The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Парка "St.James" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcap81%Парка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcap19%Парка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcapПарка "St.James" - Page 2 I_voting_barПарка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcapПарка "St.James" - Page 2 I_voting_barПарка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcapПарка "St.James" - Page 2 I_voting_barПарка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcapПарка "St.James" - Page 2 I_voting_barПарка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcapПарка "St.James" - Page 2 I_voting_barПарка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcapПарка "St.James" - Page 2 I_voting_barПарка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcapПарка "St.James" - Page 2 I_voting_barПарка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcapПарка "St.James" - Page 2 I_voting_barПарка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcapПарка "St.James" - Page 2 I_voting_barПарка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Парка "St.James" - Page 2 I_vote_lcapПарка "St.James" - Page 2 I_voting_barПарка "St.James" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Парка "St.James"

Go down 
+7
Jenny Williams
Мелани Грийн
Tim
Виктория Монгомъри
Джесика Пристън
Алекс
Клеър Монгомъри
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Jenny Williams
Humans
Humans
Jenny Williams


Брой мнения : 91

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 3:54 pm

Кап, кап, кап ... Стоях вече в продължение на няколко минути и се взирах безмълвно в падащите капки вода, които мигновено се разбиваха на милиони парченца в полираната мивка. Беше налудничаво да стоя и да гледам без да помръдна или да продумам на мързеливата котка, която тихо наблюдаваше замръзналото ми тяло.. Въздъхнах и също толкова мълчаливо се изплъзнах от банята.
Край ! Беше време да забравя и просто да се разходя.. В тези моменти съжалявах, че не си бях взела куче например . Можех да имам основателна причина да се помотая в парка сама. Така или иначе щях да изляза независимо колко глупаво бе възможно да изглеждам... Времето бе заразително. Слънчевите лъчи нагло се блъскаха в лицето ми. Всеки се луташе насам-натам. Беше пълно с деца, които тичаха издавайки неприятно пискливи звуци. Погледа ми обаче се заби в едно момиче. Беше ми толкова позната, сякаш я познавах отдавна. Тъмната коса, грейналите черни очи.. Приближих се до нея и нетърпеливо започнах да изучавам лицето й преди да забележа блондинката, с която разговаряше.
- Извинете .. - промърморих тихо.
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Humans
Humans
Jenny Williams


Брой мнения : 91

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 4:11 pm

Малката й ръчичка се протегна към лицето ми толкова спонтанно. Костваше ми някакво, дори и минимално усилие, за да не се отдръпна. Инстинкт , който трябваше да забравя на всяка цена. Докосна кичур от косата ми и го задържа само за няколко секунди. Майка й .. Помнех моята майка съвсем бегло, но знаех, че приличам на нея. Татко го повтаряше често, дори след раждането на Али. Не я бях виждала от шест години насам. Не бях една от най - добрите сестри на света.
- Благодаря, миличка. Твоята също е много хубава. - усмихнах се и внимателно се настаних на пейката до тях. Извадих портфейла си от тесният джоб на дънките и го разтворих. Снимката на татко лежеше първа, след това на Дани, а най в края снимка на бебе. Толкова си приличаше с непознатото момиченце.
- Това ти ли си ? - въпросът се изстреля от устните ми още преди да го обмисля. Толкова глупаво от моя страна. "Това ти ли си !? " та тя едва ли помнеше снимките си от бебе, но въпреки всичко приликата беше поразителна.
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Humans
Humans
Jenny Williams


Брой мнения : 91

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 4:27 pm

Беше изплашена.. Да, така и трябваше . Аз самата бих се изплашила. "Браво, Джени. Браво !" . Въздъхнах тихо и поклатих леко глава. Блондинката също беше объркана. Как нямаше да е ? Та аз изплаших единствената си роднина. Толкова глупаво и наивно от моя страна да покажа проклетата снимка.
- Не се страхувай - прошепнах нежно с лека, едва доловима усмивка. Опитвах се да вдъхна малко увереност и може би доверие. - Аз съм.. Ами .. Как да го кажа ? - инстинктивно сключих вежди. Беше трудно да го обясниш на дете. Приканих я с ръка, за да дойде до мен. Може би трябваше да подходя по различен начин. Обърнах снимката на татко и я положих на около двадесет сантиметра от лицето й.
- Това е татко ми. - промърморих нескопосано. Щеше да го познае, или поне се надявах
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Humans
Humans
Jenny Williams


Брой мнения : 91

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 4:44 pm

Звънкото й гласче се разнесе наоколо като приятна песен. Толкова сладникав и ненатрапчив, спокоен. Сякаш по света нямаше нищо зло. Не харесвах децата, или поне не особено. Тя.. Тя ми беше сестра и изглеждаше донякъде разбрана. Може би беше по - добре да я взема вкъщи. Джими щеше да й се радва, тя на него също.
- Аз съм твоя сестра, Али. Твоята майка е и моя майка, твоят татко също е и мой. - засмях се тихо на глупавото обяснение. Не ме биваше в увъртанията. Дори и да ми се искаше нямаше да мога да я излъжа. И в това не ме биваше.
- Ти ? Къде живееш ? Мога ли да те прибера вкъщи ? Искаш ли ? - спрях , за да поема дъх. Тя не ме познаваше и очевидно щеше да й е неприятно да отседне вкъщи, но аз бях длъжна да я викна.
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Humans
Humans
Jenny Williams


Брой мнения : 91

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:05 pm

Останах безмълвна. Толкова много въпроси, които не знаех как да обясня. Това бе най - малкият ми проблем. Шокът бавно си проправяше път към главата ми с такава мощна сила. Още не можех да възприема, че не са й казали. Татко.. Очаквах да й каже, да се похвали с дъщеря си както винаги е правил.. Беше ли се отрекъл от мен ? Затова ли не ми позволяваше да говоря с Алисия ?
- Не мога да повярвам.. - промърморих толкова тихо, че не бях сигурна дали малката ме е чула. Беше ли редно да се сърдя на мъртвец ? Налагаше ли се да го обвинявам за факта, че сестра ми не ме познава ?
- Аз .. Али трябва да ми повярваш.. Търсих те толкова пъти, но татко твърдеше, че спиш.. че си навън или си много сърдита и не можеш да говориш.. Вероятно не е искал да ме познаваш.. - заявих сърдито.. - По дяволите ! - изругах няколко секунди след това. Не биваше да се изразявам така пред нея и въпреки всичко.. Беше заради Дани.. Бях убедена, че не го харесва, но не до толкова че да се отрече от мен..
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Humans
Humans
Jenny Williams


Брой мнения : 91

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:25 pm

Кимнах утвърдително. Беше напълно права.. Не биваше да ругая така, може би само на ум , но не и пред нея. Прокарах ръка през косата си и внимателно прехвърлих другата през рамото на Али. Притиснах я към себе си преди да проговоря. Всъщност все още не знаех какво да кажа. Беше .. Беше трудно да й го обясня. Дори аз не знаех какво всъщност става. Защо не й бяха казали ? ..
- Али, миличка.. Не знам защо не са ти казали нищо.. Но.. Но мога да ти гарантирам, че са сгрешили . Аз те гушках и се грижих за теб докато беше ей толкова мъничка - ухилих се и свих ръце, за да й покажа точният размер. Да, беше мъничка ..
- Не ме мисли за някоя ненормална какичка, която би те наранила. Не е нужно да тръгваш с мен.. Просто .. Още си малка и не е късно да ме опознаеш.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 12:37 pm

Вървяхме с...даже не му знам името на кучето, из една сенчеста пътечка в парка. От двете ни страни имаше пейки и много дървета. Хора бяха насядали по пейките и си говореха. В едната си ръка държах едно кафе и две кифлички които взех от близкото кафе. Едната беше солена и според мен беше подходяща за кучето. Нямах куче и незнаех с какво по дяволито го хранят това нещо,но съм сигурна че ще му хареса кифлата. След дълго ходене и малко тичане след кучето седнах на една пейка и започнах да ям,като от време на време хвърлях и на кучето. Държах здраво каишката и се молех да не тръгне на някъде,защото наистина щях да бъда мъртва ако то избяга. Не че сега не съм,но това беше друга тема.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 12:46 pm

Започнах да полудявам и беше добре да изляза навън.Сложих първите дрехи попаднали пред погледа ми и тръгнах.Стигнах парка и реших да мина през него.Можеше пък да се случи нещо интересно , знам ли,но това определено нямаше да включва да си играя с другите кучета. Минавах покрай различни пейки с различни хора и тогава видях едно познато лице.Не вярвах,че ще видя Ванеса пак след гробището.Забелязах как здраво сртискаше каишката на кучето.Странно, не предполагах ,че има куче.
- Хей здрасти - усмихнах се приятелски и седнах до нея. - Надявам се не възразяваш.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 12:50 pm

Повдигнах погледн към говорещия и се усмихнах. Беше Сандра. Нямах представа от кога не я бях виждала,но нали сега я виждах.
- Сядай. - казах спокойно и и направих мако място на пейката и тя да може да седне. Отпих малко от кафето си и я погледнах през качулката.
- Какво те води в парка? - попитах и се заех отново си кифлата ми. Обожавах сладкото и точно сега му се наслаждавах сякаш ми беше последното сладко нещо което ще изям. Същото беше и с кафето. Бях се пристрастрила към много неща през този живот.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 12:55 pm

- Полудявах в даскало - направих жест изобразяващ лудоста ми. - Писна ми да стоя между четири стени , пък и нямах дружка за по чашка.Представи си от месец не съм пила или пушила.
Изтрещявах наистина.След последното тържество нямах намерение да ходя и на това.Нямах намерение да се забърквам в някакви ситуации.бях в кофти настроение, но сега...
- Не предполагах ,че имаш куче.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 1:03 pm

Погледнах към кучето и се усмихнах. Това куче едва ли беше мое или някога щеше да стане,но какво ми пречеше да се погрижа за него.
- Не е мое, на съквартирантката ми е,която го е оставила в стаята заключено и тъй като аз чак сега се прибирам и незнам от кога е седяло там. Но по начина по който бързаше да излезе едва ли е било малко. - засмях се и го погалих със свободната си ръка. Незнам защо и разкзах всичко това,но сметнах за нужно да обясня,че все пак не съм го откраднала. Изядох и последната хапка от кифлата ми а кучето отдавна вече беше изяло неговота. Нямах представа какъв пол а още повече какво му е името,но смятах да разбера. Незнам от къде,но просто щях.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 1:06 pm

Засмях се.
- Дам такива са кучетата.Знам го от личен опит - отново се засмях и насочих вниманието към животинчето. - Имаш ли представа как се казва или поне какъв пол е?Нашийник няма ли?
Що за безотговорна съквартирантка би оставила милото същество без разходка и затворено.А то е такова сладурче.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 1:11 pm

Погледнах кучето и го огледах цялото.
- Май е мъжко,но нямам никаква представ името му. - засмях се и отпих от кафето си. Тази глава не спираше да ме боли,дори и след като излязох малко,но то това слунце едва ли очаквах да се подобрят нещата. Би трябвало вече да не ми прави впечетление мърхморлука. Толкова съм се напивала,че би трябвало вече да не ми први впечетление главоболието. Кучето почна да се оглежда аоколо и да джавка отвреме на време.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 1:18 pm

- Да съжалиш ,че нямаш нужната дарба в моменти като този - усмихнах се и посегнах да погаля кучето.Направо станах от пейката и клекнах пред него.Зачесах го под ушите , а то направи онази доволна гримаса.
- Кой е добро куче, кой е добро куче - засмях се и извърнах поглед към Ванеса. - Теб каквото води насам, освен кучето де.
Усмихнах се за пореден път и продължих да почесвам кучето.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 1:23 pm

Засмях се при гледката. Кучето явно беше доста доволно да му обръщат внимание.
- Мърмулука. - казах точно и ясно и отпих отново от кафето. Вчера щеше да е още по супер ако половината от алкхола ни не се беше изсипал в реката. Може би щях да бъда повече пияна. Един лъч свтлина някак си премина през листата на дърветата и освети очите ми. Извиках леко и се плъзнах настрани по пейката. Проклетото слънце, пече най-силно точно когато ме боли ужасно много главата.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 1:33 pm

Ясно.
- Разбирам - забелязах как се дръпна ,заради белстящото слънце.То така хубаво на чист въздух,но точно на това слънчево място - недобър избор за един вампир.
- Май ще е по-добре да отскочим ня някое друго място като например.. - секунда за размисъл. - ..гората.Гъсти сенчести места и същевременно чист горски въздух.Кучето може да бяга там.
Тя се позамисли ,а аз закимах енергично,че това е правилният избор.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 8:06 pm

Погледнах към кучето а после към Сандра. Гората наистина беше мъдрия избор за мен. Нямаше да има слънце,чак толкова колкото тук и щеше да тихо, точно като за мен.
- Ами добре,мисля че наистина ще е добра идея. - усмихнах се и отпих за пореден път от кафето. Станах и се приготвих за тръгване. Сложих си слънчевите очила и хванах каишката на кучето по удобно.
- Е,ще тръгваме ли? - попитах малко нетърпеливо и взех кафето си в едната ръка и някак си на магия си запалих цигара. Ох,нямах представа от кога не съм пушила,но ми се струва от векове.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс♥
Graduates
Graduates
Катрин Пиърс♥


Брой мнения : 22

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 3:14 pm

С Алисън не се бяхме виждали от..векове!Това момиче адски ми липсваше!Веднага щом се завърнах в града й се обадих,Слава Богу номерът й още беше същият.Разбрахме се да се видим в парка след час.Идеално.Имах малко време да се приведа в по-нормален вид,все пак цяла нощ бях по дискотеките..махморлукът си казваше работата.Обух едни черни по крака дънки,потник,черни слънчеви очила и високи токове.Запътих се към парка и седнах на една пейка близо до уговореното място като я зачаках,а през това време оглеждах минаващите хора..някои наистина нямаха вкус за дрехи!
Върнете се в началото Go down
Aлисън Грейс
Students
Students
Aлисън Грейс


Брой мнения : 32

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 3:24 pm

Бях се забързала, защото за пореден път закъснявах. Катрин сигурно ме чакаше вече 10 минути. Типично за мен никога да не стигам на време. Ходех с бързи крачки а високите ми токове тракаха по пътя. Стигнах в парка и се огледах, на една пейка седеше Катрин, затичах се и се опитах да съм незабележима за да я изненадам , но тя изглежда ме усети и се обърна, втурнах се и я прегърнах силно. Тя също ми се зарадва и отвърна на прегръдката ми. Не се бяхме виждали отдавна и бях много развълнувана. Тя беше единствения човек на когото имах пълно доверие, а и се познавахме от доста време.
- Катрин!- стиснах я толкова силно. - Какво правиш миличка? Липсваше ми! - Седнахме на пейката видимо ентусиазирани, а аз както винаги не млъквах..
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс♥
Graduates
Graduates
Катрин Пиърс♥


Брой мнения : 22

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 4:59 pm

Ето я и нея в цялата й прелест.Естествено леко задъхана,защото отново бе бързала за да дойде навреме.
-Здравей,красавице.
казах като се усмихнах й отвърнах на прегръдката й
-Ето,че отново се виждаме.Аз ти казах,че някой ден ще се върна.
усмихнах се самодоволно и я погледнах,беше си все толкова хубава,че даже и повече
Върнете се в началото Go down
Aлисън Грейс
Students
Students
Aлисън Грейс


Брой мнения : 32

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 8:51 pm

Не можех да и се нарадвам, дълго време бяхме разделени и имахме доста за което да си разказваме. Тя беше заминала толкова ненадейно, но обеща да се върне и пак да си бъдем двете, неразделни, както преди. Не се беше променила, беше си същата красавица с убийствен вкус. Тя беше човекът който беше научил мен самата да се облича стилно. Макар с няколко века по възрастна от мен, двете си бяхме еднакви характери, като близначки, а преди винаги бяхме в устите на хората, тя изглежда беше продължила традицията на тежкото купонясване до сутринта. Нищо не издаваше снощния и махморлук, но аз познавах достатъчно добре.
- Каат! - нацупих се фалшиво - Пак си купонясвала без мен! Ах ти никога не казваш къде е купона! - засмяхме се силно, а хората се обърнаха и ни изгледаха злобно. - Е кажи ми този път къде беше. Къде изчезна, защо, как? - Не спирах да я засипвам със въпроси, а тя си пое дъх, за драматична пауза..
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс♥
Graduates
Graduates
Катрин Пиърс♥


Брой мнения : 22

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 9:18 pm

-Купона е там,където съм аз.Нали знаеш.-казах като се засмях и кръстосах крака като поех дъх и се опитах да запомня всичките й въпроси.
-Ахх...амии дълга история.Да кажем...разчистване на сметки.
усмихнах се криво и я погледнах
-Нали знаеш..от тези досадни вампири,които ти съсипват живота,но..моят никога не може да бъде съсипан.
леко присвих рамене и отново се усмихнах
-С теб какво става?
повдигнах вежди
-Колко момчета съм пропуснала?
Върнете се в началото Go down
Aлисън Грейс
Students
Students
Aлисън Грейс


Брой мнения : 32

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 12:55 pm

Ех тази Кат с нейната потайност, но не бях очаквала кой знае какви подробности. Тя освен най добра приятелка ми беше като сестра, винаги се опитваше да ме предпази. Предполагам се беше забъркала пак в някоя каша, типично за нея! Кръстосах краката си и започнах да ровя в чантата си, в която беше пълен безпорядък. Докато ровех започнах да обяснявам ожесточено.
- Ооо доста. Но нали знаеш, момчетата не са нищо повече от играчки. Бройката им не е важна, важно е качеството, но напоследък качествените мъже са изчезнали. Всички ставам само за по една вечер. Сега съм сама, отново. Но това означава купонясване до зори, без контрол! Но ти знаеш как е! - ухилих и се и извадих кутията си с цигари и запалих една, сладък аромат на шоколад се разнесе.
- Искаш ли? - попитах я и доближих кутията..
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс♥
Graduates
Graduates
Катрин Пиърс♥


Брой мнения : 22

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 1:54 pm

-Ти не запомни ли,че правя всичко друго освен да пуша.
погледнах я леко раздразнено,а след това се засмях
-Така е...играеш си докато ти омръзне и след това си взимаш нова играчка.
присвих рамене и се усмихнах дяволито.Истината беше,че след Деймън не бях обичала никой така както него.И момчетата наистина за мен си бяха играчки.
-Ти не се ли отказа от тези цигари..не разбирам какво удоволствие ти доставят..
поклатих глава и направих някаква физиономия,след което казах
-Хайде тази вечер да отидем в някой бар..да се позабавляваме?
погледнах я предизвикателно
Върнете се в началото Go down
Aлисън Грейс
Students
Students
Aлисън Грейс


Брой мнения : 32

Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 8:36 pm

Знаех че ще я подразня, тя мразеше цигарите, но аз пък ги обожавах. Изплезих и се дяволито и се засмях, а тя извъртя очи.
Да се забавляваме, да точно от това имах нужда, исках да разпусна, да потанцувам, а с нея купона беше винаги на ниво!
- Е как да не искам. От кога не сме си правили женска вечер. - Нашата женска вечер се отличаваше с голямо количество алкохол и никога не завършвахме вечерите си сами. Ентусиазирана започна да ме обзема. - А и днес си купих чифт невероятни нови високи обувки, грехота е да не ги разходя.- Загасих цигарата си и хвърлих фаса в близкото кошче а Кат поклати глава, след това се засмяхме шумно..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка "St.James" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парка "St.James"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Полянките в парка
» Беседката за влюбени в парка
» Пейката под дървото в парка.
» Парка преди около седмица
» Парк '' St. James '' преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: