The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Бар "Black" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcap81%Бар "Black" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcap19%Бар "Black" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcapБар "Black" - Page 2 I_voting_barБар "Black" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcapБар "Black" - Page 2 I_voting_barБар "Black" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcapБар "Black" - Page 2 I_voting_barБар "Black" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcapБар "Black" - Page 2 I_voting_barБар "Black" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcapБар "Black" - Page 2 I_voting_barБар "Black" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcapБар "Black" - Page 2 I_voting_barБар "Black" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcapБар "Black" - Page 2 I_voting_barБар "Black" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcapБар "Black" - Page 2 I_voting_barБар "Black" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcapБар "Black" - Page 2 I_voting_barБар "Black" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Бар "Black" - Page 2 I_vote_lcapБар "Black" - Page 2 I_voting_barБар "Black" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Бар "Black"

Go down 
+3
Ейми Джонсънс
Тран Дюбос
Клеър Монгомъри
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:22 pm

Погледнах как Том оглежда всичките момичета в бара. По лицето ми се изписа недоволство. Той продължаваше да трупа черни точки за срещата си с Теса. Не вярвах този път да му се размине дарбата й. Жалко за него ...
- Ооо , Том , я стига! Мислех, че си ги преживял. - пошегувах се с него и се засмях.
Взех чашата си и отпих голяма глътка от уискито. Тук беше едно от най-качествените.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:30 pm

Том също се засмя.
-Само оглеждам,нищо повече. Това тук са момичета за една нощ. Такива не са по моя вкус.
Опита се да си представи себе си с една от тези,но някакси не успяваше. Ясен знак,че не са за него. Изгълта и останалата си водка,след което махна към Крис.
-Хайде,да се поразкършим. Може да ни е за последно!
Засмя се. Знаеше,че няма да е така,но какво пък. Защо да не се повесели?
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:37 pm

- Знаеш много добре , че няма да е за последно. - засмях се аз като станах от стола , на който седях , а преди това изпих и остатъка от алкохола в чашата ми.
Хванах Том за ръка и се сляхме в тълпата от танцуващи. Няколко от момичетата, които бяха около нас ни погледнаха, а едната гледаше така, сякаш всеки момент щеше да скочи върху Том.
Завъртях се с гръб към него, а той сложи ръка около кръста ми, като минаваше през корема ..
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:53 pm

Том пусна ръка по корема и. Сега,когато знаеше за двете сестри,усещаше минималните разлики. Ръката му,която беше на корема и,усещаше едновременно огромната прилика между двете близначки и същевременно разликата. Теся сякаш се държеше малко по-свито,докато Крис нямаше задръжки. Тя искаше да е в центъра на купона с цената на всичко. Хвана я през кръста и я завъртя,като я повдигна от земята. Няколко момичета гледаха странно,сякаш щяха да ударят Крис,за да се доберат до Том. Вместо това,той бутна неговото момиче между тях и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:02 am

Том ме бутна из другите момичета и се засмя. Аз нарочно направих така, че да се приземя на коленете си и се плъзнах между тях. Изправих се и тръгнах към Том отново. Походката ми беше бавна и грациозна, като при всяка крачка изпъвах крака си като струна. Не забравях и чупките в ханша , които играеха важна роля във всеки танц. Стигнах до Том и бавно го заобиколих , като пръстите на едната ми ръка шареха по гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:13 am

Том следваше бавно такта на музиката. Усещаше как пръстите на Крис ту се появяваха по гърдите му,ту изчезваха,когато минеха през някой голям белег. Започна бавно да разкопчава ризата си по такта нна музиката. На затъмнената светлина белезите му лъщяха сякаш бяха намазани с неонова боя. Първо едното копче,после следващото. Около него и Крис се насъбра тълпа - само жени и тук-там някое момче. Такта се забави и Том обви ръце около Крис. Усещаше с тях плавните чупки в кръста,които тя правеше,докато уж ръката му се спусна надолу по дупето и бедрото и.
Чуха се силни възгласи от тълпата...
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:25 am

Усетих ръката на Том да се спуска по дупето и бедрото ми, а от тълпата се чуваха викове. Реших да не си играя повече с ризата , затова направо я скъсах и я хвърлих настрани, а едно от момичетата я взе. Така или иначе щеше да остане без нея .. Приближих се до него още, телата ни бяха притиснати. Бавно се спуснах надолу, като ръцете ми минаха по всяка част на неговото тяло. Докато отново се качвах нагоре, хванах дупето му в ръце и го стиснах , но не много силно. Виковете на момичетата станаха още по високи. Оставих ръцете си там и извърнах погледа си към него. Устните ни бяха на милиметър разстояние , усещах дъха му върху себе си. Докато го гледах бавно прокарах езика си по устните ми.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:37 am

Том изтръпна,когато усети ръцете и върху дупето си. За момент в съзнанието му преминаха милион мръсни картини,но те бързо изчезнаха,щом усети дъха и. Беше толкова близо...
Том я целуна по врата,след което бавно слезе надолу и зарови лице в гърдите и. Нови възгласи от тълпата. Ръцете му,бавно се качиха от дупето и до кръста и хванаха краищата на потничето. Рязко го вдигна нагоре и то се изхлузи. Щом видя коремчето и,Том веднага сътвори следващия си план. Повдигна Крис и я сложи да легне на близкото сепаре. Бутилка с текила беше донесена от едно от момичетата,което въпреки опитите си да остане при Том,беше придърпано от останалата част от тълпата. Бутиилката бе отворена и Том посипа малко по коремчето и,след което бавно започна да обикаля с устни и да поема алкохола,нежно събирайки го с езиче.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:09 am

Усещах езика на Том, който обикаляше по корема ми , събирайки алкохола. Прехапах устната си , а ръцете си вплетох в косата му и го придърпах към себе си. Увих краката си около кръста му и ги разхождах нагоре - надолу. Извих тялото си , което заприлича по форма на дъга и впих жадно устните си в неговите като ги ухапах леко. Без да исках разкървих устната му, но с език избърсах кръвта. Бавно изнизах тялото си под него, като едновременно ръцете ми разкопчаха колана му.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:37 am

Тълпата побесня. Одобрителни викове от малкото мъже и доста разярени викове от женската част. Том усещаше ръцете и,които разкопчаваха колана му. Той се откачи и Том усети как го изнизаха. Капка кръв от устната му капна на дясната и гърда и Том вдигна Крис,за да я почисти с език. Ръцете му бавно запълзяха към качката на сутиена и.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:46 am

- Не и пред толкова хора, Том. - прошепнах му и се засмях леко.
Притиснах тялото си към неговото като хвърлих колана му към тълпата , а ръцете ми се разхождаха по гърба му, а след това и по гърдите, които бях започнала да целувам като се спусках бавно към корема му и отново се качвах нагоре до врата и устните.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:57 am

Том взе бутилката и отпи голяма глътка. Подаде и на Крис,като уж без да иска я напръска.
-Какво,голямата Крис се срамува?
Засмя се , а докато се смееше в гласа му се усещаше нотка на удоволствие. Ръцете му бавно се спуснаха към нейния колан,а на очите му се наби едно ключе,висящо над бара за няколкото стаи отгоре.
-Да се махнем?
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:03 pm

- Не ме е срам, просто мисля, че това го правят леките момичета, особено за пари. - отвърнах му и се изкисках тихо.
Помислих за миг, Теса щеше да види всичко .. но какво пък.
- Хайде. А къде ще отидем? - попитах аз докато доволно хапех меката част на ухото му.
Взех бутилката и отпих голяма глътка от нея. Изправих се бавно, както и Том след мен и тръгнахме на някъде, където само той знаеше.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:10 pm

Качиха се по малки стълбички до стаите горе. Том отключи вратата и бутна Крис вътре. Затвори,без да си прави труда да заключва. Бутна Крис на леглото в средата на стаята и се хвърли до нея,като веднага пое устните и. Обви ръце около кръста и и изведнъж се озова под нея. Това му харесваше....
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:16 pm

Трябваше още долу да се сетя, че идеята му беше такава. Още с влизането в стаята, двамата се озовахме върху леглото един до друг, а в следващия момент се целувахме като той бе под мен, а ръцете му около кръста ми. Наведох се и го целунах по гърдите като направих пътечка до корема му с езика си.
- Падаш си по грубите неща .. харесва ми. - казах му доволно и впих устни във врата му, но не го захапах, а му направих една доста голяма смучка.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:25 pm

Трябваше да се осъзнае. Това не беше Теса,това беше сестра и. Не трябваше да продължава,но насладата бе огромна. Сякаш водено от нея,тялото му отказваше да спре. Целуна я по врата,като леко я одра със зъби. Капчицата кръв,която се стече изглеждаше толкова секси. Остави я да се стича надолу по тялото и,докато стигна до ръката му на кръста и. Ръцете му отново се спуанаха към колана и...
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:35 pm

По дяволите .. не можех да направя това, все пак ставаше дума за Теса. Том също не го осъзнаваше щом продължи. Реших , че му трябва малък урок.
- Идвам след секунда. - станах бавно от него и преди напълно да се разделим целунах устните му. Надявах се да има някои играчки тук, които слагат в повечето хотели. Влязох в малката баня и веднага попаднаха на погледа ми. Взех това, което ми трябваше и се върнах в стаята.
- Нека си поиграем! - казах на Том като вече бях върху него, размятвайки белезниците ( с пухчета ), които взех. Сложих му ги и го закопчах за леглото.
- Не можем да го направим Том. Не можем да го причиним на Теса. - казах му , все още седейки върху него като го милвах по бузата.
- Това съм аз, не Теса. А ти не искаш мен, а нея. Заблуждаваш се заради външния вид. Осъзнай се и не прави повече глупости. Тя не го заслужава. - погледнах го и сведох главата си.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:46 pm

Какъв глупак беше. Как беше успял да стигне до тук? Защо не бе спрял? Срамуваше се от себе си....срамуваше се,защото знаеше,че можеше да спре. Но не пожела.
-Аз....благодаря....
Не знаеше какво да каже. Как щеше да я погледне в очите сега? Ами Теса? Тя щеше да разбере...да,със сигурност щеше.
Опъна ръцете си. Още бяха заключени. Крис беше станала.
-Ооо,само не ме оставяй така!
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:51 pm

Бях станала от Том и седнах на едно столче, близо до леглото гледайки го. Сестра ми дори не осъзнаваше каква късметлийка е.
- О, да. Разбира се. - засмях се и отново се върнах до Том,за да махна белезниците от него.
- Скоро ще се стъмни. - казах гледайки го.
Макар всичко станало, не бях забравила за Кармен. Сега тя беше главната ми цел. Не знаеше какво я чака. Първо щях да я подлудя, използвайки дарбата , която си даде срещу нея, а после я чакаше бавна и мъчителна смърт.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:56 pm

-Може би трябва да се подготвяме за тръгване.-каза Том,докато закопчаваше колана си и обличаше нова риза.
-Ти водиш,аз не знам къде да я намеря. Но след като я намеря....
Телефонът звънна. Отново онова звънене...Ван Дам.
-Слушам!-рече Том
-Целта долу ли е?-попита гласът на Ван Дам
-В момента пътуваме натам,имахме малки затруднения...
-Затруднения в баровете! Не забравяй,Бръкли,че с мен не бива да си правиш шега....
-Майната ти!-извика Том и удари телефона в стената.
Той щеше да е следващата мишена. Том не го бе закачал всичките тези години,но вече беше време да пенсионира това старче....на 2 метра под земята.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:01 pm

- Знам пътя идеално, дори с вързани очи мога да стигна до там. - казах му доволно. Единствената ни малка пречка щяха да са охранителите й.
- Какво искаше пък сега? - попитах , гледайки телефона който се удари в стената и стана на парчета.
Може би питаше дали вече ме е убил?
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:07 pm

-Знаеш защо се обади.-рече Том и погледна злобно.
Не можеше да разбере защо трябваше и сестрата да бъде елиминирана. Какво му пречеше тя?
-Страхува се от дарбата ти. Страхува се,че може да я използваш срещу него.
-Знаеш ли защо умът му е силен? Не от тренировки като нашите - той няма мозък. Или поне вече няма...киборг. В остатъците от нещото,наречено мозък са имплантирали милиони чипове,които да го поддържат жив. Затова се пази от електричество....затова и ще умре.
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:15 pm

- А , аз си мислех , че Кармен е откачена , щом започна да изучава магии , за да може да върне годеника си, който умря преди 20 години. С какви хора се забъркахме само, с електрически плъх и с луда, обсебена от мъртвия си годеник. - поклатих глава и се засмях.
Никой не знаеше тази история освен мен. Макар, че тя си мисли , че съм я забравила , заради магията , която се опита да ми направи, само че се натъкна на въображаемото ми аз без дори да подозира.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:19 pm

Том също се засмя. Наистина,какви глупости правеха хората...
-Трябва да изчистим света от хора като тях. Освен да накарат някой друг да полудее покрай тях...
Чу се силен удар. Биг Бен даваше сигнал,че е точно осем часът.
-Време е.
Том потърка ръцете си. Скоро щеше да убие някого...
Върнете се в началото Go down
Кристина Алварадо
Students
Students
Кристина Алварадо


Брой мнения : 127

Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:26 pm

- Хайде , да вървим. - съгласих се с него, докато слагах тъмни очила на очите си.
Слязохме долу и се качихме в колата. Закарах ни близо до мястото, където живееше.
- От тук ще продължим пеш. - казах му и слязох от колата.
Стигнахме до двора на къщата, където се виждаха охранителите й. Може би ме очакваше и затова бяха толкова много. С Том се скрихме в тревата, за да не ни видят.
- Нищо работа. - казах самодоволно и се засмях.
Бях ги накарала да си мислят, че са затворени в малки кутии, в които няма нищо друго освен собственото им тяло и тъмнина.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Black" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Black"   Бар "Black" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Black"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Black Beauty/Черния красавец

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лондон-
Идете на: