The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Скритата поляна - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcap81%Скритата поляна - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcap19%Скритата поляна - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcapСкритата поляна - Page 2 I_voting_barСкритата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcapСкритата поляна - Page 2 I_voting_barСкритата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcapСкритата поляна - Page 2 I_voting_barСкритата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcapСкритата поляна - Page 2 I_voting_barСкритата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcapСкритата поляна - Page 2 I_voting_barСкритата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcapСкритата поляна - Page 2 I_voting_barСкритата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcapСкритата поляна - Page 2 I_voting_barСкритата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcapСкритата поляна - Page 2 I_voting_barСкритата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcapСкритата поляна - Page 2 I_voting_barСкритата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Скритата поляна - Page 2 I_vote_lcapСкритата поляна - Page 2 I_voting_barСкритата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Скритата поляна

Go down 
+5
Джесика
Каталина Питърсън
Ванеса Олтър
Талия Кейс
Алекса Рен
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 6:24 pm

Тя се засмя и ми показа едно медальнче.Преди да попитам за двете букви тя ми разясни.Но си приззнавам,че това със сянката ме изплаши-Чакай,сянката те е нарекла Ренесме?!Но защо точно с това име Джеси?Ренесме...-замислих се.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 6:35 pm

- Винаги съм се чудела това... - признах си.Защо наистина ме беше нарекъл Ренесме,а не..нещо друго..например Холи,Моли,Лоли...Загледах се в облацие отново.Един от тях приличаше на голямо пухкаво зайче.Засмях се с детско гласче.
- Виж...онзи облак прилича на зайче? - посочих в небето облака.Обичах да откривам на както приличат облаците въпреки,че в сиропиталището нямах много време да им се наслаждавам.
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 6:39 pm

Тя си призна,че винаги се е чудела по този въпрос.Изведнъж се засмя детски и ми посочи едно облаче,което приличало на зайче.Хвърлих поглед към облака и се засмях.-Наистина прилича на зайче!-как ми се ще да имах нейното спокойствие и детска свобода.Тя имаше невероятна дарба,но все още не осъзнаваше това.Бе малка и крехка,а бе получила тежки удари от живота.-Е какво ще кажеш да се разходим някъде,защото вече ще откача!-не че аз не съм откачена де!
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 6:44 pm

Повдигнах рамене.
- Ако не те задържам...и къде? - попитах и се изправих.Изтупах рокличката си от тревата.Слава бого не беше станал зелена.Огледах се наоколо.Не бях виждала място като това.
- Познаваш ли градът? - попитах аз кака Каталина.Аз не го познавах много добре,но и само дете из това градче...гледаха ме сякаш съм хваната от гората.
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 6:47 pm

-Изобщо не познавам града,най-много да се натъкнем на някой!-засмях се нервно.Повярвай ми и аз съм преминала през това да ме гледат като хваната от гората!Хайде,ела!-подадох и ръка.-Не хапя де,не съм вампир!Ще те заведа в някой хотел!Имам известна сума пари.За известно време ще ни стигнат!Спестявам ги от 10 години!-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 6:56 pm

Хванах ръката и,но бях малко притеснена.Тя беше много мила с мен,а аз не бях свикнала на таквоа отношение.Все пак родителите ми бяха работохолици...после умряха...не бях свикнала.
- Аз..не искам да се пречкам..не искам дапохабя парите ти... - изрекох тихичко.Дори не знаех какво да кажа в този случей.Чувствах се като на тръни.Двете тръгнахме на някъде...без конкретна посока.
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 7:01 pm

-Хей,я спокойно!За какво съм пестила тези пари,ако не помогна на някой.Ако не открием хотел ще трябва да те оставя някъде,защото ще трябва да се връщам!Но първо трябва да намеря къде ще спиш!-и не напразно се притеснявах.Бе започнало да става тъмно,а дете като нея не трябваше да стой само на улицата.
Върнете се в началото Go down
Джон Хейтърхофс
Students
Students
Джон Хейтърхофс


Брой мнения : 13

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:02 pm

След цяла нощ в надпревари из цялата гора с най-различни магически същества , Джо се чувстваше направо премазан. Не му се мислеше за нищо друго освен почивка. Знаеше , че е време да се прибере и да си почине , но просто бе твърде уморен за да се довлече до вкъщи.
Точно когато се чудеше къде да се опъне за една лека дрямка усети онзи аромат - ароматът на хиляди прекрасни цветя. Миризмата леко погъделичка сетивата му и го подкани да продължи напред.
След около 20-на метра Джо се оказа на една прекрасна полянка обсипана с лавандули.
- Перфектно !- каза си той си се опъна под най-близкото дърво.
Върнете се в началото Go down
Али Харисън
Students
Students
Али Харисън


Брой мнения : 24

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:19 pm

Aли се разхождаше сред многото цветя,когато забеляза познато лице ,излежаващо се като змия. "Хъъм,нека да не го будим,изглежда изморен."Бяха първите й мисли,но тогава се усмихна лошо и започна да се приближава към Джо. Когато беше почти до него,тя се хвърли отгоре му и започна да крещи:
-Нападааат теее,лошите извънземни на име Фреди Крюгеееер! -Идваше й да се изсмее като злите учени,но не го направи. Започна да се смее ,по -скоро истерично,отколкото зло.
Върнете се в началото Go down
Джон Хейтърхофс
Students
Students
Джон Хейтърхофс


Брой мнения : 13

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:31 pm

Точно когато се отпусна напълно , Джо чу стъпки. Съвсем бавно някой приближаваше към него .Той се готвеше да се хвърли напред и да уплаши този който се приближаваше когато усети познатият аромат на една малка и досадна вещица която много обичаше .
Беше Али .
Джо едва забележимо се усмихна но остана със затворени очи за да я подведе да се хвърли към него . Тогава тя скочи върху него и започна да вика някакви неща за "Фреди Крюгер".
За съжаление това му даде идея и както си се хилеше Джо се надигна рязко и изкрещя като по филмите на ужасите , както се хилят убийците . За да добави ефект той пусна кучешките си зъби , промени очите си и с този крясък ... е нека просто кажем " Фреди Крюгер ряпа да яде ".
Върнете се в началото Go down
Али Харисън
Students
Students
Али Харисън


Брой мнения : 24

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:37 pm

Тъкмо когато Али беше решила,че е победила,Джо се изправи и започна да вика с/у нея. Да си кажем истината..Али се стресна и посегна към него. Докато се усети,тя вече го беше удрала. Сега изражението й беше неутрално. Не знаеше дали да се смее или да плаче. Тогава й дойде брилянтната идея. Тя постави ръка на удраното и с загрижено изражение каза:
-О,виж! Одрал си се някаде! Тц,тц,как може да си толкова невнимателен.Имаш ли лепенка?-Едвам се сдържаше да не се разсмее. Тя продължаваше да го гледа чудно и загрижено.
Върнете се в началото Go down
Джон Хейтърхофс
Students
Students
Джон Хейтърхофс


Брой мнения : 13

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:44 pm

Докато крещеше Джо забеляза как малката замахва с ръка , след което последва едно доста неприятно одраскване. Въпреки , че Али се правеше на загрижена той виждаше че и идва да се пръсне от смях .Тогава се сети за нейната основна слабост и каза :
- По скоро въпросът е , ти имаш ли лепенка ? - каза той като нежно я хвана за кръста и се оттласна от земята .
С един скок той се озова в средата на поляната . Там той внимателно просна Али в цветята и започна да я гъделичка .


Последната промяна е направена от Джон Хейтърхофс на Съб Сеп 24, 2011 8:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Али Харисън
Students
Students
Али Харисън


Брой мнения : 24

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:49 pm

И отново,Джон използваше гъдел срещу Али. Тя си пое дълбоко въздух и едвам каза:
-Няма да дишам ,докато не спреш да ме гъделичкаш!-Тя спря да диша и затвори очите си,така по-лесно се концентрираше. Винаги получаваше това,което иска,а сега няма да е изключение. Колкото и смешно да й беше,ината й бе по-голям и тя се въздържаше от всякакви емоций. Проблема беше,че нямаше да издържи още дълго . Въпреки това,тя продължаваше да не диша.
Върнете се в началото Go down
Джон Хейтърхофс
Students
Students
Джон Хейтърхофс


Брой мнения : 13

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:56 pm

Когато Али спря да диша , Джо първоначално се уплаши защото знаеше за магарешкият й инат. Но въпреки , че чуваше сърцебиенето й и осъзнаваше че няма да издържи още много той реши да я остави да победи .
- Добреееее , победи , предавам се .По добре започвай да дишаш иначе ще има уста в уста !!! - каза той усмихнато и леко се отдръпна от нея .
Върнете се в началото Go down
Али Харисън
Students
Students
Али Харисън


Брой мнения : 24

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 5:22 pm

-Разбира се,че ще победя. -Погледнах Джо. След това се загледах в цветята. Бях забравила,че имам алергия към тях. Намръщих се и прокарах пръсти през косата си. Знаех си ,че колкото и намръщена бъда,все си оставам умопомрачително красива. Беше време да се махна от тук,освен ако не исках да умра на поляната.
-Аз си тръгвам. Ти лягай да спиш. -Потупах Джо по рамото и закрачих нанякъде.
Върнете се в началото Go down
Джейн
Students
Students
Джейн


Брой мнения : 13

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 08, 2013 6:38 pm

Лъчите от слънцето озариха лицето на Джейн и тя огледа полянката. Тази полянка наистина беше много красива и не скъсаните цветя се обясняваха само с това че почти никой не успяваше да стигне до това място. Хората говореха, но никой почти не стигаше до тук, доста хубавичко бе скрита.
На лицето на момичето изгря усмивка и тя тръгна към един дъб. Той стоеше едвам ли не по средата на полянката сред безбройните на цвят и вид цветя. Природата е нещо невероятно, да се измисли всичко това. Най-интересното беше това че прекрасното място бе скрито. При това доста хубаво, и как заобикалящата момичето растителност разбираше кога трябва да се крие? Такива красиви места недокоснати от човек бяха голяма рядкост. Природата някак си разбираше и кого да пуска тук и кого не. Все пак някои като Джейн успяваха да стигнат тук, а за някои тези места са просто митове. Сякаш всичко това беше живо, наистина живо както зооморфа която сега престъпваше на пред. Дърветата виждаха, цветята чуваха, тревата чустваше и те си говореха знаеха кого да пуснат и кого не.
Джейн седна на тревата и опря главата си в дъба наслаждавайки се на прекрасната гледка.
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 09, 2013 8:15 pm


Сърничката захрупа тревата от ръката му
"Тази поляна толкова ли е красива"? - попита Алдур
"Да" - Отвърна му животинчето и продължи да си похапва тревичка. "Трябва да я видиш. Ще те пусне".
Сърничката изяде тревата, получи няколко погалвания и след малко си тръгна по нейните си работи. Хибрйдът пък, който беше клекнал се изправи. Тръгна в указаната му посока и известно време по-късно, след като мина между две дървета, които сякаш се приближиха по-близо едно до друго зад гърба му..
"Уау" - рече си той на ум. Поляната наистина беше невероятно красива. Хибридът съзерцаваше недокоснатата от човешката ръка природа. После видя момичето. С бавни крачки приближи до нея.
- Здравей - заговори я Алдур
Върнете се в началото Go down
Джейн
Students
Students
Джейн


Брой мнения : 13

Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 12, 2013 5:33 pm

- Здравейте. Значи има още един късметлия, успял да го види това място, днес. - Каза Джейн и се усмихна на непознтият мъж. Ако зависеше от момичето, то тя определено би поискала да остане тук и днес и утре.. Всичко беше наистина много красиво, толкова цветно, ярко за разлика от сивия град с изкуствените осветления. Ами прекрасният аромат който се носеше тук, също толкова истински колкото и всичките цветя. Толкова истинско и красиво.
- Е, ние сме късметлии. - Добави момичето и направи малко място на мъжа под дървото ако би поискал да седне.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скритата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скритата поляна
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Лунната поляна
» Красивата поляна
» Лунната поляна
» Красивата поляна с езерото
» Лунната поляна,2 седмици по-рано

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: