The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Хотел "Delphin" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcap81%Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcap19%Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Delphin" - Page 2 I_voting_barХотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Delphin" - Page 2 I_voting_barХотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Delphin" - Page 2 I_voting_barХотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Delphin" - Page 2 I_voting_barХотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Delphin" - Page 2 I_voting_barХотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Delphin" - Page 2 I_voting_barХотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Delphin" - Page 2 I_voting_barХотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Delphin" - Page 2 I_voting_barХотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Delphin" - Page 2 I_voting_barХотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Хотел "Delphin" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Delphin" - Page 2 I_voting_barХотел "Delphin" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Хотел "Delphin"

Go down 
+2
Тран Дюбос
Клеър Монгомъри
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:56 am

-Вярвам ти....-промълви тихо той,след което въздъхна. Но въздишката не беше обикновена,тя беше изпълнена с радост. Защото най-накрая бе открил човек,който го обичаше истински и такъв,какъвто е.
-И аз те обичам....повече от всичко на света.-каза той,като се беше навел до ухото й .
Облегна се на дивана и я остави да го целува. Галеше я по гърба,по бедрата. Обичаше да усеща допира и,да усеща дъха и. Сякаш отново се опияняваше от своя собствен наркотик...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:07 am

Продължавах да го целувам , все така бавно и нежно. Обвих ръцете си около врата му и после го целунах страстно по устните.
- Сега и завинаги ще бъда до теб. - казах му като бяхме лице в лице.
Нуждаех се от ласките, прегръдките, целувките , които ми даваше. Имах чувството, че ако някой ден остана без тях животът ми ще приключи. Той беше дори по-важен и от кръвта , която пиех , за да остана жива.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:15 am

-Така и не ми каза какво искаш за рождения си ден,любов моя...-каза Том между две от целувките.
Прочем,той също не можеше да се сети какво да и подари. Да и подарява вещи? Или бижута? За него не бе проблем,но това не беше вечно. А той искаше да и даде подарък,който да има за цял живот.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:35 am

- Имам всичко, което искам. - казах му аз и се усмихнах широко.
Това беше самата истина. Имах него и това ми стигаше. Не исках нищо друго. Не бяха важни парите , нито матереалните наща, а само моментите прекарани с него. Тогава светът около нас изчезваше , нищо друго освен целувките и ласките му не бяха от значение.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:48 am

-Сигурна ли си,че не искаш нищо? - попита Том и леко се засмя.
Всъщност,имаше идея за нещо....но още беше рано. Знаеше,че подаръка ще и хареса.
Изведнъж се сети за нещо и се засмя.
-Скъпа,знаеш ли,че една клюкарка пише за нас в един вестник?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 7:02 pm

- Всъщност имам нещо на ум , но .. ще видим. - усмихнах му се доволно.
Все още лежах в него, беше толкова приятно , че не исках никога да ставам. Погледнах часовника си, беше станало време за бала.
- Интересно, не знаех за нея. - засмях се и го погледнах в очите, където намирах топлина и нежност.
- Скъпи, трябва да се приготвяме за бала. Закъсняваме. - засмях се леко , а после целунах топлите и меки устни, които имаше.
Станах от него и отидох в стаята си, където беше роклята ми за бала. Реших да я облека накрая, когато съм готова с всичко друго.
- Моля те, не идвай докато не съм готова. - извиках му през вратата, а после я затворих.
Застанах пред огледалото, като първо изкарах едно малко несисерче, в което имаше гримове. Започнах да се гримирвам, а след това си поиграх малко с косата си , като я вързах на опашка, а бритона си пуснах напред. След всичко това облякох и роклята си, а после и обух високите обувки, които бях взела. Отворих вратата и тръгнах към стаята в която беше Том като след малко бях пред него.
- Аз съм готова. Можем да тръгваме. - казах доволно и се усмихнах широко.
Том беше в костюм , който му седеше много добре. Косата му беше назад, като явно бе използвал гел или нещо такова, за да се задържи. Том беше невероятно красив и .. секси.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 10:12 pm

Том издебна момента докато тя се обличаше за да нахлузи новият костюм,който бе взел за бала. Не беше много удобен,но можеше да го изтърпи. Щом го облече,сложи малко гел на косата си,за да я приглади назад.
Погледа му бе прикован от вида на любимата му . Стоеше със зяпнала уста около минута,след което бавно промълви:
-Ти си....ти си....божествена!
Не можеше да намери думи,за да опише красотата и. Не бе виждал по-красива жена.
-Момчетата на бала ще ми завиждат!-подхвърли Том и се засмя.
Отиде при нея и я подкани да тръгват.
-Хайде,отвън ще ни чака кола. Наел съм една маааааааалка глезотия.
Усмихна се. Трябваше да тръгват.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 7:49 pm

- Имам ли резервирана стая? - попитах по пътя. Не им бях дал указания, тъй че не се знае, дали са предвидили това че ще оставам тук. Дори и аз самият незнаех колкодълго ще съм тук.
Стигнахме до хотела, общо две кули.. Аз, Мис Клеър и двама от ахраната в тази. И в другата зад нас останалата охрана. Ех..
- Какво ли ще си помислят учениците? Дошъл някакъв и им откраднал директорката? - помислих си и се засмях на ум.
Скоро бяхме пристигнали. Незнаех в коя стая в училището живееше директорката на това училище, и щеше да е неуместно да отварям стая по стая за да открия някой и да питам "Къде е спалнята на директорката?" просто нямаше как...Излезнах от кулата.
- Имали тук нещо като "черен вход" ? -попитах на което ми кимнаха.- Хайде тогава от там..А вещите може и през обикновенния..- засмях се леко и взех Дамата която все още не беше се "събудила".
Бързо се оказахме във стаята ми. Оставих жената бавно на леглото и отидох в другата стая. Нещата ми вече бяха пристигнали... Необръщайки никакво внимание на куфара с вещи който лежеше до гардероба и който тябваше да разопаковам. Тръгнах към книгите които лежаха на масата. Тъкмо да извадя писмото когато главната охрана влезна:
- Тези документи? - попита той показвайки ми една папка в ръката му.
- О,да.Мерси. - Станах взех я и я сложих в сейфа. Доста, нужна и секретна информация. - Да не пускаш никой тук. - казах сядайки обратно до маста. - Свободен. - обърнах се и го погледнах когато той така и не си тръгна след като му казах че трябва да постави охрана. Той кина и излезна. Станах заключих и пак се върнах на мястото си... Вече можех на спокойствие да "работя".
Отворих старата книга и започнах да я разглеждам.. Вече бях към края когато отново забелязах нещо познато.. Взех писмото и погледнах плика. Печата! Ог...откъде?!? Бяха абсолютно еднакви... И тогава в паметта ми изникна този печат.. Баща ми и онези...онези други писма! Включих лампата за да ми е по-светло и започнах да оглеждам внимателно печата...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 6:15 pm

Отворих очи и определено не се намирах наземята.Лео се надигнах и премигнах няоло пъти.Намирах се в стая - определено не моята - на легло.И определено слава на Бого не бях в болница.Май бях в хотелса стая...,но чия?
Огледах се.Нормална стая - голямо удобно легло,телевизор,бюро,лека светлина която недразнеше очите...На пръв поглед тук наистина изглеждаше като глетка на обикновенна хотелска стая,но...знам ли.
Изправих се и леко залитнах,но успях да запазя равновесие.Излезнах с триста зора от стаята и в хола заварих Дмитрий.
- О! - изрекох и го погледнах учудено.Е точно него не очаквах да заваря тук...въпреки,че той беше там когато явно съм припаднала.Няма иначе кой друг да ме доведе до тук...Поне надявам се.Не мога да намеся Каспър в тази ситуация след като веднъж се видях с духовете от фамилията Морчанд.Александър Морчанд беше добър...сравнително.Освен,че искаше да му помогна да го пратя в отвъдното и аз го гледах като ударена с моър парцал,но Клариса и Мария...тези двете направо ми идеше да ги убия...Ирония - вече за мъртви.
Приближих се и седнах на дивана тъйкато имах чувство,че всеки момен ще падна на земята.Не знам какво ми ставаше,но след като бях прочела онези редове за баща ми и зареди излизането на Клара не знаех на кой свят се намирам.
- Извинявай...книгата...онази която държах...къде е? - попитах го.Изведнъж като се сетих за книгата и за Монгомъри се сетих и за моята Бела.
Бела!
Бързо се заозъртах търсейки телефон.Просто се молех в момента да има някой при нея...Съжалявах я,че сега трябва да е с някоя бавача,но понякога при нея ходеше и леля ми и сестра ми...,но знаех какво е да си гледан от някой друг,а не от родителите си...и не исках Изабела да се чувства по същия начин...да пролина родителите си - в този случей само мен - като порасне.
- Тук би трябвало да има телефон нали?!
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 6:31 pm

Чух стъпки и откъснах погледът си от печата и книгата.
- Събудихте се..- усмихнах се виждайки Мис Клеър да влиза в стаята. Тя провървя малко и седна на дивана, май не се чустваше все още особенно добре. Станах и отидох до кухнята, налях в чаша вода.
- Тъй като миналият път, казахте че не искате лекари предположих че няма много да ви хареса ако се събудите в болница. Незнаех къде живеете затова се наложи да ви доведа тук. Надявам се че не ви изплаших много...- обяснявах и докато прекосявах разстоянието от кухнята до хола. - Заповядайте. - дадох и чашата с вода.
- Ам, книгата. Остана в библиотеката. Мислех че щом припаднахте след като прочетохте написаното там.. Няма да е много хубаво да я взема. Но, ако ви е нужна мога да кажа и след минимум 10 минути ще е тук. - Посегнах към телефона, когато точно след секунди тя ме попита дали тук има такъв.
- Ъм незнам дали има.. - Огледах се из стаята. - Ако е толкова важно, ето може да ползвате моя. - Дадох и моят телефон, усмихнах се и седнах обратно сверявайки печата и онова на картинката. Да, беше си абсолютно еднакво!
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:01 pm

Тъйкато не знаех къде е моя телефон щях да бъда принудена да ползвам неговия...не,че не исках,но просто при всякакви случей щеше да ми е неудобно,но Бела...Добре,че помнех телефони и то доста добре.
Взех телефона му и набрах номера след което чух звъненего.
Моля те,моля те...
Неспрях да се моля на ум.Ако Бела беше сама просто не знам....В момента беше в къщата ми тъйкато в училище нямаше май да и е доста приятно.В нас си беше доста по-добре.От другата страна чух женски познат глас.
- Девора.Слава на Бого! - изрекох. - Бела добре ли е?
- Да мис добре е.Сестра ви ми каза да отида при нея. - каза ми тя.
- Ох добре...благодаря ти.Не знам дали ще се прибера тази вечер.
- Добре няма проблем.
- Благодаря ти.Лека вечер.Целуни малката от мен. - след тези думи затворих.Благодарих на Дмитрий и му подадох телефона.Радвах се,че малкото ми момиченце е добре...
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:15 pm

Взех телефона и го оставих на масата.
- Като поискате да се приберете, кажете. - все пак трябваше да отключа. И да кажа на охраната. Взех плика в който лежеше онова странно писмо. Добре значи, вече знаех от къде ми е толкова познато. Но! Какво имам от това? Само знам че го е писал някой от моето семейство или близък на семейството ми. Или някой е откраднал печата? Не, едва ли. Беше практически невъзможно. Нищо, нищо не се сещах.. хвърлих пликчето на масата. Изпуфтях и го погледнах, прокарах пръст по печата следейки очертанията му. Просто ей така, от скука.. Когато отдръпнах пръста се случи нещо странно. Този печат сякаш се отлепи от листа. Отново магия... Погледнах учудено и съвсем неразбрал нищо го взех. Огледах го и забелязах на страната с която бе залепен думата
"lait" .
- Моля?! - изразих мислите си в слух. Какъв е смисълът да пишеш "Мляко" на другата страна на един печат?!?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 8:00 pm

Поклатих глава.Не мисля,че много исках да си тръгвам.Не ми се мърдаше,а и не знам колко щях да остана в съзнание когато се прибера.Отпих една глътка от водата и се загледах напред.Изведнъж чух ,че той изпротестира нещо.
- Какво има? - попитах и се надигнах от дивана като отидох до него.Печата се беше отделил от писмото и на него пишеше "lait"
Ооо!
Не знаех какво означава това,но не мисля,че и той знаеше особено като му гледах изрежението.Протегнах плахо ръка напред и докоснах печата който пак ме опари.Измънках тъйкато нямах сили да извикам от болка.
Повече няма да пипна това нещо!
Огледнах го отдалеч след което погледнах Дмитрий.
- Имате ли представа какво означава това? - доста мешахме ви,ти...накрая не знам на какво щяхме да говорим. - Може ли също така да преминем на "ти" ?
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 8:51 pm

Извъртях се и докоснах пръста с който докосна печата.
- Може би ще е по-добре ако не го пипате? -попитах поглеждайки Мис Клеър.-Седнете..- посочих с глава другият стол до масата.
- Думата преведена от френски, означава "мляко". Но, това не ни дава нищо. - въздъхнах, това съвсем ме обърка. Каква връзка може да има между, печат, фамилията Флориан, един бял лист хартия и мляко? Нищо, съвсем нищо не ми се свързваше.
-Ъмм..- протегнах..за преминаването на "ти"...щеше да е малко трудничко. Аз дори и с най близките - родителите, трябваше да говоря на "вие". Само че да имах такива. Въздъхнах тежко. Аз грябваше да говоря със всички на "вие".. Единственното изключение беше да говоря на "ти" със - жената ми. Но нямах такава...
Замислен за родителите си се сетих за баща ми. Онези смешни, нужни на всяко дете мигове. Тогава провеждах с него много време, когато не беше зает. И как ме "учеше" да изпращам "тайни" послания. По-точно как да ги напиша и без всяка магия. Но тогава за мен това бе същинска магия!..Без да казвам нищо станах и отидох в ухнята. Но там не открих онова което ми бе нужно. Отидох в спалнята но и там нищо. Връщайки се в хола забелязах една малка свещ да стои на един шкаф, точно зад куфара. Взех я и я поставих на масата. Втори проблем - огън!
- Можеби ще е доста странен въпрос, но..имате ли запалка, или кибрит..
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 22, 2012 7:41 pm

Ъмм...?!
Не знаех как да приема тези думи.Той след тях не каза нищо,а и не ми се ровеше в главата му за да разбера какво мисли.Просто го оставих и седнах на стола до неговия.След малко той стана и почна да търси нещо след което ме попита дали имам запалка или кибрит като остави една свещ на масата.
Би трябвало да имам...
Изправих се и отидох до спалнята.Там беше палтото ми.Чак сега се сетих,че беше там...Взех го и като отидох при него извадих и телефона и запалката си.И преди не пушех много,а сега въобще.След като бях забременяла с Бела бях отказала и цигарите и алкохола.Вече пиех по малко,а не като преди.Може да се каже,че Бела беше променила живота ми коренно.
- Да...ето. - подадох му запалката.Погледнах телефона си.Нямах никакви есемеси или пропуснати обаждания.Слава на Никс,че сестра ми се беше обадила на бавачката.Иначе не знам какво щях да правя.
Отново се настаних на стола до неговия и се загледах в масата като с пръст чертаех нещо....нямах си и на идея какво.Може би кръг с някакви завартулки,пентаграм...някаква глупост.Пентаграма не беше обаче глупост,но както и да е.
Зачудих се дали Дмитрий има жена и деца.Този въпрос изникна в главата ми от нищото.Учудих се,че дори мисля за подобни неща....и,че можех да мисля в това състояние тъйкато имах чувство,че главата ми ще гръмне всеки момент.Имах чувство,че някой я налага с чук и всеки удар е все по-силен и по-силен.Това обаче не беше Клара.Усещах,че тя си е спокойна - като никога - и не прави нищо.Двете имахме странна връзка която никой не можеше да опише.Не веднъж някой се беше опитвал да я премахне от мен.Не ставаше....тя ми беше "подарък" от Луцифер.Поне по неговите думи,но не мисля,че беше така...Бях изчела нещо,че може да е зареди различно мнение с вътрешното ми аз.Нещо странно....дори не можех да го изкажа с думи.
Изправих се и отново отидох до палтото си.Винаги в него имах хапчета.Против главоболие или болки в корема и още някакви.Взех тези против главоболие и си взех една таблетка като я изпих с водата.Не трябваше да ги взимам толкова начесто,но не ме е боляло така глава от....никога.
Телефона ми извъня и като видях номера ми стана още по-лошо и затворих.Беше за една важна среща където трябваше да отида утре....е нямаше да отида.Не ми се и говорише с прецедателя или какъвто беше там.Беше нещо за училището и някаква компания.Искаха да купят площа на училището.Колко пъти да им каже "не" човек за да разберът?
- Разбрахте ли нещо? - попитах Дмитрий.Дълго време не бях казала нищо.Малко се истрахувах да питам каквото и да е било за да не прекъсна работата му.Изведнъж прозореца се отвори сам и свеща изгасна.Когато понечих да я запаля запалката угасна.
Тук пак беше намесена магия
Помислих си и въздъхнах.Сигурно сега работата му се беше провалила...и без свещ...не знам какво щяхме да правим въпреки,че не знаех и за какво му трябва.
Я чакай!
На лицето ми се появи една двадесет и четири каратова усмивка.Приличах на някой идиот или на тукощо взел дозата си наркоман...Ами да...все пак аз бях Клеър.Какво можеше да се очаква от мен?Човек можеше да каже,че съм напълно луда,но аз не бях ли?Имах си "страхотно" раздвоение на личноста,бях спала с много мъже,преди бях маниячка на тема алкохол...Сега обаче всичко беше различно...почти.Раздвоението си беше тука,мъжете ги бях намалила..не знам от кога не бях правила секс и не беше чак толкова лошо.Алкохола и той беше малко...
О я млъкни!
Скастрих се аз за глупостите които мисля.Дори не можех да мисля трезво.Просто по-големи глупости не можеха да минат през главата ми...,а всъшност можеха.Избутах всичко това настрана.В дъното на съзнанието си в един шкаф.Набутах мислите си вътре и ги заключих.Поех си въздух и затоврих очи.
"Огън.Ти който ни топлиш през студените зимни вечери.Ела при мен."
След малко свеща пламна.
"Благодаря ти Огън.Вече може да си вървиш."

П.п:Хах!Аз по-голяма глупост не можах да измисля...нали?! хД
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 22, 2012 8:36 pm

Усмихнах се когато огънят се появи отново.Май от цялата тази обикновенна човешка работа. Започнах да забравям какъв съм? И какво мога...отдавна не съм си исползвал дарбите..
- Да, това беше добра идея.- казах поглеждайки към Клеър. Станах отидох до прозореца и го затворих. Мда, въздъхнах. Обърнах се и тръгнах обрътно към масата, когато на вратата се почука.
- Какво има? - попитах гледайки вратата, сякаш можех да видя нещо през нея..
- Мистер Флориан, имате писмо. - каза глас от другата страна на вратата. Гласът беше на един от охраната ми. Добре че едно нещо запонях от толкова работа - гласовете.. Взех ключа от масата и отворих вратата. Той ми даде писмото и аз го взех.
- Потърси Фабиен и му кажи да предаде на охраната във Франция да им каже че заминах за някакво пътешествие и да не ме търсят...- казах усмихнах се и затворих вратата.Не,не я заключих, затворих я. Поредната покана за бал. Пореден баща се опитва да направи щастлива дъщеря си?Да,да добре...но как не разбират?! Ако щях да искам да се оженя за една от тях, отдавна да съм там и да и предлагам брак.. Но ако не искам? Не съм от онези които се оженват само и само заради парите, на мен ми бяха предостатъчно. Отворих писмото и прочитайки първите редове се уверих в мислите си. Без да правя труда да го прочета го смачках и го хвърлих на масата.
Телефонът на Мис Клеър зазвъня, за втори път. Значи си го беше открила, е... Тя не вдигна. Седнах на стола и взех белият лист поглеждайки към прозореца. Вече всичко беше наред, май така можеше. Щом не се отвори... Тъкмо подвеждах листа над огънят когато телефонът и пак зазвъня.
- Ако не е нахално, можели да ви питам.. кой е толкова упорит? И по каква причина?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 3:28 pm

Телефона ми извъня още няколко пъти.Идеше ми да го метна по стената...Да се разпадне на парченца и да спре да звъни,но ако бавачката реши да ми звънне нещо за Бела трябваше да съм на линия.Въпреки,че и бях звъняла от телефона на Дмитрий,а не моя....Бях се отнесла леко загледаха в екрана на телефона докато все натисках червената слушалка когато телефона почваше да звънни.Мъжът поиска - по-точно попита - кой толкова м извъннни.Въздъхнах.
Да му кажа или не?!
Никой не знаеше за това освен мен.Просто нямаше защо и да знае...аз нямаше да позволя това което онези са си наумили да се случи!Училището беше на онова място доста преди дядовците на тези идиоти които неспираха да ми звънят да са се родили.
- Търговци.Искат да им продам площа на училището,но няма да им се отвори парашута.Не разбират обаче от дума. - казах му истината аз.Не веднъж бях говорила с тях,но не...те продължаваха да си знаят своето.Накрая щах да ползвам някоя друга дарба за да им затворя устата.Телефона пак извъня и аз накрая вдигнах.Изправих се и чух гласът на мъжът който говореше мило...
Не е истина как се подмазва...
Той почна да обеснява за какво им трябва площта.Искали да построят голяма фирма....и,че дори можели да ми дадът някое главно място ей така...Да на мен можеха да го дадът,но на децата какво щяха да дадът когато почнеха да умират?Те идваха тук по една или друга причина.За да не умрът и да осъваршенстват силите си.А къщата ми не беше толкова голяма,че да побере всички...А да ги натъпвам в тунелите няма шанс...Червените щяха да се намусят.
- Вие не разбирате ли от дума?!Казах ви вече - НЕ!Заврете си документите и всичко отзад!Ясно?! - изсъсках му.Той каза едно бързо "добре" и аз му затворих.Да се надяваме,че това щеше да ни е последния разговор...защото при следващия щях да отида в офиса му и лично със собствените си - голи - ръце щях да му прекърша вратът.И на него и на целия му екип и колеги... - Съжалявам,че трябваше да станете свидетел на този разговор.
Извиних се аз на хибрида и отново седнах на стола до него...Зачудих се между какво е хибрид,но мисля,че точно сега не беше много подходящ момент да питам.Той работеше върхо онова писмо,а преди малко беше метнал някакво друго писмо което му бяха донесли в кошчето...Беше ми интересно какво пише и в двете писма...да на белия лист трябваше да има нещо и ми беше интересно какво!От двете писма обаче повече исках да узная какво има на белия лист...

Пп:Ухх нещо го...оплетох хД
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 6:56 pm

Слушах разговоа на Мис Клеър със онези търговци. Разбирах я и в същото време се очудвах от къде се намират толкова нахални хора? Имах доста таскива случки за някой мой подпис някъде-си неспираха да ми звънят, но след като им казвах не продължаваха. Можех да им блокирам номера но не. Почват писма да пращат с молби, някои се осмелявах да идват в къщата ми. Но втори път охраната просто не ги пускаше. И се стигаше до там че аз сам с охрана трябваше да ходя до тях да им обяснявам че няма да го подпиша това и ако продължат ще има съд против тях. Все пак това не беше нормално, буквално да принудват някой да подпише нещо. И чак след това те млъкват. От къде се взимат толкова нахални хора? Незнаех.
- Няма нищо. - кимнах леко вглеждйки се в белият лист. На който след скато го поставих над свеща, започна да се показва текст. Знаех си! Лесен и стар начин за записване на писма. Малко по-малко започнааха да се виждат думи, изречения. Скоро прочетох и целият текст. Който гласеше :
" Faut-il qu'il t'en souvienne?
La joie venait..
Toujours après la peine..
Les mains dans la mains -
Restons - face a face
Tandis que sous
Le pont de vos bras passe
Des éternels regards l'onde si lasse "
Какво искаха да ми кажат с това "писмо" ? С доста странно съдържание.. и защо.. Това стихче ми бе толкова познато? За миг се унесох в мисли, спомняйки си от къде го познавам.. О, да! Това беше стихотворение на един много хубав френски поет. И в това стихотворение, ако не се лъжех, се говореше.. за любов?! Данеби искат да ми кажат че след като видях толкова смър, най-накрая ще дойде моето щастие? Не..неможех да го повярвам. Та..та това бе само лист! А и от къде предците ми можеха да знаят!? И.. защо го намерих точно в библиотеката в училището?! Нищо, съвсем нищо не разбирах.. Никой нормален и себеувожаващ гражданин, нормален не би повярвал в това нещо.. Но като се има предвид че семейството ми,цялото ми семейство не беше обикновенно..
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 2:01 pm

Въздъхнах.Загледах се към дивана с прзен поглед,а после някаква промяна в лицето на мъжът привлече вниманието ми.Той се взираше в листът който беше огрян от свеща.Текстат на листа беше на френски.Чак толкова френски знаех,че да мога да го прочета и да си го преведа.
Уау!
В писмото ставаше дума за...любов.Но защо за любов?!И защо по дяволите това писмо беше в моето училище?Защо от целия свят - особено като е на френски - това писмо е точно в Лондон?Погледнах Дмитрий,но той също гледшае листа с неразбиращ поглед.И той не разбираше нищо...На мен ми стана още по-странно,че писмото беше с печат...и този печат почвах да мисля,че ми е познат.Въздъхнах и телефона ми пак извъня.Беше бавачката.Вдигнах.
- Ще се прибирате ли тази вечер?Малката неспира да повтаря "мамо".
- Милата ми тя...за жалост няма да мога да се прибера.Изникна нещо.
- Добре.Ще се опитам да я успокоя.
- Златна си. - разговора приключи доста бързо.Ето още веднъж ми идеше да се пробуда с кол в сърцето защото оставях Бела на бавачки,а не се грижех аз за нея...Обичах дъщеря си.Зачудих се дали Дмитрий би се съгласил да се преместим в имението ми и да продължим с това занимание...,но то дори и да се прибера Бела ще е заспала.Трябваше да и обръщам внимание докато е будна.
- Извинете ме,че ви прекъсвам,но...в това писмо пише за любов...имате ли представа защо? - попитах го аз.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 5:21 pm

Чувах какво си говори мис Клеър по телефона с неизвестна за мен личност и тъкмо да и кажа че може да се прибере когато поиска, дамата ми зададе въпрос.. На който отрицателно поклатих с глава и оставих листа на масата. Текста, отново не се виждаше, но аз го запомних а и без това ми беше много познат.
Станах и погледнах към мис Клеър като леко и мило и се усмихнах.
- Щом поискате, по всяко време може да се приберете, само кажете. Не ви държа насило тук..-засмях се леко, взех ключовете от масата и отидох до входната врата като я отключих. Излезнах навън и видях двама от отхраната да соят до вратата. Обърнах се към единият.
- Потърси Франсоа и му кажи че ми е нужна книга със стихотворенията на известните Френски писатели, насочени по тем любов, романтика и други.. - казах му.Той кимна и скоро се скри зад ъгъла на коридора.
Влезнах обратно в стаята затваряйки вратата след сабеси.
- Мис Клеър, желаете ли нещо за ядене? Или пък някое питие? - попитах я с лека усмивка. Докато ми донесат стихосбирките трябваше да правим нещо, а това щеше да отнеме поне 20 минути.. Не че няма какво да правя, но в присъствието на една дама неможех да работя или по-точно неможех да не и обръщам никакво внимание. Не беше за мен. А и пък ако и не говорим че беше прекрасна. Колкото в Франция и да съм виждал прекрасни дами. Такава не бях, което доста ме заинтересува..
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 6:01 pm

Засмях се леко.Ясно ми беше,че не ме държи в плен тук.То ако ме държеше в плен това щеше да е един от най-хубавите затвори.Настаних се на дивана,а той излезна от стаята и после пак влезна.Попита ме дали желая нещо за ядене или пиене.Исках кръв,но тук надали предлагаха сладки момчета които доброволно си даваха кръвта на отсядащи в хотела вампири.Засмях се на ум на тази си мисъл и погледнах мъжът в очите.Гледха го известно време,а после погледнах към телевизора.
- Тук надали предлагат кръв...значи...не знам.Колкото и да е странно ми се ядът спагети.Поръчайте това което на вас ви харесва.Ако сте гладен. - аз можех да издържа въпреки,че исках кръв и имах нужда от кръв.Трябваше да си наваксам доста с кръвта тъйкато преди няколко месеца при раждането на моята малка Бела бях изгубила доста кръв и едва не умрях.
Усмихнах се леко и смених канала на телевизора на някакъв филм.Погледнах към масата където беше писмото на което сега не се виждаше нищо.Беше просто един бял лист хартия.Захапах долната си устна и почнах да я дъвча.Отместих погледа си отново към телевизора.
Любов...
Не разбирах защо в това писмо се говореше за любов.Защо това писмо беше в моето училище?Защо аз не можеш да го докосна и всеки път щом се опитвах сякаш ток,огън и какво ли побиваше тялото ми.Защо,защо,защо толкова много въпроси без отговори.Спрях да дъвча устната си от която едва ли не скоро щеше да потече кръв и се загледах в телевизора,но нещо не ме свърташе на едно място.Имах странно чувство.Не разбирах нищо.Не знаех нищо,а исках да знам.Чувствах се като...човек който е в чужда страна и не знае езика?!Дори и това определение не ставаше за състоянието ми.
- Защо точно любов? - изрекох тихо без да гледам мъжът,но мисля,че той знаеше,че говоря на него.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 7:07 pm

- Повярвайте ми аз съм толкова озадачен колото и вие. - казах набирайки номера на ресторанта на хотела, когато чух дамата да задава въпрос. Набрах и последното число от номера и поднесох слушалката към ухото си.
- Хотел "Delphin" ви слуша!
- Бих искал да ми донесат храна от ресторанта на хотела, дали ще е проблем?
- О, не! Слушам поръчката ви!
- Мерси. - Усмихнах се и погледнах към мис Клеър. - Спагети. - казах онова което бе поискала дамата. - и една хубава бутилка вино. - довърших.
- Това ли ще е?
- Да.
- След минутки е при вас!
- Благодаря. - казах и затворих. Оставаше само да чакаме.. Замислих се за момент от къде можех да и намеря кръв, но това не беше голям проблем. Даже не беше проблем. Аз, като обикновенните вампири не се нуждаех много в кръв, но понякога и на мен бе нужна. Охраната ми би ми дала кръв ако ми потрябва, едва ли ще откажат и на толкова прекрасна дама малко кръв.
На вратата се почука и мисленето ми бе прекъснато.
- Да?
Охраникът останалият на вратата надникна в стаята с един поднос с храна и бутилка вино в ръка. Усмихнах се на което, бързо я донесоха храната. Станах и махнах от масата книгите и листчето.
- Остави ги тук. - посочих му с брадичка празната маса. Той кимна, влезна и ги остави там след което отвори виното.
- Мерси. - казах и му се усмихнах.- Би ли пожертвал малко кръв заради прекрасната дама? - Попитах поглеждайки го. Той се усмихна и кимна на мен и на мис Клеър, която погледнах въпросително. Незнам, можеби имаше и претенции към кръвта?..
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 26, 2012 3:43 pm

В стаята се появи висок облечен в черно мъж.Ококорих очи при думите на Дмитрий.
Той да не очаква да пия кръв от тая ходеща сграда?
Огледах мъжът който също ме погледна.Щом щях да пия от него...така да бъде.Смигнах му и после с глава посочих мястото до себе си.Той седна на дивана като първо погледна господаря си и аз се преместих в скута му.Целунах го по вратът,а зъбите ми се увеличиха.Забих ги във кожата на вратът му и почнах да пия.Кръвта му беше вкусна и се разливаше по тялото ми...по вените ми.Чувствах,че ми става доста по-добре.Реших да спра и отдръпнах зъбите си от вратът на мъжът и облизах раната за да спре да кърви.Изправих се и отметнах коса назад като се оправих към банята и се измих.
Върнах се при Дмитрий и подчинения му.Подчинен,господар думи ми звучаха странно.Господар звучеше като човек който има домашен любимец,а подчинен..знам ли като някой роб.
- Благодаря ви. - благодарих на мъжът. - Благодаря и на вас.
Благодарих и на Дмитрий.Седнах пак на дивана и погледнах мъжът.Мислех върхо писмото.Защо,защо,защо.Толкова много въпроси без отговори.Защо това писмо беше в моето училище,защо не можех да го докосна...мислех само за едно и също и това ставаше банално вече.Искаше ми се да не мисля за нищо и да засмя и да се сабудя след около двеста години.Нямаше ли такава опция тоя живот?
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 27, 2012 7:30 pm

Усмихнах се леко на мис Клеър, след което се обърнах към охранника.
- Благодаря ти много, днес можеш да си починеш. Ако ти потрябва и утре. Мерси, свободен си! - казах му. Той стана поклони ни се и на двамата и излезна от стаята.
Взех бутилката с вино отворих я и налях в двете чаши. Едната чаша подадох на мис Клеър с лека усмивка.
- Заповядайте. - Казах взимайки и своята чаша. - Ако ви потрябва още нещо само кажете! -усмихнах се на дамата която се беше замислила за нещо.
Седнах на стола близо до нея. Отпих от виното и оставих чашата на масата.
- По добре ли сте вече? - попитах тихо вглеждайки се в лицето и.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 10:52 am

Седнях на дивана,а на близкия стол се намести Дмитрий подавайки ми чаша с вино.Благодарих му и отпих от питието.Беше доста хубаво и навярно скъпо.Все пак толкова хубаво вино нямаше да е много ефтино.Но пък и тази хотелска стя беше доста хубава....Затворих очи за миг отпивайки още една глътка от виното,а в главата ми почнаха да се прехвърлят картини от 2007 година.Когато бях станала и вампир.Тъмните улички,непознатия който в последствие разбрах,че се казва Ерик Нортман...ухапването и леката болка от него,кръвта му в устата си и пукането от чупенето на вратът ми...и мрак.Мрак докато не се свестих съвсем различна...така де като вампир,а онзи проклетник ме остави там.Преди няколко месеца го бях видяла и той ми заяви,че винаги ме е наблюдавал.
Задник!
Винаги...винаги,а аз дори не съм знаела.Дали и сега ме наблюдаваше?При тази мисъл отворих очи и потръпнах.Всичко това в главата ми се развиваше за секунди,но дори сега с отворени очи в съзнанието ми се прехвърляха картини.Сестрите ми....как преди година Виктория беше дошла в това училище.Как родителите ми "са ми пратили мисло" и са ме известили за идването и - по нейни думи,но аз нищо не бях получавала.Тогава я бях развела наоколо и си бяхме говорили много.Бяхме оставили малката ни сестричка Маги при онези наши псевдородители,а около година по-късно тя се появи тук на осемнадесет години и разказа какво се е случило.Починала е докато е бил на пет,а после Талия е съживила тялото и.След това и направила медальонче което да и изпълнява желания.
Няма да е зле и аз да си поискам такова медальонче...
Бела...тези картини бяха мъчителни за мен донякъде.Онази нощ в парка...когато и всъшност бяхме направили моята малка Бела.Аз и Нейт.Ученик от пети курс който сега само Богинята сигурно знае къде е...Обичах този мъж и му го бях казала,а той също на мен,но...Всичко беше се променила.Толкова неща се случеха,а и онази нощ...на Коледното пари доста неща ми се губеха...не знам.
Тръснах глава да пропъдя всички тези мисли и пак отпих от виното което сякаш ме опиянаваше и връщаше назад във времето.Поне да ме връщаше в приятни спомени,а не...някви гадни!Не,че Ерик и сестрите ми бяха гаден спомен,но това за Нейт..сърцето ми се свиваше,а за Бела...толкова се мразех за това,че бях заета и,че не и обръщай внимание и бавачката се грижише за нея.Аз и сестрите ми бяхме отгледани от бавачки и определено не беше приятно.
Ти си си виновна!
Извика Клара в главата ми,а аз въздъхнах.Картини от нощта в която се бях "запознала" с нея навлязоха в главата ми.Бяхме аз и Шон - или беше Шейн...не Шон беше! - в бар "Night" и си разменяхме няколко безобидни целувки и се появи тогавашното ми гадже - Ерик Найт....беше бесен,че ме вижда с друг,а после ми стана лошо и се появи и Талия и оставихме Шон сам в бара и отидохме тримата в тоалетните,а аз неспрях да се извинявам на Ерик,а Талия ми каза,че имам раздвоение на личността,а моя милост дори не искаше да види огледалото.Не искаше да среща погледна на другото си аз...или още казано оная безмозъчна кучка Клара.
Тръснах пак глава.Не исках да мисля за нищо.Изпих остатъка в чашата и си налях още вино,а после погледнах мъжът.
- Не искам да Ви притеснявам,но искате ли да довършите работата си в имението ми.Тъйкато искам да ви помогна с това писмо защото все пак го намерихте в моето училище. - изрекох.Не знам колко бях сигурна в думите си.До една част исках да се прибера у нас,но не исках да съм сама,а исках да има някого...,а не знам кой щеше да е в имението сега.Просто се чувствах странно.Като развалина.Усмихнах се леко и отпих от тукощо налятото вино в чашата си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотел "Delphin" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хотел "Delphin"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Хотел "Sky"
» Хотел "Венецианеца"
» Хотел "LONDON"
» Хотел-Warwick Champs
» Хотел-Concorde Montparnasse

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лондон-
Идете на: