The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
   Езерото Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
   Езерото I_vote_lcap81%   Езерото I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
   Езерото I_vote_lcap19%   Езерото I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
   Езерото I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
   Езерото I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
   Езерото I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
   Езерото I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
   Езерото I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
   Езерото I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
   Езерото I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
   Езерото I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
   Езерото I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
   Езерото I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
   Езерото I_vote_lcap   Езерото I_voting_bar   Езерото I_vote_rcap 
Саманта Такър
   Езерото I_vote_lcap   Езерото I_voting_bar   Езерото I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
   Езерото I_vote_lcap   Езерото I_voting_bar   Езерото I_vote_rcap 
Тран Дюбос
   Езерото I_vote_lcap   Езерото I_voting_bar   Езерото I_vote_rcap 
Том Милс
   Езерото I_vote_lcap   Езерото I_voting_bar   Езерото I_vote_rcap 
Харпър Дейл
   Езерото I_vote_lcap   Езерото I_voting_bar   Езерото I_vote_rcap 
Алекса Рен
   Езерото I_vote_lcap   Езерото I_voting_bar   Езерото I_vote_rcap 
Selene
   Езерото I_vote_lcap   Езерото I_voting_bar   Езерото I_vote_rcap 
Силвия Томсън
   Езерото I_vote_lcap   Езерото I_voting_bar   Езерото I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
   Езерото I_vote_lcap   Езерото I_voting_bar   Езерото I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Езерото

Go down 
+3
Алекса Рен
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото      Езерото I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 4:21 pm

   Езерото 3130654G

Мястото изглеждаше приказно,но беше опасно.Когато някой влизаше в пределите му подухваще леден вятър..леден като водите на езерото.Легендите разказват,че доста ученици ходили там за да останат на саме с мислите си,но повечето не се връщали.Красотата на това място е зловеща,плащеша,мрачна...учениците минаваха покрай него потръквайно,но имаше и такива които го гледаха и се възхищаваха...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 4:20 pm

Бях бесен.След като "изгорих" Тайлър и излезнах от залата за хранене реших да дойда тук.На това място почти никой не идваше и можех да остана сам.Как можеше тази..да си мисли,че се гордея с родителите си убийци.Кой би се гордял?Мразех ги!Зареди дях имах 2,3 приятели и никое момиче не ме искаше..тъйкато всички ме избягваха за да не ги убия.Всички мислят,че ще стана като тях..защо?Задавам си винаги тези въпроси като остана сам.Тези и двете бяха доста надути.Нашата и Саманта..бях чувал за тях,но не очаквах да са точно такива.Саманта знаех,че е бунтарка и гаднярка,но за Наташа бях чувал съвсем различни неща.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 4:32 pm

Тук беше хубаво и си мислех, че може да остона сама да помисля какво да направя за нататък. бях близо до езерото когато видях Крис да стои до езерото загледан в него. Реших да не го притеснявам. Сигурно искаше да остане сам с мислите си като мен. За това се качих на едно здраво дърво и затворих очи. Мислейки си дали да правя още "бели" или да си стана пак добра.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 4:37 pm

-Зздравей и на теб-казах без да се обръщам
-Испусна забавлението в столовата-гледах езерото и говорен на Наташа която се беше покачила на едно дърво.Ах нямаше да мога да остана сам то се е видяло,но сега ми се искаше компания.Което е страно.Подухна лек ветрец и раздвижи водата на езерото.Клоните на дърветата също се помръднаха.Докоснах ледената вода.След което се облегнах на едно дърво за да погледам езерото.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 4:41 pm

- Здравей. Не исках да те безпокоя защото мислех, че искаш да останеш сам като мен. Но може би искаш компания или греша.
Останх си на дървото със затворени очи концентрирайки се върху него незнайно защо.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 4:48 pm

-Незнам защо,но искам компания.Хайде слез няма да те изям.-засмях се
-Или може да те изям се пак се фукам с ордителите си-казах тъжно и забих поглед в езерото.Сетих се за Тайър който се мяташе и пищеше.Хубав спомен!Хубава гледка!
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 4:56 pm

Скочих от дървото и се приближих към него.
- Извинявай ако съм те обидила с нещо. Принципно съм добра, но понякога ставам гадна. Сигурно си чувал че съм добра, но си има причина да съм гадна, така че не ме съди.
Докоснах водата беше ледена. Бързо дръпнах ръкат си. Мразех студеното. Но мразех и да не правя нищо. Събух мартонките си и чорапите свалих якето и дънките и влезнах въ водата. Опитвайки си да сипредставям, че е топла.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:28 pm

-Да това съм чувал.Един съвет:излез от водата.Ледена е пък и онези легенди-засмях се.
-Но ти го казва чоек от рода Озера и то човек който се фука с родителите си така,че може и да не ме слушаш-Гледах Наташа,но после преместих погледа си на един прелитащ гарван и после на една паяжина.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:37 pm

- Не наистина съжалявам ако съм те обидала не е нарочно. А и водата може да стане по топла ако ти я направиш такава.
Усмхнах му се нежно и се потопих във водата. Почнах да плувам към дъното и изведнъж от тамсветнаха някакви червени очи така се стреснах, че едва можех да дишам. Бързо излезнах на повърността. Излезнах от водаа и се отделечих на 10м. от нея.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:42 pm

Тя скочи от водата изплашена.
-Какво видя-попитах я аз.Беше изплашена.Погледанх към водата,но там нямаше нищо.Насочих пръста си към водата и от нея почна да се издига пара.Погледах Наташа която излеглеждаше доста изплашена.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:46 pm

- Незнам, но искам да се махна оттук идваш ли с мен? - погледнах го. Дори да можеше да контролира огъня не съм сигурно дали може да се справи со нованищо. Отидох и си взех дрехите и пак го погледнах изплащено.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:52 pm

-От много време идвам тук и не съм виждал нищо такова.-погледнах Наташа
-Добре ли си?Само да проверя нещо и се махаме.Става ли?-тя кимна и аз докоснах водата.Тя се задвижи.След малко видях червените очи.
-Махай се от тук бързо!-изкрещях на Наташа.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:58 pm

Видях очите да светят хванах го и го дръпнах оттам той б(малко се очуди на силата ми. Тръгнах на зад като го теглех.
- Айде да се махаме от тук!!!
Затичахме към училището. Беше малко по-бърз от мен, но успявах да му смогна. Сряхме като бяхме пред момечшкото обжитие.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:30 pm

Бях нов тук е незнаех къде да отида. Лутах се и накрая попаднах на някакво езеро. Беше хубаво. Седнах под едно дърво и зачаках. Какво точно и аз незнаех...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:05 pm

Падналия ангел ме отряза и сега вървях по-ядосано и от преди.Май бях някъде близо до езеро, защото чувах вълничките причинени от лекия повей на вятъра.Вървях към езерото, когато усетих нечий пулс.Отново не на човек, по дяволите, харесвах храната ми да се съпротивлява, но не и да ми бяга.
-Здрасти!-извиках аз, не знаех кой е там, но смятах да разбера скоро.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:06 pm

Чух женски глас. Станах и малко по нататък видях едно... Момиче което беше доста ядосано.
- Добре ли си? - я попитах
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:14 pm

-Супер съм, направо супер!-казах аз и май излезе по-ядосано от колкото си мислех че е.
Стигнах до момчето и го разгледах добре.Беше на моята възраст...май.
-И пак, здравей.-троснато казах аз и седнах на земята, като загледах водата.Подухваше лек ветрец които още повече изостряше апетита ми.Но като гледах, май и този нямаше да ми даде току така да пия от него.Но вече нямаше да питам, щях да си поуча своето или по-точно неговата кръв.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:17 pm

Тя започна да ме гледа по връта... Усетих какво иска но нямаше да стане.
- Не си и го помисляй! - казах заповеднически. Никога нямаше да позволя на непозната да пие кръвта ми! Е, и да я познавах пак нямаше да й позволя освен ако не ми беше много близка.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:27 pm

-По дяволите няма да те нараня, спокойно.Защо всички си пазите толкова много кръвта.-казах аз и разбрах, че в главата ми изречението звучеше по-логично.
-Добре де, няма да пия...за сега.-захилих се станах.Приближих се до него и плъзнах ръце по раменете му.Усмихнах се арогантно и приближих лице до врата му.
-Само малко.-едва изрекох и забих зъбите си в плътта му, но май нямаше да се насладя на момента достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:31 pm

- Пусни ме! - казах и я бутнах толкова силно че тя падна на земята.
- Не си позволявай повече такива неща - казах и застанах пред нея. Тя беше паднала силно но не ми пукаше. Бях я предупредил. Зачаках да видя какво ще направи...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:36 pm

Засмях се, какво толкова се палеше?!?Изправих се бавно като не спирах да го гледам.Устните ми за пореден път се извиха в самодоволна усмивка и аз започнах:
-Признай си че ти хареса.-облизах устни аз и направих крачка напред.
-И ти искаш.Знам го, искаш ме.-изкисках се но все повече се приближавах до него докато не застанах точно до тялото му.Ръцете ми се плъзнаха по тялото му и накривих главата си, така че по-лесно да може да ме захапе.
-Хайде, не се стеснявай.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:39 pm

- Виж нещо си в грешка. Аз умея да се въздържам. - казах и се отдръпнах. Боже какви бяха тези момичета тук?!? Искал съм да й пия кръвта? Нее в никакъв случай.
- И не не те искам. Изобщо! - викнах за да ме чуе добре.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:42 pm

Не ме иска ли?!?Ще го науча аз!
-Стига си се дърпал!-викнах и аз и го ударих силно по гърдите, но по скоро бе просто шамарче.След това го придърпах към мен и го целунах страстно като накрая захапах езика му и отново засмучах от кръвта бликнала в устата му.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:45 pm

Пфф тази нещо не беше в ред. Тръгнала да ме целува? Не исках да я наранявам. Бутнах я отново но този път по леко.
- Остави ме на мира ясно? Не искам да те нараня
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:49 pm

-Ти?!Мен?!-изкисках се отново аз, той какво си мислеше по дяволите?
-Май тук е мястото където трябва да кажа..Бягай!-изкрещях аз и го повалих на земята като седнах върху него.Отново се усмихнах и притиснах ръцете му към земята.
-Сега не ми пречи!-заповядах му аз и отново забих зъби във врата му.Усещах енергията му и чувството ми хареса.Определено нямаше да го пусна скоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





   Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото      Езерото I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Гората до езерото
» Красивата поляна с езерото
» Езерото на изгубените души
» Езерото в края на града
» Гората до езерото ( преди три месеца)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: