The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Поляната с розово дърво. - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcap81%Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcap19%Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcapПоляната с розово дърво. - Page 2 I_voting_barПоляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcapПоляната с розово дърво. - Page 2 I_voting_barПоляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcapПоляната с розово дърво. - Page 2 I_voting_barПоляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcapПоляната с розово дърво. - Page 2 I_voting_barПоляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcapПоляната с розово дърво. - Page 2 I_voting_barПоляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcapПоляната с розово дърво. - Page 2 I_voting_barПоляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcapПоляната с розово дърво. - Page 2 I_voting_barПоляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcapПоляната с розово дърво. - Page 2 I_voting_barПоляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcapПоляната с розово дърво. - Page 2 I_voting_barПоляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Поляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_lcapПоляната с розово дърво. - Page 2 I_voting_barПоляната с розово дърво. - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Поляната с розово дърво.

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ребека
Students
Students
Ребека


Брой мнения : 116

Поляната с розово дърво. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розово дърво.   Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 07, 2012 7:59 pm

Имаше деца. И не ги вижда. Замислих се, дали не използваше жените и не ги изоставяше после. Нямаше как да разбера, защото прикри мислите си. Помисли само, че е издал твърде много на мен, една никоя.
Тръгвай си. Помисли върху въпроса, че причини нещо такова и на теб. Ребека, тръгвай си оттам.
Искаше ми се да я послушам, но нещо ме задържаше. Не бяха очите му, нещо друго. Исках да разбера повече за него, за това кой е, дали ще ме използва, ако му повярвам. Щях да рискувам.
Сериозно, този път ще те изоставя завинаги. Ще останеш сама, без мен. Няма да съм там, за да ти помагам. За каквото и да е.
Притрябвала си ми! Само ми говориш глупости! - Скастрих я и тя млъкна. Част от мен изчезна, заедно с нея. - Ще ми липсваш..
- Аз.. ъх. - не можах да довърша. Не ми се говореше.. Не и за това, но се налагаше, нали? - Такъв ли си попринцип? Нарочно ли ги остави? - нямаше да ме погледне вече, не и след това. Но аз трябваше да знам! А и не бях от хората, които овъртат..
Върнете се в началото Go down
Ерик Кингстън
Graduates
Graduates
Ерик Кингстън


Брой мнения : 264

Поляната с розово дърво. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розово дърво.   Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 07, 2012 8:20 pm

- Аз.. ъх.
Бека отново изпадна в нейните състояния на "транс".Явно водеше душевна борба с нещо вътре в нея.Ох..Звучах наистина като ония лудите ..Как се казваха?Нямаше да се сетя,но онези дето лекуваха лудите..И те са луди...Но няма значение..Много философствам..Трябва да стана философ..Нека да се върнем в реалността при момичето и Ерик...
- Такъв ли си попринцип? Нарочно ли ги остави?
-Ами....ЗА първото дете не знаех,че имам,но после бившата ми(гадже,не съм бил женен) ми звънна(не знам откъде ми беше намерила номера) и ми съобщи,че имала дете от мен.Отидох да я видя и детето също така,но нищо..Само ми казаха,че се казва Елизабет Джонсън.Исках да я видя,но не я намерих.Сега тя трябва да е на 18 години.
Замълчах..Щях да подновя опитите за търсене на дъщеря ми скоро.
-А за второто дете..Още нищо не се знае..Ние със Сара просто се разделихме и така...
Усмихнах и' се...
-Други неща интересуват ли те..Питай!За всичко ще ти отговоря...
Върнете се в началото Go down
Ребека
Students
Students
Ребека


Брой мнения : 116

Поляната с розово дърво. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розово дърво.   Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 09, 2012 6:00 pm

Хм, интересуваше ли ме? Много неща, определено. Но да седя и да му задавам въпроси, като съм просто някой, който е срещнал в парка, едва ли не все едно да съм водещата на някоя от онези игри, в които се питаха разни работи, а той да е участникът.
- Ще се въздържа от още такива въпроси, ако ме почерпиш едно. Първо, защото ми се пие и второ, защото много ми се пие. - казах и се изправих.
Нагласих шапката си и го погледнах. Първо си седеше на пейката и все едно го нямаше. После нещо се оживи в очите му, но все още не се изправяше.
- Ще ходим ли някъде или да те оставя и да ходя сама? Защото както казах, много ми се пие. - казах и го погледнах глупаво.
Защо аз го канех да ходим някъде? Не трябваше ли да е той?
Естествено, че трябваше да е той! Ти се прецака..
А ти се върна! - изпищях наум.
Да, защото не можеш без мен, пък и гледам не си научила нищо за каненето на среща.
Аз на среща ли го поканих?
Ти наистина си много глупава, Бека.
Млъквай!
- Ехо, тук ли си? - попитах и размахах ръката си пред лицето му.
Върнете се в началото Go down
Ерик Кингстън
Graduates
Graduates
Ерик Кингстън


Брой мнения : 264

Поляната с розово дърво. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розово дърво.   Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 10, 2012 4:56 pm

- Ще ходим ли някъде или да те оставя и да ходя сама? Защото както казах, много ми се пие.
Чух въпроса и',но не отреагирах.Мислех си за първото си дете.От доста отдавна не съм се виждал с нея.Всъщност от около година.Помня как я изплаших.Наистина много се отплеснах,щом Бека започна да маха пред лицето ми.
- Ехо, тук ли си?
Тръснах главата си и я погледнах.Усмихнах и' се.
-Да..
Станах от мястото си и я погледнах отново.
-Много си красива...Сега го осъзнавам..
Усмихнах се и тръгнахме към някакъв клуб.
Пп Сори че е кратко..Пиши в някой клуб...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната с розово дърво. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната с розово дърво.   Поляната с розово дърво. - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поляната с розово дърво.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: