The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Скритата поляна Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Скритата поляна I_vote_lcap81%Скритата поляна I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Скритата поляна I_vote_lcap19%Скритата поляна I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Скритата поляна I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Скритата поляна I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Скритата поляна I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Скритата поляна I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Скритата поляна I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Скритата поляна I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Скритата поляна I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Скритата поляна I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Скритата поляна I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Скритата поляна I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Скритата поляна I_vote_lcapСкритата поляна I_voting_barСкритата поляна I_vote_rcap 
Саманта Такър
Скритата поляна I_vote_lcapСкритата поляна I_voting_barСкритата поляна I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Скритата поляна I_vote_lcapСкритата поляна I_voting_barСкритата поляна I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Скритата поляна I_vote_lcapСкритата поляна I_voting_barСкритата поляна I_vote_rcap 
Том Милс
Скритата поляна I_vote_lcapСкритата поляна I_voting_barСкритата поляна I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Скритата поляна I_vote_lcapСкритата поляна I_voting_barСкритата поляна I_vote_rcap 
Алекса Рен
Скритата поляна I_vote_lcapСкритата поляна I_voting_barСкритата поляна I_vote_rcap 
Selene
Скритата поляна I_vote_lcapСкритата поляна I_voting_barСкритата поляна I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Скритата поляна I_vote_lcapСкритата поляна I_voting_barСкритата поляна I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Скритата поляна I_vote_lcapСкритата поляна I_voting_barСкритата поляна I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Скритата поляна

Go down 
+5
Джесика
Каталина Питърсън
Ванеса Олтър
Талия Кейс
Алекса Рен
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 9:47 am

Скритата поляна 437_2

Поляната не беше голяма но беше отрупана с безброй много цветя някой познати други не чак толкова, но беше красива и приятна. И там ухауеше все едно си в рая.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 6:39 am

След библио9теката реших да се разходя из града.Мислех си за Клеър и за ужасната й съдба в нея да живее някой друг,някой който може да те заключи в собственото ти тяло и бъдеш затворен завинаги.Поне в нейният случай имайки предвид ,че е вампир.Вървейки по улиците погледът ми се спря на едно място.Повървях малко сред дървета и попаднах на чудна поляна.Не беше особено голямо ,но цялата по -скоро повечето от нея беше отрупана с лалета.Не бях виждала толкова много лалета от детството си.Неволно се усмихнах и откъснах едно лале.Малко ми стана жал,че трябваше да го отделям от другите му себеподобни,но бързо изпъдих тази мисъл.С откъснатото цвете седнах под дървото на сянка и доближих стръка до лицето си ,вдишвайки аромата му.Същевременно наблюдавах останалите лалета.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 9:46 am

Излизайки от кафето тръгнах на някъде и аз незнам на къде. Не ми пукаше много къде ще ме отведът улиците или дали вопще после ще мога да се върна. Просто исках да се мотая. Пресекох една улица и тръгнах през една пътека през едни дървета." Супер! Природа...колко хубаво" казах иронично на ум и се засмях леко,което по скоро запрелична на сумтене. Както си вървях по тази пътека мислейки си за това момиче в кафето, което така и не продума нито една дума за краткия ми престой там, открих една поляна. Беше...ох,цялата отрупана с лалета. Ето ги и цветята. Хубави неща,но не ги обичах много. Видях едно момиче да седи под сянката на едно голямо дърво. Супер! Дано и тя да не ми мълчи или просто да се изнесе като онази от бара когато и предложих бира. Боже, какво им става на тези хора покрай мен? Или си глътват езика или просто се изнасят без да кажат и една дума. Е, в случая с бара момичето беше казало една дума, та даже и повече. Но те всички бяха за това как да не и предлагам никога вече бира и темподобни. Приближих се до момичето малко не сигурно. "Дано не си куко като другите, дано не си куко като другите" започнах да си повтарям на ум. Сякаш това наистина щеше да ми помогне ако момичето се окажеше куко.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 12:53 pm

Продължавах да седя така поемайки от време на време аромата на лалето.Сигурно отстрани изглеждах странно или по-скоро като момичетата от любовните романи.Напоследък доста ги чета.Мястото беше много подходящо за сцената й с очарователният главен герой.Тя се обръща към приближаващите стъпки и оправя огромната си червена рокля и..някой наистина ли се доближаваше?Да някой идваше и този някой не беше очарователният главен герой нито принца на бял кон ,а момиче.При това това момиче ми изглеждаше познато.
- Здравей - поздравих приятелски и оставих лалето настрани.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 10:26 am

- Здрасти. - чух се да казвам. Пристъпих бавно към нея сякаш е някакъв опасен звяр и аз трябва да го нахраня и ако не съм внимателна ще ми откъсне ръката и тогава....Пак се унесох в моя свят пълен със насилие и кръв. Ох...кръв! Боже сега като го споменах ми се допи много. Жалко,че тук нямаше нито една жива душа усвен това момиче. Леле...ставах истински хищник щом станеше въпрос за храна или кръв. Дали тя щеше да ми даде да пия? Има само един начин и то е да ми даде...въпроса беше на сила ли да бъде или да се правя на миличка и после...
"Всичко с времето си" запознах да се успокоявам. "Все някога ще ида на лов. Просто...спокойно" започнах да си го повтарям това докато се приближавах към момичето и се усмихвах.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 10:35 am

Беше много предпазлива дори и в поздрава си.
- Как се казваш? - попитах я като се опитах да пречупя леда на тишината.Момичето ми изглеждаше познато.Може да е от училището.Няма да е нещо ново учениците да се разхождат наоколо.Все пак и ние магическите създания имахме права.Странно нали?Аз съм едва на 21 и съм учителка.Трябва да обучавам и получавам момичета и момчета от 5 до 3 години по-малки от мен.До скоро и аз самата бях такава като тях.Погледнах момичето.
- Седни тук ако искаш - посочих мястото близо до мен. - не е като да искам да те изям или нещо подобно.
Засмях се и после разбрах,че е доста неуместно имайки предвид предпазливостта на момичето.Погледнах ръчният си часовник и осъзнах,че съм била повече врме тук,отколкото трябва.
- Виж,трябва да тръгвам.Извинявай - казах и тръгнах към училището.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeВто Авг 16, 2011 9:08 am

Тъкмо отворих оста да кажа нещо и да седна до нея, когато тя погледна часовника си и каза,че трябва да тръгва. Намръщих се и седнах на мястото й. Супер...поредното същество което уфейква. Добре, колкото и да ми се извиняват и да са добри, аз няма да бъда такава. Писна ми от някой който си тръгват а дори името не съм им чула. Знам,че бях таква,но това беше само един път и наистина ми беше писнало да седа. Боже...всичко бих дала да ида някъде и да се нахраня. Но тук нямаше никой.
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 2:53 pm

След като говорих с Клеър реших да изляза за малко от училището и слава богу не се натъкнах на някой вампир или друго същество.Разхождах се и незнайно от къде попаднах на това прекрасно място.Бе отрупано с толкова много цветя и бе толкова красиво.Седнах на полянката и се отпуснах когато видях едно момиченце да се приближава към мен.-Здравей,какво търсиш тук?
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 3:01 pm

След като избягах от сиропиталището се скитах наоколо сама...с духовете.Бях в едно малко градче в покрайнините на Лондон.Цял ден хората ме гледаха странно особено като почнах да си говоря "сама" .Вървях на някъде без конкетна посока и стигнах едно доста хубаво място.Навсякъде имаше красиви и ароматни цветя както и хубава зелена трева.Едно момиче ме попита какво търся тук.Приближих се към нея и се усмихнах.Може да бях преживяла доста за тези девет години,но все още можех да се усмихвам и го правех.
- Здравейте госпожице.Аз...разхождам се. - изрекох.Гледах да се държа мило както правех попринцип.Сложих едната си ръка в джобчето на бялата си рокличка и стисках силно медальончето с "JR" на него.Имах това медальонче от както се помня.То "символизираше" името ми - Джесика и името с който ме беше нарекла онази сянка когато се родих - Ренесме.Преди да се представя на какичката до мен се матеарелизира дух.
- Здрасти Кал. - поздравих аз "празното пространство".Сигорно момичето ще ме сметне за луда,но...имах тази дарба.Не бях виновна,че бях жътвар на души.И мисля,че бях единствения жътвар отвът Айфеловата кула насам.
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 3:16 pm

Момиченцето бе много сладко и красиво.С красива кестенява коса и шоколадово кафяви очи.Бе толкова сладка в бялата си рокличка и гледаше толкова невинно.Същинско ангелче от рая.Загледах се в нея-може бе на 8 или 9.Тъкмо щях да я попитам как се казва,когато тя изведнъж проговори на пространството.Олеле какво става тук?!Погледнах отново момиченцето.-Как се казваш мъниче?
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 3:24 pm

Кал ме поздави,но каза,че трябва да тръгна.Казахме си по едно "Чао" и той изчезна.Насочих вниманието си изцяло към момичето което ме попита как се казвам.
- Джесика,а вие? - усмихнах се отново.Зачудих се как не ме изпъди веднага щом проговорих на пространството.Подадох свободната си ръричка докато с другата здраво стисках медальончето.Тя ме беше нарекла "мъниче" ,но нямаше да се разсърдя.Аз си бях малка.
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 3:30 pm

Тя отново проговори на пространството и каза едно "Чао!".След това се обърна към мен и ми се представи.Джесика,колко красиво име,като самото момиченце.- Приятно ми е Джесика,аз съм Каталина.-усмихнах се.- И забрави за любезностите!Имаш красиво име Джесика!Красиво име и красиво момиченце винаги си подхождат.-опитах се да развъдря обстановката.- Джесика, имаше ли някой до теб преди малко?
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 3:40 pm

Каталина.И нейното име беше хубаво,а и тя беше хубава.Усмихнах се.Преди обаче да и направя компилемнт тя пита дали до мен е имало някой.Въздъхнах.
- Да.Имаше.Имам..ъ дарбата да виждам духове.Колкото и странно да звучи.Мога също така да разговарям с тях. - обесних с две думи.Много по-лесно е да се каже това отколко да обеснявам както е жътвар на души.Все пак не всички знаеха,че такива съществуват макар да има книги и филми за тях.Сигорно сега ще последва писък,някоя друга ругатня и после ще избяга като ме нарече чудовище.Нищо ново.
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 3:46 pm

- За първи път срещам човек,който вижда духове.Не си мисли,че ще те нараня или ще те обидя,може да се каже,че също си има мой проблеми макар и да съм човек.-засмях се горчиво.Тя бе толкова малка,а носеше такъв товар на раменете си.Разбирах я,носех такъв проблем от години.-Е,защо не ми разкажеш повече за дарбата си.Сигурно е готино да виждаш духове?
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 3:53 pm

Седнахме на полянката.Отначало мълчах.Тя беше казала "макар и да съм човек".Да не би да мислише,че аз не съм човек?
- И аз съм човек.По - точно жътвар на души.Което означава,че трябва да накарам душите да минат през мен към отвъдното.Понякога е хубаво,а понякога не.Но аз си имам само тях. - обесних и се приближих към едно лале.Помирисах го.Ухапеше направо божествено.Обичах цветята.
- Ами ти?Какъв е твоя ...проблем? - попитах я с нескрит интересен.
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 3:59 pm

Тя бе толкова мила и сладка.Същинско ангелче!Докато стояхме на поляната ми разказа за дарбата си!Хм,доста интересна дарба.После ме попита за моя проблем.-Ами...Хм...Имам видения.Понякога са ужасни.Какви ги дрънкам,винаги са ужасни!Понякога съм стигала до писъци.Но няма да те товаря с моите проблеми!- Джесика ме погледна учудено.О супер,сега и малката ме мислеше за откачена.Всички се изненадват когато чуят за виденията ми.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 4:37 pm

Тя ми разказа за своята дарба.Виденя.
- Еха! - беше единственото което можех да кажа.Радвах се,че не съм единствения човек със смахната дарба на този свят.Усмихнах и се мило сякаш тукощо е казала нещо нормално.Но все пак щом аз говоря и виждам духове защо пък тя да няма дарба видения?Всичко е възможно.Убедила съм се в това за тез идевет години.
- Радвам се,че не съм единствения човек притежаващ нещо...такова... - признах си на глас.

П.п:Съжалявам,че се забавих,но имах работа..
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 4:44 pm

-Понякога не е толкова зле!Да си различен си има и хубави качества!-засмях се.Джесика наистина бе много миличка.-Днес говорих с висшата жрица на училището и тя каза,че мога да живея там.Като изключим,че ще се намирам насред бойното поле!-засмях се.-Какво означава да си жътвар на души?!Да виждаш духове?
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 5:27 pm

Леко се намусих.Тя не ме ли слушаше?
- Както казах.Жътварите са хора които могат да разговарят с духове.Трябва да ги накарат или подканят да минат през тях за да отидат в отвъдното.И така...жътварите са доста редки.Дори не знам дали има други.Мисля,че имаше един,но той е отдругата страна на Айфеловата кула,а аз от тази.. - леко се засмях.Звучах като дете филосов въпреки,че и аз много не разбирах това.
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 5:30 pm

-Днес говорих с Висшата жрица на училището и тя реши да ме приеме.Макар че,съм човек!Заинтересува се от дарбата ми.Всъщност Джес...Разбирам те колко ти е тежко.Може да се каже,че съм преживяла същото за 16 години живот.Всички да те мислят за откачен!-потръпнах при спомена в сиропиталището.- Значи това е да си мъртъв!Да избираш дали да останеш тук или от другата страна!
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 5:37 pm

Еее явно Вишата Жрива е добра.Може би трябва да говоря и аз с нея.Но как ли ще раегира като едно девет годишно потропа на вратата и?Тя спомена нещо за духовете.Че трябвали да избират.Повдигнах рамене.
- Ами не знам.Не съм умирала все още.. - засмях се.Подуха лек ветрец който развя косите ни.Помирисах още едно лале и легнах на тревата загледана в облаците.
- Тук е красиво нали? - попитах кака Каталина.
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 5:44 pm

-Не знам кака ще реагира.Тя се изненада когато аз отидох при нея,но не можех повече да живея така!Виденията ми ставаха все по тревожни и ужасяващи!Все кръв и пламъци...- Джесика помириса едно лале и легна на поляната като се загледа в облаците и подхвърли,че тук било красиво.Аз легнах до нея.-Наистина е красиво.Прекалено красиво даже...-засмях се.Тихия ветрец продължи да духа плахо и спокойно,а аз затворих за кратко очи.- Познаваш ли родителите си Джес?
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 6:05 pm

Тя легна до мен и ме попита дали познавам родителите си.Въздъхнах.
- Познавах ги.Починаха в катастрофа като бях малка.Ии от тогава съм по сиропиталищата,но избягах.Биеха ме и ми се караха,че общувам с нищото.. - обесних с тъжно гласче.Пак пъхнах ръчичка в джобчето на рокличката си и стиснах медальончето.
- Ами ти?
Върнете се в началото Go down
Каталина Питърсън
Humans
Humans
Каталина Питърсън


Брой мнения : 47

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 6:09 pm

-Не...И не иска да ги познавам!Майка ми ме е изоставила в сиропиталището когато съм била на 3 дни и оттогава съм по сиропиталища.Може да се каже,че аз ги биех и аз им погаждах номера.На няколко пъти съм бягала,но все ме връщаха.Накрая ме помислиха за тотално откачила и решиха да ме пратят тук.-разказах набързо,а Джес отново пъхна ръчичка в джобчето на роклята си.- Какво толкова криеш в това джобче?
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 6:15 pm

Това което тя разказа беше ужасно.Еее имахме нещо общо.Усмихнах се тъжно.Каталина ме попита какво толкова "крия" .Засмях се.
- Не го крия.Медальонче което имам от както се помня. - извадих го и и го показах.Малко сребърно медальонче с буквире "JR".Сигорно щеше да ме попита защо не е само "J" и затова побързах да добавя:
- От имената ми.Джесика и Ренесме.Не питай за второто.Помян раждането си сякаш е било вчера...тоест след като ме извадиха на бял свят.И тогава една черна сянка...ме нарече Ренесме..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скритата поляна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата поляна   Скритата поляна I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скритата поляна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Лунната поляна
» Красивата поляна
» Лунната поляна
» Красивата поляна с езерото
» Лунната поляна,2 седмици по-рано

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: