The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Пещерата  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Пещерата  I_vote_lcap81%Пещерата  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Пещерата  I_vote_lcap19%Пещерата  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Пещерата  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Пещерата  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Пещерата  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Пещерата  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Пещерата  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Пещерата  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Пещерата  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Пещерата  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Пещерата  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Пещерата  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Пещерата  I_vote_lcapПещерата  I_voting_barПещерата  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Пещерата  I_vote_lcapПещерата  I_voting_barПещерата  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Пещерата  I_vote_lcapПещерата  I_voting_barПещерата  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Пещерата  I_vote_lcapПещерата  I_voting_barПещерата  I_vote_rcap 
Том Милс
Пещерата  I_vote_lcapПещерата  I_voting_barПещерата  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Пещерата  I_vote_lcapПещерата  I_voting_barПещерата  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Пещерата  I_vote_lcapПещерата  I_voting_barПещерата  I_vote_rcap 
Selene
Пещерата  I_vote_lcapПещерата  I_voting_barПещерата  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Пещерата  I_vote_lcapПещерата  I_voting_barПещерата  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Пещерата  I_vote_lcapПещерата  I_voting_barПещерата  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Пещерата

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 1:16 pm

Пещерата  P-land-sea-cave-m

На пещерата не и се носи много хубава слава.Има слуховече,че хора изчезвали безследно и ,че понякога мъртви тела изплували на плажа.Макар и да има много легенди доста хора идваха тук.Искаха да разбрът дали всичко което се говори е вярно...
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 12:16 pm

Приближих се към пещерата и я огледах.Бе ми любопитно влязох и настръхнах.Имаше странно свръхестествено присъствие.Седнах на една издадена скала и се загледах в красивите сталактити.Усетих чуждо присъствие и скочих.Бе късно през нощта и не мислех,че някой би дошъл тук освен човек..хмм същество без работа.Изведнъж на леката светлина идваща от луната се очерта мъжки силует:
-Кой си ти?-попитах и се вгледах в силуета.
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 4:19 pm

Усмихнах се в тъмнината.

- Торбалан - отговорих насмешливо и направих няколко крачки напред, позволявайки на светлината да освети лицето ми и да разбули мистерията около непознатият, криещ се в пещерата.

Определено я бях стреснал, но далеч не се чувствах горд. В главата ми се въртеше въпросът какво правеше това момиче тук. Аз имах логично (или поне на мен ми звучеше като таковА) обяснение, но какво беше нейното?

- Здравей, Джейни - поздравих я ведро. - Какво правиш тук?
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 5:51 pm

-Торбалан-каза непознатият и се усмихнах леко стрестната.Той направи няколко крачки напред и лунната светлина освети лицето му.Беше мъж...Хубав мъж.Усмихнах се и го погледнах.Той мислеше нещо,ала бях сигурна,че няма да разбера какво е огледах пещерата.
- Здравей, Джейни - леко подскочих като ме поздрави по име - Какво правиш тук?-огледах се и леко се изчервих:
-Амии...нямам обяснение.Просто чувала съм истории за пещерата и реших да дойда.Някак си е приятно.Ами ти?-попитах и осъзнах,че съм започнала да говоря много.Бях притеснена от внезапната му поява,а в същото време се чувствах и леко странно...
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 5:58 pm

Аха. Обичайната причина - любопитство. Но аз пък си мислех, че в тази пещера действително можеше да има нещо истинско зад историите, които се разказват за нея. Затова и бях дошъл. Исках да проверя дали има някаква заплаха, защото понякога любопитството на хората можеше да има много лоши последици за въпросния човек.

- И аз - отговорих. - Много ми е интересно с какво толкова плаши хората това място. Сама ли си дошла?
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 6:01 pm

- И аз.Много ми е интересно с какво толкова плаши хората това място. Сама ли си дошла?-слушах го с интерес и бързо отговорих:
-Да...И за мястото може да се осети нещо...,но аз не мога да определя какво.Знам,че са загивали хора в тази пещера.-казах бързо и се огледах отново.-Хмм...искаш ли да видим?-попитах и кимнах навътре към пещерата.
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 4:19 pm

Погледнах назад към вътрешността.

- Аз ходих натам... - подхвърлих небрежно. - Но не стигнах до края, защото започна да става много стръмно...

... и главно защото ме домързя. Всъщност много често си менях настроенията и определено нещо, което харесвам много, можеше много бързо да ми омръзне и след минути вече да съм забравил за него. Но реших, че още една, но този път по-обстойна проверка, на пещерата нямаше да е излишна и тръгнах навътре, махвайки на момичето.

- Хайде.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 4:37 pm

- Хайде.-каза той и ми махна.Тръгнах след него и се вгледах в тъмнината.Въздухът бе влажен и студен.
-Дали найстина има нещо там?-попитах и се хванах за една издатина за да не падна.Найстина бе много стръмно.Погледнах го,но това бе голяма грешка подхлъзнах се и паднах в нещо като пропаст.Изпитах болка в левия крак.Кракът ми бе счупен.Не виждах нищо.Знаех,че скоро счупването ще зарасне.Огледах се и викнах:
-Сееет...малко помощ,ако не те затруднявам де...
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 5:16 pm

Тя се подхлъзна в тъмнината и падна долу. Чух подозрително изпукване. Приклякнах до нея и прегледах крака й с леко загрижено изражение, макар да не виждах почти нищо, затова леко напипах кожата. Костта беше счупена.

- Ще ти мине - казах очевидното и се усмихнах, премятайки едната й ръка през рамото си и помагайки й да се изправи. След това отговорих на въпроса й: - Не знам дали има нещо там... освен скали и вода... и влага.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 6:02 pm

Въпреки,че ми бе трудно дори и с неговата помощ тръгнах.Погледнах го и леко се извъртях към него.Не знам какво ме прихвана.Приближих се и допрях устни до неговите.Направих го за секунда,знаех че той ще се дръпне и за това казах:

-Съжалявам...исках да го направя.Таа нека забравим и продължим напред-повдигнах едната си вежда и се усмихнах виновно.Колко бях сгафилааа...
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:53 pm

- Да продължим напред? - усмихнах се леко в тъмното. - Аз предлагам да се върнем момент назад.

В този момент просто изхвърлих от ума си мисълта за факта, че Джейни беше ученичка. Може и да съм я виждал в часовете си, а може и да не съм, но бях сигурен, че е ученичка. А аз бях учител... Но това нямаше значение сега, тук.

Доближих се до нея, изобщо без да й оставя време да реагира, и впих устните си в нейните, все още придържайки я да не падне.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 6:02 pm

Поех си дъх и отговорих на целувката.Затворих очи и прокарах ръце през косата му.Задълбочих целувката и потърсих езика му.Зайграх се с него и леко трепнах при докосването.Отдръпнах се за момент и го погледнах:


-Сигурен ли си?-попитах тръпнейки в очакване и с надеждата да каже ,че е сигурен и да се върнем към заниманието си....
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 6:59 pm

Ха...

- Аз трябва да те попитам това - отбелязах със саркастична усмивка, с тонът ми подсказваше, че определено гледах присмехулно на това, което щях да кажа. - Защото все пак да се целуваш с учителя си по музика не е от най-правилните неща.

Не, че сега имаше значение, но аз бях длъжен да отбележа и да разбера какво Джейни мислеше по въпроса, въпреки, че беше повече от ясно.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 4:11 pm

Усмихнах се и вместо да му отговоря се приближих и го целунах страстно.Придърпах го по-близко до мен и почнах да прокарвам ръце по раменете му.


-Хммм...Мисля,че нямам нищо против да се целувам с вас Господине,а дори и да направя нещо друго-отново го целунах и леко захапах долната му устна.Измърках от удоволствие.Леко се дръпнах и допълних-А и все пак...19 човешки и 253 вампирски ...мислиш ли че някой би могъл да ми каже нещо?!-засмях се и отново почнах да го целувам...
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 8:41 pm

Засмях се леко. Числото на нейната реална възраст всъщност изглеждаше съвсем мъничко до числото на моята реална възраст, което може би датираше още от началото на Вселената... но това беше друга тема.

Подсмихнах се и притиснах устни до нейните, заравяйки пръсти в русата й коса и придърпвайки я към мен. Ръката ми се плъзгаше по тялото й и когато стигна до талията, показалезът ми леко се заигра с ръба на блузката.

- Мислиш ли, че ме интересува кой какво ще каже? - попитах и я целунах по врата.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 11:04 am

Усмихнах се и се притиснах към тялото му.Хванах ръката му и я поставих под блузата си,точно над пъпа.Оставях го да реши на къде ще продължи ръката му.

-Сигурна съм,че не ти-казах и се приближих към него.Почнах да го целувам по врата.Всмуквах кожата му и го хапех лекичко.Погледнах го палаво и отново го целунах:
-Какво смяташ да правим сега?-попитах невинно и леко захапах устната му...
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 3:58 pm

- Смятам... - заиграх се с долната й устна за момент. - ... направо да ти покажа.

Приплъзнах устни по нейните, а ръката ми се плъзна нагоре по гърба й и стигна до закопчалката на сутиена. Пръстите ми проследиха презрамките на това досадно нещо, преди с едно движение да го откопчаят и да освободят гръдния кош на Джейни от това проклатие. Другата ми ръка се спусна надолу и аз пъхнах палец под колана на панталоните, ясно изразявайки намеренията си.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 4:41 pm

-Ооо...Сатана-казах и се засмях леко.

Притиснах се към тялото му и прокарах ръце по стегнатите му гърди,плоският корем..и още малко надолу.Прокарах ръка под дънките му и се спрях на ъгълчето на боксерките му.Погледнах го решително в очите и плъзнах ръката си под боксерките.Поех членът му твърд и уголемен в ръката си.Усмихнах се дяволито и се зайграх с него.

-Кажи ми какво искаш да направя-казах и хвърлих сутиена си на земята...
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 9:09 am

Усмихнах се, потръпвайки от удоволствието, което ръката й ми доставяше, и притиснах Джейни към студената, влажна и хлъзгава стена на пещерата, плъзгайки ръце по гърба й. Едната ми ръка се спусна надолу и пръстите ми стиснаха задника й.

- Искам да направиш каквото искаш - казах тихо, шарейки с устни по врата й.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 10:26 am

-Уредено-казах и бързо се плъзнах надолу.Леко прокарах нокти под блузата му по стегнатия корем целунах го малко под пъпа и се спуснах надоло.Обсипвах с бавни скюладки целувки кожата му докато не стигнах ръката си.Погледнах го и леко се усмихнах.Бавно и решително го поех в устата си и почнах плавно да смесвам движенията на главата и ръката ми и на устните ми.Прокарах език по главичката и отново го поех в устата си.
Върнете се в началото Go down
Seth
Teachers
Teachers
Seth


Брой мнения : 38

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 6:01 am

Стоях така и се наслаждавах на блаженството, което ме обливаше като горещи вълни. Ако знаех, че денят ми щеше да кривне в тази посока, щях да се курдисам в тази шещера още от вчера и щях да кисна цял ден в очакване на този и следващите мигове. Нямаше как безмълвно да не отбележа с усмивка в тъмнината колко бе опитна тази шестокурсничка, която си бе направо завършена жена по моите критерии.

Зарових пръсти в косата й и прокарах ръка по лицето й, галейки кожата на вампирката, докато главата и ръката й ритмично се движеха.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 8:50 am

Не спирах ритмичните си движения,освен за моментите в който го поемах целият в устата си.Погледнах го палаво и притиснах лицето си към ръката му.Зачудих се дали да продължа,за да свърши или да спра и да му предложа да отидем някъде където има легло.Кракът ми вече се бе възстановил,но...някак си искаше ми се нещо различно нещо..не на легло.Този мъж...създание беше точно това,което исках...нещо различно и интересно..нещо което много ме възбуждаше.
Върнете се в началото Go down
Анабел Марс
Graduates
Graduates
Анабел Марс


Брой мнения : 60

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСря Мар 27, 2013 5:40 pm

Бях скапаназаради всички глупости, които трябваше да свърша днес и единственото, което исках бе една дълга разходка, малко тишина и да завърша деня в горещата вана. Вървях по плажа тотално отнесена в мислите си и дори не гледах на къде отивам. Беше започнала да се смрачава и сериозно обмислях дали да не се прибиам вече, но точно преди да се обърна видях на около стотина метра от мен вход на пещера. Мислех, че познавам целия плаж, но тук все още не бях идвала. Реших, че още няколко минути няма да ме уморят чак толкова и си заслужават само, за да видя по-добре мястото. Вървейки бързо вятъра все повече заплиташе русата ми коса, но не обърнах внимание, вкъщи щях да я оправя.
Огледах се докато влизах в пещерата и главата ми съвсем леко докосна ниския таван, но само след метър се озовах в огромно вътрешно помещение. Малка подземна река течеше през средата му и акустиката вътре бе невероятна. Бях за оказала права и разходката наистина си заслужаваше. Клекнах до реката и съвсем внимателно докоснах водата с върха на пръстите си. Може би нямаше да имам нужда от вана. Тук изглеждаше доста красиво и може би щях да мога да вляза във водата. Не вярвах да се появи някой. Навих крачолите на дънките си и потопих краката си. Щях да си помисля още малко дали си заслужава да се мокря, макар че не бях толквоа далеч от вкъщи. Докато оглеждах пещерата чух съвсем леки стъпки и наострих уши. Мразех да ме прекъсват.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Камарго
Students
Students
Мелинда Камарго


Брой мнения : 103

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСря Мар 27, 2013 5:57 pm

Имах нужда от малко тишина и спокойствие. Напоследък ми се бе събрало много и тишината нямаше да ми се отрази зле. И не можех да се сетя за нищо по-добро от разходка по плажа, особено когато времето е толкова мрачно. Бавните стъпки по пясъка постепенно ме успокояваха, въпреки режещия вятър. Накрая вече бе започнало да става прекалено студено и аз се огледах притеснено. Русата ми коса се стелеше на леки къдрици надолу по раменете ми, ала заради разразяващата се буря, в момента почти не можех да виждам от нея. Пуснах за миг сандалите си на пясъка, посягайки да я прибера. След миг вече бе пристегната с ластик в цветовете на дъгата. Изсумтях тихичко, усещайки, че това едва ли ще успее да я задържи така за дълго и продължих с бързи крачки напред, свивайки надясно. Краката ми сами намираха пътя и скоро се озовах в близост до някакви скали. Огледах се, но вълните се усилваха и аз се отказах да продължавам напред. С още няколко стъпки назад гърбът ми се удари в един по-издаден камък и аз изохках. Приведох се и след още няколко удара се озовах в просторна пещера с невероятна акустика. Тук водата бе бистра и студена, а по стените се отразяваха движенията й. Малкото поточе криволичеше измежду пролуките по пода, не по-голямо от 40 см в началото, докато накрая заемаше почти цялата повърхност, изливайки се в морето. Приближих се тихо, наслаждавайки се на гледката, но след миг усетих нечие присъствие и се озърнах още веднъж. Малко встрани от входа стоеше момиче, горе-долу на моята възраст с любопитни очи. Наклоних леко глава, преценявайки я с поглед и след миг се усмихнах приветливо, въпреки мрачното си настроение.
- Здравей. Аз съм Мел.- представих се набързо, оставайки на мястото си. Имах леееекото предчувствие, че се натрапвам и прекъсвам спокойният необезпокояван момент, но идеята да изляза отново навън, където вече валеше дъжд, не ме блазнеше особено...
Върнете се в началото Go down
Анабел Марс
Graduates
Graduates
Анабел Марс


Брой мнения : 60

Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 10:02 am

Мислено заъвртях очи, но външно просто се усмихнах и поздравих.
-Здрасти. - Огледах внимателно момичето срещу мен и заключих, че може би появяването и не е чак толкова лошо. Изглеждаше добре - със стройно тяло, дълга руса коса и кехлибарени очи.
-Аз съм Анабел, приятно ми е. - Погледнах подканящо мястото до мен. - Защо не седнеш. - Докато я чаках да се настани се замислих какъв разговор мога да водя с една непозната. Чувах, че навън е забошувала буря и се радвах, че съм се вмъкнала в пещерата преди ада отвън да е започнал.
-Ти си все още ученичка предполагам? - Не знаех дали съм права, но поне така ми изглеждаше. Може би беше с година-две по малка от мен. Погледнах я отново и се усмихнах. - Как се озова тук?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пещерата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата    Пещерата  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пещерата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Пещерата в гората
» Портата в пещерата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Морето и скалистите планини-
Идете на: