The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лунната поляна - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcap81%Лунната поляна - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcap19%Лунната поляна - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcapЛунната поляна - Page 2 I_voting_barЛунната поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcapЛунната поляна - Page 2 I_voting_barЛунната поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcapЛунната поляна - Page 2 I_voting_barЛунната поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcapЛунната поляна - Page 2 I_voting_barЛунната поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcapЛунната поляна - Page 2 I_voting_barЛунната поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcapЛунната поляна - Page 2 I_voting_barЛунната поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcapЛунната поляна - Page 2 I_voting_barЛунната поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcapЛунната поляна - Page 2 I_voting_barЛунната поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcapЛунната поляна - Page 2 I_voting_barЛунната поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лунната поляна - Page 2 I_vote_lcapЛунната поляна - Page 2 I_voting_barЛунната поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лунната поляна

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Лунната поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунната поляна   Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 1:41 pm

Имаше толкова много дарби. И със сигурност можеше повече неща от мен. Изведнъж се почувствах още по-безполезна и неинформирана. Истината беше, че не бях кой знае колко запозната със свръхестествените същества. Дали това ме правеше смотана?
- Сигурно е готино... - казах и вдигнах рамене. Насилих се да се усмихна. - А може би не толкова. - От друга страна сигурно не и' беше лесно да се справя с всичко това. А и сякаш прикриваше още нещо. Не я попитах нищо повече, разбира се.
- Ти имаш ли някой по-близък тук? - коренно промених развитието на разговора
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Лунната поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунната поляна   Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 3:10 pm

-Не-отвърнах спокойно.-Имам познати,но не и близки.Още по-малко приятели.Аз не допускам много хора до себе си.
Сега сигурно щеше да стане по-зле.Вероятно щеше да си извади погрешно заключение.Исках да имам приятелка отново,но как да кажа това.Все едно да я заставя.Нищо хубаво не ставаше на сила.
-Малко трудно се сприятелявам-продължих и се усмихнах с половин уста.-До сега много често съм била подвеждана и мамена,не ме разбирай погрешно.Всъщност радвам се,че се запознах с теб.Изглеждаш добро момиче.
Усетих,че напрежението се стопи.Дано нямаше повече прегради между нас.Искаше ми се да общуваме съвсем спокойно и непринудено.Питах се,ако я допусна до мен и й разкрия всичко какво ли щеше да се случи.Отговорите на тези въпроси трябваше да почакат.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Лунната поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунната поляна   Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 3:43 pm

- Мисля, че двете си приличаме по това, че не допускаме хората лесно до себе си. - усмихнах и' се. - Аз съм доста наивна, затова и те ме използваха. Вече трудно се доверявам на някой. А, ако се сприятеля с него, то не му споделям нищо за себе си. Много добре пробирам хората, пред които се разкривам. - пред нея също бях разкрила доста от същността си. Наистина си приличахме повече от колкото предполагах. Или по-скоро повече, отколкото може да се предположи, че две същества от различен произход могат да си приличат. Но в крайна сметка от всеки вид имаше добри и лоши, умни и глупави, грозни и красиви... И в такъв случай имаше такива, които си приличат.
- Също така се влюбвам лесно. - наведох поглед. Това беше доста деликатна тема. Ако започна да разказвам историята на влюбванията си, то можеше да си стоим там три дена и три нощи. - А ето и още нещо, което ти споделих. - предполагам, че започнах все повече да и' се доверявам. Радвам се, че тя беше първата ми позната в това училище, може би щеше да бъде и първата ми приятелка.
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Лунната поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунната поляна   Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 4:10 pm

Не можех да се сдържам вече.Дразнех се на себе си.Защо винаги трябваше да мисля за миналото?Защо винаги трябваше да се пазя толкова много? Та аз бях силна,контролирах всичките си дарби...Обърнах се към нея.Станах и минах пред нея.Луната остана зад гърба ми.Клекнах и поех ръцете й в свойте.Сториха ми се судени.
-Чуй ме,Луси-започнах аз.-Одеве премълчах някои неща.Прекалено много мисля понякога,но ще ти се доверя.Основната ми дарба е Дух.Чувала ли си за нея?Много рядка е,почти не се среща.-Тя ме гледаше внимателно.-Мога да лекувам,да връщам мъртвите от смъртта.Това ми влияе на мозъка,защото Духът идват от съзнанието,но се научих да контролирам това.Не искам да се страхуваш от мен...
Сега вече бях казала всичко.Исках да имам приятелка.Надявах се да не ме предаде.Стореше ли го щях да бъда съкрушена,но вещица или не щях да се справя с нея.Вгледах се в очите й.Там не се таеше завист,омраза или насмешка.Гледах я сериозно,очаквах реакцията й на всичко това.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Лунната поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунната поляна   Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 4:22 pm

Стоях и я гледах все още с леко недоумение. Не бях чувала за тази дарба, но изглежда беше доста сериозно. Не знам защо тя смяташе, че ще бъда уплашена или нещо такова. Продължихме да се гледаме в очите и тя очакваше някаква реакция от моя страна или да кажа нещо. Но аз търсех правилните думи. Беше трудно, защото наистина нямаше какво да кажа в такава ситуация. Сякаш трябваше да ми вадят думите с ченгел. Лиса все още се взираше в мен, а погледът и' беше настоятелен. В очите и' се прокрадваше и любопитство. Изглежда не издавах никаква емоция, а тя се чудеше какво ми минава през главата.
- Аз... - спрях и премислих отново какво да и' кажа, за да не помисли, че съм уплашена. Бях леко объркана, но в никакъв случай не бях такава страхливка. Стори ми се, че се опитваше да оправи настроението ми, но аз блокирах помощта и'. Нямах нужда от това. - Не ме е страх. - казах със сериозен тон. - И няма от какво. - видях как тя си отдъхна. - Благодаря ти, че ми каза всичко. Няма да те разочаровам. - усмихнах се и тя ми отвърна със същото, след което ми помогна да се изправя. И двете застанахме с лице към луната, а мълчанието отново си проправи път между нас.
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Лунната поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунната поляна   Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 4:33 pm

-Красиво е нали,всичко тук?-стиснах ръката й.-Знаеш ли,мисля си нещо.Разбрах,че не харесваш стаята си,че нямаш съквартирантка.Аз също нямам.Имам цял апартамент,но съм самотна в него.Та си мислех...,искаш ли да си вземем къща в града?Тук няма да ни позволят да сме заедно.
Погледнах към нея усмихната.Идеята ми се струваше много подходяща.Двете щяхме да си споделяме всичко.След време вероятно щяхме да сме като сестри.Аз бях готова за това.А дали и тя беше?Едва ли училището я вълнуваше толкова много.Стиснах ръката й.
-Ако се съгласиш ще имаме много време за разговори.Ще можеш да ми разкажеш всичко което искаш.Дори можеш да ми покажеш някои неща...-загатнах,но тя вероятно се досети,че имам предвид заложбите й.-Е,съгласна ли си?
Луси погледна към мен и въздъхна.Или обмисляше още или й допадаше,но определено нещата бяха започнали да се случват.Никоя от нас нямаше властта да ги спре.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Лунната поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунната поляна   Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 4:45 pm

Все още се чудех как нещата се бяха подредили толкова бързо. Не можех да повярвам, че допреди един ден бях като най-големият аутсайдер в това училище, а сега седях с новата си приятелка и тя току-шо ми беше предложила да заживеем заедно. Наистина я харесвах, но се сприятелихме толкова бързо, че нямах време да го премисля. В никакъв случай не исках да загубя единствения си приятел тук, но исках да изчакам и да видя дали ще ми хареса в училището, да се запозная с още нови хора, да видя сестра си... Тя много се вълнуваше, вероятно бях първата, на която се е доверила от доста време. Не исках да я разочаровам, но засега трябваше да и' откажа. А и дали можехме да направим това? Все пак аз трябваше да развивам силите си, а можехме ли да живеем на друго място? Парите също щяха да бъдат проблем, както и това, че не съм пълнолетна.
- Леко съм объркана. - отново въздъхнах. - Няма да го отхвърля като идея, но засега ще остана. - надявах се да не си помисли, че не искам да се опознаем по-добре. - Ще имаме време да се опознаем, спокойно.
Исках да и' задам още много въпроси, но първо щях да изчакам реакцията и'.
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Лунната поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунната поляна   Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 4:59 pm

Разбрах,че съм избързала.Трябваше да й дам време.Грешката беше моя.Наистина глупаво от моя страна.Усмийнах й се.
-Разбира се,имаш право.Ако все пак решиш предложението е в сила.За сега ще бъдеш под моята юрисдикция,ако искаш.Ще се опознаем не се притеснявам за това.
Нямах причина да й се сърдя.Все пак от скоро беше тук и искаше да види всичко.Аз бях не по-малко изненадана,че си намерих приятелка така бързо,но май точно това търсех от доста време насам.Беше ми омръзнало да се мотая с хора,които дори не харесвах.
-Ако имаш нужда от нещо,само ми кажи-обърнах се към нея.-Ще се изненадаш колко много неща могат да се случат тук.
Започнахме бавно да се разхождаме по поляната.Харесваше ми тук.Въпреки красотата на мястото,другите предпочитаха стаите си и училищните купони или хм,други неща.Определено бях доволна,че се запътих към библиотеката,а не направо насам.Бях ли го направила нямаше да се запозная с Луси.И още щях да обикалям сама зад стените на училището.Точно като самотен призрак.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лунната поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунната поляна   Лунната поляна - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лунната поляна
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Лунната поляна
» Лунната поляна,2 седмици по-рано
» Скритата поляна
» Красивата поляна
» Красивата поляна с езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: