The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Вълшебното езеро в края на водопада Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcap81%Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcap19%Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap 
Саманта Такър
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap 
Том Милс
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap 
Алекса Рен
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap 
Selene
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Вълшебното езеро в края на водопада I_vote_lcapВълшебното езеро в края на водопада I_voting_barВълшебното езеро в края на водопада I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Вълшебното езеро в края на водопада

Go down 
+4
Тран Дюбос
Сандра Питърс
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 6:11 pm

Това е вълшебното езеро. За него се носят далеч по – интересни и невероятни легенди, но тук вече можехме да се каже, че имаше нещо вярно. Езерото бе много красиво, който веднъж е успял да го види е загубвал ума и дума от величието красотата му.Най – разпространената легенда е, че това езеро не е обикновено, а вълшебно. Само с едно твое докосване и в отражението ще се видиш ти, но сбъднал най – съкровената си мечта. Друга легенда разказва, че мнозина са полудявали край езерото и се опитвали да се удавят в него.


Вълшебното езеро в края на водопада Magic_lake
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:09 am

Денят беше изморителен. Да се чуди човека какво бях правила толкова. Мислите ми се върнаха като на кинова лента. Намръщих се. Не съм правила кой знае колко изморителни неща,но това все пак не ми пречеше да седна на това вълшебно езеро и да се насладя на водата. Туко виж нещо интересно ми е минало през очите. Седнах на меката трева и се огледах на около. Нямаше никой. Само шума на водата се чуваше как препуска надолу към малкото водопадче. Взех един от камъчетата и го хвърлих в езерото. Чу се "Пльок" и камъчето потъна в дълбините...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:15 am

Беше доста приятна нощ, обаче на сутринта възникна проблем.Понеже при трансформацията дрехите ми се разкъсаха , бях гол.За щастие един от глутницат ами даде неговата бяла риза , която ми седи като рокля и прикрива доста неща.Тръгнах да се прибирам към училището , но да вземе да завали.Ужас!Косата ми беше мокра и ми беше малко хладно.Обгърнах с ръце тялото си и както си вървях попаднах на едно езеро.Там имаше една жена.
- Здравейте - поздравих я като се приближих.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 2:57 pm

- Здравей. - погледнах момичето с голямата риза и мократа коса.
- Ела тук под дървото не вали. - предложих и посочих дървото. Беше ми приятно да се срещна с някой ученик, но този дъж хич не ми харесваше. Намръщено гледах дъжда как мокреще всичко що е под него.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 4:25 pm

С радост отидох под дървото.Макаар да обичах дъжда , в момента исках да застана някъде на сухо.Седнах до непозната.Иглеждаше малко по-голяма от мен и предположих , че е един от учителите.
- Вие сигурно сте един от преподавателите.Аз съм Сандра - подадох й ръка - По какво преподавате?
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 5:14 pm

Поех ръката й и се усмихнах.
- По социология на зооморфите. - усмихнах се отново и се наместих на мястото си. Една гръмотевица углоши всичко което тя каза.
- Извинявай би ли повторила. - засмях се и в този момент заваля още по силно.Сякаш можеше по силно и от това.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 5:58 pm

- Питах как се казвате - провикнах се.Лелел тази буря.И като бях само по тази риза.Станан ми хладно и се обгърнах с ръце.Дъждът се усили.Супер.Сега шансовете да се прибера стигнаха до минимум.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 7:13 pm

- Наташа!!- трябваше да се провикна,за да надвикам гръмотевицата. Усмихнах се и погледнах към дъжда. Боже...имах чуството,че никога нямаше да спре. И аз какво щях да правя? Може би да чакам тук докато не премине.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:16 pm

Кимнах.Малко постояхем така и започна да се свечярва.Капките дъжд постепено се превърнаха в снежинки.Стана ми хладно и отново се сгуших в мократа риза.Много тъпо от моя страна , тъй като беше мокра и ми ставаше още по-хладно , но аз бях мъжко момиче .Все щях да се справя с това.Не можех повече да остана тук.Дъждът , по -точно вече снегът, изглежда нямаше намерение скро да спира.можех да остана тук мокра до кости или да се измокря още повече , но да стигна до вкъщи.Там , където беше топло и щях да чувствам далеч по-добре.Изпуфтях.
- Виж Наташа беше ми приятно да се запознаем , но мисля , че колкото повече стоим тук , толкова повече положението ни се влошава.Предлагам да изтичаме до училището с риска да се намокримоще овече , но поне ще бъдем после на топло.
След тези мои думи тръгнах към училището....
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 6:49 pm

С Бони наближихме езерото, държейки се за ръце. Тя вече се бе поуспокоила и дори се смяхме по пътя. Спряхме на метър от водата и аз я погледнах.

- Е, кой ще е първи? - запитах. - Или искаш да влезем във водата едновременно? - допълних и се загледах в спокойните води. Лекия вятър оформяше малки вълнички, които караха водата в езерото да блести под нежните лъчи на Луната. Освен сребристия полумесец се виждаха и няколко ярки звезди, успели да извоюват място на небосвода. Всичко останало бе покрито с гъсти облаци.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 6:55 pm

-С дрехите ли мислиш да влизаш?-попитах го и свалих суичара си който метнах на земята.Свалих блузата си и дънките си.Останах по черния си сутиен и черните си бикини.
-Не е толкова студено колко очаквах.-заявих и погледнах небето след което водата.Погледнах отражението си."Приличам на някаква кучка!"-казах си щом огледнах остналите дрехи или по-точно бельо върхо мен.Имах доста хубаво тяло благодарение на "хипер хубавата" крастоска-вампир и вещица.Хем атлетично,но и красиво.С идеални извивки и нормални за моята възраст гърди.Пристъпих към водата.Погледнах към Тран след което скочих в взерото.
-А студено е!-извиках и мехнах няколко мокри кичора от косата ми които падаха върхо лицето ми.-Идвай!
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 7:00 pm

Щом видях как тя потрепери за миг се усмихнах. Бързо свалих дрехите си и останах по боксерки. Приближих се предпазливо и се замислих дали да потопя десния си крак, за да проверя температурата, но реших да проявя смелост и скочих директно. Студената вода ме обгърна, но бързо свикнах. Доплувах до нея.

- Не е чак толкова студено - казах и пляснах с ръка във водата, за да я напръскам, след което се засмях.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 7:26 am

Усмихнах се и почнах да го пръскам.
-Не ми се мисли после как ще изсъхваме.-заявих му докато се приближих към него.Е малко магия щеше да помогне.Бях доста близо до Тран и чувах как диша.Приближих устни към неговите."Какво правиш?СПРИ!" каза вътрешния ми глас.Отдръпнах се,но не зареди скастрянето от "съвеста" ми, просто наистина правех някакви глупости...
-Ъъ..аз съжалявам!-измрънках и се отдалечих плувайки по гръб към другия край на езерото.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 7:38 am

Силно се изненадах от действията й и докато се осъзная тя вече бе преплувала половината езеро и се намираше в най-дълбоката му част.

- Бони, изчакай! -извиках аз и започнах да плувам бързо към нея, след около половин минутка вече я бях доближил достатъчно - Няма за какво да се извиняваш, нищо не е станало - заявих и се усмихнах за кратко, след което се приближих още малко.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 7:44 am

Близост?Не мога да си позволя да съм близка с някой!Всеки който допускам до себеси рано или късно плаща някаква цена.Не исках да забърквам и Тран.Той беше доста готин-признавам.И мил,а ако му стане нещо зареди мен няма да си го проста.
-Не е толкова лесно да се каже.-усмихнах се тъжно.Погледнах го в очите с поглед "Сякаш неразбираш?Не съм като другите и може би съм опасна".И като все едно казвах това съвсем махнах може би.
-Ти си много мил и готин,приятен тип.Допадаш ми.-опитах се да сменя темата и това беше първото което изникна в главата ми.И наистина го мислех.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 7:53 am

- Не е толкова лесно да се каже. Ти си много мил и готин, приятен тип. Допадаш ми. - каза тя, но не я разбрах.

- Кое не е толкова лесно да се каже? - запитах и се почувствах като глупак, но явно наистина бях такъв. - Ако мислиш, че не бива да избързваме, добре, аз съм съгласен, но когато вземеш решение ме уведоми. Вратата ми винаги ще е отворена за теб - последното изречение не прозвуча по начина, по който исках и леко се подразних от този факт. - Днес в кафенето ти ме попита какво време харесвам, но така и не ти отговорих. Дъждът винаги ми е действал успокояващо, но напоследък вали твърде много, а, както се казва, прекалено добро не е на добро. В момента предпочитам да бе облачно, но сухо, или пък да има мъгла. В родния ми град времето често бе такова и така се чувствам по-близо до дома.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:01 am

-Облачно,но сухо.Така да бъде.-казах и с едно завъртане на пръста си и малко заклинанице което изрекох тихо около нас всичко стана различно.Сякаш бяхме някъде другаде.Беше сухо,а на небет о имаше облаци.
-Ами това успях да докарам...-огледнах се наоколо и повдигнах рамене.
-Иначе ами не е толкова лесно..ами да допусна някой до себеси.Който и да допусна той ами..плаща някаква цена накрая.Най-добрия ми приятел например...той спаси живота ми.Даде ми кръв,а аз какво..докоснах го и той умря.-намръщих се.Очаквах да ме скастри,че говоря за себеси като чудовище,а му бях обещала да не се наричам така..е да не се наричам,но не и да не говоря.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:07 am

Щом за миг всичко се промени бях удивен. Погледнах към небето и започнах бавно да се въртя в кръг, оглеждайки целия небосвод. Когато направих едно завъртане, спрях срещу нея и обмислих думите й. Тя направи това за мен! Не се сдържах, приближих се и я целунах нежно по устните.

- Благодаря! - прошепнах в ухото й - Не ме интересува риска. Харесвам те и не ме е страх от смъртта, та нали съм безсмъртен - сложих бавно ръце на раменете й и я гледах право в очите. Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:22 am

Думите му бяха мили.Усмихнах се леко несигорно и незнаех какво да кажа.
-Тран аз..-дори неможех да си довърша изречението.Незнаех как... "Не ме интересува риска. Харесвам те и не ме е страх от смъртта, та нали съм безсмъртен" проехтяха думите в главата ми като ехо. "Харесвам те" се отличаваше най-много от всички думи които той беше казал."Неможеш да го допуснеш!"-каза съвестна ми,но аз се опитах да я пренебрегна.В главата ми нахлуха ясни мисли.

***
Слънцето грееше доста силно и дори слънчевите ми очила неможеха да ме предпазят.Главата ме болеше и се чуствах ужасно слаба.
-Бони добре ли си?-чух Адам.
-Аз..не..слънцето...-едва имах сили на говоря.Адам ме хвана и ме придържаше докато стигнем близката гора.Отслабвах с всяка минута и той бързаше все повече и повече ,а аз дори незнаех защо.Седна под сянката на едно голямо дърво,а аз бях в прегръдките му.Поднесе китката си към устните ми.
-Хайде пий.-каза ми той.Опитах се да протестирам,че не искам,но забих зъби и почнах да пия жадно.Той отслабваше със всяка капка която поглъщах,а аз ставах по-силна.Вампирските ми сили и вещерските се сблъскаха в мен за пореден път.Коя от двете сили ще наделе.Изцелението наделя над всичко и с едно движение Адам лежеше мъртав на земята.
-Адам!-извиках,но той не мърдаше нито дишаше.Правех безполезни опити да го върна от царстовот на мъртвите докато плачех,но нищо се стана.
-Не Адам!Ти неможеш да ме оставиш!Аз имам нужда от теб!Обичам те!-виках сякаш той ще ме чуе,но тялото му беше бледо,студено и бежизнено.

***
Чух стъпки из храстите и това ме извади от ясните мисли.
-Ти чу ли това?-попитах и погледнах Тран.Бяхме застанали толкова близо един до друг,а преди малко той ме беше целунал.Искаш още и още целувки от него.Беше страхотен или поне като приятел,но нямаше да му го причиня.Нямаше да го излагам на опасност зареди мен.Огледах храстите и дърветата,но нямаше никой и никакъв шум освен песента на птиците не се чуваше.
-Сигорно съм си въобразила.-измрънках.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:37 am

Тя мълча дълго, сякаш се бе пренесла на друго място, обгърната от спомени или мечти.

- Ти чу ли това?... Сигурно съм си въобразила - каза тя.

Загледах се в храстите, но не видях нищо, нито пък чух, а свръхсетивата ми рядко ми изневеряват.

- Сигурно е бил някой горски обитател - обясних аз, въпреки че си нямах и представа какво може да е чула. - Съжалявам за целувката преди малко. Ти за миг ме върна вкъщи, отново усетих топлината и уюта на дома. Благодаря ти, за всичко!
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:46 am

Извинява се за това прекасно усещане?
-Не се извинявай!Тази целувка..беше..ами доста хубава.Някак си жива-засмях се.Жива,а сме вампири.
-И приятна..-приближих се по близо до него.Обвих ръце около вратът му и долепих устните си отново към неговите.Целувката не беше много дълга,но поне беше сладка.Не мислех този път да се извинявам или благодаря.Сигорно и аз съм звучала толквоа тъпо кога му се извиних преди за малко да го целуна.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:50 am

Кратка, но запомняща се - това бе целувката. Почувствах се сякаш имам крила, усещах, че летя.

- За сега съм, ааа, "Жив" - казах шеговито аз и я целунах отново. - Да приема ли, че си взела решение или това беше просто приятелска целувка? - искаше ми се да не задавам този въпрос, понеже се страхувах от отговора й, но бях длъжен да го сторя. Исках да знам какво предстои.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:04 am

Как съм решила?Какво съм решила?Какво съм решила по дяволите?Тран беше-мил,годин,добър,секси...можех да поставя това така да кажем невино момче в опасност."Защо все на мен?Няма ли да имам хени енд накрая?"-измрънках си мислено.
-Това определено не беше приятелска целувка!-казах и продължих да мисля на другия си отговор."Какво по дяволите да кажа?"-мрънках умствено.Мълчанието междо нас стана неловко.Мислите ми тотално изхвърчаха от главата.
-А ъм...взех решение..и..ами..-дори незнаех как да довърша."Не предполагах,че ми е толкова беден речника!" .Да допусна човек до себеси.Да допусна Тран до себеси...и какво трябваше да кажа?Че искам да съм с него?Че му се извинявам предварително преди да го убия някога..в бъдеще?Че е супер готин и момиче като мен не го заслужава?Какво да му кажа?И май този въпрос си повтарям цял ден най-често..какво,какво...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:09 am

Усещах, че още я гризе съвестта за случилото се с нейния приятел. Трябваше някак да премахна тези угризения. Не знам дали казаното от мен ще постигне успокояващия ефект, който търсех, но трябваше да опитам.

- Няма значение какво ще се случи. Дори и някое от двете същества в теб да вземе връх и да ми стори нещо ще съм щастлив, че съм бил с теб, а и все още съм цял. Казах го, но ще го кажа отново - готов съм да поема риска. А ти?

Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:14 am

Усмихнах се тъжно и се приближих още повече към него ак въобще имаше повече накъде.
-Искам да съм с теб!-прошепнах в ухото му и обвих ръце около вратът му."Браво Бони!Правиш глупости!На всичкото отгоре това момче е по-малко от теб!"-скастри ме моята "прекрасна" съвест.Прогоних тези мисли от главата си.Водата около нас се задвижи.Стана по-топла.Е не съм го искала,но така по-топла по-ми харесваше.Усмивката още стоеше на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вълшебното езеро в края на водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебното езеро в края на водопада   Вълшебното езеро в края на водопада I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вълшебното езеро в края на водопада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Градината с водопада
» В края на тунелите
» Езерото в края на града
» Планини в края на града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Реката и водопада на магическия свят-
Идете на: