The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Парка "St.James" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Парка "St.James" I_vote_lcap81%Парка "St.James" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Парка "St.James" I_vote_lcap19%Парка "St.James" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Парка "St.James" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Парка "St.James" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Парка "St.James" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Парка "St.James" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Парка "St.James" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Парка "St.James" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Парка "St.James" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Парка "St.James" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Парка "St.James" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Парка "St.James" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Парка "St.James" I_vote_lcapПарка "St.James" I_voting_barПарка "St.James" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Парка "St.James" I_vote_lcapПарка "St.James" I_voting_barПарка "St.James" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Парка "St.James" I_vote_lcapПарка "St.James" I_voting_barПарка "St.James" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Парка "St.James" I_vote_lcapПарка "St.James" I_voting_barПарка "St.James" I_vote_rcap 
Том Милс
Парка "St.James" I_vote_lcapПарка "St.James" I_voting_barПарка "St.James" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Парка "St.James" I_vote_lcapПарка "St.James" I_voting_barПарка "St.James" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Парка "St.James" I_vote_lcapПарка "St.James" I_voting_barПарка "St.James" I_vote_rcap 
Selene
Парка "St.James" I_vote_lcapПарка "St.James" I_voting_barПарка "St.James" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Парка "St.James" I_vote_lcapПарка "St.James" I_voting_barПарка "St.James" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Парка "St.James" I_vote_lcapПарка "St.James" I_voting_barПарка "St.James" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Парка "St.James"

Go down 
+7
Jenny Williams
Мелани Грийн
Tim
Виктория Монгомъри
Джесика Пристън
Алекс
Клеър Монгомъри
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 9:43 am

Парка "St.James" St_james_park_2_xlarge
Върнете се в началото Go down
Алекс
Humans
Humans
Алекс


Брой мнения : 44

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeНед Окт 09, 2011 12:37 pm

Реших да се поразходя,а и без това трябваше да изведа Макс на рзходка.Парк "St.James" ни беше наблизо и затова сложих на кучето каишката и тръгнах на там.Денят беше хубав.Времето приятно.Грееше слънце и подухваше лек ветрец.Бях с бяла тениска,дънки и естествено слънчеви очила.Обичах да нося слънчеви очила.Рядко излизах от нас без тях.
Пуснах кучето да потича и почнах да се разхождам по пътеките на парка.Отвреме на време виках хъскито за да не се изгуби или нещо такова.Макр на пръв поглед беше мило и добро кученце.Ангел.Но разиграе ли се и разлигавили се...на!Цяла бомба!
- Макс! - повиках го отново.Той беше отишъл да досажда на някакво момиче.Въздъхнах и отидох при тях.Хванах кучето за каишкатаи леко го дръпнах за да седне. - Извинете..
Извиних се и се усмихнах чаровно.Не знам защо,но реших да се представа:
- Алекс

Пп:Кратко е ама имам работа ;хх тц!Съжалявам plache
Върнете се в началото Go down
Джесика Пристън
Humans
Humans
Джесика Пристън


Брой мнения : 65

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeНед Окт 09, 2011 12:52 pm

Денят по нищо не се различаваше от всеки друг нормален, есенен ден. Лек ветрес, изнеможяло, едва, едва простиращо лъчите си слънце и един куп облачета играещи из небето. Паркът, покрит с дебела постеля от сухи, някога зелени сега пожълтели листа. Същинска есенна приказка.

Джесика вдиша свежият, напоен с мирис на мокри листа, въздух и се усмихна. Целия този пейзаж и напомняше за мрачното затънтено градче в което бе родена. Пейсли. Тя повдъгна ръмене и въздъхна. От две години не се бе завръщала там, но и не искаше. Цялата суматоха с която щеше да бъде посрещната я задушаваше. Всички тези ужасно префърцуени слуги на баща й.

Брр - Еси потръпна при мисълта. - Но пък от друга страна не е зле.

Отдадена на мислите си, Джесика едва не се спъна в едно пухкаво хъски. Тя се наведе, помилва го и се усмихна.

-Хей, мъниче - тя помилва дребосъчето по гърба и се огледа - Да не си се изгубило?

Животинчето излая веднъж-два пъти и завъртя опашка. В това време някой го повика, или поне така реши Еси. Факта, че след като от някъде долетя името Макс и животното се огледа, говореше именно това. Момичето повдигна глава и се загледа по посока на шума. Към тях вървеше едно момче на не повече от 19-20 години. Явно той беше собственика на пухкавата топка. Непознатия дръпна кучето и то седна. Джесика си позволи да го огледа набързо - беше симпатичен. Момчето се представи.

-Джесика - брюнетката се усмихна и по навик, преди да подаде ръка наклони глава надясно. Пусти навици. Трудно се изкореняваха. - Ваше ли е? - Джес кимна към животното.
Върнете се в началото Go down
Алекс
Humans
Humans
Алекс


Брой мнения : 44

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeНед Окт 09, 2011 2:06 pm

Кимнах.
- Да.Това е Макс.. - усмихнах се на Джесика.Кучето стоя известно време мирно,а после се изправи и отново почнада досажда на момичето.Засмях се и въздъхнах.Сложи му каишката. - Отново се извинявам.Решил е,че трябва да се разлигави,а и ви харесва.
Усмихнах се чаровно.Подуха лек ветрец,а слънцето почна да пече още по-силно.Щеше да е приятно Джесика да ми е компания докато разхождам Макс.Стига тя да искаше.
- Искате ли да се поразходите с нас? - попитах я.Принципно карах на "Вие" и чак когато събеседника се съгласи давах на "Ти".Дори с най-добрата ми приятелка почнах на "Вие",а запознанстово ни беше в едно кафене...хах!Бях и се натресал на масата от скука..ама и аз съм един.
Върнете се в началото Go down
Джесика Пристън
Humans
Humans
Джесика Пристън


Брой мнения : 65

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeНед Окт 09, 2011 2:43 pm

Момичето се замисли за секунда, прехвърляйки на ум няколко варианта за загуба на време. Но при всички положения, моткането с хубаво момче, сладко куче и то в хубав ден си бе над всички останали. Джес се подсмихна на мислите си и

-С удоволствие - Еси отмести кичур коса и се огледа. Парка бе пълен с хора. Някои седяха, други дърдореха по телефони, трети крачеха нервно напред-назад. Цялата тая обстановка беше толкова скучна и сива. Джес потрепери неволно и се обърна към Алекс - Вие водите.

Ин остави Алекс да води. И без друго тя се скиташе безцелно, пък едва ли Алекс бе фен на моткането. Още повече, че Макс все ги теглеше в негова си посока.

-Междудругото, след като ще Ви придружавам, не е ли по-добре да минем на Ти...
- брюнетката ненавиждаше, да не кажем и мразеше всичката тази претруфена реч. Не беше нужно дори и в ежедневието да се използва. Особено ако събеседника ти видимо е на възраст, не по-голяма от твоята.
Върнете се в началото Go down
Алекс
Humans
Humans
Алекс


Брой мнения : 44

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeНед Окт 09, 2011 4:11 pm

Кимнах.Въпроса е как аз щях да водя като Макс беше с нас?Аз или той?Великия спор.Тя предложи да си говорим на Ти докато Макс ни теглише из парка.
- С удоволствие... - засмях се.Това също беше учтиво,но бях свикнал да говоря така зареди родителите ми.Все да не ги изложа и бля бля.Беше адски досадно. - Знам,че жена не се пита на колко е години,но хъм Джеси на колко си?А и може ли да ти казвам Джеси?

Усмихнах се мило и невинно.Махнах на Макс повода и той се затича на някъде.Не след дълго разбрах къде.Имаше едно женско хъски привлекло вниманието на нашия герой.Двамата бяха толкова сладки кучета....Засмях се.
- Ще отида да го доведа... - затичах се.Хванах го за каишката и се върнахме при Джесика.Кучето веднага почна да се лигави и да се гали в нея. - Доста те харесва.
Е имаше защо да я харесва.Тя си беше хубаво момиче.
Върнете се в началото Go down
Джесика Пристън
Humans
Humans
Джесика Пристън


Брой мнения : 65

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeНед Окт 09, 2011 4:27 pm

Еси кимна утвърдително. За разлика от едно 90% от хората с които се бе срещала, ей така по чиста случайност, продължаваха да й говорят на цяло име едва докато тя не ги помолеше да спрат.

-Естествено.. Даже е препоръчително пред Джесика... - засмя се момичето. Мразеше да я наричан с цялото име почти толкова, колкото мразеше първото си име. За Бога, кои нормално родители биха кръстили дъщеря си Инкресия?! Лично на нея й звучеше като депресия.. - И не се притеснявай... Доста често ме питат за възрастта ми ... - тя повдигна ръмене - На 20 съм

Докато си говореха, кучето започна да се тегли в друга посока. Отново. Едва преди две минути смениха посоката. Пхъ това животинче беше доста диво. В момента, в който се усети свободно то се затича на някъде. Алекс тръгна след него и след малко двамата отново бяха при Еси.

-Голям е сладур - Джес се наведе и започна да гали кучето, което и без това се бе свряло в нея. Тя повдигна поглед към Алекс и намигайки допълни - На собственика си мяза.

Двамата се засмяха. Алекс отново се опита да накара Макс да седне спокойно. Но уви, кучето бе на друго мнение. Затича се на някъде.

-Не го гони... Ще се върне - Джес се обърна отновокъм Алекс - Е, разкажи ми нещо за себе си...
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeПон Окт 10, 2011 7:19 pm

Беше ми тъпо вкъщи и след нощта реших да изляза да се поразходя.. Идеалното място беше парка..Седнах на една пейка и започнах да гледам природата..Не съм любителка на тези работи , но след тази вечер ми трябваше малко почивка , а смятам,че това е мястото.Гледах птичките, не бях се замисляла, сладки са.Имаше толкова много хора. Също не бях се замисляла,колко много хора има тук.Беше просто уникално , не бях идвала.


П.П : Тва е най-тъпия пост,който някога съм писала д;
Върнете се в началото Go down
Tim
Students
Students
Tim


Брой мнения : 12

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeВто Окт 11, 2011 11:45 am

Какво правех в парка?
Обикновенно не обичах да се разхождам по парковете и да зяпам природата,но явно сега беше изключение. Всичко ми се струваше прекалено тъпо и без това нямаше какво да правя попринцип,поне сега това беше някакво разнообразие. Седнах на една пейка и започнах да оглеждам наоколо. Всъщност не беше чак толкова лошо,но нямаше да почна да ходя по парковете и да пея с птичките.
Забелязах момиче на съседната пейка. Беше сама. След малко тя погледна към мен,усмихнах се.
- Здравей! - казах.
Върнете се в началото Go down
Алекс
Humans
Humans
Алекс


Брой мнения : 44

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeВто Окт 11, 2011 12:55 pm

Пъхнах ръце в джобовете си и почнах да ходя на някъде бавно като мятах поглед на кучето което тичаше наоколо.Чудех се какво да кажа на Джеси за себе си.
- Ами...аз съм на двадесет.Казвам се Александър...предпочитам Алекс и Алек да ми казват.Обичам животните и си имам Макс от известно време.Ам...единствено дете съм до колкото знам.Родителите ми са големи кретени...по мое мнение.Постоянно искат да се държа мило и изискано пред когото и да е за да не ги изложа. - въздъхнах и погледнах към небето,а после пак напред.Макс дойде носейки пръчка.Взех я от него и я метнах по посока на една поляка като казах "Апорт" .Той тръгна да я гони. - Твой ред е...знаеш ли...чувствам се като на среща за алкохолици.
Засмях се и продължих да ходя загледан напред.Ходя,ходя,ходя.Макс отново дойде с пръчката,но този път май искаше Джеси да му я хвърли.
Върнете се в началото Go down
Джесика Пристън
Humans
Humans
Джесика Пристън


Брой мнения : 65

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeВто Окт 11, 2011 5:08 pm

Алекс написа:
....

Джесика слушаше, без да го прекъсва. Когато той стигна частта с родителите, тя не се сдържа и го прекъсна.

-Вярвай ми, понякога е по-добре с такива родители - тя повдигна рамене и се усмихна. - Мойте дават всичко за мен, понеже както татко се изразява, съм мечтаната дъщеря ...

Момичето вдигна глава към бледите лъчи на слънцето. Бяха енди от послендите за тази година. Джес въздъхна тихо. Никак не й се искаше да идва зимата. Макар и израстнала в мрачния и даждовен Пейсли, тя обичаше слънцето повече от всичко.

-Какво да ти кажа за мен - поде брюнетката - и аз съм на двадесет. Вече ми знаеш името... или по-точно второто име. Първото го мразя. Одена съм във Великобритания - доста гадно местенце, но... И аз съм едно дете. - тя замълча за момент. - А и междудругото, макар и вече порастнала, все още си умирам за плюшени играчки

Алекс се засмя и хвърли отново пръчката, която по време на разказа Макс си беше намерил.

-От колко време го имаш- попита Еси, когато животинчето домъкна пръчката си и се спря пред нея. Беше очевдно, че я бе харесало. Тя го помилва и се огледа. Метна пръчката нанякъде и продължи да върви до Алек.
Върнете се в началото Go down
Алекс
Humans
Humans
Алекс


Брой мнения : 44

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeСря Окт 12, 2011 4:38 pm

Зачудих се кое е първото и име което тя толкова много мрази.Преди обаче да попитм Джес ми зададе въпрос.От кога имам Макс.
- Ами...историята на доста хора им се струва глупава и откачена,но...преди една година хъскито на един приятел на баща ми забременя.Онзи не искаше малки кученца или нещо такова и вместо да ги продаде ги хвърли на улицата.Посредата на пътя където минаваха коли.Спрях движението и взех петте мъничета и после намерих дом на другите и оставих Макс за мен...онзи идиот ми идеше да го убия.Можеше поне да ги продаде или подари...,а не да ги мята посредата на уличното платно. - разказах историята.Е сега очаквах да се засмее или нещо такова.Доста хора ми казваха,че съм луд,че съм спасил кучетата и ,че това е повече за жени отколото за мъж.Гледах обаче да не ги слушам.И мъже и жени помагаха на животните..,а те бяха единствените на които в днешно време човек можеше да се довери.
Макс донесе пак пръчката и аз пак я метнах.
- Знам,че това звучи...женкарско...,но... - дори не довърших.Нямаше с какв ода се оправдая.Не,че ми се и искаше дори не знам защо бях почнал.Искаше ми се да сменя темата,но с каква?С каква?Ааа да! - Та какво е първото ти име?
Искаше ми се да озная.Сигорно нямаше да ми каже,но щях да настоявам и настоявам.Само дано не я обидя или нещо такова.
Върнете се в началото Go down
Джесика Пристън
Humans
Humans
Джесика Пристън


Брой мнения : 65

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeСря Окт 12, 2011 5:15 pm

-Колко мило от твоя страна. Жалко, че не съм те познавала тогава. Обедена съм че щах да си взема някое от дребосъчетата. - каза Джес, без да се замисли и за секунда. Факта, че някой спира цялото движение заради пет кутрета беше рпосто страхотен. А още повече, че това го беше направил мъж. - И не. Никак не е женкарско. Милосърдието е чувство, принадлежащо, както на слабия, така и на силния пол.

Джесика се загледа в Макс. Опита се да си го представи като мъничко кутре, сгушено в Алекс. Гледката беше повече от прекрасна, мила и всичко де що се сетеше човек. Пък и сега, гледйаки ги двамата заедно, Джес се замисли, че тази гледка, бе способна да разчувства и най-безчувствения човек.

-Ох, не ме карай да го казвам... Меко казано го мразя... - Еси потрепери само при мисълта за старата бавачка, крещяща из стаите: Инкресия, внимавай. Инкресия не прави така ... - Просто не разбирам, кой нормален родител ще си кръсти детето така
Върнете се в началото Go down
Алекс
Humans
Humans
Алекс


Брой мнения : 44

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 10:00 am

Момичето май никак не искаше да си казва първото име.Толкова ли беше зле?
- Хайде де!Моля те! - пуснах една чаровна усмивка в действие с надежда да се смили и да си каже първото име.
Макс дойде отново и ми подаде пръчката.Погалих го и я метнах.Бях мернал една пейка някъде тук като идвах.Можеше да се настаним там...ако пак я видя.Беше под едно голямо дърво и имаше хубава сянка...Огледах се и я видях.Тръгнах на там,а Еси ме последва.Двамата се настанихме на пейката,а кучето легна до краката ми ядейки пръчката.
- Не ми се вярва името да е толкова зле...хайде!Моля те! - погледнах я мило...направо ангелски.
Върнете се в началото Go down
Джесика Пристън
Humans
Humans
Джесика Пристън


Брой мнения : 65

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeПет Окт 14, 2011 6:43 am

Алек продължаваше да моли Ин да каже първото си име. А тя, макар и с твърд характер, трудно устояваше на толкова молби. Особено, ако човекът, който я молеше, знаеше как да моли.

-Ох добре де... - поде Джеси и седна до Алек - Но обещай, че няма да се смееш.. да гледаш тъпо и каквото още се сетиш - Джесика пое дълбоко въздух, изчаквайки Алек да обещае. Навде се и помилва малката пухкава топка в краката му, и вече напълно спокойна изрече - Инкресия...

Джесика впи топлите си очи в Алек, изучавайки промените по лицето му. Можеше да очаква всичко. Макар, че като се замислеше. Името й не бе толкова зле. Беше срещала и редица по-отвратителни имена. Но незнайно защо тя го мразеше.
Върнете се в началото Go down
Алекс
Humans
Humans
Алекс


Брой мнения : 44

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeВто Окт 25, 2011 3:40 pm

Инкресия?!Името си беше странно,но хубаво.На мен ми допадаше.Не знам защо на нея не и харесваше.Аз обичах такива странни имена и понякога съжалявах,че са ме кръстили просто Александър...джъст Алекс..ха!
- Мила ми Джеси!Името си е хубаво и не знам какво не му харесваш....аз какво ли не бих дал да имам име което няма да се повтаря.Хващам бас,че ако изкрещя сега "Алекс" тук в парка един куп хора от женски и мъжки пол ще се объркат и сигорно някое друго куче ще надигне глава... - засмях се.Наистина бях срещал доста хора с съкращение за името Алекс.То не беше Александър,то не беше Александра,то не беше Алексис,Алекса,Александрина и какво ли още не.Лошо му става на човек,но както и да е...всеки в мнението си.
Усмихнах се на Джесика.Макс донесе - отново - една пръчка.Метнах му я и го зачаках да се върна с нея за да му я метна пак.Но това ще стане само ако реши да ми я даде естествено....

П.п:Пълно мазало..
Върнете се в началото Go down
Джесика Пристън
Humans
Humans
Джесика Пристън


Брой мнения : 65

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 5:43 am

Джеси поклати глава. За нейно огромно разочарование, Алекс имаше право. Името й беше уникално и в случай, че сега го извика, никой нямаше да се обърне. Тя се усмихна мило на Алекс и зарея погледа си на някъде.

-Може и да си прав, но пък аз все още свързвам името си със злобни детегледачки - засмя се Еси. Отново в ума й отекна писъка на на старата детегледачка с миловидно изражение. - Но зарежи темата за моето име, така или иначе никой не е в състояние да ме убеди, че името е що-годе хубаво.

Ин се загледа в една катеричка, която се измъкна от близкото дърво и се затече из поляната пред Еси и Алекс. Макс естествено заряза пръчката и се затича подир малката пухеста опашка. Еси го извика. Беше върла природозащитничка и факта че голямо *или не толкова* куче гонеше нещо, което можеше да се окаже следващият му обяд я накара да се разбунтува.

п.п. съжалявам за краткия пост, но малко трудно мисля в 8 сутринта [yawn]
Върнете се в началото Go down
Алекс
Humans
Humans
Алекс


Брой мнения : 44

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 3:09 pm

- Той няма да я нарани... - казах на Джесика.Макс дойде при мен,а катеричката се качи на едно дърво.Усмихнах се.Макс обичаше всякакви животни,а и аз доста често прибирах по някое и после му търсех дом,но си е така...Аз имах до сега ужасен живот и все още е така зареди семейния бизнес който трябва да поема - най-различни компани и какво ли още не - защо и те да имаха такъв?Никой не заслужаваше да има ужасен живот...
- Хей Еси...знаеш ли какво забравих...Хелоуин.Днес е Хелоуин...доввечера ще има някакво парти в една къща...даже то май е почнало..искаш ли да отидем? - попитах я.Погледнах часовника си...да беше почнало,но и то си личеше..вече се стъмваше.

П.п:Друг оне ми хрумна съжалвам..
Върнете се в началото Go down
Джесика Пристън
Humans
Humans
Джесика Пристън


Брой мнения : 65

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 7:15 pm

Хелоуин. О Боже! Днес е Хелоуин. - Джесика едва сега осъзнаваше какъв ден е днес.А тя дори не бе мислила за костюм. Дано се намереше нещо подходящо в гардероба й. Всъщност, имаше ендо костюмче, което можеше да облече. Джес се сети за сребристият костюм, който беше копувала. тъй де който продавачката усилено се опитваше да й пробута, под предтекст че така щяла да бъде съвременна снежка кралица.

-С удоволствие
- Еси се усмихна мило. Бездруго още не си бе търсила кавалер.

Джесика се изправи и повика Макс. Животинчето, което за отрицателно време бе свикнало с нея, се отзова на повикването. Ин го помилва и се обърна отново към Алекс:

-Аз отивам да си облека костюма, ще се видми там. - Ин по навик се наведе и прегърна Алекс, без да осъзнава какво върши. Усмихан се и пое към апартамента си.

п.п. пиши направо на партито =)
Върнете се в началото Go down
Мелани Грийн
Students
Students
Мелани Грийн


Брой мнения : 28

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 1:19 pm

Бях извън училището, за да се разходя. Не чепознавах града, но точно товабеше целта на това мое размотаване. Е, освен ако не се затрия, понеже шансът това да се случи всъщност не беше никак малък, а доста голям бих казала аз самата. Докато оглеждах местата, покрай които минавах, за да запомня как да се върна, неусетно бях стигнала до един парк. Вървях по една алея, нямаше много хора, което ме устройваше перфектно. Не обичах да е фрашкано с много народ, изнервях се при такива обстоятелства. Скоро седнах на една пейка, която беше близо до едно дърво, хеърлящо шарената си сянка до пейката, затова си избрах точно нея. Наведох се да оправя каишката на обувката си, след което вдигнах глава и се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Мелани Грийн
Students
Students
Мелани Грийн


Брой мнения : 28

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 1:35 pm

По едно време, докато стоях и бях забила поглед в земята до мен се чу едно тънко и сладко гласче, което ме накара да повдигна глава. Там стоеше малко момиченце и ме гледаше, очаквайки отговор на въпроса си. Усмихнах се и се мръднах още настрани на пейката, за да седне ако поиска.
-Убедена съм, че сме в парка - казах и се огледах наоколо.
Да, разбира се, че това беше парк, защо исобщо ми беше нужно да хвърля още един поглед, за да се уверя в това.
-И тези зелени гиганти няма да ти направят нищо - усмихнах се на момиченцето, което гледаше дърветата някак си стреснато.
Върнете се в началото Go down
Мелани Грийн
Students
Students
Мелани Грийн


Брой мнения : 28

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 1:49 pm

Усмихнах се на малката, когато се настани на пейката до мен.
-Аз пък съм Мелани, ако искаш ме наричай Мел - представих се и аз на момиченцето.
Междувременно ме попита какво е парк. Как се предполагаше, че трябва да обясня думата "парк"?! Досега не ми се беше налагало, затова се позамислих за момент, навръзвайки обяснението в съзнанието си.
-Ами парк е това - казах и посочих наоколо.
-Тук хората идват, за да се разходят, да си починат.. или пък да ядат сладолед. Ти обичаш ли сладолед? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Мелани Грийн
Students
Students
Мелани Грийн


Брой мнения : 28

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 3:21 pm

Алис реагира доста щастливо на въпроса ми за сладоледа, започна весело да обиколя наоколо, докато не се допря в едно дърво. Явно това я изплаши и изтича при мен. Гушнах я и я погалих, леко приглаждайки меката й косичка назад.
-Спокойно.. - казах и след малко клекнах, за да се изравни височинаа ми с нейната.
-Това са просто дървета, няма да ти направят нищо, а и не може зеленият гигант да се върне, за да се хване - казах и се усмихнах, като закачливо я пипнах по нослето.
-Щом обичаш сладолед искаш ли да си вземем по един? - предложих й и след това се изправих.
Върнете се в началото Go down
Мелани Грийн
Students
Students
Мелани Грийн


Брой мнения : 28

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 12:10 pm

Като отидохме при един мъж, който продаваше сладолед, Алис направо остана очарована. Усмихнах се и се загледах в сладоледите.
-За мен пък един розов - казах и аз като Алис, назовавайки цвета и се засмях.
След като ни ги даде му подадох една банкнота, за да платя и тръгнахме из парка. Тогава една мисъл ми просветна, момиченцето беше само в този голям парк.
-Защо си самичка в парка, да не си се изгубила? - попитах я, докато гледах да вървя бавно, за да не се налага Алис да подтичква след мен, за да не изостава.
Върнете се в началото Go down
Мелани Грийн
Students
Students
Мелани Грийн


Брой мнения : 28

Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:41 pm

Клеър Монгомъри! Тя ми беше ментор!
-Знам коя е Клеър Монгомъри, имаш късмет с братовчедка као нея - казах и се усмихнах.
Горкичката, толкова малка да изгуби семейството си.
-Моите родители също ги няма - казах и поклатих тъжно глава. Аз трудно бях приела загубата, а какво остава за едно малко момиченце на.. всъщност не бях сигурна на колко е, но изглеждаше на около 5-6.
-На колко си годинки? - попитах я в следващия миг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка "St.James" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка "St.James"   Парка "St.James" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парка "St.James"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Полянките в парка
» Беседката за влюбени в парка
» Пейката под дървото в парка.
» Парка преди около седмица
» Парк '' St. James '' преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: