The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Кристина Алварадо Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcap81%Стаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcap19%Стаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcapСтаята на Кристина Алварадо I_voting_barСтаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcapСтаята на Кристина Алварадо I_voting_barСтаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcapСтаята на Кристина Алварадо I_voting_barСтаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcapСтаята на Кристина Алварадо I_voting_barСтаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcapСтаята на Кристина Алварадо I_voting_barСтаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcapСтаята на Кристина Алварадо I_voting_barСтаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcapСтаята на Кристина Алварадо I_voting_barСтаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcapСтаята на Кристина Алварадо I_voting_barСтаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcapСтаята на Кристина Алварадо I_voting_barСтаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Кристина Алварадо I_vote_lcapСтаята на Кристина Алварадо I_voting_barСтаята на Кристина Алварадо I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Кристина Алварадо

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 12:44 am

Хола
Стаята на Кристина Алварадо Hol2

Спалнята
Стаята на Кристина Алварадо 2152_big

Банята
Стаята на Кристина Алварадо 020-thumb

Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:25 pm

Том и Крис стигнаха до стаята. Беше огромна,добре обзаведена. Том все още беше малко разочарован от това,че тряваше да напуснат бара. Беше му харесало. Седна на дивана в хола и се облегна назад. Беше облякъл обратно ризата си,която сега свали и хвърли до дивана. Беше му много горещо. Капчици кръв се стичаха по врата му от ухапванията,но това не го притесняваше.Скоро щеше да спре. А той имаше нужда от душ.
-Банята? -попита Том
-Имам нужда от един душ....
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:36 pm

С Том стигнахме до стаята ми. Той седна на дивана и попита за банята, за да се изкъпе.
- В дъното на коридора, в дясно. - казах аз и седнах почти до него.
Аз също имах нужда от душ , но реших да оставя Том да се изкъпе пръв. Бях сита след като пих от кръвта му и от танцьорката по-рано. Той тръгна към банята, а аз се разпънах на дивана и пуснах телевизора. Утре беше важен ден, не трябваше да допускаме нито една малка грешка.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:41 pm

Том влезе в банята. Пусна си студена вода,която му дойде много добре. Усещаше как водата отмива аромата на алкохол и миризмата на парфюма на Вики. Не беше очаквал такава развръзка на вечерта,но какво пък - дойде му много добре. Душа му отне не повече от 10 минути,след което,завит в хавлия,излезе и седна на дивана в хола.
-Та...какъв ще е плана за утре? - попита той
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:51 pm

Том излезе от банята и се върна в стаята. Седна на дивана , като беше само .. по хавлия. По гърдите му се стичаха капчици вода , а мускулите му бяха ясно изразени. За момент се загледах в него, но после отговорих на въпроса му.
- Значи утре сутрин ще заминем за Лондон , ще изчакаме до вечерта и ще нападнем.
- Ако имаш и други въпроси .. ще ги обсъдим щом и аз взема душ. - казах му аз и се усмихнах небрежно.
Тръгнах към банята, Том продължаваше да седи на дивана по хавлия.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 7:44 pm

Том я изчака да влезе в банята и се изправи. Вече не се притеснявашше и се чувстваше като у дома си. Извади едно чершафче , свали халата и легна,като се наметна с чершафа. Дивана беше удобен,затова той бързо започна да задрямва. И пак в сънищата му се появи онзи кошмар,където го гонеха,пиеха кръвта му,убиваха го,а той се смееше....
Стресна се. Не беше минало много време. Вратата на банята тъкмо се отваряше. Крис беше готова.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:27 am

Влязох в банята и пуснах водата. Не беше нито студена, нито прекалено гореща. Водата се стече по тялото ми и усещах всяка капчица върху плътта си. Душът ми подейства доста освежаващо, сякаш ме зареди с нови сили. Загърнах се в една хавлия и излязох от банята. Том лежеше на дивана и се беше покрил с чершафче.
Влязох в хола при него .
- Аз си лягам. Лека нощ. - пожелах му и се усмихнах.
Продължих по коридора към стаята си.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:38 am

Том пожела "лека нощ" и се загледа в тавана. Трябваше да поспи,за да е готов за утрешния ден,но не можеше. Изведнъж се чу чукане на вратата. Сигурно Крис си беше легнала,затова Том реши да отиде и да отвори. Загърна се със чершафчето и стана. Отиде и отвори вратата.
-По дяволите,Вики! Какво правиш тук?
-О,Том! Толкова съжалявам за преди малко! Не искам да се сърдиш,не исках да се нахвърля така,просто...
Вики се опита да влезе в стаята,но Том и препречи пътя. Беше си облякла блуза с дълбоко деколте и къса пола. Косата и,както винаги права,беше пусната.
-Откъде знаеш,че съм тук?
-О,хайде Томи. Не ми казвай,че никой няма да забележи мъж като теб да минава по улицата. Имаше кой да ми каже...
Отново се опита да мине.
-Мисля,че сега не е подходящ момент да влезеш,Вики!
-Но,защо?
От стаята се чуха стъпки. Крис явно се бе събудила. Том само се надяваше да не е все още по халат. Не можеше да си представи лицето на Вики след тази гледка.
-По-добре върви,Вик. Ще се видим след ден-два. Имаме да поговорим!
Том се опита да затвори вратата,но тя я подпря с ръка.
-Кой е при теб?
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:50 am

Том също ми пожела лека нощ и аз влязох в стаята си. Пуснах косата си, която бе захваната с една щипка. Свалих хавлията и намазах тялото си с крем за приятен аромат. Тъкмо свърших и чух гласове от вратата на хола. Отново се загърнах с хавлията и тръгнах към Том. Минах по малкото коридорче и след миг бях при него. За моя голяма изненада Вики беше на вратата , опитвайки се да влезе.
- Ти пък какво търсиш в моята стая? - попитах я като повдигнах въпросително веждите си.
Приближих се към Том и заставайки до него сложих ръката си на рамото му , а с другата преметнах кичур коса назад. В този момент се усетих , че бях само по хавлия ....
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:57 am

Вики спря на място. Гледаше в Том,после към Крис...после пак към Том. Посегна да удари шамар на Том. Въпреки,че можеше да го спре,той не повдигна ръка и се чу силно плясване. Усети нещо твърдо на ръката и,което след това полетя към него и го удари в гърдите. Пръстен. Пръстенът,който Том и беше подарил преди 3 години. Защо още го носеше?
Сълзи се стекоха от очите. Тя се обърна гневно и побягна по коридора. Том въздъхна дълбоко. Капчица кръв се стичаше от одраното място на бузата му. Взе пръстена от земята и го развъртя между пръстите си. След това се обърна и тръгна бавно обратно към хола.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 12:04 pm

Какво пък беше това? Явно Том имаше още да ми разказва.
- Тооом , какво беше това? - тръгнах след него към хола.
Сега съвсем нищо не ми се връзваше. Уж обичаше сестра ми , но веднага щом се разделиха се хвърли в обятията на бившата си приятелка, която пък направи сцена , понеже още е влюбена в него и му върна пръстена. Седнах на дивана като кръстосах краката си и погледнах към Том.
- Няма да си легна , докато не ми обясниш. - заявих му и очаквах да започне да говори.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 12:13 pm

-Съжалявам я,Крис. Между нас със нея отдавна всичко приключи.
Том седна и остави пръстена на масата. Защо? И той не знаеше.
-Разделихме се преди 3 години,след като се върнах от една битка. Бях тежко ранен и лекарски екип се грижеше за мен. След това ме изпратиха в друг град....на другата страна на света. Трябваше да продължа да се бия за да мога да отмъстя за родителите си...и за да не ме сполети факлата*. Предложих и да дойде с мен. Имах пари,щях да купя жилище. Всичко щеше да е както преди,но тя отказа. За нея работата и тук беше по-важна. Затова аз заминах...и се върнах малко преди да се запозная със Теса.
Том замълча за момент,след това продължи:
-След това чух,че се е хванала със голямо богаташче. И...никаква вест след това. До...тази вечер.
Облегна се назад. Не знаеше дали още има чувства към Вики. Но дори и да имаше,всичко това беше минало.
-Не е хубаво да се връщаме в миналото.-прошепна тихичко той,по-скоро на себе си.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 12:23 pm

Погледнах за миг настрани , а после отново върнах погледа си върху него.
- Том .. - направих кратка пауза , а той ме погледна - обичаш ли Теса?
Трябваще да знам отговора , за да знам дали изобщо има смисъл да правя нещо или да ги оставя всеки да поеме по пътя си.
А може би имаше нещо друго , за което не бях сигурна или по-скоро бях , но не трябваше ..
Станах от дивана и отидох до стената, като се подпрях на нея и останах там, за да чуя отговора му.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 12:29 pm

Дали я обичаше? Какъв беше този глупав въпрос? Щеше ли да е тук сега,ако не я обичаше? Щеше ли толкова пъти да я спаси,ако не я обичаше? Щеше ли да жертва себе си,ако не я обичаше?
-Да,разбира се. С цялото си сърце..или поне това,което е останало от него.
Взе пръстена,който беше на масата и го запрати към кошчето. С това слагаше край.
-Мисля,че това показва достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 12:47 pm

- Така е. - усмихнах му се мило.
- Е, аз ще си лягам. - казах като въздъхнах тежко.
Вече усещах умората в тялото си. Тръгнах отново по малкото коридорче и влязох в стаята си. Махнах хавлията и облякох бельо , което имаше черен цвят , а върху него една голяма тениска, която стигаше до коленете ми. Легнах на леглото си и се завих с един тънък чершаф и пуснах телевизора. Загледах се за няколко минути в едно предаване, а след това се унесох и заспах.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 9:52 pm

Том легна и се замисли. До тук беше с Вики. Чудеше се дали да ходи да я вижда ? Не,това нямаше да се хареса на Теса. А и не искаше да и дава надежди. Всичко беше приключило.
Неусетно бе задрямал....


**

Том отвори очи. Беше светло. Явно беше спал цяла нощ без никакви проблеми. Стана,облече се и отиде да събуди Крис. Почука на вратата - нямаше реакция. Отвори. Тя спеше сладко,завита с тънко чершафче. Лявото и бедро бе показано отвън. Том се приближи бавно,след което я докосна леко по рамото.
-Крис? Крис...време е за ставане...
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 9:59 pm

- Остави ме да спяяя ! - извиках му аз.
Бях спала доста, но по някаква причина все още умирах за сън.
- Както и да е .. - казах аз и станах от леглото, веднага щом се сетих какъв ден бяхме днес. Излязох от стаята си и тръгнах към банята като все още бях с тениската. Влязох в банята , измих зъбите и лицето си, а след това тръгнах към хола , където имаше малко хладилниче. Бръкнах в него и извадих няколко банки с кръв, които ми бяха закуската.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 10:08 pm

Том се беше приготвил. Беше облякъл черна тениска,която прилепваше по тялото му и някакъв спортен панталон. Нямаше да закусва. Правеше го само,ако беше ранен или когато ловуваше. А това ставаше честичко....

-Хайде,гълтай закуската и да потегляме. Няма смисъл да се бавим. Искам да приключвамме с това. А,и....
Том замълча.
-Няма значение,хапвай. Подсигурил съм превоз до летището,а там вече отговаряш ти.-каза той и леко се усмихна. Мускулът на дясната му ръка потрепваше. Не,не се страхуваше от това,което може да срещне там. Знаеше,че стигането до Кармен няма да бъде най-трудната мисия,на която е бил. Мислеше си,какво щеше да стане след като я намерят....
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 10:22 pm

- Пия де, не ме насилвай. - казах аз, засмуквайки отворчето, през което пиех.
Странен звук се произнесе , когато изпих и последната капка. Засмях се и хвърлих празната банка в един кош. Тръгнах към стаята си и се преоблякох. Обух едни тъмни, къси дънки и един потник. Пръснах се няколко пъти с парфюма си и се върнах при Том. Дори да исках, не можех да отрека, че така беше доста секси.
- Хайде, да тръгваме. Когато слезем в Лондон на летището ще има мой човек, той ще ни докара кола. - казах му и се усмихнах доволно.
Всичко щеше да свърши съвсем скоро. Нямах никакви оръжия в себе си , освен собствената си дарба. Тя ми бе напълно достатъчна, както и силата, която притежавах.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 2:49 pm

Том влезе. Посегна към врата си. Мамка му! Медальона,с огромната буква "Б" беше останал в къщата. Не го бе слагал откакто Теса му го бе върнала. Тръгна обратно към вратата. Теса се изпречи на пътя му.
-Забравих го!-викаше той,като заплака. Сълзите се стичаха по бузите му. Това беше най-ценното,което имаше от родителите си.
-Медальона...остана там....
Как можеше да е такъв глупак? Да не го вземе....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 2:55 pm

- Не можем да се върнем там , Том. - казах му като го помилвах и изтрих сълзите му.
Което всъщност не беше точно така. Аз можех да се върна там, понеже не знаеха за мен. Медальонът беше важен и не можеше да остане там или рискувахме да попадне в неправилни ръце. Взех една от роклите на Крис, които бяха доста секси и я облекох. Отдолу видях някакви мъжки дънки и .. черна тениска. Подадох ги на Том.
- Аз ще го взема. - казах решена и се усмихнах доволно като превъртях пистолетите в ръцете си.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 3:01 pm

Том я прегърна. Не знаеше какво му става,но беше готов да я пусне. Нещо,което не би направил иначе. Ами ако и се случеше нещо? Не,по-добре да загуби медальона,отколкото нея.
-Майната му!-викна Том и погледна надолу.
-Майната му на медальона. Няма да ходиш...твърде е опасно. Никой няма да ходи....това е просто един медальон за бога....
Изтри лицето си и облече дрехите,които му даде Теса. Не знаеше откъде са,но му бяха малко тесни. Явно собственика им е бил по-ххърбав.
-Къде ще отидем сега? Някъде извън града?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:35 pm

- Ще напуснем града, но първо е взема медальона! - повиших му тон без да се усетя.
Бях твърдо решена да го направя и нямаше да му позволя да ме разубеди. Знаех колко е ценен , не биваше да попада в грешните ръце.
- Не се опитвай да ме спреш, няма да успееш. - допълних аз и го целунах.
Докато разглеждах нещата на Крис , случайно видях кобур за пистолет и го взех. Сложих го на бедрото си така, че роклята го скриваше. Пъхнах единия пистолет там, както и патроните от другия.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:41 pm

-Глупаво е! Зарежи го....няма нищо специално,просто парче сребро. Ще поръчам нов....
Сам не си вярваше,но не искаше да я излага на опасност. Там сигурно чакаха цяла хайка вече. Прочем,откъде знаеха,че е там? Някой явно си бе отворил устата. Беше му писнало от дрънкащи мишки,които ги е страх да го погледнат в очите.
-Преди да заминем,искам да намина покрай един стар приятел. Трябва да изясним някой работи...-прошепна Том,сякаш онзи да не го чуе...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:52 pm

- Казах ти нещо, стой тук и ме чакай. Ще се върна скоро с медальона на врата си! - отново се върнах към него и го целунах още по-страстно.
Не ме беше страх да отида там, а и бях достатъчно бърза , за да не ме забележи никой. Сигурна бях,че се опитва да ме излъже, че не е толкова важен за него. По-скоро се притесняваше за мен и затова дали ще се върна. Подценяваше възможностите ми и това ме караше още по-силно да искам да отида.
- Обещавам ти, скъпи. - усмихнах му се и отворих вратата към коридора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Кристина Алварадо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристина Алварадо   Стаята на Кристина Алварадо I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Кристина Алварадо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята на Скайли
» Стаята на Ин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на четвърти курс-
Идете на: