The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcap81%Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcap19%Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Вълшебното езеро в края на водопада

Go down 
+4
Тран Дюбос
Сандра Питърс
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:19 am

Не мога да опиша колко щастлив се почувствах щом чух отговора й. Обикнах това момиче буквално за няколко часа, а ми се струва, че я познавам цял живот. Прегърнах я и я притиснах силно до себе си. Вече не се срамувах от близостта. Целунах нежно врата й.

- Радвам се, че се престраши да опиташ. Знай, че каквото и да се случи никога няма да ти се сърдя.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:28 am

Усмихнах се и се сгуших в него.
-И аз се радвам,че се престраших.-леко се засмях.
-Искаш и ами да излизаме вече от тук.Да се прибираме?В училище има доста забавления да се каже..ще отидем няъде да съберем погледите.-сръгнах го леко с лакът и му намигнах.Определено щяхме да съберем погледите с външния си вид.Целунах го преди да се отдалеча леко от него и да излезна от водата.Щом излезнах вендага ми стана студено.
-О супер!Студено!-казах и обвих ръце около тялото си.-е сега по кой начин щяхме да изсъхмен.Обиковения или магическия..или щяхме да се прибираме тама.Аз по сутиен и бикини,а той по боксерки.Още повече погледи щяхме да съберем.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:36 am

Излязох от водата веднага след нея. Наистина бе малко хладно. Огледах я от глава до пети. Бе прекрасна, меките и мокри коси приятно се разстиля по гърба й, а по снежно бялата й кожа се стичаха безброй малки блестящи капчици вода.

- Не ми пука, ако трябва ще замръзна до теб, но ти се облечи, няма да мръзнеш - казах й. - А къде ще отидем?

Започнах да си нахлузвам дрехите, но без якето - запазих го за нея.

Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:44 am

-Е малко ще те разочаровам,но не помня заклинанието за сушене..и ще си ходим мокри.-повдидгнха леко рамене.Облякох блузата си,обух дънките си след което обух и кецовете си.Облякох суичара си,но още ми беше студено.Чаках го да се облече.Е поне бях бърза в обличането..като се саблича човек досат често се научава да се облича досат бързо.Обгърнах тялото си с ръце и и местих тежестна от единия си крак на другия.
-Мислех да отидем ами...някъде из училището.Може да отидем на онази тераса..която бях видяла.-засямх се тъйкато незнаех дали той е видял терасата.Гледката от нея беше страхотна.Луната се виждаше превъзходно,но метнах само бегъл поглед.
-Или на боулинг..или в стаята ми.Не знам..ще решим по пътя.-казах и го погледнах докато той се обличаше.Харесваше ми това което виждам.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:59 am

Облякох се малко по-бавно от нея. Не ми бе хладно, но вероятно причината за това бе радостта от случилото се преди минутка. Наведох се, взех якето и го наметнах върху гърба й.

- Ето така е по-добре - казах и трескаво разтрих ръцете й, за да ги стопля. Личеше си, че й е студено. - Тази тераса звучи примамливо, но за съжаление не знам къде се намира. Ти водиш - за пореден път й се усмихнах и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 5:42 pm

Разхождах се отново сама. Не че имах нещо против, вече бях свикнала със самотата. Тя се беше превърнала в моя най-добра приятелка, никога не ме изоставяше и винаги беше с мен. Бях се преместила в училището само преди два дни... Майка ми мисли, че тук ще ми е по-добре, че може би ще си намеря приятели... хахаха... мечти, явно бях обречена до края на живота си, да съм сама... Е няма лошо свикнала съм... Изведнъж спрях и се огледах, рядко обръщах внимание на местата където се разхождах, просто хващах една посока и краката ми ме понася към нея и после ме връщаха обратно. НО това си заслужаваше, беше красиво, голямо езеро... Не не беше красиво, беше невероятно, стоях и гледах като омагьосана... Още от малка обичам езера, а това тук беше наистина невероятно красиво. Имаше нещо магично в него, нещо тайнствено и древно. Седнах на поляната, като не откъсвах очи от омайната вода... Така и не усетих, кога беше дошла тя...
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:48 pm

Стела все още се чувстваше нова в това място.Имаше доста интересни създания които едва ли можеха да се видят в Магика.Затова тя сега се разхождаше из това училище за да го опознае по добре както и неговите обитатели,защото на Земята нещата бяха се смели така че вече не знаеш кой е добър и кой лош.Затова тя сега се разхождаше из двора и бе стигнала до едно красиво езеро,тя застана на брега и започна да се любува на отражението си което за нея си бе напълно нормално.Както си се любуваше изведнъж чу стъпки и се обърна и видя едно момиче да се приближава към нея.
Върнете се в началото Go down
Анна-Лия Жоржен
Red
Red
Анна-Лия Жоржен


Брой мнения : 14

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:00 pm

Анна реши да посети училището.Защо ли?!Не знаеше.Може би от меланхолия.Искаше да види отново това място,Академията,която бе променила живота и изцяло.И я бе превърнало в съществото,което беше днес.Но не съжаляваше.Животът й сега беше много по-пъстър и лек,такъв какъвто не си беше представяла,че е възможно да бъде.
Времето бе ужасно-духаше вятър и беше студено,но Анна не усещаше студа.Вече не можеше да чувства нищо.Запъти се към водопада с надеждата да зърне някой от предишните си познати,но и се страхуваше,че няма да е безопасно.За щастие не видя никой.Може би всички вече бяха на купон?Когато се приближи още малко обаче установи,че не е сама там,в мрака.Срещу нея стоеше,взирайки се някакво русокосо момиче-веднага позна,че е студентка,по мириса който излъчваше.Нещо средно между слънчеви лъчи и сладко ухание..да,фея.Реши,че ще е неучтиво да не каже нещо,щеше да е странно..но от известно време не бе разговаряла с никой,все още беше нова в трансформацията си.
-Здравей...ученичка ли си?И аз преди учех тук..-започна малко несигурно.
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:08 pm

Зад нея имаше едно доста бледо момиче
-Здравей-каза Стела леко усмихнато на момичето
-Може да се каже дойдох преди няколко дни.Доста интересно място е това
След това пак погледна момичето и нейния тен
-Не че искам да се бъркам, но ако хванеш малко тен ще си направо трепач-отвърна тя като продължи да я гледа
Върнете се в началото Go down
Анна-Лия Жоржен
Red
Red
Анна-Лия Жоржен


Брой мнения : 14

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:34 pm

Aнна се усмихна-явно момичето не беше осъзнало каква е.
-Такива неща,като Слънцето няма как да ми подействат.-Анна се усмихна някак скептично.
-Аз съм вампир.-каза някак сковано.-Но не бих казала,че тена ми е нещото,за което би трябвало да се притеснявам.
Ти си фея,нали?-каза и още преди да дочака отговор задейства силите си над водата и направи така че около тях закапаха капки,като истински дъжд.
-Фейте контролират природните стихии.-каза извън контекста.-Как се справяшс тях?
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 5:45 pm

Стела я погледна леко учудено и смаяно и замахна с ръка да се предпази от пръските вода
-Ти си вампир,и пиеш кръв това е ужасно погледни се само колко си бледа,ужас.-каза тя на момичето
-Вярно е фея съм но не такава за каквото ме мислиш.Аз феята на слънцето луна и звездите-отвърна тя леко гордо и там от където идвам съм втората най силна фея-продължи да се фука и тя не знаеше защо.
-Сигурно е ужасно да си вампир-продължи тя и я погледна като все още стоеше на брега и луната я обсипваше с лъчите си като я правеше още по красива
Върнете се в началото Go down
Анна-Лия Жоржен
Red
Red
Анна-Лия Жоржен


Брой мнения : 14

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 6:04 pm

-А,не,чудесно е.-отвърна с равен глас,а кожата й беше невероятна на лунната светлина.Цялата тя беше ужасно красива-това бе един дар и плюс от това да си вампир.Червената й коса се спускаше на вълни като огън по раменете й,а пъстрите й очи святкаха загадъчно.
-Извинявай за грешката.Познавах една фея и владееше водата.Друга не съм срещала.
А относно това да си вампир-да,да пиеш кръв е ужасно,може би за някои...но за вампирите това е начин на живот.А и аз никога не пия,докато убия човек.-Анна се обърна към вълшебното езеро с изпънат гръб и загледа водата.
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 8:10 pm

Стела леко я изгледа от страни леко странно
Значи има и други феи тук а аз си мислех че съм единствената уникална и неповторима.-каза тя и се засмя леко
Вампири бе чувала за тях от Блум за тях докато бе разказвала страшни истории,а и ако се опиташе да направи нещо щеше да разбере с кого си има работа.
-Аз съм Стела между другото-представи се тя на момичето
Нощта бе спокойна и пълната луна се отразяваше в езерото и на Стела и се искаше с някой е момче да е тук сега,но нищо скоро може щеше да си намери някое.После погледна момичето и забеляза дрехите
-С какво си облечена За бога сякаш гардероба е избухнал върху теб.Спокойно ще оправим тази работа-каза тя и се засмя пак ето сфера в която тя бе направо факир в случая фея
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вълшебното езеро в края на водопада
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Градината с водопада
» В края на тунелите
» Езерото в края на града
» Планини в края на града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Реката и водопада на магическия свят-
Идете на: