.Това си беше мъчително...болеше.Знаех,че това обаче не е края...тя щеше да се сабуди като червен новак..като мен.Ако беше края и..ако тя наистила умираше щях да съм съкрошен... - Али...спокойно..всичко ще е наред....Ще се оправиш...
Почнах да и шепна като я взех на ръце.Кръвтна и се стичаше отвсякъде...о Никс!
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeПет Окт 21, 2011 1:57 pm

Кристиан веднага дойде при мен и ме прегърна. Почна да ме успокоява и да ми шепне че всички е наред. Да той знаеше от личен опит. Знаеше каква болка изпитвам в момента. Пристиснах се още повече в него като го цапах с кръвта която плюех. Това ме накара да се чувствам още по-зле.Не можех да си поема дъх от кашлиците. А от болката в гърдите очите ми се пълнеха със кървави сълзи и не виждах почти нищо. Мамака му първият път като умрях не болеше толкова. Е първият път самоми счупиха врата де... Усещех че вече съм къмкрая на силите си скоро щях... да умра.
- Обичам те - оформих думите със устни като гледах Крис... и после всичко потъна в мрак.

***
"Толкова е тъмно... студено... не усещам нищо друго освен студа... Къде съм? "
Опитах се да стана на крака, но не можех да мръдна. Всичко ме болеше. усущах изгаряща болка във гърдите и гърлото. Имах чувството че режат ръцете и краката ми на малки пърченца. А главата... все дено ме удрят с чук. Отворих очи... или поне така мисля защото виждах само тъмнина. Опитах се да помръдна ръцете си, но тогва ме прониза болка в цялото тяло. Изправх се с толкова много мъки дори виках стенех... или не знам не чувах да викам или да стена... както казах не усещах нищо освен студ и болка. Изправих се на крака и опитах да вървя. Правех крачка след крачка с доста големи усилия, защото болка беше агонизираща. Мисля че бях боса. Вървях върху нещо гладко мрамор или стъкло. Тръгнах на някъде... не знам на къде. Виждах само тъмнина.... Изведнъж нещо просветна някъде далеч от мен... много далеч... тръгнах натам... вървях доста време... може би час или два... и със всяко крачка болката стихваще малко по малко. Когато бях вече близко до светлината... тя почна да се отдалечава, а болката да се връща. Почнах да тичам след нея. Но тя отдалечаваше... засилих тичането и скочих... хванах светлинката ама ръката ми сякаш мина през нея... Почнах да падам и викам този път чувах гласа си...
***
Изправих се толкова бързо че ми се зави свят. Дишах учестено. Трябваха ми няколко секунди да разбера къде съм. Усещах стусената твърда скала на която бях седнала. Чувах водопада... стичащата се вода... Виждах скалите водата растенията... Огледах са и видях Кристиан. Стоеше и ме гледаше. Беше толкова загрижен виждах го в очите му. Отворих уста да произнеса името му но тамме проряза ужасна болка... гърлото ми беше ужасно сухо и все едно гореше като сухи листа. Хванах се за гърлото толкова болеше... и една дума изникна в главата ми „КРЪВ”. Погледнах Кристиан. И тогава чух кака сърцето мубие и как кръвта си играе по вените му. Представих си вкуса на тази кръв...
Тогва все едно видях как очите ми причерняват. Скочих върху Крис като лъв на газела. И забих зъби в врата му. Ръцете ми бяха на раменете му и го притискаха. Той не се съпротивляваше и се почувствах гузна. Отделих се на сантимитри от раната и облизах устни и пак забих зъби във врата му. Бях прекалено груба, но не можех да укротя инстиктите си. Пиех жадно все едно пиех сокчеот кутийка.. Имах чувството че пиех много силна енергина напитка която действа веднага. След малко той се опита да кажа нещо и да помръдне, но аз го пристиснах още по-силно до стенатаи изръмжах. След минута се отделих от него и избърсах устни с опакато на ръката си. Облизах раната и седнах до него и го погледнах. Беше пребледнял все едно съмизмукалавсичката кръв от него. Погалих го бузата съвсем леко. Беше ме страх ако си мислеше че искам да го убия.
- К-кристан... д-добре ли си? Добре си н-н-нали? - заеквах доста докато говорех.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 2:11 pm

Тя ме обичаше...беше го казала,а аз знаех,че го и чувства.До мозъкът и сигорно не е достигал кислород - тъйкато тя умираше - за да си го признае.Усмихнах се самодоволно.
- Знам малък вампир...и аз теб. - прошепнах и.Очите и се затвориха,а тялото и беше безжизнено.Мислех да я занеса до тунелите,но...мисля,че трябваше да останем тук.Докато не се свести...
Чаках и чаках.Какво ли не правих...Мятанах камъчета в водата..подпалвах листа..направих си джакузи с помоща на малко огън...направо сауна и после пак седнах до нея гледайки водата чакайки я да се сабуди.Тя щеше да изпитва глад и аз щех да и дам кръв и..ох!
Али се сабуди и аз обърнах глава.
- Алекса! - тя беше гладна..виждах го в очите и.Метна се върхо мен и ме захапа.Почна да пие.Опитах да я збутам.Плана беше да и дам доброволно кръвта си...от китката,а не са ме захапе за вратът.Тя пиеше и не спираше...знаех какъв е този глад.Глад сякаш умираш...зъби те болят..всичко те боли.Накрая тя спря да пие и се отдръпна.
- К-кристан... д-добре ли си? Добре си н-н-нали? - почна да заеква тя.Отидох до нея.Бях леко дезеорентиран от загубатан а кръв,но щях да оцелея.Прегърнах я и се усмихнах както само аз си мога.А може би и близнаците ми.
- Добре съм малък вампир...ти как си?Още ли ме обичаш... - ухилих се още повече.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 3:03 pm

Прегърнях го и се свих в обятията му. Беше добре товабеше най-важното. Той ме попита дали още го обичам. Изправих се, така че да го погледна. Погалих по лицето и сълзи напираха в очите ми.
- Разбира се, че те обичам глупчо... Ще те обичам до края и на света, а и след това...
Наведох се го целунах леко по устните и една сълза се търкулна по бузата ми. Избърсах я с опакото на ръката си която не беше изцапана с кръв. Облякох си блузата и се зправих на крака.
- Айде към моята стая. Трябва да се изкъпя оправя и... някой трябва да ми помогне с преместването в тунелите. - Усмихнах се леко при мисълта че ще живея под земята
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 11, 2011 7:35 pm

Поредният скучен ден в които не ми се ставаше, исках да остана в леглото през целия ден и да не правя нищо, обичах дните в които просто стоя в леглото, но днес бързо ми омръзна, беше ми скучно. С голямо нежелание се измъкнах от леглото и отидох в банята, взех си душ и не след дълго излязох. Застанах пред огледалото и се огледах, извадих една лилава блуза от гардероба си и я облякох след това облякох черни дънки и черно кожено яке, изсуших косата си и я сресах. Сложих черни ботуши и взех една лилава чанта, отново се огледах и излязох. Започнах да се разхождам, когато стигнах до един водопад, мястото бе красивo, изгледаше като излязло от картина, но беше реално Изглеждаше още по-красиво на лунната светлина. Водата се сипеше от високо и се разбиваше на пияна в подножието. Лунната светлина се отразаваше и гледката бе невероятно красива


Последната промяна е направена от Мелиса Джоунс на Пет Ное 11, 2011 7:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 11, 2011 7:43 pm

Протегнах се.Все още ми се спеше макар,че сутрешният крос бе доста ободряващ.Пет километра.Не беше зле...Може би още малко.Затичах се отново в нейзвестна за мен посока.След около километър и половина чух звукът от течаща вода.Може би за малко да си почина?Затичах се натам,като след няколко метра спрях и почнах да ходя.Самият въздух беше приятен.Поех си дълбоко въздух и се огледах.Видях момиче...Мисля,че я познавах,но не бях съвсем сигурен.ОО да спречкването ми преди на купона на Хелойн...е поне беше вкусна.Усмихнах се и тръгнах към нея:
-НАдявам се тази наша среща да потече по-приятно от миналата?!Здравей красавице.-усмихнах се дружелюбно и я огледах.Беше хубавка е миналият път не го бях забелязал
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 11, 2011 7:59 pm

Стояx и замислено гледах към водата, когато нечии глас прекъсна мислите ми, дори не бях усетила, че тук има и някой друг. Обърнах се и се усмихнах. Познавах това момче, но не можех да си спомня от къде. Тогава се сетих, бяхме се спречкали на партито по случай Хелоуин.
- Здравей! - отвърнах му аз и се усмихнах. След това отново се обърнах и се загледах във водопада. - Между другото аз съм Мелиса... - миналият път нямахме време да се запознаем, бяхме заети да се караме и да се подхвърляме на различни посоки и всичко това заради едно малко момиченце, нямаше никакъв смисъл.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 11, 2011 8:03 pm

Засмях се и кимнах:
-Да права си,но това момиченце ми спечели сърцето....е...това,че от тогава не се е появявала,не значи нищо!-отново се засмях и казах тихо:
-Аз съм Харпър....-предполагах,че и тя скоро като всички ще почне да ме нарича Харпи,беше ми забавно.Проследих погледът и във водата и се зачудих...какво вижда там?
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 11, 2011 8:14 pm

Засмях се на думите му. Как е възможно едно малко момиченце да ти вземе сърцето? Децата бяха малки, лигави и глупави, не разбирам какво толкова намираха в тях .
- Приятно ми е Харпи. - казах му аз и се усмихнах Дали ще има нещо против ако го хвърля във водата? Обърнах се и скоро вече бях пред него, хвърлих го към водопада и той падна във водата.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 8:32 am

Засмях се,бях много мокър.Изправих се и извиках към нея:
-Сладурано знаеш ли някак си не е нормално да хвърляш във водата....
-спрях и бързо се озовах лице в лице с нея:
-Някой който е много по-голям от теб!-Усмихнах се дяволито и я вдигнах с лекота.Погледнах я и бързо я хвърлих във водата,като я бях насочил към часта в която няма камъни.Застанах на една скала и се загледах в тялото й:
-Като си мокра си мноооого по-хуубава-намигнах й и се засмях отново
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 9:16 am

Дните се минаваха много бързо,а аз реших да се поразходя.Тръгнах през гората и чух струйки вода да се разбиват в скалите...Тръгнах по посокана шума и скоро стигнах един голям,голям водопад.Там чух познат глас.
- Като си мокра си мноооого по-хуубава. - каза гласът.Видях Харпър и още едно момиче.Облегнах се на близкото дърво и ги наблюдавах известно време.С Харпър се бяхме запознали преди няколко дни в тъмните улички...Момичето обаче не я познавах.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 9:22 am

Някой беше тук..не не си въобразявах.Огледах се и забелязах познато лице.Маги...ПОзнавах я,бях се запознал с нея,но сега изглеждаше много,много по-различно...
-Здравей!-казах и се вгледах в нея.ДА...и тя беше хубава....е не знаех какво дда кажа...нещов нея ме влечеше,но...от погледите на Стела бях разбрал да не се опитвам с това момиче....че не ми е позволено едва ли не...НЕ че много ми пукаше...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 9:41 am

Харпър ме забеляза и ме поздрави.Усмихнах се и се приближих към тях като внимавах като стипвах по скалите на водопада.Отидох до Харпър и го прегърнах.
- Не сме се виждали от много време.Как си? - попитах го и погледнах момичето.Наклоних глава на една страна.Не я познавах и не ми беше позната.Но това сигорно нямаше да ни попречи да се запознаем. - Ъм...аз съм Маги...
Казах леко несигурно на момичето и я погледнах
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 10:43 am

- Да не си посмял да го... - вече беше прекалено късно, той ме хвърли във водата, сега и аз бях мокра. Обикновено бих се ядосала ако някой направи нещо подобно с мен, но сега не бях ядосана. Усмихнах се самодоволно . Докато гледах недоволно към Харпър някакво момиче дойде при нас.
- Аз съм Мелиса. - казах аз и отново се усмихнах, но този път не беше с самодоволната ми и надменна усмивка, а с моята наивна детска усмивка, която често заблуждаваше околните. - Приятно ми е Маги- отвърнах аз и излязох от водата.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 3:41 pm

Прегърнах в отговор Маги и се обърнах към Мелиса.Загледах се в тях двете,като местех поглед ту на едната ту на другата.
-Как сте?-попитах в опит да завържа разговор.Бях мокър,Мелиса също....Някак си ми се при иска и Маги да е мокра...не беше редно само аз и Мелиса да мръзнем,но не бях такъв.....Усмихнах се и се отпуснах на скалата.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 4:24 pm

Момичето се представи като Мелиса и се усмихна.Не знам защо,но имаше нещо в нея...нещо ами нещо...Сигорно и тя беше като сестрите ми - вампир.Дали Харпър знаеше за магическите същества?Е най-вероятно..все пак Стела беше фея и ни беше измъкнала от тъмната уличка в един клуб.
Настаних се на скалата до Харпър и се усмихнах.
- Харпър...хъм...ти нали знаеш,че Стела не е човек? - изрекох.
Глупачка!По-голяма глупост не можа ли да кажеш?
Кресна вътрешния ми глас,а аз захапах долната си устна от притеснение.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 4:43 pm

Усмихнах се на русокоската и казах:
-Да както също и...тя е вампир-посочих Мелиса-А аз съм хибрид.Вампир-върколак...-отново се усмихнах и я погледнах:
-Ами ти съкровище?Просто човек?Разкажи ни за себе си....-бях любопитен...доста...Погледнах Мелиса и усетих нещо в усмивката й,нещо...фалшива...усмивката и бе фалшива....
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 5:01 pm

Усмивката ми изчезна в мига в които забелязах погледа на Харпър.
- Какво има? - попитах аз и отново лепнах една фалшива усмивка на лицето си. Бях отегчена, ние просто стояхме и си говорехме, а на мен това никога не ми е харесвало. Винаги съм предпочитала действията пред разговорите, бях прекалено импулсивна за да стоя и просто да говоря.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 5:27 pm

Те също бяха като тях.
Помислих си и леко настръхнах.Не бях останала "насаме" с вампири,а камоли с вампировърколак...Бях само с Анна която беше вещица,Талия която също беше вещица и..и..Стела,а тя беше фея.Вампири и върколаци...няма ги в списъка ми...е вече ги има тъйкато сега съм край Харпър и Мелиса.Харпър искаше да разкажа за себе си...,а преди това пита дали съм просто човек докато Мелиса се усмихваше...фалшиво.Според мен поне беше фалшива усмивка.
- Ам..да...аз съм само човек. - казах тихичко и сигорно дори не ме е чул.Не мислех да му разказвам за себе си...имах скуана история,а и все пак тук беше твърде пренаселено за да го ударим на споделяне.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 5:39 pm

Забелязах скуката в очите на Мелиса,чух и думите на Маги "аз съм само човек"Обърнах се към нея с любопитство и заговорих:
-Мел....искша ли да покажем на Маги състезание между теб и мен...Нещо сложно и трудно.Искам да ме биеш-усмихнах се като почнах да прокарвам поглед по тялото на Маги...НЕ..не биваше.Извърнах се с лице към Мелиса и зачаках отговорът й
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 9:24 am

Състезание?!Какво си беше наумил Харпър?
Погледнах го и повдигнах вежда.Надявах се да не решат да се бият пред мен или нещо такова,но знам,че няма да е "кой ще избяга пръв 600 метра" тъйкато за вампирите и сигурно за върколаците 600 метра са нищо.Все пак те бяха бързи,силни и ловки.Усмихнах се леко и през главата ми мина мисълта,че съм ги прекъснала...Все пак да не споменавам,че и двамата бяха мокри.
- Ам..аз да не прекъснах нещо с идването си? - попитах.Въпороса ми беше насочен повече към Харпър отколкото към Мелиса,а и нея не я познавах..така де.Не,че Харпър го познавах много,но все пак... - А без състезание..не може ли да минем?
Направих една мила муцунка и погледнах мъжът.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 9:28 am

Усмихнах се и кимнах.Добре.
-Маги...ако искаш може да отидем другаде?-погледнах към Мелиса и найстина разбрах в погледа й че и е скучно и със сигурност ще й е по-добре без нас....Така де да се забавлява...Може би някой друг път щях да се забавлявам с нея,но....Маги.....исках да разбера нещо за нея....Още нещо,за да бъда точен.Изправих се и я погледнах....Беше сладка...много...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 9:32 am

Замислих се над предложението на Харпър и погледнах Мелиса.Можех да си призная,че тя малко ме плашише,а и все пак беше вампир по дяволите...Вампир който си хапва - най вероятно - такива като мен за закуска.А като гледах май и беше скучно и можеше за "спорта" да реши да си похапне от мен...
Кимнах на предложението на Харпър.
- Добре..ти водиш. - казах и се засмях.Аз въобще не познавах града.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Големият водопад - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Големият водопад
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Големият хол
» В гората с прекрасния водопад..преди 1 година хД
» Който пише последен е най-големият !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Реката и водопада на магическия свят-
Идете на: