The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
    Starbucks - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap81%    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap19%    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
    Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
    Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
    Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
    Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
    Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
    Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
    Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
    Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
    Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
    Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap    Starbucks - Page 2 I_voting_bar    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap    Starbucks - Page 2 I_voting_bar    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap    Starbucks - Page 2 I_voting_bar    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap    Starbucks - Page 2 I_voting_bar    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap    Starbucks - Page 2 I_voting_bar    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap    Starbucks - Page 2 I_voting_bar    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap    Starbucks - Page 2 I_voting_bar    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap    Starbucks - Page 2 I_voting_bar    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap    Starbucks - Page 2 I_voting_bar    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
    Starbucks - Page 2 I_vote_lcap    Starbucks - Page 2 I_voting_bar    Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Starbucks

Go down 
+4
Маги
Стела
Джеймс Франко
Клеър Монгомъри
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 4:37 pm

Стела я погледна като все още държеше ръката и
-Глупости,няма такива неща.Ти красива и умна и няма значение дали си го правила или не,някои момчета харесват това.Честно казано и аз съм в същото положение но да ме виждаш да се тръшкам не изобщо а точно обратното.Бъди себе си и точното момче ще се появи .-каза тя на момичето.
След това отпи от напитката си и хапна малко и се огледа наоколо
-А колкото до до гадже или обожатели няма ги никакви за момента ,но не се тревожа особено всичко с времето си-каза тя и се и се усмихна има време за всичко помисли си тя и пак се огледа и се усмихна чаровно на две момчето които и отвърната и след това се блъснаха с някакъв господин.Стела се усмихна на това и се обърна към Маги
-Не бързай чули а избери внимателно за да съжаляваш после-отвърна тя и пак се усмихна
-Сестрите ти сигурно се радват да те видят-каза тя после
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 4:47 pm

Усмихнах и се.Тя беше права.Надявам се...Усмивкат ми помръкна като спомена за сестрите ми.Поклатих глава.
- Ами...с Анабел не съм се виждала,а когато ме съживихя Клеър дойде на гробището,но дори не ме забеляза и едно "Здрасти" не каза... - въздъхнах.Беше си кофти собствената ти сестра да не те забелязва...Кофти?То си беше ужасно.
- А ти?Имаш ли братя или сестри? - попитах Стела.Искаше ми се да разбера повече за нея.Тя беше интересна личност.Допадаше ми.А и имаше вкус за мода и за всичко,а като смигна и на онова момче и на онези преди него...тя беше страхотна.
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 5:16 pm

Тя погледна момичето и очите и пак се напълниха със сълзи
-Това е толкова тъжно-каза тя и за втори път изтри очите си
След това погледна чашата си и след това момичето
-Не нямам,родителите ми се разделиха преди няколко години.След това Баща ми щеше да се жени за противната графиня Касандра която го бе омагьосал тя имаше още по противната дъщеря -Химера.Двете бяха в съюз със зъл магьосник -Валтор който искаше да завладее цялото магическо измерение,но приятелките ми аз го спряхме попречихме на графинята да се ожени за баща ми.Накрая всичко свърши добре.Валтор бе победен и ние спасихме Магика отново,но това вече е друга история-каза тя и отпи от чашата си.
-Но ако бях на мястото ти бих искала да събера със сестрите си-каза тя и погледна момичето
-Защото няма нищо по важно от семейството-продължи тя
-Но стига сме говорили такива тъжни неща-каза тя и пак се усмихна весело
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 09, 2011 9:42 am

Стела май беше от чувствителните личности.Усмихнах се и стиснах ръката и.
- Да.Наистина.Нека сменим темата.. - усмихнах се.Въпроса беше на какво да я сменим...Нито тя нито аз искахме да е някаква сълзлива история.Ако го исках просто щях да си пусна "Дързост и Красота".Въздъхнах и погледнах настрани към хората.Бяха толкова обикновени...бяха хора.Като мен.Двете ми сестри бяха вампирки..исках да съм като тях...вампир.Вампирите бяха страхотни..идеални.
- Искаш ли после да отидем да гледмае кино?А обичаш ли животни? - усмихнах се.Аз винаги съм обожавала животните и мислех да си взема някое...кученце или котенце или нещо...Знам ли.Щеше да е труден избор тъйкато щях да искам да взема всички.
- Хей Стела..радвам се,че се запознахме.
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 09, 2011 5:30 pm

Стела тъкмо си пиеше латето
-И аз се радвам че се запознахме-отвърна тя и се усмихна
-Всъщност да и има магически любимец казва се Джинджер-отвърна тя и показа снимка на любимеца си.
След това пи още малко и хапна малко мъфин
-Разбира се че дойда с теб на кино,какво предлагаш да гледаме-попита я тя
-Ако искаш може да си избереш някое животинче от сайта на магазина ни-продължи тя и щракна с пръсти и пред нея се появи един лаптоп отворен на сайта на "'Love & pet"
-Заповядай можеш да си избереш каквото животинче поиска,след това кликваш върху него и хоп то е при теб,цялата работа е заслуга на приятелката ми Техна-каза тя и бутна лаптопа пред момичето и продължи да пие от латето което вече бе до половина
-Какво ще кажеш-попита я после Стела и я погледна
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 10, 2011 12:13 pm

Усмихнах се и почнах да разглеждам животинките.На Стела магическия любимец беше сладък,но аз исках нещо обикновенно.
- Ам аз си мислех просто за обикновен кокер... - усмихнах се сладко и невинно.Не исках да я обидя въпреки,че това беше супер което приятелкатта и беше направила.Сигорно имаше страхотни приятели...аз пък нямах този късмет.Ъх!Единствените хора които познавах бяха кака Анна и кака Талия..всъшност сега бях на годините на Анна и две,три години по-малка от Талия.Това "кака" май не беше на мястото си пред имената им.
- Иначе за киното...не знам.Може Палавата Класна.. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:24 pm

Стела си пиеше латето и я погледна с една леко сериозна физиономия
-Сериозно,това звучи някак мръснишки-отвърна тя и погледна момичето
След това се огледа наоколо като поогледа хората които минаваха отвън
-Какво ще кажеш за някоя комедия например "Love, Wedding, Marriage" или някой драма като "Отвлечен"-предложи на свой ред феята и се усмихна на Маги
Тя забеляза че момичето е леко тъжна
-Всичко наред ли е,Маги-попита я Стела и я погледна
-Махни това мрачно лице и се усмихни хубаво на онези момчета и също им помахай.Няма нищо по хубаво да бъдеш обожавана от момчетата-отвърна тя и се усмихна широко
В кафето започнаха да влизат повече хора някои от тях сядаха по свободните маси а други поръчваха,взимаха и излизаха от там.Двете момичета най спокойно си седяха и си пиеха без да им прави много впечатление.
-Е, какво ще е-попита тя момичето и я погледна със сините си очи и пак се усмихна.
Много трудно можеш да махнеш усмивката на Стела от лицето и дори в опасните моменти намира време да направи някоя остроумна шега или коментар.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 10:09 am

- Да...всичко е наред... - побързах да успокоя Стела докато премятах вичко случило се през последните двадесет и четири часа в умът си.Толкова много неща.Бяха ме съживили,а после пораснах от пет годишно чак до осемнадесет.Какъв ден само...А сега си намерих и суперса приятелка която доста разбира от мода.
- Ааа!За Палавата Класна..ами не...много. - засмях се.Кой би предположил,че пет годишно ще е запознато с нещо такова.Еее сега не бях на пет,а на осемнадесет. - Иначе може "Дърти Хлапета" или "Писък четири" ,а може и "Мармадюк" може,може,може..."Хари Потър тази и даровете на смърта две" така ли беше?Или "Акула 3D" май така беше... - засмях се отново.Говорех твърде много.Изпих питието си.
- Тук има Макдоналдс нали? - попитах Стела.Сигорно нямаше да одобри това,че искам да се натъпча с вредна храна,но не бях яла нищо докато бях дух и сега бях гладна като вълк.Буквално!Бих изяла цял еднорог заедно с неговия рог....добре де не точно.Еднорозите са сладки...,а въобще съществуваха ли?
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 12:21 pm

Стела я погледна учудено
-Макдоналдс знаеш ли колко калории има в това нещо да не казвам колко е мазно-отвърна тя и погледна момичето
След това пийна малко латето си и погледна момичето
-Едно време да,но сега е трудно да намериш,понеже са ги ловели,само като си помисля се ядосвам,кой би искал да нарани такова хубаво животинче.-отвърна тя и отхапа от мъфина си
-Вместо на кино искаш ли да отидем някъде да потанцуваме а и тъкмо ще си покажем новите дрехи,а и може да си харесаш някое момче-каза тя и погледна момичето и се усмихна широко
-Решено отиваме да се забавляваме-отвърна Стела докато си доизпиваше латето
Върнете се в началото Go down
Aлисън Грейс
Students
Students
Aлисън Грейс


Брой мнения : 32

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 12:07 pm

Имах свободен ден и се чудех къде да го прекарам. Времето беше студено за разходки затова реших да се отбия до мола да си напазарувам някоя нова дрешка. Купих си няколко нови рокли, бельо, обувки ръцете ми бяха пълни със торбички всяка със различен цвят и марка, уморих се и затова се насочих към най близкото кафе. Влязох вътре и ме лъхна аромат на карамел и кафе. Обожавах този мирис. В кафето имаше доста хора и трябваше да чакам доста време за да ме обслужат. Накрая дойде и моя ред.
- Двойно лате със повече пяна и шоколадови пръчици. - казах на симпатичното русо момиче което ме обслужи доста бързо. Взех поръчката си и платих. Обърнах се за да изляза от редичката. Бях хванала кафето и покупките си с едната ръка а с другата се опитвах да прибера парите си. Внезапна някакъв мъж се блъсна в мен и кафето се разля по чисто новите ми обувки. Бясна от този акт вдигнах очи на горе и го погледнах на кръв.
- Хей! Внимавай къде ходиш! - скарах му се. Изглеждаше по-голям от мен с няколко години, той ме погледна и се усмихна иронично.

Върнете се в началото Go down
Kлаус
Graduates
Graduates
Kлаус


Брой мнения : 102

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 12:27 pm

Поредния скучен ден .Реших да изляза с приятели.Имах оговорка за кафе.
Влязох в кафето докато чаках приятелите си реших да си порачам нещо .
Тръгнах да си поръчвам но имаше доста голяма опашка . Докато вървях се загледах в телефона сии и бездаискам се блъснах в едно красиво момиче.Кафето и се разля по обувките и. Не исках да става така.Опитах да и се извиня но тя ми се развика.Казах и че ако трябва ще платя обувките.Тя беше красива ,но и много нервна. ;д
Върнете се в началото Go down
Aлисън Грейс
Students
Students
Aлисън Грейс


Брой мнения : 32

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 12:47 pm

Погледнах го и извъртях очи. Изглежда го беше направил без да иска, а и на мен не ми беше до караници.
- Няма проблем. - казах му. - Но може да компенсираш всичко като ми купи кафе и без това моето отиде по дяволите! - усмихнах се, мъжът изглеждаше добронамерен а и беше доста хубав. Той само кимна и отидохме отново към щанда.
- Аз съм Али между другото. - подадох ръката си и се усмихнах. Той се поколеба за миг, но после подаде ръката си.
- Аз съм Клаус. И пак се извинявам за случилото се.
Личеше си, че се чувстваше гузно и ми стана малко неудобно че му се развиках.

Върнете се в началото Go down
Ребека
Students
Students
Ребека


Брой мнения : 116

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 11, 2012 6:36 pm

Защо, за Бога, лицето ми грееше толкова щастливо при вида на Старбъкс? Вярно, обожавах напитките им, но чак толкова, това бе прекалено..
Та бях на обиколка в мола, колкото да се отпусна, пък и лятото наближаваше, трябваха ми летни дрехи. И първата спирка не бяха магазините, а Старбъкс. Поръчах си едно капучино със много сметана, и понеже ме познаваха, въобще не се наложи да казвам какво искам, а просто ми го предоставиха.
Много егоистично хванах чашата с топлата напитка. Всъщност, като се замисля, хич не беше така, та нали си беше моя, можех да правя каквото искам с нея. Отпих със затворени очи, това ми беше нещо като ритуал, след което заех единствената свободна маса, за да се насладя на останалото. Интересното беше, че пиех много бавно, а имах чувството, че отпивам адски големи глътки.
И все пак, времето си минаваше бавно, а аз пиех ли, пиех, а капучиното не искаше да свърши.
Върнете се в началото Go down
Таргериан
Graduates
Graduates
Таргериан


Брой мнения : 32

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 11, 2012 6:56 pm

Доообре... Нямах логично обяснение защо се намирам точно в тази част на света. Нямах и точно обяснение защо съм демон. Нямах обяснение какво са онези странни нещо които се появяват пред погледа ми когато си разтъркам очите. Но ТРЯБВАШЕ да има обяснение защо реших да отида в Старбъкс...Може би защото харесвах кафе,но чак пък толкова. Трудно се промуших през малката врата която очевидно не беше направена за хора с моя ръст и телосложение. Знам че такъв висок мъж като мен привличаше погледите,но се опитах да игнорирам досадните подмятания. Отидох до щанда и си избрах 5-6 понички (Какво!? Не го карам само на кръв! ) и едно ... Фрапачино? Или мокачино? Ал Пачино? Така и не се научих да ги разпознавам тези човешки изгъзици... Огледах се наоколо и видях че днес хората са изпълзяли от дупките си и са завзели кафенето като мухи винарки на сливенска гроздова. Единственото свободно място беше до прекрасна млада дама която сякаш... имаше среща с... кафето си. Е,нямах намерение да седя прав и за това отидох до нея и попитах мило:
-Извинете,свободно ли е?
Върнете се в началото Go down
Ребека
Students
Students
Ребека


Брой мнения : 116

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 11, 2012 7:09 pm

И аз толкова съсредоточено си пиех от капучиното, че не забелязах едно огромно момче.. не момче, мъж, да седи на крачка от мен и да ме пита, дали е свободно. От няколко дена не бях говорила с никой, или поне никой не искаше да говори с мен, затова беше странно да чуя въпрос, отправен към мен. Гледах го около минута ококорено и предполагам ме е сметнал за луда, но накрая просто тръснах глава и кимнах към стола пред мен. И за да не остана по-назад реших да се представя.
- Бка. - Прозвуча името ми. Не се казвах така, просто имах нещо заседнало в гърлото. Прокашлях се и направих нов опит. - Името ми е Ребека, но можеш да ме наричаш Бека. - Или Барби, помислих си. Така обичаха да ме наричат, заради кокетничеството ми и да не забравяме, русата коса.
Нещо в него беше различно. Усещах го с връхчетата на ноктите си. Сигурна бях, че е нещо свръхестествено, но още не бяхме минали урока за разпознаване по миризмата, а и да си призная, той ми миришеше съвсем нормално, може би направо не ми миришеше на нищо.
- А ти си? - Чух се да го подканям по едно време и го погледнах въпросително. Трудно се сближавах с хората, особено с момчета, просто беше някак.. различно. Не можех да започна разговора с нещо от типа "Кой гланц за устни използваш?", а трябваше да се съсредоточавам върху всичко, което ми каже, да го смеля и да отговоря подобаващо. Надявах се да се справя.
Върнете се в началото Go down
Таргериан
Graduates
Graduates
Таргериан


Брой мнения : 32

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 11, 2012 7:25 pm

Седнах на стола и я погледнах спокойно и приветливо.
-Името ми е Таргериан. Малко трудно за смилане,но така беше модерно преди.
Засмях се и прекарах пръсти през русата четина на която виках коса. Естествено разбрах че момичето пред мен вампир. Момиче ли казах? Извинете. По-скоро млада жена. Изключително красива. Русата и коса падаше и обримчваше лицето и по очарователен начин,а очите и бяха красиви и светли. Но дори по човешките представи си беше твърде млада,какво да говоря за моите. Пийнах от кафето си и набързо унищожих една поничка и пак насочих погледа си към нея.
-Приятно ми е,Бека! Какво те води в...това... място.
Огледах всички смъртни налоколо и и кимнах с усмивка на уста.
Върнете се в началото Go down
Ребека
Students
Students
Ребека


Брой мнения : 116

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 12, 2012 4:16 pm

Таргериан. Преди. Значи беше нещо свръхестествено, както бях и решила. Той явно разпозна каква съм, защото не се притесни да сподели за възрастта си, ако мога така да се изразя.
Попита ме какво ме води тук. Водеха ме магазините и главно скука, но да отговоря това.. щях да загубя вниманието му.. Затова реших да увъртам, да съм мистериозна.
- Знам ли, излезнах от училището и се озовах тук. - Промълвих накрая. Нямах представа какво да добавя, затова го попитах с възможно най-спокоен глас - Ами теб? - И отново отпих от капучиното си.
Всъщност, ако се загледаш по-съсредоточено, Таргериан беше добре изглеждащ със коса, дълга до раменете. Честно да си призная, такива бях виждала само по филмите, затова не можех да отделя очите си от него и сигурно беше очевидно, но не мислех да престана. За очите му не бях особено сигурна.. Сини или кафяви, сега не ми се пресягаше през масата. Но беше видно, че обича да яде понички, защото за петте минути, в които седеше тук, изяде поне три, или може пък да са две.. Загубих им бройката отдавна.
Върнете се в началото Go down
Таргериан
Graduates
Graduates
Таргериан


Брой мнения : 32

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 3:45 pm

- О...
Ами,нямах достоен отговор на този въпрос. Аз правех каквото ми нашепнеше вътрешния ми глас,а днес той ми нашепваше да се забия в тази воняща на хора дупка. Е,не че това беше дупка. Не и вероятно ако някой от тук присъстващите се озовеше на място където съм бил аз биха казали че съм луд. Всъщност съм си малко луд,но миризмата на хора ме влудяваше. Лапнах поредната поничка само и само за да имам малко време да обмисля отговора си.
-...приядоха ми се понички...?
Пуснах една убедителна усмивка и реших да и кажа какво си мисля всъщност.
-Не знам. Честно. Принципно от няколкостотин години не съм се мяркал по такива места често.
Върнете се в началото Go down
Ребека
Students
Students
Ребека


Брой мнения : 116

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 15, 2012 5:24 pm

Понички.. Хм. Честно да си призная и на мен ми се ядяха, но попринцип не беше хубаво по време на промяната да се храня със неща, съдържащи много захар. Не беше хубаво, това не значеше, че е забранено, но аз все пак отбягвах да го правя.. Знам ли, просто не исках да умирам.
Трябваше да го попитам какъв е, за мен това имаше значение, но просто.. Не знам, просто нещо не ми позволяваше да го напрая. Трябваше той сам да ми каже, но все пак по същата причина и аз трябваше да кажа на глас какво съм, макар че той знаеше.. Ох, наистина, толкова мислене на блондинките не ни се отдаваше. Разбирам от къде идват вицовете за нас.
На лицето ми цъфна една от усмивките, които предпочитах да пазя за приятелите си, но явно Таргериан щеше да стане свидетел на една от тях.
- Ти какво си? - Чух се да казвам изведнъж. Сепнах се. Защо, по Дяволите, го казах? Усмивката ми се стопи, но какво да се прави, трябваше все някога да видя с какво си имам работа, дали да бягам или да остана..
Върнете се в началото Go down
Таргериан
Graduates
Graduates
Таргериан


Брой мнения : 32

    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 15, 2012 5:51 pm

Това беше доста... Директно. Честно,не можеш просто да питаш хората какъв вид са. Принципно бе ми станало кофти,но отдалече си личеше че е млад вампир който даже не е прекарал първото си безсмъртно десетилетие. Щях да и простя. Освен това беше очарователна. Наведох се леко през масата и бързо прошепнах на ухото и думата която плашеше всички от доста години:
-Демон.
После се дръпнах назад,смигнах и продължих да гълтам понички. Знаех каква ще е реакцията и. Ние бяхме почти на изчезване и все още сме особенно кръвожадни и силни. Всички се страхуваха от нас. Навремето вампирите не се бояха от нас,но сравнително бързо ги настроихме...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





    Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Starbucks преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Мол-
Идете на: