The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
    Starbucks Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
    Starbucks I_vote_lcap81%    Starbucks I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
    Starbucks I_vote_lcap19%    Starbucks I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
    Starbucks I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
    Starbucks I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
    Starbucks I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
    Starbucks I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
    Starbucks I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
    Starbucks I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
    Starbucks I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
    Starbucks I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
    Starbucks I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
    Starbucks I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
    Starbucks I_vote_lcap    Starbucks I_voting_bar    Starbucks I_vote_rcap 
Саманта Такър
    Starbucks I_vote_lcap    Starbucks I_voting_bar    Starbucks I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
    Starbucks I_vote_lcap    Starbucks I_voting_bar    Starbucks I_vote_rcap 
Тран Дюбос
    Starbucks I_vote_lcap    Starbucks I_voting_bar    Starbucks I_vote_rcap 
Том Милс
    Starbucks I_vote_lcap    Starbucks I_voting_bar    Starbucks I_vote_rcap 
Харпър Дейл
    Starbucks I_vote_lcap    Starbucks I_voting_bar    Starbucks I_vote_rcap 
Алекса Рен
    Starbucks I_vote_lcap    Starbucks I_voting_bar    Starbucks I_vote_rcap 
Selene
    Starbucks I_vote_lcap    Starbucks I_voting_bar    Starbucks I_vote_rcap 
Силвия Томсън
    Starbucks I_vote_lcap    Starbucks I_voting_bar    Starbucks I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
    Starbucks I_vote_lcap    Starbucks I_voting_bar    Starbucks I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Starbucks

Go down 
+4
Маги
Стела
Джеймс Франко
Клеър Монгомъри
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:09 am

Spoiler:


Последната промяна е направена от Клеър Монгомъри на Чет Сеп 08, 2011 9:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:07 am

Бях на разходка извън Училището.Бях облечен със зеленикави дънки , черна тениска и тънко зелено яке. Докато обикалях видях Мола и реших да влезна и да разгледам. Обикаляйки вътре ,видях Starbucks и си помислих че едно кафе няма да ми навреди . Влезнах вътре . Огледах се за някое познато лице , но не видях никой и се запътих към касите . Поръчах си едно дълго силно кафе и зачаках да ми го направят . Обърнах се отново към масите да видя къде мога да седна и видях една празна маса близко до прозореца. Взех си поръчката и се запътих към масата . Дръпнах леко стола , сложих напитката и седнах . Отворих си телефона да видя колко е часа и дали някой ми е звъннял .. но докато го гледах влезнах и в интернет . Отпих една глътка от кафето и се отпуснах на стола . Слушайки песните който пускаха в кафенето .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:22 am

Събота сутрин,минава десет,а магазините още не са отворили...що за глупост.Огледах се и видях витрината на Виктория Сикрет,"Задължително ще си купя тези боксерки" продължих да вървя и стигнах до старбъкс. "Кола" помислих си и се наредих на опашката.Пред мен имаше едно момче,чест посетител на Старбъкс и Макдоналц.Беше пълничко,но не смеех да му се присмея,ами ако бе болен от нещо...Поръчката му бе огромна.Тръснах глава и се огледах...видях едно момче от училището,ала ми изглеждаше някак си заспал на стола усмихнах се и забих токчето си в пода вече изнервена от това продължително чакане.След момент дойде моят ред и мило казах на момичето на касата:
-Една кола,моля.Без лед.-усмихнах се и почнах да потропвам с пръсти на плота.Забелязах едно хлапе,което се е втренчило в задника ми и ми стана смешно."Днешната младеж".След няколко минути ми дадоха колата и тръгнах да си търся маса....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:33 am

Отнесен на стола седях и отпих още една глътка от кафето ми. Огледах се и видях едно познато лице от училището .. Тя май бе от 4ти курс .. Имаше кафява коса , кожата и бе с лек тен и имаше красиви пъстри очи . Държеше някаква напитка и се оглеждаше за маса.
Погледнах пред мен и видях че е празна седалката пред мен . Станах с лекота и с елегантна походка се запътих към нея .. без да се замислям застанах до нея ...
Усмихнах се и казах
-Здрасти , Как си? .. Охх къде са ми обноските , Искаш ли да седнеш при мен ? - казах аз като не свалях усмивката си от лицето .. Тя бе по красива от близко , сега виждах хубавата и усмивка и прекрасните цветове на очите и .. А косата и бе всякаш омагьосана.
Показах и масата и зачаках да се съгласи на предложението ми .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:39 am

Видях момчето от мойто училище...единствено при него бе по свободна.А да бе ще се натрапвам,но ето че той се стрелна във въздуха и се оззова бързо до мен,стъпвайки изключително елегнатно.Истинктивно се дръпнах леко назад.
-Здрасти , Как си? .. Охх къде са ми обноските , Искаш ли да седнеш при мен ? -Засмях се от бързо изречените въпроси.Огледах го и казах:
-Здравей.Добре съм.А ти?С удоволствие.-отново се усмихнах и тръгнах с него към масата му.Усетих аромата на парфюмът му бе много хубав...Седнах на стола и отпих от колата си.Погледнах го и се усмихнах,след което почнах да оглеждам хората
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:44 am

Всякаш я бях стреснал от всичко което направих и с лек смях тя ми отговори на въпросите като се стараеше да ме копира със скоростта с която ги изрекох
-Здравей.Добре съм.А ти?С удоволствие- Каза тя като се настани срещу мен на масата
Видях я как отпи от напитката си и огледа кафенето .
-И аз съм Добре - Отговорих аз , отпих леко от кафето ми , погледнах я и допълних - Там Какво те води в Мола толкова рано?
Огледах се да видя какво гледаше и тя . Бе ми интересно да проследявам нейните погледи .
После погледнах и нея . Облегнах се на облегалката на стола и я загледах в очакване на отговор .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:50 am

-И аз съм Добре.Там Какво те води в Мола толкова рано?-Погледнах го и повдигнах едната си вежда.Видях го,че следи погледа ми и забих очи в масата.Ако бе някоя моя приятелка щях да изръся "Не ме гледай",но не можех,а и той беше сладък.Сетих се,че ми зададе въпрос и бързо казах:
-Емиии съвсем случайно е излязла нова колекция дрехи(по точно бельо) и реших да си купя нещо,но е още затворено.-сякаш му давах отчет за действията си.Сетих се,че той бе една година по-голям от мен и май бе...хмм върколак.Сладък върколак.Усмихнах се продължавайки да гледам масата.
-Ами теб каквото те води тук?-попитах и отново отпих от колата си.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:59 am

Тя погледна масата и след което отговори
-Емиии съвсем случайно е излязла нова колекция дрехи и реших да си купя нещо,но е още затворено.
Дам естествено че е затворено нормалните хора спят по това време .. си помислих и се засмях леко .. погледнах я отново и тя бързо допълни като ми зададе въпроса
-Ами теб каквото те води тук?
Огледах се и се зачудих наистина какво ме води тук .. дали беше скуката или любопиството или нещо друго , незнаех .
-Ами .. Незнам и аз , май хубавото кафе ..или скуката едно от двете . - Бе отговора ми .. След което се сетих че тя е Вещица .. Доста бе Красива за вещица .
Погледнах през прозореца и я попитах
- Иначе харесвали ти в училището?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:02 am

-Ами .. Незнам и аз , май хубавото кафе ..или скуката едно от двете Иначе харесвали ти в училището?-Засмях се
-Питаш ме за училището?Сериозно?-засмях се и отпих от колата си.-Да харесва ми...въпреки,че в момента няма много,много занятия...-Наведох глава и кръстосах краката си.Погледнах го право в очите искаше ми се да чуя мислите му.
-Ами на теб харесвали ти?-попитах на свой ред и отново отпих от колата си.Хмм беше найстина сладък...и имаше хубави очи...Охх перверзните мисли в съзнанието ми тръгнаха моментално...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:13 am

Тя се засмя .. знаех че въпроса за училището бе тъп но нямаше какво да кажа .. освен че искам да се опознаем .
Отговора и бе
-Питаш ме за училището?Сериозно? Да харесва ми...въпреки,че в момента няма много,много занятия...
Погледнах масата и тя ме попита
-Ами на теб харесвали ти?
Естествено че не .. все пак бе училище .. на кой му харесва ... но я погледнах с усмивка и казах
- Става като за училище ..- след което отпих една голяма глътка от кафето така че пресуших чашата и я попитах - Искашли да отидем някъде и да се опознаем?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:19 am

Той си изпи кафето и ми отговори
- Става като за училище .Искашли да отидем някъде и да се опознаем?-ама ,че е прям.Погледнах го и се усмихнах.ДА се опознаем....
-Явно казваш,точно това,което мислиш.Не си ли доста прям?-попитах и станах.Завъртях се,около него и се наведох прегърнах го през ръменете и прошепнах в ухото му-
-Къде ще отидем красавецо?-Останах така и докоснах лицето му...мислите му...никакви не ги чувах...,но защо???Погледнах го учудено,но продължих да седя така...исках да наруша личното му пространство и седнах в скута му.Наведох глава и зачаках отговора му.

Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 6:47 pm

Тя ме погледна след което тя ми каза
-Явно казваш,точно това,което мислиш.Не си ли доста прям?
Усмихнах и се като я гледах как става .. започна да обикаля около мен .Усетих аромата на божественият и парфюм идващ от врата и . Погледнах я как се върти около мен .. Тя се наведе и ми прошепна на ухо -Къде ще отидем красавецо?
Усмихнах се лукаво и видях как тя ми седна в скута .. като преплете ръце през врата ми .
Леко се засмях и отговорих
- Не съм никак прям .. просто любопитен .. искам да разбера каква си .. , А за къде ще отидем ... хммм - позамислих се , след което се доближих до нея .. Прегърнах я и застанах че само сантиметри да ни делят .. - Къде ще отидем ли .. Някъде където можем да бъдем само аз и ти.
Леко се отдръпнах .. не нея пусках от прегръдките си
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 6:58 pm

- Не съм никак прям .. просто любопитен .. искам да разбера каква си .. , А за къде ще отидем ... хммм Къде ще отидем ли .. Някъде където можем да бъдем само аз и ти. -Каза това докъто ръцето му обгръщаха тялото ми.Настръхнах от удоволствие и леко се приближих към него.Дъхът му галеше кожата ми.Притворих очи и разтворих устни исках целувка.
-В моята стая-прошепнах едва надявайки се той да има супер скорост и да ме занесе до там....Исках да се "опознаем" възможно най-много и бързо....веднага...дори в тоалетните...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:05 pm

Тя се приближи към мен .. и леко притвори очи . Разтвори устни очаквайки целувка но в същото време каза ..
-В моята стая .
Олл радвам се че тя има стая .. Исках да я дигна на ръце и да стигнем до там колкото се може по-бързо .. исках да започнем с опознаването .. Приближих се до нея леко и нежно я докоснах с устни .. Настръхнах целият ... Огледах се и я дигнах на ръце
- И къде е твоята стая ..? - я попитах надявайки се да ми каже ... и да я занеса до там ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:13 pm

Той ме вдигна на ръце и каза:
- И къде е твоята стая ..? -Сепнах се и се осъзнах...какви ги върша???Дръпнах се от него и забих крака в пода....да не съм луда.Едва го познавах.Дръпнах се и бързо казах:
-Съжалявам...ще се видим друг път...Чао-Взех си чантата и се изнизах през тълпата...Как може да правя такива неща....не бива така да се избързва...а и надали ще се видим пак...освен в училище,но дори занятията ни не съвпадат,а и той не е от тези момчета който ще те запомнят....такаче.Отворих вратата и трепнах нещо в мен искаше да си тръгвам с него..а не сама....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:19 pm

Щом я попитах къде и е стаята нещо в нея се промени ...Тя стъпи на земята здраво . Погледна ме и ми каза със странен тон в гласа :
-Съжалявам...ще се видим друг път...Чао - След което си взе чантата и тръгна към изхода .. Бях в шок .. незнаех .. какво току що стана .. но знаех че няма да я остава просто така.. Тръгнах след нея .. И след миг вече бях пред нея .. на вратата ... Погледнах я в очите .. в прекрасните и очи и казах
- Съжалявам ако съм те стреснал .. но искам да се опознаем , защото страшно много ми харесваш ... а мисля че прецаках всичко .. съжалявам ако съм те изплашил - Опитвах се да оправя нещата защото исках да съм с нея .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:30 pm

Докато успея да отворя врата той се озова пред мен.Проклети върколаци.Беше се втренчил в очите ми сякаш бе в шок:
- Съжалявам ако съм те стреснал .. но искам да се опознаем , защото страшно много ми харесваш ... а мисля че прецаках всичко .. съжалявам ако съм те изплашил-Усмихнах се и хванах ръката му.Мислитему...емоциите можеби найстина го мислеше...
-Виж..искам да се опознаем,но...искам и други неща...а няма как да стане...такаче...не знам-казах и сеопитах да мина покрай него
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:35 pm

Тя хвана ръката ми и ме погледна в очите .
Каза с нежен тон в гласа :
-Виж..искам да се опознаем,но...искам и други неща...а няма как да стане...такаче...не знам .
Погледна ме и се опита да мине .. покрай мен ... Охх .. Неисках да я оставя .. нещо ме караше в мен да я желая .. Сърцето ми биеше лудо , когато тя бе близко до мен .. Тя тръгна да ме подминава .. Когато се обърнах ... и светкавично я притиснах към мен . Завъртях и главата и я погледнах в очите . Погледите ни се бяха изравнили , след което бързо .. допрях устни до нея .. като едната ръка ми бе заплетена в прекрасната и коса а другата я държеше през талията.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:46 pm

Почти минах покрай него когато ръцете му светкавично се озоваха на тялото ми.Обърна ме към себе си и погледите ни се изравниха.Въздухът излезе от дробовете ми със леко свистене.Той бързо долепи устните си до мойте и сърцето ми се взриви.Ръката му се сплете,около косата ми а другата обгърна талията ми.Отвърнах на целувката му и се долепих до него.Одтръпнах се и изстенах
-Стаята ми.ВЕДНАГА.-затворих очи и го прегърнах.Макар телепортацията ми да не бе перфектна знаех,че всичко ще се оправи.И ето усетих въртенето...
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeСря Окт 05, 2011 3:34 pm

Двете излязоха от DIOR и се насочиха към близкото кафене което се оказа "Starbucks".Стела бързо подхвана момичето и те се насочиха натам.Когато влязоха имаше хора които да чакат за кафе,но на нашата фея не и се чакаше толкова и бързо щракна с пръсти и всички бяха обслужени на мига
-Така вече е добре-каза тя и двете с Маги се насочиха към щанда
-Нека да видим за мен едно обезмаслено соево мляко с малко шоколадови стърготини и един ниско калоричен мъфин с боровинки-каза тя и след това се обърна към момичето докато чакаше поръчката си,която не се забави много.След това изчака момичето да си поръча нещо и седнаха на една маса близо до прозореца
-Та сега ми разкажи тая работа с теб-попита тя веднага след като седнаха
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 11:44 am

Двете се настанихме на една маса в Starbucks.Бях си взела същото което си беше взела и Стела.Тя беше поискала да и разкажа за..."тая работа с мен".Повдигнах рамене.
- Ами...аз съм си аз.Обикновен човек... - засмях се.Да..вече бях обикновен човек.Преди бях едно малко духче.Но това естествено си го запазих за себе си. - Имам две сестри...Анабел и Клеър..ъмм едната е директорка на училище,а другата учи в същото училище....
Казах и.Премълчах си за това как бях пораснала от пет годишна до осемнадесет за няма и пет минути.Щеше да ме помисли за луда най-вероятно.Ако не бях преди дух и ако ми кажеха,че вампири,вещици,феи и подобни съществуват щях да се изсмея в лицето на тоя който ми го казва.
- Разкажи ми за себе си Стела... - усмихнах се и отпих от нещото си което взе ,че ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 11:58 am

Стела си пийна малко от млякото и я слушаше
-Значи директорката на Шадоухуд е твоя сестра,но тя не е ли вампир, а ти си човек това е доста странно или не ми казваш нещо-отвърна тя и погледна момичето с поглед на изпечен детектив който е надушил нещо но не знае какво точно.
След това си отчупи малко от мъфина
-Ами какво за мен,аз съм фея и идвам от магическото измерение Магика.Тук съм да накарам хората отново да повярват в магията и феите.Също така наскоро получих своята Believix трансформация-каза тя и отпи малко.След това погледна момичето
-Сега ще ми разкажеш ли какво точно става с теб или искаш сама да ти изкарам думите с ченгел от устата-каза тя и се усмихна весело на момичето
-Можеш всичко да ми кажеш-продължи тя и я погледна пак.Все пак тя бе феята на слънцето и луната и интуицията и бе направо убиец.Тя зачака отговора на момичето
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 12:11 pm

Стела почна да дрънка нещо,но след като спомена,че е фея не чух нищо.Еее чувах само някои отеделни неща.
- Бе какво?Чакай,чакай!Ти си една от тях от..магическите същества и учиш в училището на сестра ми? - как не го бях разбрала по-рано?!Как?Отпих от млякото си като се правех на не много объркана...А иначе бях хипер объркана.
- Хъм ами аз до преди час-два или може би три бях пет годишно детенце...дух... - засмях се.Това звучеше толкова странно.Ако някой ме чуе - освен Стела - сигорно ще ме помисли за луда.Не,че феята нямаше да ме помисли...сигорно.Бях умряла и после Талия ме съживи..това си беше историята с две думи,но много,много не обичах да говоря за нея.А и сестра ми дори не ме позна там на гробището..въпреки,че знаех от нашите,че малко след като се родя тя си е събрала багажа и е избягала.Сумати време мислех,че е зареди мен,но като станах духче разбрах,че не е.А нашите май си нямат и напредстава,че две от дъщерите им са вампирки,а третата беше доскоро пет годишно духче...
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 12:29 pm

Стела я слушаше и след това я хвана за ръката и очите и леко се насълзиха от тази история
-Това е толкова трогателно-каза тя и леко избърса сълзите от края на едното си око и пак погледна Маги
-По съзирцателна история не съм чувала.Умряла си и после пак си се върнала към живот-това е толкова мило щеше да е романтично ако бе и намесено и момче.Като стана дума имаш ли си някой вече-каза тя и леко я тупна по рамото и се усмихна
-Сигурно имаш тонове обожатели и да нямаш с тези дрешки направо ще ги сразиш повярвай ми-продължи я и направи малка пауза да пие от млякото си и да хапне малко мъфин.
След малко покрай тях минаха няколко момчето и се загледаха в тях и едното едва не се удави в стъклото Стела леко се усмихна
-Видя ли вече объркваш момчетата а това скъпа е нещо хубаво--каза тя усмихна се и им помаха и това накара още двама от тях да се блъсната един в друг.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 12:39 pm

Усмихнах се на Стела.Тя си беше дяволски права,че ако беше замесено момче щеше да е черешката на тортата.Попита ме дали си имам някой и спомена за много обожатели и бля бля.Преди да кажа нещо тя помаха на едни момчета които ни гледаха.Младежите се сблъскаха еди нв друг,а аз се изкисках.Беше си смешно.
- Ами нямам си иникой и няма тълпи от момчета край мен...та аз съм на осемандесет на пръв поглед и като разберът,че не съм го правила никога ще избягат... - поклатих глава и задъвках долната си устна.Това сигорно щеше да е шок и за нея...добре де не знам.Все пак преди около два часа бях станала на осемандесет.Преди туй бях пет годишно момиченце и дори не знаех какво е секс,но с това порастване ми се наля мозък в главата.
- Ами ти?Гадже?Обожатели? - тя стро процента имаше и двете.Беше доста красива.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





    Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks       Starbucks I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Starbucks преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Мол-
Идете на: