The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Хотел "Delphin" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Хотел "Delphin" I_vote_lcap81%Хотел "Delphin" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Хотел "Delphin" I_vote_lcap19%Хотел "Delphin" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Хотел "Delphin" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Хотел "Delphin" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Хотел "Delphin" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Хотел "Delphin" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Хотел "Delphin" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Хотел "Delphin" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Хотел "Delphin" I_vote_lcapХотел "Delphin" I_voting_barХотел "Delphin" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Хотел "Delphin" I_vote_lcapХотел "Delphin" I_voting_barХотел "Delphin" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Хотел "Delphin" I_vote_lcapХотел "Delphin" I_voting_barХотел "Delphin" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Хотел "Delphin" I_vote_lcapХотел "Delphin" I_voting_barХотел "Delphin" I_vote_rcap 
Том Милс
Хотел "Delphin" I_vote_lcapХотел "Delphin" I_voting_barХотел "Delphin" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Хотел "Delphin" I_vote_lcapХотел "Delphin" I_voting_barХотел "Delphin" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Хотел "Delphin" I_vote_lcapХотел "Delphin" I_voting_barХотел "Delphin" I_vote_rcap 
Selene
Хотел "Delphin" I_vote_lcapХотел "Delphin" I_voting_barХотел "Delphin" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Хотел "Delphin" I_vote_lcapХотел "Delphin" I_voting_barХотел "Delphin" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Хотел "Delphin" I_vote_lcapХотел "Delphin" I_voting_barХотел "Delphin" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Хотел "Delphin"

Go down 
+2
Тран Дюбос
Клеър Монгомъри
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 2:38 pm

Хотел "Delphin" Hotel_593_13592_big

Хотел "Delphin" Delphin14



Хотел "Delphin" Delphin_deluxe_resort_hotel_exterior_okurculur_turkey
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 11:49 pm

С Ейми взехме такси, което да ни откара до хотел "Delphin", който се намираше далеч от центъра в един луксозен квартал, изпълнен с вили на богати и известни личности от спорта, политиката и шоубизнеса. Дори по пътя шофьора на таксита ни посочи именията на Дейвид Бекъм и Тони Блеър, понеже явно ни помисли за туристи, объркали часовото време и пристигнали посред нощ.

Щом автомобила спря пред хотела аз бързо платих за услугата и излязох първи, последван от Джейсън, а след него и Ейми. Тримата влязохме през голямата въртяща се врата и се озовахме в обширно фоайе, което изглеждаше доста пусто за такъв голям хотел. Имаше само двама чистачи, които си говореха и двама гости, които явно имаха проблеми със съня и предпочитаха да прочетат нощното издание на вестника вместо да се опитват да спят.

Запътихме се към рецепцията, където ни посрещна любезния служител.

- Добър вечер! С какво мога да Ви бъда полезен? - каза с усмивка на лицето и мек глас той.
- С нищо. Лека вечер! - отвърна Джейсън и тръгна към един от трите асансьора. Гледах доста объркано и се почувствах като глупак. Защо трябваше да ходя до рецепцията, след като просто трябва да отидем в стаята.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 12:01 am

Страшно много се срамувах от видя си. Превързана кървяща ръка, мръсни дънки и сутиен - перфектно. Като влязохме в хотела всички, които бяха там ме погледнаха странно. Наведох засрамено глава и продължих напред. Тран се запъти към рецепцията, а аз реших да изчакам отстрани. След малко се качихме в асансьора. Беше много луксозен... Безшумен и с огледало. Като се погледнах се изплаших от себе си и бързо се обърнах с гръб към огледалото....

- На кой етаж е стаята ти? - попитах чичо си.
- На шестия! - отговори ми малко троснато.
- Ясно! Надявам се, че не ни лъжеш. Иначе в противен случай ще те убия с голи ръце! - изсъсках срещу него.
- Ще видим тая работа! - усмихна се той, сякаш бе намислил нещо.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 12:10 am

Логично, стая 666 се намираше на шестия и предпоследен етаж на огромното здание. Стигнахме до вратата и изчакахме Джейсън да отключи. Щом понечи да влезе аз го спрях с ръка и ясно му дадох знак, че първо влизам аз, след това той, а последна Ейми. Щом и тримата бяхме вътре започнах да оглеждам помещението.

- Къде е? - запитах го нетърпеливо.
- Там, в спалнята. - отвърна ми той и посочи първата от четирите врати.

Бързо влязох там и с изненада установих, че на леглото имаше голям сак и малко метално куфарче. Веднага се запътих към сака, понеже бе повече от ясно, че скелетът няма да се намира в куфарчето. Веднага щом отворих ципа видях съдържанието на сака. Вътре безразборно бяха нахвърляни всички кости на скелета. Успокоих се и погледнах към другия предмет на леглото. Джейсън и Ейми тъкмо влязоха в стаята.

- Какво има в него? - попитах го аз.
- Нищо важно. - рече незаинтересовано.
- Отговори ми! - сопнах се аз.
- 368432. Виж сам! - каза ми раздразнено той.

Поех куфарчето в ръце и започнах да въвеждам комбинацията, за да го отключа. Щом го сторих заключващия механизъм щракна и горния капак леко се отвори. Вдигнах го. Вътре се намираха десетки листя с документи и снимки на разни странни предмети.

Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 12:24 am

Влязохме в стаята. Беше доста голяма и добре подредена. Тран отиде в спалнята на чичо ми и установи, че скелета наистина е в сака, който лежеше на леглото. Имаше и някакво куфарче, а в него - множество листя. Приближих се до Тран и поех куфарчето. Започнах да преглеждам нервно лист по лист, с надеждата, че ще намеря отговора на всичко това, което се случваше. След дълго време прелистване попаднах на някакви надписи.

- Тран, виж! - казах развълнувано аз - Това не са ли същите надписи, като тези на амулета ми? - погледнах го озадачено.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 12:29 am

Загледах се в листа, който ми показа Ейми. Да, надписите бяха същите, а под тях имаше превод.


Светът е страшен и жесток,
и обречен без пророк.
Ще дойде той, от свят забравен,
ще надвие той, враг неравен.
Пръстен ще носи на ръка дясна,
с него владее стихия бясна.
С него той сражение започва,
и врагът заравя в меката почва.
После ново слънце ще изгрее,
а героят в небесата ще се рее.
Онези, що избягат, не помогнат,
демони зли ще ги погнат.
А тези, които наши съюзници станат,
дар голям от нас те с ръка ще хванат.



- Звучи като някакво древно предсказание. Какво ли мислиш, че означава? - погледнах към Джейсън. - Ами ти? Знаеш ли нещо повече?
- Това е посланието на Първия вестител. В него той предсказва, че през единадесетата година от второто хилядолетие ще дойде могъщ герой, който...



Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 10:36 am

- Който какво? Казвай! - започнах да нервнича.

Джейсън се стъписа... Започна да се оглежда насам-натам:
- Бързо трябва да се покрием! - извика той - Те идват!

Погледнах стреснато към Тран, след което се обърнах към чичо си:
- Кои идват? Какво искат?
- Искат амулета и пръстена! Хайде по-бързо, нямаме време за губене! - извика Джейсън. Той тръгна напред и ние след него, внезапно...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 10:42 am

Чу се звук от трошене на стъкла и веднага погледнах към прозорците. През тях влязоха няколко мъже, чиято численост не успях да установя в суматохата. Носеха маски и бронежилетки, а в ръцете си заплашително държаха автоматични пушки M-16, които мигновено откриха огън. Инстинктивно притиснах Ейми към пода.

- Ето, вземи! - извика Джейсън. Обърнах се към него и видях, как по земята от другия край на стаята се плъзга сив пистолет. Той също имаше такъв. Поех оръжието и започнах да стрелям по нападателите. Като малък ходех на Спортна стрелба и имах горе-долу някакви умения с огнестрелните оръжия. С Ейми се бяхме прикрили зад леглото, а Джейсън бе намерил убежище зад един шкаф.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 10:49 am

Всичко стана толкова бързо... За част мига всичко се преобърна с главата надолу. Очаквах Джейсън да подаде пистолет и на мен, но явно нямаше. Трябваше да се крия зад леглото като някаква мишка. Вярно е, че се страхувах, кой не би се изплашил, но това не ми пречеше да им помогна с каквото мога. Реших поне за сега да кротувам... Гледах отстрани и имах чувството, че това е края...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 10:54 am

След десетина секунди безразборна стрелба падна първата жертва, която за щастие не бе от нашата страна. Един от нападателите бе прострелян в бедрото от Джейсън и се свлече на земята, където аз го довърших с куршум в главата. Това не остана незабелязано за останалите, които усилиха стрелбата. Явно искаха да ни направят на швейцарско сирене, но само косъм ако беше паднал от главата на Ейми живи щях да ги одера. Един от тях привърши пълнителя и започна да изважда нов от джоба до гърдите си. Възползвах се от намалената мощ на опонентите и скочих от другата страна на леглото. Не стана като по филмите, но поне заех по-удобна позиция, от която с лекота убих ровещия за амуниции. Двама бяха долу, оставаха още трима.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:04 am

Седях и гледах как Тран и Джейсън стрелят по маскираните мъже. "Какво да направя? Как да им помогна?" - виках наум. Още един падна мъртъв. Навсякъде около нас имаше кръв... Гледката бе ужасяваща.

- Хайде да се махаме! - извика Джейсън - По-бързо, хайде!

Изправих се и излязохме от стаята.

- А сега накъде? - паникьосано запитах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:07 am

- През задния вход. Там има кола. - рече Джейсън и без да спира стрелбата започна бавно да отстъпва. С Ейми последвахме примера му. Излязохме през вратата и с бясна скорост достигнахме стълбището. Не разбрах защо не използвахме асансьора, но нямах време и да попитам. Достигнахме голяма желязна врата, която отворих и пред нас се откри големия паркинг на хотела. Един голям сив бус ми направи впечатление. По филмите лошите винаги се криеха в такива. Влязохме в един черен Фиат и потеглихме.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 12:28 pm

Качихме се в един черен Фиат. Тран седна до Джейсън, а аз бях отзад. Чичо ми се опита да запали, но не успя. Идваха още и още маскирани мъже

- Хайде! По-бързо! - развиках се аз. Странниците откриха огън отново. Най-сетне Джейсън запали и потеглихме. С бясна скорост излязохме от паркинга.
- А сега накъде отиваме? - попитах.
- Не знам! - отговори нервно Джейсън. Облегнах се назад и замълчах...
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 2:55 pm

Том влезе заедно с Теса в хотела. Стигнаха до рецепцията,където ги чакаше млад мъж,който бързо изтича и посрещна двамата с поклон.
-Г-н Бръкли,добър вечер! Добър вечер и на Вас г-жице. Радвам се да Ви видя,как сте?
-Отлично,Бен,благодаря.-каза Том тихо и се усмихна. -Стаята ми е готова,нали?
-Да,сър!-каза младичкият мъж,който Том бе нарекал Бен.
-Добре,ще вървим тогава.-каза Том и тръгна напред.
-Вие госпожице,имате ли нужжда от нещо?
Мъжът изглеждаше любезен не насила. Сякаш му доставяше удоволствие да помага на Том....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 3:08 pm

С Том влязохме в асансьора и след малко стигнахме до нашия етаж. Влзохме в стаята.
- Ще си взема душ. - казах му и се усмихнах.
Извадих си дрехи от куфара си и ги оставих върху леглото. Бавно тръгнах към банята и влязох вътре. Съблякох дрехите си и пуснах душа, като водата падаше по мен като водопад. Сапунисах тялото си обилно , а после оставих водата да измие пяната от мен. Когато приключих спрях душа и се увих в една от хавлиите. Излязох от банята , като носех дрехите в ръцете си и забелязах Том , който седеше на дивана.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 3:16 pm

Том поседна на дивана докато я чакаше да излезе от банята. Беше приятно,апартамента бе огромен с всички удобства. Никакъв проблем за Том,доста често бе отсядал тук. Затова и персонала го познаваше. Замисли се за детето на Тран. Щеше толкова да се радва,ако види свое такова да припка около него и да го разпитва за всевъзможни неща. Да му помага с ученето,да го учи на разни неща. Идеалното бъдеще...
Видя как Теса излиза и се стресна. Надяваше се да не е проличало толкова много...прекъсна му мисълта. Погледна я,като се опита да вкара спокойствие в погледа си...дано успееше.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 3:23 pm

Когато отидох при него и той ме видя се стресна. Явно беше замислен за нещо, но за какво ли? Надявах се да няма никакъв проблем.
- Аз ... аз отивам да се облека .. - казах му като го гледах и се смеех на изражението му. Влзох в другата стая , където дрехите ми бяха на леглото. Свалих кърпата си и подсуших тялото си , след което се облякох. Отново се върнах в стаята, където беше Том.
- Какво има? За какво мислеше ? - попитах го като отпих от кръвта, която бях взела от куфара си. Седнах на дивана до него.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 3:30 pm

-Бях се замислил за детето на Тран.-каза тихо Том и се засмя. - Прииска ми се да си имам свое,което да припка около мен и да разпитва за всевъзможни глупости.
Думите на Том бяха сякаш меланхолични. Сякаш се рееше в бъдещето,но в същото време погледа му оставаше концентриран и гледаше Теса с някаква малка скрита надежда.
-Няма ли да е прекрасно? Едно малко,което да се разхожда и да си пее по цял ден. Пък и бременните жени са секси!-каза Том и намигна на Теса.
Може би избързваше....и той не знаеше. Но знаеше,че няма да има по-голямо щастие от това,да стане родител.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 3:42 pm

Дете? Интересно .. До сега никога не се бях замисляла за това, а и май ми беше раничко .. Но пък ако се случеше някой ден щях да бъда безкрайно щастлива. А особено ако бебето бъде от Том .. мда, нямаше начин да е от друг. Том беше, е и ще бъде единствения мъж в сърцето ми.
- Това е чудесно , скъпи. Може би някой ден и ние ще си имаме наше .. - подсмихнах се и легнах на краката му.
Надявах се когато един ден това стане , да няма кой да ни преследва , за да ни убие. Най-малко исках да оставя детето си сираче. Щях да се погрижа всичко да е наред, за да има спокойно и щастливо детство.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 3:50 pm

Том погали лицето и.
-И това ще бъде най-щастливия ден в моя живот.-каза тихо той и целуна Теса страстно.
-И тогава няма да има кой да ни преследва....и ще осигурим възможно най-добрия живот за него....
Но това беше Том...винаги в екшъна,винаги готов да се хвърли в тъмнината,за да помогне на друг....дори да знаеше,че може да не се върне. Щеше ли да е готов да го прави и след това? Щеше ли да е готов да остави живота,за който е мечтал,за да помогне на друг?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 4:00 pm

- Може и да е момиче. - припомних му аз и се засмях.
Най-добрия живот? С родители като нас щеше да е невъзможно. Дори да не искахме, проблемите ни следваха. Или по-лошо .. понякога дори сами си ги търсехме. Спомних си преди, когато помагах на хора, които имат нужда от помощ .. и Том беше последния. След това дойдоха проблемите, опасностите. Но не съжалявах за нищо. Ако можех да върна времето назад, пак бих помогнала на Том.
Целунах го отново, със същата страст, дори по-голяма. Едната ми ръка беше на врата му, а другата кротко седеше върху гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 10:57 pm

-Не,любов моя. Аз съм сигурен,че ще е момче!-каза Том и се засмя.
Отвърна на целувката й и както се бе навел над нея,усещаше че мислите му препускат все за хубави неща. За първата им среща,колкото и нелепа да беше тя. За първата им целувка,за игрите с водата в нейния апартамент. Ако сега го попитаха дали иска да промени нещо в своя живот,той би искал да я срещне по-рано. Да бъде с нея повече време,да има време да я опознае. Но беше доволен. Живот,за който можеха само да му завиждат.
-Съжаляваш ли за нещо в своя живот?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:17 am

Дали съжалявам? Не. Не съжалявам за нищо, колкото и налудничаво да звучи. Не съжалявам, че го срещнах, че се влюбих, за нищо. Не съжалявам дори за лошия си характер понякога, защото ако не бях такава , каквато съм, може би нямаше да се влюби в мен.
- За нищо. - отвърнах му и сложих ръката си на бузата му.
Бях доволна и щастлива от живота си, колкото и опасен да беше понякога.
Повдигнах се малко и го целунах по врата.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:28 am

-Хората съжаляват,че са ме срещнали...-сподели тихо Том и погледна Теса.
Да,настина беше така. Някога,хората които беше смятал за свои приятели просто го бяха оставили....съжалявали,че са срещнали чудовище. Но Том го бе превъзмогнал. Беше свикнал с мнението на другите,въпреки че от скоро вече гледат с по-добро око на него.
Остави се на целувката на Теса. Тя сякаш махаше всички лоши мисли от него и го правеше щастлив. Хвана ръката й и я притисна до себе си,сякаш да се увери че е истинска,след това я целуна нежно.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:46 am

- Те не знаят какъв човек са отблъснали. - промълвих тихо.
И наистина беше така. Може би на пръв поглед Том изглеждаше лош, сякаш няма абсолютно нищо добро в него. Но грешат. Том притежава едно голямо сърце, в което можи би малко трудно допуска някого, но съм сигурна, че и за това си имаше причина.
- Обичам те. Такъв, какъвто си. - казах нежно на ухото му.
Сложих ръцете си на гърдите му и започнах да го целувам. От устните му се спуснах към врата и малка част от гърдите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотел "Delphin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Delphin"   Хотел "Delphin" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хотел "Delphin"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Хотел "Sky"
» Хотел "Венецианеца"
» Хотел "LONDON"
» Хотел-Warwick Champs
» Хотел-Concorde Montparnasse

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лондон-
Идете на: