The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Кафене "Magic" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Кафене "Magic" I_vote_lcap81%Кафене "Magic" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Кафене "Magic" I_vote_lcap19%Кафене "Magic" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Кафене "Magic" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Кафене "Magic" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Кафене "Magic" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Кафене "Magic" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Кафене "Magic" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Кафене "Magic" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Кафене "Magic" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Кафене "Magic" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Кафене "Magic" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Кафене "Magic" I_vote_lcapКафене "Magic" I_voting_barКафене "Magic" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Кафене "Magic" I_vote_lcapКафене "Magic" I_voting_barКафене "Magic" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Кафене "Magic" I_vote_lcapКафене "Magic" I_voting_barКафене "Magic" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Кафене "Magic" I_vote_lcapКафене "Magic" I_voting_barКафене "Magic" I_vote_rcap 
Том Милс
Кафене "Magic" I_vote_lcapКафене "Magic" I_voting_barКафене "Magic" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Кафене "Magic" I_vote_lcapКафене "Magic" I_voting_barКафене "Magic" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Кафене "Magic" I_vote_lcapКафене "Magic" I_voting_barКафене "Magic" I_vote_rcap 
Selene
Кафене "Magic" I_vote_lcapКафене "Magic" I_voting_barКафене "Magic" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Кафене "Magic" I_vote_lcapКафене "Magic" I_voting_barКафене "Magic" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Кафене "Magic" I_vote_lcapКафене "Magic" I_voting_barКафене "Magic" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Кафене "Magic"

Go down 
+3
Катерина Нелсън
Лукас Скот
Клеър Монгомъри
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 1:28 pm

Кафене "Magic" Cutcaster-photo-100023005-Outdoor-Cafe

Кафене "Magic" 715641-outdoor-cafe

Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 9:30 am

Тя почна да се базика с мен,а аз стоях намусен като някое пет годишно дете.Стигнахме едно кафене което беше в центъра на града.Настанихме се до една маса и зачкахме сервитьорката.Мълчахме тъйкато аз се правех на расърден.Младо момиче в прилепнали дрехи - блуза и поличка - се приближи към нас с тефтерче в ръка.
- Аз съм Сара и ще бъда вашата сервитьорка днес.Какво ще желаете? - попита ни тя.Не разбирам защо беше нужно да си казва името?Нали и без това имаше бадж с него закрепен на блузата и.
- За мен кафе.... - изрекох.Предпочитах някой силен алкохол,но...тук не беше мястото за това.Това беше кафене,а не бар...не,че ми пукаше много.Ама имаше голяма разлика.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 1:11 pm

- Стига.. Не ми казвай че се сърдиш. Беше просто малка шегичка - подсмихнах се. Май не трябваше да се шегувам така с него но.. Беше забавно.
- И за мен кафе - казах на сервитьорката която стоеше и гледаше объркано. Не разбирах защо беше нужно да си каже името и да ни съобщи че ще е нашата сервитьорка. След около половин час ни донесе кафетата. Отпих малко и погледнах към Давид.
- Добре, още колко ще се сърдиш? - попитах го и го загледах. Просто се бях пошегувала с него, нищо повече. Доколкото знам не беше престъпление. В кафенето нямаше никой друг освен нас. Честно казано не се учудих особено, тук никога нямаше много хора и точно за това ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 6:30 pm

Въздъхнах и поклатих глава.Колко още щях да се сърдя?Тя имаше цяла вечност..начи половината.Погледнах я и затворих очи за миг.После ги отоврих и отпих от кафето си.
- Добре,добре... - изрекох набързо и се ухили като идиот.Сервитьорката или по-точно "Сара" се въртеше около нас като муха без глава.Извъртях очи от досада."Боже..айде всеки си седни на задника" - помислих си.Може да нямаше много хора или да бяхме само ние,но ако имаше нещо щяхме да я повикаме.Туковиш съм решил да предложа тайно брак на Кат без свидетели..и тя тъй ще развали всичко.Еее не съм решил обаче да се обвързвам толкова сериозно още...все още не.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 6:12 am

Явно Давид не беше особено очарован от присъствието на Сара. Повиках я да дойде по-близо и след като тя дойде й внуших:
- Имаш работа в кухнята и трябва да отидеш там - казах и малко след това тя замина за кухнята.
- Готово - казах тихо, но достатъчно че той да ме чуе.
- Ти от кой курс си? - попитах. Вече ми беше ясно че е зооморф но нищо не пречи да науча малко повече за него. В този момент на съседната маса се настаниха две момичета на около 15-16 години и започнаха да си приказват. Най вероятно обсъждаха живота на някого.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 4:51 pm

Тя внуши на Сара да отиде в кухнята и тя като добро кученце което ти носи весника и пантофите отиде на там.Засмях се.Тогава Кат попита кой курс съм.
- Ами шести.Ти? - попитах я.Давах и седемнадесет,осемнадесет...може би деветнадесет години.Срещо нас се настаниха две момичета които се смееха и обсъждаха нещо.Забелязах,че ни гледат.Извъртях очи.
- Скъпа..ще се омъжил ли за мен? - повиших тон питайки Катерина.Едно от момичетата изпищя и сложи ръка пред устата си.Толкова ли бяха тъпи,че да се вържат на това.Приличаха на някви стоящи да гледат какво ще стане в Перла или някоя друга турска сапунка.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 5:12 pm

Веднага схванах идеята на шегата. Тези срещу нас гледаха като гръмнати очаквайки отговора ми. Едвам се сдържах да не избухна в смях.
- Та, разбира се как мога да пропусна да организирам моминско парти - казах колкото можех по-сериозно. Не беше особено лесно, тъй като всеки път когато поглеждах момичетата срещу нас ми идеше да започна да се смея като луда. Отидох до Давид и седнах в скута му а за да изглежда още по-истинско го целунах.
- Между другото съм пети курс - прошепнах така че само той да ме чуе. Погледнах отново към момичетата. Те разгорещено ни обсъждаха. Сложих ръце на лицето си за да прикрия смеха си. Тези момичета наистина бяха много тъпи за да си помислят че ще се женим, та за Бога бяхме само на по 18-19 години! Кой нормален човек се жени на тази възраст?! Не че ние бяхме нормални но това е друга тема..
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeНед Авг 28, 2011 7:39 am

В кафенето бяха само Давид и Катерина , а имаше и още едни момичета , който гледаха Давид и Кат сеедно гледат сериал . Ама май ии Кат ии Давид имат нещо да си кажат '' нaсаме '' така че май ще тръгвам! Точно в този момент сервитьорката дойде :
- Здравейте аз съм Джена и съм вашата сервитьорка, какво ще желаете. - каза тя и се усмихна.
- Защо по ангелите си казваш името , пише го ?! - казах аз и се засмях . - А и искам един сок на Cappy зелена ябълка. - казах отново аз и отново се усмихнах.
Джена не каза ищо а си врътна дупето и тръгна към кафенето, докато чаках махнах на Давид и Кат :
- Здрастии! - казах аз и се усмихнах , отново ! И те ми отвърнаха . Джена донесе капито и аз си пийнах , даже го и изпих и се уметох , отивам на някой на гости ;д
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 5:56 pm

За по обедително Кат седна в скута ми и ме целуна.Да си призная целувката ми харесваше.Тя спомена,че е пети курс.Тогава се появи едно момиче и ни поздрави.Сетих се ,че е Анабел.Поздравихме я на свой ред.След като тя си тръгна можехме да продължим драмата на семейство Нелсън и Хрюгер.
- Но ще си направим бебе нали? - попитах я.Едно от момичетата изпищя,а мен ме напуши смях.Как можеха да са толкова тъпи.Та не ни ли виждаха на колко сме години.Усмихнах се на Кат.Тази сценка дето разгиравахме ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 9:40 am

- Бебе ли? Не, не много сме стари за бебета вече - този път не се сдържах и се подсмихнах обаче момичетата не ме видяха за щастие.
- Алис, да се махаме. Тези тук са откачени нямам намерение да стоя и да ги гледам - каза едното момиче и стана от мястото си а не след дълго последва примера му и другото. След като си тръгнаха седнах отново на мястото си и избухнах в смях.
- Тези не са наред - казах през смеха си по някое време. Отпих от кафето си и се огледах. Не, нямаше с кой да се шегуваме за жалост. Беше наистина забавно.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 9:51 am

Кат каза,че сме стари за бебе,а мен ме напуши такъв смях,че едва се сдържах.Едно от момичетата каза на другото,че иска да си тръгва и,че сме луди.След като си тръгнаха тя пак си седна на мястото и ние почнахме да се смеем.Огледах се наоколо нямаше с кой друг да се шегуваме.Жалко.Беше забавно.
- Е любима...ще тръгваме ли? - засмях се като натрапих на "любима".Усмихнах се чаровно и отпих от кафето си.Сервитьорката почна да се навърта около нас.
- Ще желаете ли нещо друго? - попита ни.Повдигнха вежда към Кат.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 3:45 pm

- Не - обърнах се към сервитьорката. След като с Давид си тръгнахме от кафенето го погледнах.
- Аз ще тръгвам. Ще се видим някъде в училището пак, надявам се. Чао - казах и се отдалечих. Честно казано не ми се ходеше в училището отново, може би по пътя щях да се отбия в някой бар. А само като се замисля че си бях обещала да вляза поне в един от часовете.. Едва ли ще стане някога. Е, поне няма да е скоро това е сигурно.


Последната промяна е направена от Катерина Нелсън на Съб Сеп 03, 2011 8:07 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 3:30 pm

След като тръгнахме от зоопарка минахме през един зоомагазин и купихме едно салдко черно зайче.Купихме клетка,поилка,талаш и храна.Качихме го в колата и се оправихме към нашия си град.Кака попита дали се прибираме направо или ще отидем някъде.Бях чувала за едно кафене и,че било хубаво.Казах и за него.Не след дълго бяхме там.Усмихнах и се.Тя ми помогна да сляза от колата и ние се настанихме на една маса.
- Благодаря ти како.Това е най-хубавият ден! - казах аз бъзо.Наистина това беше най-хубавия ден.Като малка бях гледаха само от бавачки и не бях много често с родителите си,а за капак на това те умряха в катастрофа.

П.п:Съжалявам за забавянето,а и не знаех къде да пиша...дано няма проблем,че съм писала тук...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 4:13 pm

Седнахме в кафе "Magic".
-Радвам се.-казах й и се усмихнах.
Не след дълго дойде сервитьорката.Беше висока,строина,с дълги крака и руса коса.
-Здравейте,аз съм вашата сервитьорка Нина.-каза тя.-Какво ще желаете?-попита.
Беше малко дразнещо.За какъв дявол си казва името след като има бадж?В т'ва няма смисъл просто.
-За мен едно 3 в 1.-казах.
Обърнах се към Джес.
-Джес,ти какво искаш?-попитах я.

П.П:Няма проблем.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 4:23 pm

Сервитьорката дойде и се педстави като Нина.Не разбирам защо си казваше името.А и го пишеше.Кака си поръча три в едно и ме попита какво искам.Замислих се.
- Ами...сок от праскова моля. - казах накрая с усмивка.Сервитьоркта записа поръчката и изчезна на накъде.С кака си говорихме докато чакахме "Нина".Тя дойде.Остави кафето и сока и каза,че ако имаме нужда от нея да я повикаме.Отпих от сока си.
- После къде ще отидем? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 4:45 pm

Нина донесе поръчката.
-После къде ще отидем ?-попита Джес.
Замислих се.Всъщност си нямах и на идея къде да отидем.
-Ами не знам.-казах.-Къде другаде ти се ходи?-попитах я доката отпивах от кафето си.
Кафето не беше зле,но май нещо му липсваше,но няма значение.
Върнете се в началото Go down
Ерик Кингстън
Graduates
Graduates
Ерик Кингстън


Брой мнения : 264

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 4:48 pm

Ерик влезе в заведението и се огледа.Погледът му започна да издирва някой с който да убие времето си.Имаше много хора.Но той виждаше една жена и едно момиченце на около десет.Реши да отиде при тях.Щеше да си лепне една усмивка и щеше да се подмаже да седне при тях.Тръгна натам и се усмихна чаровно на жената.Тя беше на около деветнайсет-двайсет.Но подмазването си беше на мода.

-Здравейте..Мога ли да седна при вас?-попитах и ги погледнах умолително.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 4:56 pm

Някакъв вампир дойде до нашата маса.Май беше решил да се подмазва.Попита дали може да седне при нас,тък като заведението е пълно.
-Да,разбира се.-казах аз.
Вампира се настани и викнахме сервитьорката.Какво ли искаше?За всеки случай реших да го предупредя.
-Да не си докоснал момичето,защото ако го направиш си мъртъв.-казах толкова тихо колкото само вампир да може да ме чуе.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 5:01 pm

Отпих от сока си,а към нас се приближи някакъв чичко.Попита дали може да седне.Кака му позволи.Сервитьорката пак дойде явно за да земе поръчката на мъжът.Погледнах към кака която отпи от кафето си.Зачудих се защо от толкова празни маси той реши да седне точно тук.Погледнах Сара,а после него.Нищо не разбирах.Отпих отново от сока си.
- Како дали зайчето ще е добре в колата докато се приберем? - попитах кака Сара.

П.п:Кви ги дрънкам много смях чичко..тц...;х
Върнете се в началото Go down
Ерик Кингстън
Graduates
Graduates
Ерик Кингстън


Брой мнения : 264

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 5:07 pm

-Защо да не я докосвам?-попита той и я погледна с въпросително изражение.Огледа помещението и видя че почти навсякъде имаше хора.Е..Имаше и пет-шест маси,които бяха свободни.

-Между другото как се казвате?-попита и ги огледа.След това му се допи нещо.Какво ли..Един шоколадов шейк.Портегна леко ръка и в нея се матереализира шоколадов шейк.Той се намираше на подноса на сервитьорката.

Пп Леле не мога да пиша в 3то лице..Отвикнал съмКафене "Magic" 3191138710
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 5:12 pm

Джес попита дали заека ще е добре.
-Разбира се,че ще е добре слънчице.-казах й и се усмихнах,но бързо усмивката изчезна от лицето ми.
Ония идиот..
-Ами,примерно,защото е човек и ако и сториш нещо ще те убия.Ясно?-попитах отново толкова тихо.
На всичко отгоре тоя идиот материализира шоколадов шейк в ръката си ,а след това попита как се казваме.
-Аз съм Сара Пезини,но всички ми казват Пез ,а малкото съкровиде отсреща е Джесика.-казах аз.
-А ти си?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Ерик Кингстън
Graduates
Graduates
Ерик Кингстън


Брой мнения : 264

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 5:17 pm

-Аз се казвам Ерик..Това е всичко,което трябва да знаете.-усмихнах се и ги погледнах.Подтиснах всичко в себе си и гнева си и продължих да се усмихвам.Отпих една голяма глътка от шейка си и ги погледнах отново.

-На колко сте?

Попитах момичетата.Естествено,не беше много прелично да питам дами за тяхната възраст,но мен не ме интересуваше от правилата..Кой ли го беше измислил.Те са равни с мъжете..Но мъжете са нещо различно и също така си приличат с жените..

Пп Ох..Голяма философия.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 5:24 pm

Кака каза,че зайчето ще е добре.Усмихнах се.
Чичкото попита за имената ни.Кака му ги каза.Той на свой ред се представи като Ерик.Според мен това беше хубаво име,но междо него и Сара имаше някакво напрежение.Гледах ги.Ту нея ту него.Отпих от сокчето си и продължавах да гледям сякаш бях на кино.Само пуканките ми липсваха.Някак в ръката му се появи шейк,но гледах да не обръщам внимание на това.

П.п:Не знаех какво да пиша...,а и ставам за малко,а може и за не много малко..може да не контолирате...,но не много хД
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 5:32 pm

Не знам защо,но Джес само местеше погледа си от единия към другия.И обратно беше много смешно.Засмях се на Джес и всички ме погледнаха.
-Какво Джес е малко смешна.-оптавдах се набързо.
Отпих малко от кафето си ,а Ерик пак попита нещо.
-На колко сте? - попита ни.
Това беше много неувъжително.Ппо-принцип не трябва да се пита жена на колко години е.Или пък ,ако пита по преди т'ва да каже едно "Извинете за въпроса,нооо...едикакво си."
-Джес е на 9 години.-казах.
Малко избягнах въпроса и отговорих само наполовина,но какво да се прави.

П.П:Абе тука и тримата сме простооо.....No comment ;xx
Върнете се в началото Go down
Ерик Кингстън
Graduates
Graduates
Ерик Кингстън


Брой мнения : 264

Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 7:58 pm

-Чудесно...Много е сладка...-усмихнах ѝ се и погледнах Сара.

Тя май не ме харесваше.

-И ти ли си като мен?-попитах я и погледнах въпросително.

За да запълня времето си докато чуя нейния отговор аз отпих от шейка и продължих да я гледам..Ако трябваше да преценявам тя беше сладка..Красива,но и странна.

Пп Да..НаистинаКафене "Magic" 2945108214
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене "Magic" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Magic"   Кафене "Magic" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "Magic"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
»  Кафене
» Кафене "Desayuno"
» Спечелете "Вампирите от Морганвил" с The Magic World of ShadowHood

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: