The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Бар "Night"  - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcap81%Бар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcap19%Бар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcapБар "Night"  - Page 2 I_voting_barБар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcapБар "Night"  - Page 2 I_voting_barБар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcapБар "Night"  - Page 2 I_voting_barБар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcapБар "Night"  - Page 2 I_voting_barБар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcapБар "Night"  - Page 2 I_voting_barБар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcapБар "Night"  - Page 2 I_voting_barБар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcapБар "Night"  - Page 2 I_voting_barБар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcapБар "Night"  - Page 2 I_voting_barБар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcapБар "Night"  - Page 2 I_voting_barБар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Бар "Night"  - Page 2 I_vote_lcapБар "Night"  - Page 2 I_voting_barБар "Night"  - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Бар "Night"

Go down 
+19
Лукас Валериус
♥Lucy.
Ванеса Паркър
Мелани Грийн
Джесика Симсън
Харпър Дейл
Азалия Робъртс
Isabelle Stromberg
Matthew Lacroix
Grace Johnson
Талия Кейс
Julia Laurent
Тейлър Евънс
~Effy~
Anahi
Виктория Монгомъри
Ванеса Олтър
Арчър
Клеър Монгомъри
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 14, 2011 6:29 pm

Никълъс видя момичето до себе си. Огледа я от глава до пети. "Не е зле. Нека да видим и характера какъв е." Ник отпи още една глътка от бирата си и след като преглътна проговори.
- Нова ли си в града? Не съм те виждал тук. - Той за момент погледна момичето до себе си след което погледна към бирата. - Между другото аз съм Никълъс. А твоето име е?-Поредната глътка напусна шишето.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 14, 2011 6:42 pm


-Аз съм Саша .-представих се - Да , нова съм пристигнах преди 3 дена .Ами ти ?Нов ли си ?- реших щом сме започнали разговор да се престоря на мила и дружелюбна .
Най - накрая ми донесоха питието , а аз за да го отпразнувам , отпих една найстина голяма и жадна глъдка .( Питието ми представляваше някаква оранжаво - червена течност с резен лимон за украса )Стоях и чаках отговора му .Отпих нова глътка , после , оше една и накрая го испих . Когато ми взеха питието направих знак да ми донесат друго наречено "Бункер".
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 12:57 pm

- И аз съм нов тук. Днес пристигнах. - Ник отпи още няколко глътки от бирата си и тя свърши. Щеше да се прави на лошо момче. Имаше вид на такъв, но трябваше и по държание да наподобява лошо момче. Говореше с равен тон в гласа, не показваше никаква емоция, но това не значеше, че той няма емоции. Искаше му се да направи нещо с което да му спечели лоша слава. Ник обичаше да има такъв вид слава, защото точно когато си гадняр имаш най-интересно ежедневие. Трябваше му разнообразие в живота.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 3:56 pm

Изненадах се като каза , че днес е пристигнал има вид на тукашен . Питието ми пристигна "супер" помислих си , този разговор не ми беше приятен , защото той се правеше на лошо момче . И само да кажа не го бива .Познавам много момчета който искат да имат лоша слава , и да се правят на задници . Но да си кажа аз харесвам лоши момчета , а не позюри .
- От къде си ?- попитах с равени лишен от емоций тон чак се замислих дали се чувствам всъщност така . Нямах много време за размисъл защото алкохолът замъгли съзнанието и очите ми . Незнам в това състояние какво глупост ще направя .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 4:51 pm

- Вегас. - Отговори с равен тон след поредната бира. - Ами ти? - Никълъс разбра, че играта му не се получава както иска. Живееше за екшъна, а точно сега вечерта минаваше най-обикновено. Защо нищо интересно не се случваше?! Ник се отказа да мисли за това и поръча още една бира. Отпи поредната глътка и леко разклати шишето. Не се правеше така, но все пак бирата му харесваше с малко по-различен вкус от този. - На колко си?
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 16, 2011 8:33 am


-Аз съм от Калифорния.-страхотно въпрос за годините , какво да кажа много съм стара-На 2345.-намръщих се не обичах да казвам годините си , но бях твърде пияна за да се цупя.
Очаквах реакцията му , надявах се да не е като повечето "О,много си стара "Дам мразя тази реакция .Дано и той да не го каже защото ако го чуя още веднъж кълна се ще изравня бара с земята.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 16, 2011 11:31 am

- Вампир а?! Интересни създания сте това вампирите. Явно са те ухапали, когато си била на около двадесет години. На толкова ми изглеждаш. Аз пък съм само на двадесет и една. Малък нали?! - Ироничният тон в гласа му личеше от далеч. Странното беше, че вече беше на седмата бира, а нищо му няма. По принцип Ник носи на максимум пет бири. Явно вампирката му действаше добре в това отношение. Той не знаеше какво ще се случи по-натам. Искаше му се да знае всичко за Саша. Тя беше красива, но си личеше, че миналото й не е никак красиво.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 16, 2011 4:04 pm

-Не си малък , а млад .- испих питието и си поръчах ново .
Не можах да повярвам шест питиета , а още е на крака .Аз съм на трето , а вече погледа ми е замъглен .Коментара му за вампирите , не знаех да възприемам ли като комплимент или като обида . Вгхледах се в Ник , не намерих никакви издаинически емоций за страх . Чудех се дали да не използвам внушение ? Щеше да ми даде отговор ако го питам дли се страхува , че седи близо до пиян вампир .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 16, 2011 4:17 pm

- Мерси, но и ти знаеш, че не е така. - След шестата бира Ник се спря. Ако пиеше още щеше да направи нещо много нетипично за него. - Имам един въпрос към теб. Не те ли е страх да стоиш до зооморф? И то вълк?! Повечето вампирки се плашат от вълци и върколаци. Повярвай за краткия си живот съм срещал доста вампири, но едва ли повече от теб. - Ник свали якето си и остана по бяла тениска и къса верига около врата, черните кожени панталони допълваха бунтарския му вид. Но характера му не бе такъв. Поведението на Никълъс се влияеше основно от настроенията му.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 17, 2011 11:19 am

Позамислих се и отпих от туко-що напълнената чаша ,и после отговорих :
-Хмм.....не , искам да кажа малко е притеснително да седиш до зооморф е поне за повечето вампири , но аз съм живяла 24 века и съм видяла толкова много като теб , че вече не ме е страх . И принос има за това факта , че мога да те убия преди да си мигнал .-наистина беше така особено като съм пияна , не ми тежи на съвеста убийство .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeВто Окт 18, 2011 6:46 pm

- Радвам се, че не си изплашена. - Усмихна се той и я погледна. - Цяла вечер ли ще пием или искаш да се поразходим някъде?! - Музиката наистина звучеше доста силно и Ник едва си чуваше гласа. Защо обаче, когато Саша заговореше, музиката сякаш спира и той я чува прекрасно ясно. Тя беше наистина красива и на Ник започна да му става горещо около нея. Искаше да се разходят някъде само двамата. Искаше да сподели с нея много неща и незнайно откъде й имаше невероятно доверие. Явно Ник е много доверчив.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Окт 19, 2011 6:23 am

Позамислих се да се разходим , звучеше добре , но с една малка подробност :скоро трябваше да се нахраня , а тук не виждам кръвни банки .Е , поне не в този смисъл , но реших , че ще издържа и казах :
-Аз , нямам нищо против разходката .-станах с леко замайване от алкохола.Погледнах го.-Идваш ли ?
Преди да ходим където и да е , аз оставих 2оо долара на бара и един бакшиш.Бармана ми кимна леко .Аз го приех като "добре" .Огледах се . Бара беше препълнен с едва виждащи пияници.Трябваше бързо да се махна от тук .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Окт 19, 2011 5:46 pm

- Да. - Каза Ник и леко се усмихна. Той отвори вратата и направи път на Саша да мине. След като тя излезе, и Ник излезе. Запали си цигара. След първата дръпка, той попита Саша. - Сега накъде? Ти реши. Аз днес пристигнах и не познавам града. - Саша изглеждаше великолепно под лунната светлина. Последва още една дръпка от цигарата.
- Искаш ли? Или не си пушачка?! - Ник изглеждаше доста по-весел от колкото в бара. Явно тишината му действаше прекрасно.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 2:56 pm

-Не пуша .-казах и отговорих на първия му въпрос-Ако искаш може да се разходим по уличките или ако искаш някое по - спокойно и тихо място има едно до езерото сега ти реши ?
Замислих се и го огледах очите му идеално отразяваха като огледало лунната светлина.Отместих поглед от него към луната , беше идеално кръгла и кърваво червена .Като цяло беше красива .
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 23, 2011 9:58 pm

Тейлър излезе от училището. Да,той не беше от най - примерните учители,а сега точно искаше да пие. Да пие и да не спира. Дори и да се напиеше до припадък,той щеше да продължи да пие,без да му пука много. А когато се прибереше в училището,веднага щеше да се прибере в стаята си,дори и да има вероятноста някой ученик или учител да го види.
"Всички го правят" - мислеше си той,докато прекрачваше прага на бар 'Night'. Влезе и отиде на бара,поръчвайки си уиски,а след това започна да оглежда обстановката наоколо. - "Има доста момичета,които мога да забия днес?" - помисли си,но после се сети,че в училището не даваха да си водиш прост***тки или някакви други любовници.
Върнете се в началото Go down
Julia Laurent
Graduates
Graduates
Julia Laurent


Брой мнения : 56

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 10:23 am

Вървях без посока по улиците. Просто ходех, сложила ръце в джобовете на якето си и оглеждах заведенията, къщите и най - вече стените около мен. Повечето възрастни минувачи се заглеждаха по мен, питайки се може би как ли не ме е страх да ходя сама по тези улички и то вечерно време. А аз продължавах да си ходя и да се оглеждам наляво и надясно, търсейки някое място, на което се продаваше алкохол и беше шумно, в случай, че някое същество започне да ми лази по нервите.
Както си минавах наоколо и погледа ми шареше из заведенията, един бар ми хвана окото. Усмихнах се и се обърнах към бара. Идеалното място за мен сега. Закрачих към бара и влязох. Нямаше кой знае колко хора, но не бяха и малко. Огледах се за последно и тръгнах към бара. Настаних се на един от столовете. Кръстосах крака и съблякох якето си, оставяйки го на скута си. Викнах бармана и си поръчах водка. Обърнах се с гръб към бара, докато бармана ми донесе питието, което стана доста бързо. Обърнах се назад и кимнах на бармана, който остави чашата с водка пред мен. Подсмихнах се и отпих голяма глътка, оставяйки чашата на половина пълна.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 1:10 pm

Отпивайки от чашата си Тейлър погледна настрани с периферното си зрение. Видя,че някакво момиче сяда до него. След малко тя се обърна за да огледа бара и Тей установи,че познава това момиче.
Тя не го забеляза. Тейлър чу че тя си поръча водка,а след малко питието на момичето пристигна. Той следеше всяко нейно движение и се чудеше кога ще погледне към него.
Тогава му хрумна нещо. Когато момичето остави чашата си на бара,той използва силата си телекинеза и премести чашата настрани. Тя забеляза това и премести чашата. После Тейлър пак използва силата си и издърпа чашата на момичето към себе си. Тя проследи чашата,а след това двамата срещнаха погледите си. Тейлър се усмихна.
- Здравей!
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 2:48 pm

От много време не бях идвала тук.Причината беше ,че си спомнях за онзи инцидент заедно с Наташа.Е не можех да я карам повече така.Влязох в заведението и си имаше доста хора.Главно бяха на бара.Седнах на първият свободен стол,който се оказа до един ,горе-долу колкото мен.Поръчах си едно мартини и след малко бармана ми го донесе.Отпих една глътка и като оставях чашата с лакта леко ударих мъжа до мен.
- Извинявай - надявах се да не е скандалджия.

П.П Сори,че така нахълтвам в рп-то ви ,ама .... принудена съм :Х
Върнете се в началото Go down
Julia Laurent
Graduates
Graduates
Julia Laurent


Брой мнения : 56

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 3:04 pm

След поредната глътка се обърнах към бара и се загледах в една точно. Не си мислех кой знае какво. Просто нещата случили се днес и нуждата ми от напиване тази вечер в този бар. Не исках да си спомням нищо от днес и единственият начин, който не включва някой да си играе със съзнанието ми, беше да се напия. На сутринта можеше и да съм с ужасен махмурлук, но поне спомените от днес нямаше да ги има. Може би сега си мислите какво ли толкова е станало днес, че да искам спомените да изчезнат. Нека просто кажа, че не е за разправяне.
В един момент чашата ми с водка някак си се озова на мястото до моето. Това беше странно, защото аз не я бях местила там. О, определено някой практикуваше сила върху питието ми. Но реших, че не си заслужава да се занимавам и дръпнах чашата отново към мен. Точно тогава някой отново приложи магия, и чашата ми се премести отново на същото място. Проследих къде отиде и съзрях познат за мен човек.. така де, вампир.
Погледа ми остана фокусиран върху очите му. Повдигнах едната си вежда и питието моментално дойде при мен. Той не беше единствения с тази сила. Подсмихнах се и вдигнах чашата към него. Точно тогава едно момиче удари с лакът леко Тейлър, който седеше точно до мен. Бях готова да се разсмея, затова сложих ръка пред устните си, за да не се види подигравателната ми усмивка.

Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 6:38 pm

Някакво момиче седна на бара от другата страна на Тейлър,тя без да иска го бутна,а той само я проследи с поглед. Тя му се извини.
- Няма нищо. - каза той,без да поглежда към нея.
Тейлър погледна към Джулия,която го гледаше с онзи нейния подигравателен поглед. Момчето се усмихна,а след това отпи от питието си,обръщайки се към момичето до него.
- Аз съм Тейлър! - представи се подавайки ръката си,а след като пусна ръката на момичето,той използва силата си и придърпа чашата на Джулия,като се обърна небрежно към нея и се усмихна.
Обичаше да дразни Джулия,по някакъв начин той изпитваше огромно удоволствие,когато тя му се караше или се опитваше да го убие.
Тейлър отново се обърна към момичето до него,като пренебрегна чашата на Джулия,която стоеше до неговата.
- Какво ще пиеш? - попита я. Искаше да я почерпи с питие,затова се усмихна приятелски. Надяваше се само момичето да не се окаже някоя принцеска,която си има гадже и после Тейлър да си има проблеми с това.
Върнете се в началото Go down
Julia Laurent
Graduates
Graduates
Julia Laurent


Брой мнения : 56

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 7:24 pm

Джулия се обърна към бара и точно когато щеше да вземе чашата с водка и да отпие от нея, Тей отново приложи силата си върху нея и чашата отново отиде пред него. Джули изпусна нервно въздуха, който си беше поела преди малко много спокойно, завъртя бавно главата си към Тейлър и повдигна едната си вежда. Не разбираше каква беше целта на Тейлър с това негово държание, но определено ако продължаваше в същия дух щеше да си изпроси някоя обида, че дори и боя от Джули. Нямаше много, много да мисли по този въпрос.
- Знаеш ли, искаше ми се момичето да те беше ударило по - силно. Много по - силно. - каза Джулия, като издърпа чашата си от Тейлър.
Чашата беше почти на привършване, затова Джулия набързо я пресуши, като си поръча още една чаша водка. Ако Тейлър отново обаче беше решил да си играе с Джулия по същия начин щеше да си изпроси нещо убидно, може би удар по тила. После можеше и нещо по - силно, само ако продължаваше да си играе с Лия. Знаеше много добре, че Джулия мразеше някой да си играе с нея и Тей определено си го просеше.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeВто Окт 25, 2011 5:20 pm

На Тейлър му стана много приятно,когато Джулия тръгна към него,взе чашата си и каза нещо злобно. Той са усмихна,а след това се обърна към момичето от другата му страна. Оказа се,че тя си говори с някакво момче,затова Тей се обърна отново към Джулия и се усмихна злобно.
Той се изправи и се приближи към нея,като леко прокара ръка по рамото й. Тя беше толкова нежна,но дори и да се правеше на лоша тя пак си беше супер нежна и добра,просто не искаше да го приеме.
Тя отиде до тоалетната,явно за да си напудри носа или нещо такова. Тейлър тръгна след нея и след малко вече беше пред вратата на дамската тоалетна. Когато тя излезна той я бутна леко към стената,приближи се и започна да я целува,прокарвайки ръка по бедрото й.
Върнете се в началото Go down
Julia Laurent
Graduates
Graduates
Julia Laurent


Брой мнения : 56

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 5:22 pm

По едно време Тейлър се приближи до Джулия и прокара ръка леко и нежно по рамото 'и. Това напълно изненада Джулия. Какво ли е намислил, помисли си момичето. Не винаги, почти никога, Тей не се е държал така, което караше Джули да мисли, че пак е намислил нещо. Нещо може би не чак толкова добро. но какво друго и да очаква от него. Все пак това си беше Тейлър Евънс. Или поне този Тейлър, който тя познаваше и с който можеше да се каже, че изобщо не се разбираха.
Бързо се отдръпна и изпи на екс течността в чашата 'и. Стана от стола с чантата си и се запъти към тоалетните. трябваше 'и малко освежаване. Влезе в дамската тоалетна и хвърли чантичката си на плота до мивката. Подпря се там и се огледа в огледалото.
Нещо не беше както трябва. Замайваше 'и се от време на време, а не беше от алкохола. Лия не я хващаше лесно алкохола и тя трябваше да е изпила поне седем или осем чаши с алкохол, за да я хване. А тя беше изпила едвам три. Може би и четири. В момента не можеше да брои. Тогава се сети за бармана, който я гледаше странно. Може би той беше виновен за замаяността си.
Пусна студената вода и сложи ръцете си, пълнейки шепите си с вода. Наведе се съвсем леко и потопи лицето си в шепите с вода. Спря течащата вода от мивката, изсуши ръцете си, попи водата от лицето си, оправи грима си, взе чантата си и излезе.
Точно тогава Тейлър я пресрещна. Какво иска сега, помисли си Джулия и беше готова да го подмине, когато той я бутна към стената. Започна да я целува, прокарвайки ръката си по бедрото 'и.
- Как.. - опита се да каже Джулия, но Тейлър сля устните си с нейните, не я оставяйки да се изкаже.
Какво за Бога, мислеше си Лаурент. Или беше пиян, или пак се бе захванал с наркотичните вещества, или някой си беше играл с ума му. това бяха обясненията на Джулия за сегашните му действия. Опита се да го избута, но Тей също беше вампир. Не ставаше толкова лесно. Джулия прокара ръцете си нагоре, опирайки тялото му. Тогава го избута по - силно и Тейлър се удари в отсрещната стена.
- Какво ти става, по дяволите?! - викна тя.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 6:14 pm

Тя го избута в стената и го попита какво му става. Той се ухили доволно и се приближи към нея,но тя посегна да го удари,затова той отстъпи крачка назада и се ухили.
- Не ти ли хареса? - попита я облизвайки устните си.
Това,което преди малко направи беше наистина доста неочаквано,но му хареса и то доста. Това беше първата им целувка,можеше да бъде и по - добре,но Тей не се оплакваше. Хареса му и дори щеше да се опита да го повтори,но не искаше да изяде някой шамар.
- Хайде,ела да отидем някъде на по - уединено място. - каза и прокара ръка по бедрото й.
Върнете се в началото Go down
Julia Laurent
Graduates
Graduates
Julia Laurent


Брой мнения : 56

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 6:37 pm

Трезвен бе. Тейлър беше трезвен, което значеше, че някой си беше играл с ума му. Друго просто нямаше как да е. Едва ли Тейлър щеше да тръгне просто ето така да целува Джулия. За нея това беше обяснението. А ако се окажеше и, че никой не си бе играл с него, значеше, че Тейлър бе полудял. Това бяха двете обяснения, които се шареха из съзнанието на Джулия, обяснявайки си действията на Тейлър преди малко. Че дори и сега.
Джулия само го погледна с остър поглед. Само ако смееше да я докосне още веднъж щеше да му се случи случка. При това не чак толкова хубава. Беше ял боя от Джулия няколко пъти, макар и да не са много, но все пак Лия нямаше никакъв проблем отново да го понатупа.
Точно тогава Тейлър отново отиде към нея и отново прокара ръката си по - бедрото. Джулия докосна леко ръката му, като на лицето 'и бе изписана мила физиономия. По едно време тя се промени за част от секундата в подла усмивка и с няколко хватки Тейлър се намери на земята до Ли.
- Само в мечтите ти. - казах Джулия. - А сега престани, ако не искаш да пострадаш. Знаеш, че съм способна на много неща.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Night"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Бар "Night"
» Nightclub "This night we.."
» Baptiste Giabiconi - One Night In Paradise ♥
» Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена
» Бара "Night" след като Силвия разбра че Ферис има 3 годишно дете XD

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: