The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Петокурсници - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcap81%Петокурсници - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcap19%Петокурсници - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcapПетокурсници - Page 2 I_voting_barПетокурсници - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcapПетокурсници - Page 2 I_voting_barПетокурсници - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcapПетокурсници - Page 2 I_voting_barПетокурсници - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcapПетокурсници - Page 2 I_voting_barПетокурсници - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcapПетокурсници - Page 2 I_voting_barПетокурсници - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcapПетокурсници - Page 2 I_voting_barПетокурсници - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcapПетокурсници - Page 2 I_voting_barПетокурсници - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcapПетокурсници - Page 2 I_voting_barПетокурсници - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcapПетокурсници - Page 2 I_voting_barПетокурсници - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Петокурсници - Page 2 I_vote_lcapПетокурсници - Page 2 I_voting_barПетокурсници - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Петокурсници

Go down 
+28
Мелинда Камарго
Megan Richardson
Леа Лана Бенет
Елодия Мелади Питърсън
Vasilisa"Lissa"Dragomir
Джаспър Джоунс
Венера
Alexander Welsh
Алекса Рен
Бони Бенет
Aлисън Грейс
Адам Блек
Мейси
Nicole Bennett
Изабел
Дейлън
Александър Озера
Наташа Фицрой
Алексис Рос.
Талия
Джон Хейтърхофс
Али Харисън
Таралин Хиуксет
Avery Vanille
Талия Кейс
Джеймс Франко
Клеър Монгомъри
Даниел Лолвър
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Nicole Bennett
Students
Students
Nicole Bennett


Брой мнения : 27

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 8:14 am

* ако може да ми смените името на Nicole Bennett ^^

Петокурсници - Page 2 Tumblr_lbetfxixYV1qzad2uo1_500
Ashley Greene

Никол Бенет;
18-годишна;
Дарбите ѝ са Видения, Хипноза, усещане на чужди мисли и чувства само чрез допир.

Не. Нямаше да си го причинявам повече. Бях изстрадала твърде много, за да повторя грешката си още веднъж. Но какво щеше да ми стане? Нищо. Не можеше да стане по-зле. Затова просто извадих два големи листа и започнах да пиша.
Външен вид
И как по-точно трябваше да се опиша? Нямах никаква идея. Застанах пред огледалото. Представих си, че това не бях аз, а напълно непознато момиче, което бях срещала само във фантазиите си. И започнах да пиша.
Никол Бенет всъщност беше момиче, което пленяваше само с една очарователна усмивка, която можеше да покаже на всекиго какво се крие вътре в нея, а именно доброта и топлина. Но очите ѝ - блестящи като диаманти, с цвета на океана, изобщо не излъчваха такива качества, защото в тях се четеше много болка. Кожата на Никол, както я наричаха повечето хора, които я познаваха, беше бледа с лек естествен слънчев загар. Водопади. Дългите, топлошоколадови коси на Никол наистина приличаха на водопади, спускащи се свободно по раменете ѝ. Никога не бяха вързани или изобщо прикрепени по някакъв начин. Тялото ѝ бе високо, слабо, изящно.
Това виждах. Но никога не можех да го напиша. Рисувах го единствено със съзнанието си.
Характер
Това може би беше най-трудните неща от всички. Нямах никаква представа какво да кажа за характера си. Това отначало ми се стори лесно, но когато се замислих... Щеше да е голямо предизвикателство. Добре, ще започна по лесния начин...
Обичам: Обичам книгите, обичам филмите, обичам приятелите си, обичам пространството, обичам свободата, обичам новите запознанства, обичам себе си. Себе си. Обичам се. Това е трудно да се изрече, но ето, че успях.
Не обичам: Не обичам лъжите, не обичам лицемерието, не обичам двуличността, не обичам мизерията, не обичам тези, които не ме обичат.
Каква съм: Аз съм весела, усмихната, винаги готова да помогна на хората около мен. Аз съм едно истинско слънце, което грее и блести. Винаги се опитвам да намеря положителното във всяка ситуация. Аз съм себе си и никога няма да се откажа от тази своя роля.
Извод: Целият ми свят се върти около мен.
История
Преживяла съм болка. Прекалено много болка, за да я описвам, защото ще си причиня още повече. Изляла съм толкова много сълзи. Повече, отколкото един човек за целия си живот. А съм само на осемнайсет. Животът е прекалено несправедлив към мен. Той е несправедлив към всички, които са справедливи и почтени към него. Сякаш им го връща тъпкано. Проблемът беше, че не знаех почти нищо за себе си.
Бях родена точно преди двайсет и една години, на осми май в един малък град, намиращ се в предградията на Оксфорд. Майка ми и баща ми...не ги познавам. От малка бях захвълена на улицата. Помня, как се молех на хората за един грош, за да мога да си купя късче хляб, как се събуждах в пет сутринта, за да отида първа на градската чешма, защото нямах възможности за каквато и да е било вода. Но явно съм имала малко или повече късмет, защото един ден видях един човек, който носеше шапка, закриваща лицето му. Подаде ми парче шоколад и се усмихна едвам забелязано. Аз се поддадох на изкушението и се доближих, не мислейки за последиците.
Май това е най-умното нещо, което бях правила някога. Това се оказа един от най-богатите хора в Англия - Джейсън Уикет. Заведе ме в имението си в едно закътано местенце, където няколко прислужници веднага ми поднесоха топла супа, а след това ме заведоха в една голяма спалня, дадоха ми чисти дрехи и ме изкъпаха. Той ме осинови. Беше моят баща, когато дори и родният ми баща не беше такъв. Отгледа ме и ми даде покрив над главата. Обикнах го, да. Той беше единственият ми близък човек. Единственият, на когото можех да се доверя, да разчитам.
Станах на седемнайсет. Джейсън плати образованието ми, дори започна да издържа собствената ми квартира. Докато един ден не получих обаждане, че срокът за плащането на наема ми изтича. Странно. Джейсън винаги плащаше в началото на месеца. Опитах да се обадя, когато ми вдигна един познат глас - на една от прислужниците. Попитах къде е баща ми, когато ми съобщиха, че е починал. Не. Не. Не можех да го преживея. Не исках. Тогава с наследените пари започнах да пътувам. Няколко месеца след това започнах да усещам неща, които бяха рекалено старнни, за да са реалност. Сякаш имах способността да карам хората около мен да правят, каквото желая. Сякаш имах магически сили. Аз имах магически сили.
Така, преди една година, аз дойдох тук, в магическото училище, за да усъвършенствам способностите си.



Последната промяна е направена от Ребека Картър на Съб Окт 22, 2011 9:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 8:58 am

Не видях никъде в историята или при героя ти да пише какво магическо същество е.В историята пише,че си на 21 и ще те помоля да го оправиш тъйкато трябва да си на 18.Оправи това и кажи какво магическо същество си и ще те одобря.
Върнете се в началото Go down
Nicole Bennett
Students
Students
Nicole Bennett


Брой мнения : 27

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 9:07 am

О, ами забравила съм да го оправя.
Иначе героинята ми е вампир. (:
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 9:13 am

Одобрена Доволен За името нали така?!
Върнете се в началото Go down
Nicole Bennett
Students
Students
Nicole Bennett


Брой мнения : 27

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 9:21 am

Да и мерси. (:
Върнете се в началото Go down
Мейси
Students
Students
Мейси


Брой мнения : 50

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 6:36 pm

Петокурсници - Page 2 Baa20c9cc517

Име на героя* : Мейси Старс

Прякор : Мейс, Мейси

Личността която използвате за лик* : не знам... само една снимка намерих в нета..

Години* : 17

Дата на раждане : 1.08

Зодия : лъв

Вид* : вампир

Дарба* : Аурокинеза и Манипулация над съзнанието

Ментор* : Брейди

Външен вид*: Тъмно кафява коса и сини очи. Мейси е неустоима за противоположния пол, тя има гъвкаво и добре оформено тяло. Има нежна кожа, розови устни и блестящи очи. Усмивката и е слънчева и дори често се показва. Облича се както и падне, въпреки че всичко е по последните модни тенденций. Винаги е с изряден маникюр и обича да носи високи токчета. Не е много висока. Много слаба е. Има дълга до кръста коса и красив пленителен поглед. Обича да носи спортно елегантни дрехи и обожава роклите.Не носи много грим и понякога е единствено само с гланц за устни.

Характер* : Зла, луда, щура, странна, импулсивна, креативна, страстна и всички останали синоними на тези думички присъстват в характера на Мейси. Харесва и да прави щури неща , да се забавлява , да сее нещастие. Не понася някой да я лъже или да лицемерничи пред нея. Живее за мига и не и пука много от последствията или пък от мнението на хората. Харесва и да бъде център на внимание. Когато се захване с нещо се опитва да го направи по-най добрия начин. От малка не е доброто момиченце. Предпочита кратките авантюри пред дългите и сериозни връзки и не вярва в истинската любов. Не е много е спокойна и лесно избухва. Държи на външния си вид и най-вече на косата си. Винаги е казвала , че нещото , което най-много харесва в себе си е косата.

История* : Родена е и е израстнала в Лондон. В не много сплотено семейство - баща й е работохолик, но майка й също. Той е авторитетен и много добър в работата си адвокат, а тя - интериорен дизайнер, но понякога се занимаваи с дамска и мъжка мода. Мейси и сестра й Джесика учат в елитна частна гимназия. Джес завършва с отличен успех. Мейси е председател на класа и на ученическия съвет и лесно влиза под кожата на преподавателите си с отлично възпитание повреме на и извън часовете. С течение на годините тя става все по-красива и изяснява целите си. Много са близки със сестра й. Пазаруват, излизат, а когато едната не е добре другата веднага разбира. Предпоследната година в гимназията родителите й се развеждат, а сестра й се омъжва, но това не повлиява сериозно на характера на Мейси. Тя остава с майка си, защото така желае, а баща й уважава мнението й, най-вече защото няма да има по-свободно време за нея, дори ако е разведен. В безлюна нощ среща един вампир, и той я прави негова робиня, като я прави безсмъртна.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 6:43 pm

Одобрена ^^
Върнете се в началото Go down
Адам Блек
Students
Students
Адам Блек


Брой мнения : 68

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 4:42 pm

Снимка* : Петокурсници - Page 2 24228
Име на героя* : Адам Блек
Прякор : Адам
Личността която използвате за лик* : Thomas Dekker
Години* : 18
Зодия : Лъв
Вид* : Вампир
Дарба* : Парализира и вкаменява чрез поглед.
Ментор* : Клеър Монгомъри
Семейство : Убити
Допълнително :

Външен вид*: Адам има кафява коса и тъмно сини очи,които пленяват всяко момиче щом се вгледа в тях.Той е висок и готин.Тялото му е просто убиец,а когато докосне някое момиче или я целуне тя се разтапя.Устните му са му са магнит за целувки.Като цяло той е много готин.

Характер* : Адам има добър характер.Той винаги иска да помогне на приятелите си с каквото може и когато обича някого,той го обича вечно.Понякога му се случва да се влюби в двама човека,но да не го осъзнава.Блек е момчето мечта на всяко момиче,но разбира се той има и своите лоши черти.Може да бъде много гаден с някой,който го е наранил или просто да използва някое момиче за нещо.
Адам обича да се забавлява и когато си с него ти е гарантирано,че няма да скучаеш,защото той винаги ще намери начин да те разсмее.

История* : Адам живее в едно малко градче,а семейството му не е много богато,но това никога не му е пречело.Когато е бил малък,той е изгубил майка си в пожар на една лодка.Остава сам с баща си и с заведението от което си изкарват хляба.
Има дни в които той се чувства ужасно,защото си спомня,че е загубил майка си.Единственото нещо което го държи е приятелката му,която той обича много.Един ден в училище той забелязва едно русо момиче,което просто го привлича по някакъв начин.Не след дълго той се влюбва и в нея.
За жалост всичко рухва в едни ден,когато той се прибира от училище и заварва баща си на пода в бара.Адам мисли,че просто е припаднал,защото отново се е напил,но като се приближава до него разбира,че той е мъртъв.Това съсипва момчето.След погребението той заминава,като оставя двете момичета,които обича страшно много.
Той отива на много други места с цел да се разсея.Когато е във Франция се случва нещо,за което никога не би мечтал.Превръщат го във вампир при това по негово желание.Толкова е бил съсипан,че е прибегнал към крайности.Не след дълго разбира,че трудно се контролира и започва да търси начин или някой който да му помогне.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 4:54 pm

Одобрен ^^
Върнете се в началото Go down
Aлисън Грейс
Students
Students
Aлисън Грейс


Брой мнения : 32

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 9:34 pm

Снимка* : Петокурсници - Page 2 Tumblr_luo7syhKSc1r5uc24o1_400
Име на героя* : Алисън Грейс
Прякор : Али, "Ей" (-А)
Личността която използвате за лик* : Лорън Конрад
Години* : 18
Дата на раждане : 15.05
Зодия : Телец
Вид* : Вампир
Дарба* : Присвоява дарбите на съществата от нейния вид, само със зрителен контакт.
Талисман : Гердан с дълга верижка и висулка бухал. Ето го!!
Допълнително : Пуши и пие.

Външен вид*: Красавица, така тя определя себе си. Висока е 1.72м. стройна, слаба, но с добре оформено тяло. Косата и е дълга права и пясъчно руса, като в основата и има няколко черни кичура, обича да я носи свободно пусната и всеки ден ходи при фризьор който и прави прическа. Очите и са големи и красиви в сепфирен цвят, но когато се загледаш в тях можеш да откриеш нюанси на зелено и сиво. Кожата й е в светъл шоколадов оттенък, който перфектно контрастира с светлите й очи. Има татуировки от външната страна на ръката.Обича да показва колкото се може повече плът и затова често се облича с къси роклички, панталонки и блузки. Всички дрехи който има са по последен писък на модата. Обожава високите токчета. Тялото и е идеално поддържано и затова тя обожава да го изкарва на показ. Всеки ден ходи на маникюристка и гримьорка който се грижат за визията й.

Характер* : Човек на промените. Тя е между двете граници или е ужасно добра или е ужасяващо лоша, средно положение няма. Тя има огромно самочувствие за себе си. Гледа надменно над всеки. Рядко допуска някой близо до себе си. Няма истински приятели, но е заобградена от хора.Доста е капризна и много рядко може да и се угоди.Богата е.. мнооого богата. За нея няма нещо което да не може да си купи. Обожава да пазарува.Бързо и доскучава, бързо се отегчава и нищо не може да я задържи на едно място за дълго време. Привлекателна е и обича всички погледи да са в нея (макар че често така и става). Има много приятели, но е с тях защото има изгода от това. Често се мести от едно място на друго. Купонджиика е и постоянно е по клубовете. Голям инат е и когато каже нещо никой не може да я разубеди. Емоционална е, но само пред себе си, никога пред хората. Вечно усмихната и позитивна, но това е само маска за пред другите, когато е сама често е унила и замислена. Обича да флиртува и не пропуска възможност да бъде с някое момче. Обича да е в центъра на всичко случващо се. Мрази да я пренебрегват или да се правят на по велики от нея. Пуши и пие, но в рамките на допустимото. Обича да е навсякъде другаде но не и в къщи. Винаги живее на ръба. Готова за нови приключения..

История* : Родена и израснала в Маями. Отраснала е в семейството на бизнесменът, милионер Томас Грейс. Още от малка е свикнала всичко да и се поднася на тепсия. Детството и е било изпълнено със скъпи подаръци и изпълнение на всичките и прищявки. Родителите и често са отсъствали и за нея се е грижила бавачката и. Научила се е да бъде самостоятелна и да прави каквото си поиска. За нея няма граници. Хората с който се движи я боготворят заради финансовото и състояние. Макар да е заобградена от хора тя не може да намери мястото си, липсва и родителската любов, загрижеността на някой и затова избива тези комплекси в лудия живот който живее. Докато не на един от купоните не се напива до безпаметност. Събужда се няколко дни по късно и осъзнава че е на съвсем непознато място, младия вампир който се възползвал от състоянието и и обяснява всичко и Али разбира че вече е съвсем различно същество. Приема го трудно, но не губи надежда че някога, някъде ще успее да се впише.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 11:53 am

Одобрена.Ще имаш ЛС от мен относно дарбата Доволен
Върнете се в началото Go down
Бони Бенет

Бони Бенет


Брой мнения : 1

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 8:20 pm

Снимка* : Петокурсници - Page 2 4170822V
Име на героя* : Бони Бенет
Прякор : Бони
Личността която използвате за лик* : Катерина Греъм
Години* : 18
Дата на раждане : 5 ноември . 1989
Зодия : скорпион
Вид* : Вещица
Дарба* : видения, Телепатия , магия
Ментор*: Клеър
Семейство :
Талисман: колие
Външен вид*:Бони е много красива. Тя има нежен шоколадов тен. Дълга кестенява(понякога косата й може да е много по-тъмна) коса. Очите й са зелени или кафяви, зависи от светлината. И много привлекателна усмивка.
Характер* : Към приятелите си се отнася много добре. Тя е мила. Но това не винаги е така. Тя е готова на всичко за да защити семейството си и приятелите си. Тогава тя е способна е на всичко.
История* : Бони от малка живее в Мистик Фолс. Тя има много приятели. Всички я познават.
В началото Бони си мисли че е медиум. Тя прави малки предсказания, които се оказват вярни.
По-късно тя научава, че е истинска вещица, също като баба си.
Допълнителна информация:Тя може да направи пръстените, които помагат на вампирите да излизат на слънце. Също така тя в последствие става много силна вещица, която може да нарани вампир.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 2:50 pm

Увеличи външния вид,характера и историята.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 28, 2011 3:12 pm

Снимка* : Петокурсници - Page 2 4197001S

Име на героя* : Вики Донован

Прякор : Вики ,Вик

Личността която използвате за лик* : Кайла Еуел

Години* : 18

Дата на раждане : 18 април

Зодия : Овен

Вид* : Вампир

Дарба* : Манипулация над съзнанието,

Ментор* : Клеър Монгомъри

Семейство : Брат - Мат ,

Външен вид*:Вики е висока 1.75см , стройна и тежи не повече от 54 килограма. Тя има дълга, гъста, тъмнокестенява, къдрава коса. Очите й са с кафяво-шоколаден цвят. А усмивката й е голяма и лъчезарна, издаваща колко весел човек е. Зъбите й са бели и добре подредени. Тялото й е добре изваяно и сексапилно. От двете страни на бузите има две тръпчинки, които изпъкват когато се усмихне.

Характер* : Като характер Вики е много весел човек. Като цяло обича да се забавлява, но понякога когато всичко й дойде в повече предпочита да се усамоти и да размишлява над живота си, макар и това да се случва изключително рядко, защото предпочита да е в компанията на хора. Много е енергична и обича предизвкателствата и екстемните неща. Мрази двуличните хора и стои настрана от хора с негативна енергия.

История* : Израснала е в бедно семейство.Когато е на 5 години,майка й умира.След това баща й започва да я малтретира както си поиска.Има и брат.Но,той живее във Ванкувър.Една нощ,след като баща й я пребива почти до смърт,Вики взима един прът,удря го и си заминава.Това става когато тя е на 16 години.Премества се при брат й Мат. Когато се записва в училище тя се събира с утрепките и започва да пуши и пие.Също сатва гадже и с най-добрия приятел на брат си.Според нея животът е безсмислен.Една вечер след обичайното напушване на гробището, идва един много привлекателен тип,с който отиват у тях.И тогава тя бива превърната във вампир.Когато се събужда на сутринта изпитва огромен глад,излиза и убива първият човек,който вижда.И така тя свиква с този живот.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 28, 2011 5:50 pm

Одобрена
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 5:06 pm

Снимка:
Петокурсници - Page 2 Simon+Curtis+gorilla008

Име на героя:
Александър Уелш

Прякор:
Лекс, Лекси, Алекс, Сандър, Ал, Саша

Личността която използвате за лик:
Simon Curtis

Години:
18 годишен

Дата на раждане:
10.01.1994г.

Вид:
Върколак

Дарба:
Може да лети, Чете спомени и мисли, Вкаменява с поглед /но не зависнаги, най-много за няколко часа/

Ментор:
Арчър

Семейство:
Родителите му са загинали в катастрофа, има две сестри. Едната е Джеси Уелш.

Външен вид:
Той е както свяко едно момче, но има по-голям сексапил според някой негови приятелки. Та нека го опишем леко по подробно. Лекс е висок, строен и атлетичен младеж. Фигурата му е мусколеста, но прекалено, че да загрозява тялото му. Има секси усмивка и много мило излъчване. Леко дългата му коса е с цвят на лешник, който на светлината се променя. Понякога си оставя леко набита брадата, защото е малко мързел да я бръсне, но му отива и с брада, но изглежда по голям. А очите му са толкова чаровни и омайващи с този си кафяв цвят. Като цяло той е едно доста секси парче, което мацките преследват доста.

Характер:
Алекс е едно от милите момчета в града. Но характерът му е доста двойнствен. Често е трудно да го познаеш кой е. Може да бъде добричък и мил и в следващият миг да стане доста нагъл и нахален. Характерът м усе сменя в двете крайности - или много мил, или много гаден. Може би това е нещо, което се е получило в последствие на това какво му се е случило. Но той е много обичлив. Би обикнал всеки, но много трудно разлюбва. Това е един голям минус за него. Семейството му и приятелите са на едно чеслно място, ако не и на първо място в живота му. Това момче е много напересно понякога и доста често не мисли за постъпките си, но пък е отговорен. Поема вината върху себе си и си признава, когато е сгрешил. Ако излъже то ще бъде за доброто на човека. Доста е избухлив на дадени теми като темата за семейството му, гадже или това какъв е или чувствата му. Все пак е върколак, а това го кара да бъде доста агресивен понякога.

История:
Той е родом от Англия от едно малко градче. Живее добре със своето голямо семейство. Разбира се чудесн осъс сестрите си и родителите си. Няма никакви проблеми вкъщи. И така се минавали годините. Разбрал в последствие, че бил вещер, но не успл да се научи да използва силите си навреме, защото се случило нещо. Били на път със семейството си, но било лошо времето и катастрофирали. Тогава Лекс е бил на 10. След катастрофата се събудил в колата, но сестрите му ги нямало, а родителите му били мъртви. Уплашил се, но някой го намерил. Животът на Алекс бил застрашен, защото загубил много кръв. Бил слаб доста дни наред след като някаква жена го намерила. Не се хранел, не спял искал единствено да намери сестрите си. Но това не му помагало, бил на ръба да умре, но жената, която се грижела за него го превърнала във върколак, защото и тя самата била такава. Само така би мо помогнала да стане силен достатъчно, за да преодолее тази криза и да отцелее след това. Така Лекс се превърнал във върколак. След като се възстановил напълно жената го обучила какво трябва да прави. Все пак той бил много малък на 10 години. След няколк огодини тренировки и упражнения Алекс бил вече напълно готов. Благодарил на създателката си и се заел да търси сестрите си. Така обиколил дота местности, защото не знаел къде са точно и дали все още са живи.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 5:23 pm

Одобрен ^.^
Върнете се в началото Go down
Венера
Students
Students
Венера


Брой мнения : 65

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 4:42 pm

Снимка* :
Петокурсници - Page 2 Natasha-poly
Име на героя* :
Александра МакКрейт
Личността която използвате за лик* :
natasha poly
Години* :
18
Дата на раждане :
17,05,1993
Зодия :
дева
Вид* :
вещица
Дарба* :
Мигване
Ментор* :
Клеър Монгомъри
Талисман :
Spoiler:
Външен вид*:
Тя е невероясто момиче.Има особена красота която се забелязва.Никога не може да се скрие от няко,защото тя се забелязва отдалеч.И мъжете с удоволствие я наблюдават.Нейният естествен цвят на косата е кафяв,но се е боядисала в русо.Слаба е по телосложение.Тялото и е страхотно оформено.Има красиви кафяви очи и добре очертани скули.Има хубави дълги крата който с удоволствие показва.
Характер* :
Характера на Александра е доста благ.Тя е добра и мила и винаги готова да помогне.Нищо че е била доста популярна в старото си училище тя не е злобна и завистлива.Разбира се и тя обича купоните,но не пие и не пуши.Винаги е в добро настроение и може да развесели дори и най-тъжния човек.Също така обича да прави щури работи понякога.Тя е стриктна при изпълняването на каквато и да е задача.И всичко прави с голяма любов и влага сърцето си във всичко.
История* :
Тази исторя е като всяка друга.Но с малко по различен край.Но пък с много добро начало което вдъхновява,но жалко за края.Тя е родена в щасливо семейсто.Майка й е известна бизнес дама,а баща и е успях прокорор.Живеят си доста добре докато един ден вичко се разпада.Майка й и баща й се разделят.По какви приини тя не знае.Първоначално обвинявала себе си,но в последствие разбрала че тя нямала нищо общо.Всъщност причината за разпада на брака на родителите й е че баща й изневерява на майкй й с няколко жени.Тя преди е живяла с баща си докъто завърси училище за да не се мести.Единственото и разнообразие освен музиката е модата.Тя е модел.Когато разбрала истината вече не е искала да живее с баща си дори и да го вижда не иска.Но когато станала на 18 вече може да не живее с баща си и отива при майка си,която живее в този град.И тя няма и збор и сменя училището.Сега трябва да търси нови приятели.


Последната промяна е направена от rum4eto на Пон Яну 23, 2012 7:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 4:54 pm

Увеличи още малко вишния вид,характера и историята.
Върнете се в началото Go down
Венера
Students
Students
Венера


Брой мнения : 65

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 7:25 pm

още ли?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 7:45 pm

Одобрена ^.^
Върнете се в началото Go down
Джаспър Джоунс
Students
Students
Джаспър Джоунс


Брой мнения : 3

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 27, 2012 9:26 pm

Име на героя* : Джаспър Джоунс
Прякор : Джаси
Личността която използвате за лик*:профилната снимка
Години*:18
Дата на раждане: 18.09
Зодия: Дева
Вид*: Върколак
Дарба: чете мисли и притежава голяма сила и скорост.
Ментор*:
Семейство: Не ги познава.
Талисман :
Допъллнително :
Външен вид*: Джаспър не обича да се бръсне редовно, косата му е светло кестенява, има също
светло сини очи, обича да се усмихва, но когато някои му развали настроението се ядосва и на бързо може да си скрие усмивката. Кожата му е бяла.Носи всякакъв вид дрехи, но най - важно за него е да е стилен
Характер*: Характерът му е малко странен. Може да бъде много мрачен и лош, но също може да бъде мил и добър с хората около себе си. Когато се ядосва той побесняваи се трансформира в огромен вълк, но с времето започва да се контролира. Джаспър понякгоа е лошо момче и обича да се меси в неприятноси, например като момичета и други неща. Когато иска да постигне някоя цел той я постига въпреки всичко и всички. Обича и разходките в гората, но не само разходките а и ловът е негова страст.
История*: Историята му не е малка. Той е роден в малък град. Не си спомня за родителите му
които са убити, които са убити. Един ден той излиза в гората с негови приятели на лагерен огън да пият и купонясват. Джаспър
отива да донесе дърва и се отделечава много и бива нападнат от вълк който го ухапва. Този вълк се казва Алфа.
И с времето Джаспър разбира какъв е. Но също така той иска да намери
убииците на неговите родители, за да им отмъсти. За първи път се трансформирал във вълк на около 12 години.
И през първите му дни като на върколак той търся всякакъв начин за да
се отърве от това нещо, но с годините започва да му харесва. Харесва му и ловът в гората.




Последната промяна е направена от Divotozove на Вто Яну 31, 2012 7:52 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 29, 2012 1:36 pm

Увеличи външния вид.Дарбата " преобразява се във вълк " си е от вида ти - върколак.
Върнете се в началото Go down
Джаспър Джоунс
Students
Students
Джаспър Джоунс


Брой мнения : 3

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 5:15 pm

Готово Усмивка
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 5:38 pm

Увеличи характера /извинявам се,че чак сега го казвам/ и ще си одобрен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Петокурсници - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петокурсници   Петокурсници - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Петокурсници
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Архив :: Архив(Герои)-
Идете на: