The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята - Page 2 I_vote_lcapСтаята - Page 2 I_voting_barСтаята - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята - Page 2 I_vote_lcapСтаята - Page 2 I_voting_barСтаята - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята - Page 2 I_vote_lcapСтаята - Page 2 I_voting_barСтаята - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята - Page 2 I_vote_lcapСтаята - Page 2 I_voting_barСтаята - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята - Page 2 I_vote_lcapСтаята - Page 2 I_voting_barСтаята - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята - Page 2 I_vote_lcapСтаята - Page 2 I_voting_barСтаята - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята - Page 2 I_vote_lcapСтаята - Page 2 I_voting_barСтаята - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята - Page 2 I_vote_lcapСтаята - Page 2 I_voting_barСтаята - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята - Page 2 I_vote_lcapСтаята - Page 2 I_voting_barСтаята - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята - Page 2 I_vote_lcapСтаята - Page 2 I_voting_barСтаята - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 1:49 pm

- Да тръгваме тогава - казах аз и поех към вратата. Отворих и с изненада установих, че от пред няма никого. Обърнах се пак към Бони с въпросителен и объркан поглед. - Нещо липсва. - рекох и пак погледнах навън. Коридора беше пуст и тих. Единствените шумове идваха от някакви врати, които се отваряха далеч от тук. Някъде кипеше дейност, но в нашата част от зданието беше сравнително спокойно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 1:55 pm

Тран отвори вратата,а там нямаше никой.Дори Едуад.
- Кажи ми...ако сега реша да те убия къде е Едуард койт отрябва да ме спре? - запитах го.Не,че щях да го убивам.За нищо на светна не бих го наранила.Двамата тръгнахме по коридора,а аз оглеждах всичко.Нещо ставаше...не знам какво,но и не ми харесваше.
- Какво ли става? - попитах Тран.Не,че той щеше да знае.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 1:59 pm

Докато вървяхме стигнахме до място, където се пресичаха два коридора и образуваха нещо като кръстовище. Изведнъж от дясната ни страна изникна тичешком една млада жена, вероятно на около 20, която спря за миг пред нас и се поклони. Не разбрах за къде се е забързала, при това с токчета, но явно не ме засягаше. С Бони продължихме напред към заседателната зала.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 2:05 pm

Вървяхме по коридорите и към нас тичайки се приближи една жена.Поклони се и после продължи на някъде.Ние продължихме към заседателната зала.Чух шум от там като повишаване на тон,но не успях да чуя какво казва.Вече бях на тръни.Какво ставаше мамка му.Поехме по един коридор в ляво.Тук си беше истински лабиринт.Стигнахме залата.Навън всичко изглеждаше нормално,но..не беше така.Хората бяха някак притеснени.Влезнахме вътре.
- А ето къде сте! - казах майка ми приближавайки се към нас.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 2:11 pm

Освен майката на Бони, в заседателната зала бяха още баща й, нашия "гид" Доро и още няколко от вчерашните лица.

- Днес е велик ден - гръмогласно каза бащата.

- Велик? С какво? - запитах, въпреки че вече се досещах.

- Съвета реши днес да отидете в Отвъдното. Доро каза, че момента е подходящ.

- Ами обучението? Как ще отидем там неподготвени?

- Нямаме време. Доро ще ми обучава в движение.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 2:19 pm

Ококорих очи.Днес.В Отвърдното.Обучение.В движение.Боже!Те са откачили!Едва се сдържах да не го кажа на глас.Задловоих се с недоволно ръмжене.
- Страхотно - промърморих.Майка ми повдигна вежда,а аз само погледнах към Тран.Можеха поне малко да ни разяснят повече таиз мислия.
- Ще ни кажете ли нещо повече за тази мисля?Става дума за живота му и за всички доло... - попитах.Не,че нямх щеше да ми отговори.Тук за тях бях просто досадната дъщеричка.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 2:22 pm

След зададения от Бони въпрос очаквах да се наложи аз да го повторя, понеже вчера никой не й обръщаше внимание, но за моя голяма изненада този път беше различно.

- Отиваме в Ада, обединяваме съществата, побеждаваме двете зли раси и се връщате. Просто е - каза Доро спокойно, а аз го погледнах глупаво, на шега.

- Да, прав си. Много просто.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 2:34 pm

Леле!Колко е просто да се каже,че човек отива в Ада спасява няколко раси и се връща горе.
- Колко горе доло време ще сме доло... - попитах.Все пак...можеше да ни няма..месец,два...,а може би ден.Е ден..не ми се вярва да е толкова лесно да ги победим.Въздъхнах.В какво се бяхме забъркали.Бях чувала също така,че доло няма време..там е..нищо....,но колко е вярно не знам."Спечелихте от лотарията!Отивате в Ада!Честито!" - зазвъня глас в главата ми.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 2:39 pm

- За съжаление никой не може да отговори на този въпрос - отвърна бащата на Бони.

- Да, прав сте. Войната може да продължи седмица, месец, година... А как ще отидем там?

- Знаем местонахождението на най-близкия портал, който се активира от пръстена и амулета. Вече сте били там...

- Нека позная! Онази пещера под гората?

- Именно.

Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 2:45 pm

Пещерата?Не!
- Аз там не стъпвам! - заявих тихо.Последния път някакъв си дух ме прободе с нож.Кой мамка му би предположил,че дух ще прободе човек...така де вещица вмапир.Сто процента,че ако не виждах духове нямаше да го направи."Благодаря ви мамо и татко!" - помислих си.Зачудих се дали и нашето дете с Тран ще ме обвинява за това което е.Ъх!
- Добре..кога тръгваме? - попитах.Може и да казвах,че няма да стъпя там,но нямах избор,а и нямаше да оставя Тран сам в това.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 3:04 pm

- Вие сте Силата и Сърцето. Трябва да отидете - каза Доро, а бащата на Бони кимна одобрително с глава. - Длъжни сте да дойдете с мен там и да спасите моя народ и всички останали. Не можете да се откажете сега и да ни оставите на произвола. Без вас ние сме обречени.

След тази кратка, но изключително въздействаща реч реших да си замълча. Доро беше прав.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 8:06 am

Простенах.Страхотно.Сега щяхме да се закопаем под земята в битка.
- Добре,добре.Питах кога тръгваме... - изрекох.Погледнах към Доро.Зачудих се как ще ни обучава по пътя.И какво щяхме да правим.И Силата и Сърцето.Това още не го разбирах.А някакви оръжия щяха ли да ни дадът?Не,че ще ни помогнат срещо призраци,но айде.Баща ми излезна от стаята и се запъти на някъде.Повдигнах вежда.Какво пък?!
- А къде е Едуард...той трябваше да ни пази,но никакъв го нямаше? - обърнах се към майка ми.Тя повдигна вежда.
- Данеби вече да се интересуваш от него? - думите и ме издразниха.Отговаряше на въпроса ми с въпрос.Ъх!Това беше досадно.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 10:58 am

- Мисля, че сега не е момента за подобен спор - намесих се аз и предвидливо избегнах поредния конфликт между майка и дъщеря. - По-добре би било, ако отговорите на съпругата ми - казах леко намръщено.

- След няколко часа ще напуснете Убежището. Сега ще трябва да ви отведем в оръжейната, за да ви екипираме. Както научихте вчера, способностите ви не значат нищо там Долу и за това се налага да ви дадем няколко полезни устройства, които да улеснят задачата ви.

- Устройства? И какви? Тесте карти, един-два зара, лъжица, вилица, чинийки и няколко консерви с полусготвен боб?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 11:12 am

Извъртях очи.Тези тук се мислеха за Господ.Тъгнахме след тях към оръжейната.Бог знае какво щяха да ни дадът.Огледало за хващане на души.От онея радъри като в "Ловци на духове" и подобни.Тц,тц.Да си призная им нямах много доверие въпреки,че бяха на наща срана.А ние на същото време бяхме на страната на Луцигер.Който съвсем не беше агънце.Така и не разбирах на чия страна сме.На добрите или на лошите.Ъх!

П.п:Не се сетих за друго ... Не знам
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 11:41 am

Не получих отговор на въпроса си, но и не очаквах такъв, защото това беше чист сарказъм. Поеха из коридорите, а ние ги последвахме. Вървяхме бавно, без да бързаме. Явно нямаше да се бавим много в оръжейната. Стигнахме до някаква огромна метална врата, покрита с множество нитове. Двама от мъжете пъхнаха специални карти за достъп, а бащата на Бони извади един ключ и го постави в отвора. Приличаше повече на трезор, отколкото на оръжейна, но щом я отвориха разбрах защо е така. Вътре беше пълно с всякакво странно оборудване, каквото не бях виждал никога до сега.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 11:52 am

Вървяхме като послушки кученца след тях докато не стигнахме една врата.Така де...повече приличаше на някакъв трезор.Дори не можех да го опиша.След като "операцията" по отключването приключи не знам защо,но очаквах при отварянето на вратата да има пушак,дим и шум.Но нищо такова.Вътре имаше най-различни оръжения..или по-точно неща които не бях виждала преди.
- Ъъъъ... - беше единственото което можех да кажа.Пристъпихме напред.Зачудих се какво правят някои неща тук.Поне това да ни обеснят.Все пак ,ако трявба сами да го разбираме.Ау!
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 12:47 pm

- Не бързайте да се възхищавате на колекцията ни - каза сухо бащата на Бони. - По-голямата част от намиращите се тук устройства все още не знаем как работят, а тези, чието приложение сме научили, са предимно ненужни за вашата мисия. Много малко за подходящите, като това, например - рече той и посочи нещо, приличащо на голяма кегла за боулинг, но определено не беше такова.

- За какво служи?

- Смятаме, че това устройство предизвиква раздразнение и немощ в някои от подземните същества.

- Смятате?

- Да, смятаме. Когато го активирахме за първи път Доро присъстваше на теста и той се свлече на земята, повален от ужасни болки, но не знаем дали има същия ефект и Долу.

- Ясно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 3:24 pm

Те самите не знаеха какво правят тези...неща,а щяха да ги пробутат на нас.Но...ако ги използваме доло те така ще навредят и на тези които са на наща страна.Щом Доро се е свлякъл на земята...
- Но..по тази логика..те няма ли да навредят на нашите хора като Доро? - зададох накрая въпроса си.Не,че очаквах някой да ми отговори,но както и да е.За тези тук - освен Тран - аз бях просто...нищо.Просто сянка.Страхотно а?Да си сянка за собствените си родители.Направо...кой не би си го мечтал.Облегнах се на стената докато оглеждам помещението.Имаше какво ли не."Оръжията" си бяха странни.Това което накарало Доро да се свлече на земята приличаше на кегла за боулинг,но определено не беш.Нищо чудно да извадят и някоя кулка Барби с предтекст,че като я покажеш на врагът и те умират.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 5:33 am

Бони имаше право. Това устройство влияеше на всички подземни същества, включително и на нашия спътник. Ако никой не бе обърнал внимание на въпроса й аз щях да настоявам да отговорят, но за щастие не се наложи.

- Опитвахме се да разработим предпазно средство, чрез което да защитим Доро, но не можехме да рискуваме с механично устройство, защото не знаем как работят те там. За това създадохме тези таблетки - каза бащата на Бони и показа едно малко найлоново пликче с хапчета.

- Не знаете, че механичните устройства работят, а от къде сте сигурни, че физиологичната ни система ще функционира по същия начин, както тук?

- За вашата нямаме никаква информация, но не забравяйте, че Доро е от там и сам потвърди, че не е усетил разлика между двата свята.

- А тези хапчета веднага ли действат или трябва да ги изпие предварително?

- Необходими са пет минути преди веществото в тях да достигне мозъка. Те не могат да заличат изцяло ефекта, но го отслабват и така запазват Доро в съзнание, за разлика от останалите.

- Значи останалите ще припаднат от болка, а той ще стои буден, за да се мъчи още повече, така ли?

- Уви, да. Опитахме се да намалим страданието му с наркотични вещества, но те не му действат.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята   Стаята - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на Ани.
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео
» Стаята на Ани
» Стаята на Алекса Рен

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: