The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лондонското око Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лондонското око I_vote_lcap81%Лондонското око I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лондонското око I_vote_lcap19%Лондонското око I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лондонското око I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лондонското око I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лондонското око I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лондонското око I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лондонското око I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лондонското око I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лондонското око I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лондонското око I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лондонското око I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лондонското око I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лондонското око I_vote_lcapЛондонското око I_voting_barЛондонското око I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лондонското око I_vote_lcapЛондонското око I_voting_barЛондонското око I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лондонското око I_vote_lcapЛондонското око I_voting_barЛондонското око I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лондонското око I_vote_lcapЛондонското око I_voting_barЛондонското око I_vote_rcap 
Том Милс
Лондонското око I_vote_lcapЛондонското око I_voting_barЛондонското око I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лондонското око I_vote_lcapЛондонското око I_voting_barЛондонското око I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лондонското око I_vote_lcapЛондонското око I_voting_barЛондонското око I_vote_rcap 
Selene
Лондонското око I_vote_lcapЛондонското око I_voting_barЛондонското око I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лондонското око I_vote_lcapЛондонското око I_voting_barЛондонското око I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лондонското око I_vote_lcapЛондонското око I_voting_barЛондонското око I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лондонското око

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 2:12 pm

Лондонското око 300px-London_Eye_-_TQ04_26
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 12:34 pm

Джейсън ускоряваше все повече и повече, докато се движеше по една от големите лондонски улици. Въпреки късния час имаше голямо движение и той с доста усилия избягваше сблъсъците със съседни коли. Не бяхме единствените, които караха с превишена скорост. Следваха ни два черни мерцедеса и един голям сив бус. Последния изоставаше много, понеже не можеше да достигне нашето темпо. Изведнъж Джейсън зави и навлезе в насрещното, а после отби в една тясна уличка, която бе още по-стеснена от паркиралите по нея автомобили. След пет минути по криволичещия път се озовахме пред Лондонското око.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 1:34 pm

Навлязохме в една доста тясна уличка. След като се измъкнахме без щети Джейсън спря.

- Как сте? - попита загрижено. Изгледах го доста странно "До преди час искаше да ни убие, а сега пита как сме..." Погледнах към Тран, след което се обърнах към чичо ми:
- Много интересен въпрос! До преди час се опитваше да ни убиеш, а сега питаш как сме - изсмях се леко - Като изключим, че ми е малко хладно, може да се каже, че съм добре. Той се обърна и ми посочи една негова риза:
- Облечи я.
Поех ризата и я огледах, след което добавих:
- Не, благодаря! Ще потърпя още малко... - усмихнах се леко без да довърша изречението. Джейсън се обърна напред и запали цигара.
- Сега какво ще правим? Дали ще ни открият тук? - запитах. Скръстих ръце пред гърдите си и зачаках отговора.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:11 pm

- Ще ни намерят, но това е най-малкия проблем - отговори замислено Джейсън. Аз се загледах в Темза и в огромното виенско колело.
- И какво ще правим сега? - запитах го. Той хвърли току-що запалената цигара и отвори жабката на колата, от където извади два пълнителя. Единия пъхна в своя пистолет, а другия подаде на мен. - Трябва да сме подготвени.
- А какво искаха те? - отново го попитах.
- Още го искат. Искат това, което търся и аз - амулета и пръстена.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:31 pm

Като чух какво искат с ръка хванах амулета си. "Няма да го дам! Ако трябва и през Ада ще мина, но няма да го дам!". Двамата с Тран смениха пълнителите на пистолетите си.

- Ами аз, какво ще правя? Ще стоя и ще гледам отстрани ли? - запитах нервно.

Изобщо не исках да гледам безучастно отстрани. Исках по някакъв начин да помогна, все пак това засяга и мен - не само тях. Гледах ту към Тран, ту към Джейсън и чаках отговора на зададения от мен въпрос.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:33 pm



Загледах се в Ейми. Наистина с Джейсън малко я изолирахме от случващото се и със сигурност не й бе приятно. Замислих се с какво може да бъде полезна в сегашната ситуация и бързо открих решение.

- Можеш ли да караш? - попитах я аз. - Трябва ни шофьор, за да може аз и Джейсън да използваме оръжията си пълноценно.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:05 pm

- Дали мога да карам?! Не съм шофирала от близо година, но това не ми пречи сега да си припомня всичко - усмихнах се подло. Отворих вратата и излязох. Навън бе адски студено. Разтреперах се и бързо отворих вратата откъм Джейсън:

- Хайде, изчезвай - казах с трякащи зъби. Той се измъкна от колата и каза:
- Заповядай! И гледай да не ни избиеш по пътя - леко се усмихна.
- Хаха, много смешно - избутах го и се настаних до Тран - Здравей! Как си? - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:09 pm

- Добре. - отвърнах на усмивката и се обърнах назад към Джейсън. - А сега накъде? Не бива да стоим тук, щом твърдиш, че ще ни открият.

- Да. - рече ми той и погледна към Ейми. - Карай към бар "Black". Имам приятели там, които ще ни помогнат. - нареди сурово и се облегна назад, галейки с пръсти сребристия пистолет, който лежеше до него на седалката.

Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:18 pm

- Слушам "шефе" - казах с насмешка. Малко ми бе притеснено, все пак от доста време не бях докосвала волан. Завъртях ключа и колата запали. Внимателно се измъкнахме от мястото дето бе паркирал Джейсън и с мръсна газ продължиш по пътя за бар "Black". Имах странно чувство за това място, но реших да си замълча. Всяко нещо с времето си. Сега просто трябваше да продължаваме напред.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeСъб Апр 06, 2013 11:55 pm

Рийд беше много развълнувам и беше сигурен, че това ще й хареса. Нали миналата вечер започнаха откровенията си, като тя му каза, че винаги е искала да се качи на виенски колело. И Рен и каза, че ще я заведе на Лондонското око. Е сега му беше идеалното време, за това.
Свали вратовръзката си и завърза очите й с нея. Това щеше да неговата изненада и компенсация, за това, че нямаше много време напоследък. Той караше с наистина бясна скорост по улиците на Лондно нищо, че вече бяха започнали пиковите часове.
За петнайсет минути бяха вече пред Лондонското око. А и с неговото каране нямаше как да не са. Рийд си беше цяла фурия на пътя.
Паркира на паркинга и излезе от колата и бързо отиде да отвори на Мег.
- Още не гледай - каза той. Помогна й да слезе и затвори зад нея и заключи колата. Поведе я към виенското колело. За щастие, имаше само още една двойка. Заради дъждовното време нямаше много хора. Когато бяха пред колелото. Той отиде зад нея.
- Сега вече можеш да гледаш, прекрасна - каза Рийд и свали вратовръзката си. Чу само едно приглушено ахкане и се усмихна доволно и отиде до нея. Физиономията й беше направо неповторима. Очите й бяха широко отворени, а ченето за малко щеше да й падне. - Не културно една дама да зяпа така - каза той шеговито и бутна брадичката й нежно нагоре. Усмихна се и отиде до продавача и плати за билетите.
- Хайде Мег - подкани я той нежно. - Нали това беше една от мечтите ти - каза Рен и на лицето му се разля една широко усмивка. Бавно и постпенно виждаше как очудването й се превръща във щастие.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 12:12 am

Мег гледаше с възхищение нагоре, като още не можеше да повярва, че беше тук. За момент се замисли дали да не се върне в колата … ами ако мечтата й не беше толкова хубава, колкото бе очаквала? Всичко щеше да се развали. Бе така развълнувана, учудена, щастлива и изплашена, че дори не обърна внимание на шегата му, която по принцип би предизвикала някой злобен или поне недоволен поглед. Бе обсебена от гледката и въобще не можеше да го слуша, камо ли да го разбира в момента.
И въпреки това се качи, като плахо пристъпи и се залепи за една от стъклените стени на кабинката. Усети как след малко вратата се затвори и заключи отвън, а това огромно чудо се задвижи бавно и червенокосата издаде някакъв странен звук, защото се беше стреснала. Бързо обаче усети ръцете на Рийд, които се увиха около кръста й и след като положи брадичката си на рамото й, двамата се вгледаха в пейзажа. Бяха се вдигнали едва на около седем осем метра, а вече бе започнало да става красиво. Мег нямаше търпение да разбере какво е да си горе, но и все още бе уплашена.
Двамата дълго не говореха, но вече действията на самодивата започнаха да говорят вместо нея. Тя сложи ръцете си върху неговите, като преплете пръстите на дясната си ръка с неговата лява и обратното. Но сякаш с всеки метър захвата й ставаше все по-силен, а когато стигнаха едва до половината, тя стискаше сякаш щеше да ражда. Сърцето й биеше толкова силно, че още малко и Рийд щеше да го чуе. Затова и най-накрая се реши да прекъсне тишината, която се бе застояла заради перфектния им момент и я попита дали е добре.
- Страх ме е от високото – каза Мег и се засмя нежно, но не се отдръпна, а просто го стисна по-силно – Винаги съм го усещала, но никога не съм била толкова високо. И да гледам надолу е просто … ужасяващо и прелестно в един и същ момент – сподели тя шепнейки, вперила поглед в най-ниската точка – И все пак … като те усещам тук до мен, знам че няма защо да се притеснявам – довърши накрая срамежливо, като усети как тежестта от рамото й изчезна и извъртя глава назад, за да види какво става, но преди да го фокусира, усети устните му върху своите.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 12:44 am

Рийд толкова се радваше да я види толкова щастлива. И когато се долепи до стъклото, като малките деца той можеше само и единствено да се усмихне. Само това, че я виждаше толкова е щастлива го правеше и него много щастлив. Отиде до нея и обви ръце около кръстът й и подпря брадичка на рамото й. След малко усети как пръстите на ръцете й се сплетоха с неговите и как със всеки метър тя стискаше все по-силно и по-силно.
Накрая, когато чу думите й разбра, защо. Оставия да се доизкаже. И не искаше да я прекъсва и без това. Да слуша галсът й беше като дар, а да слуша как говори за себе си. Това беше вече наистина удивително. Радваше се всеки път, когато научеше нещо за нея. Когато чу последните й думи усети как сърцето му рязко ускори ритъмът си сигурно до 200 удара в секунда. Помисли, че ще изкочи от гъридте му.
Повдигна глава си от рамото й и тя извърна глава и Рийд веднага докосна устни с нейните. Това, което му каза... О, няма те си и на представа колко много значеше това за Рийд. Да чуе, от нея, че се чувства в безопасност заедно с него. Че доверяваше живота си на него. Единствените по-прекрасни думи от тези бяха "Обичам те."
Той отдели устни от нейните няколко метра преди въръхът.
- Погледни - каза Рен и тя погледна през стъклото. - Целият свят е в караката ти - каза и я притисна към себе си. - Заслужаваш го - каза Рийд и отново подпря брадичка на рамотой. Рийд напълно заставаше зад думите си. Щеше да й поднесе целият свят в краката, ако тя поискаше това.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 1:21 am

Мег се отдаде изцяло на целувката, която продължи толкова дълго, че дори не усети кога бяха стигнали върха. Не искаше да прекъсва целувката им, но нямаше никакво желание да чака цялото това чудо да се завърти още веднъж, за да види всичко. Затова и с огромно затруднение отдели устните си от неговите и ахна едновременно от възхита и уплаха. Мозъка й сигнализираше на краката й, карайки я да отстъпи назад, но самодивата бе стиснала силно зъби, както и ръцете на Рийд. Не мърдаше от мястото си и си повтаряше думите му, които и звучаха толкова величествено в този момент.
- Лошо ли е, че го искам? – попита тя тихо и извъртя отново поглед към него – Лошо ли е да искам всичко? И да желая всеки да бъде в краката ми? Чувствам се като Хитлер!
Двамата се засмяха на последните й думи, а тя се обърна отново и продължи да гледа как всичко се въртеше. Нямаше никаква представа дали щяха да слязат сега или всичко щеше да започне от начало, но не я и интересуваше. Беше благодарна на Рен за незабравимия спомен, който й бе подарил. Нямаше нищо по-красиво от това, а знаейки че той е до нея, просто правеше всичко още по-красиво. Имаше чувството, че сърцето й не можеше да понесе това и всеки момент щеше да се пръсне.
- С какво се занимаваш? – попита неочаквано тя и прекъсна съвършената тишина.
Знаеше единствено, че е зает по цял ден, а понякога и по цяла вечер, но това не й стигаше. Искаше да знае нещо повече и съдейки по парите, които бе дочула че има, най-вероятно беше нещо доста скучно или нещо уникално. От нормалните и забавни работи не се получаваше толкова много пари, но все пак не побърза да си прави заключения, тъй като не знаеше чак толкова за него, колкото й се искаше. Май беше време да се разрови в живота му. Не че тръпката от неизвестното не й харесваше … просто обичаше да е информирана.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 1:44 am

Хитлер? Рен се засмя на думите й. Тя не можеше да има нищо общо с този идиот, който се мислеше за голямата работа и за най-всишето същество на планетата.
- Повярвай ми нямаш нищо общо с него - каза й я целуна по бузата. Беше толкова сладка когато беше щастлива. Приличаше на някое детенеце. И никой не би предположил, че тя преди час му беше извадила рамото. С такъв характер тя би била идеален мафиот.
И точно когато си помисли за това тя го попита заветния въпрос. "С какво се занимаваш?" Да беше наистина интересно от къде за бога беше толкова богат. Той я пусна отиде да седна на пейката, която беше в средата на кабинката. Обкрачи пейката и седна с лице към нея.
- Е, все някога трябваше да попиташ, нали? - каза той и я погледна и леко кривна глава на дясно. - Е няма да те лъжа - каза той и вдигна рамене и въздъхна. Според него тя не би избягала, но Мег беше пълна с изненади, за това леко се притесняваше заради това. - Аз и моето семейство, сме част от мафията в нашият свят. Няма как да ни си чувала за нас. Наричат ни по доста начини "Смъротоносната четворка", "Семействата със синя кръв" и тъй нататък - направи жест с ръка. - Моето семейство, Рен, не сме толкова известни. По скоро сме като легенда. Всички знаят четерите семейства. Монгомъри, Озера, Рен и Салаваторе и техните членове. Но моето семейство е... малко по-скрито. Никой не знае точно кои сме - каза той и вдигна рамене. Видя по едно време изненада в очите й, когато чу името Озера, но реши да не му обръща внамание. - Най показни са Монгомъри разбира се. Те са шефовете. После са Озера - наемници. И са доста надъхани - поклати глава той. - Рен също сме такива. Разчестваме сметки, измъкваме информация, шпионшраме. Салваторе са обаче най-добре. Те са тези, които прикриват всичко и не се месят много много. И са доста обаятелно сеймейство... Най-просто казано те са дипломати - каза вещерът.
Всъщност без да се усети той и беше разяснил всичко, но принципно това беше обществена тайна.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 1:57 am

Още в началото на разказа си, Мег настръхна цялата и не беше защото я остави да седи сама до страшната стъклена стена. Кабинката им се бе спуснала доста надолу и въпреки, че при изкачването тази височина я плашеше, след като стигнаха върха, се почувства малко по-спокойна. И все пак се обърна към него, защото предпочиташе да го гледа в очите, докато й говореше. Опитваше се да сдържи емоциите си и въпреки това не можеше да повярва, че Даниел я бе пратил с вързани очи при един от най-опасните хора на земята. Сериозно започваше да се замисля, дали не му бе омръзнала и просто искаше да се отърва от нея, но понеже сърце не му даваше да го направи, бе пробутал мръсната работа на Рийд.
Но нещото, което най-много я изненада, бе с каква лекота и спокойствие той й разказа всичко. Та тя живееше вече двадесет години с Озера и все още не бе успяла да измъкне тази информация от него. Не й се искаше да го казва, но май Рен бе прекалено доверчив, дори може би малко наивен спрямо нея, но тя нямаше никакво намерение да го наранява … поне не за сега. Щеше да си свърши работата и ако тя не включваше да го убие, в което вече не бе напълно сигурна, че щеше да успее, след като разбра точно кой е, щеше да го остави на спокойствие. Едва ли вампира щеше да прати точно нея да свърши тази работа. Да, тя бе едно от най-добрите му оръжия, но той бе доста по-силен от нея.
- Звучи завладяващо – бе единствения й отговор и хладнокръвието й май успя да изненада мъжа, но тя побърза да се настани до него и продължи да говори – Знам, че е нахално, но … ако трябва да съм честна, не ми пука особено, че ще съм нахална. Искам да ме наемеш – изтърси накрая сериозно, като очакваше това да пробуди смеха му, но вместо да изчака и да види, продължи да говори – Има много неща, за които мога да бъда полезна! – завърши твърдо тя, говорейки все така сериозно и донякъде делово.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 2:19 am

Рийд се зарадва на хладнокръвието, с което Мег прие всичко. Всъщност наистина му олекна. Беше 60 процента сигурен, че тя ще го приема, но все пак оставаха и другите 40 за които не беше сигурен. Поне сега не му налагаше да се оправдава с това "Изникна ми работа". Беше наистина успокояващо. Но когато чу какво иска. Да я наеме?!?!
- Какво? - каза той и повдигна вежди в изумление. Това наистина не го очакваше от нея. - Не няма никакъв шанс да го направя - каза той и заклати глава в отрицание. - Има хора които работят за мен така е. Но никога не превишавам бройката от трима. А в момнта си имам трима - каза той решително.
Всъщност имаше няколко причини да не поиска да я наеме въпреки, че виждаше, колко потенциал има в нея. Първо: Не искаше да я заместа в това. Това си беше лично негово и на семейството му малко хора се замесваха. Второ: Пазеше репутацията си. Не обичаше помоща. И никога не оставяше свойте подчинени да свършат задачата вместо него. Въпрос на чест. Ако някой друг убиеше някой от жертвите биваше жестоко наказан. Когато му се възлагаше нещо той го почваше и той го завършваше. Нямаше средно положение. Помощниците му бяха за да му помагат със залавянето и нищо повече.
Видя как го погледна Мег и вече стана сериозен.
- Мег няма да те наема. Въпрос на принципи - каза твърдо вещерът. А щом той кажеше нещо с този тон винаги така ставаше.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 2:39 am

Мег се намръщи недоволно, но все пак не го прекъсна, а го остави да довърши великия си отказа, чието оправдание беше смешно, а това я подсети за глупостта с книгата, която бе измислила тя. Май и двамата не ги биваше в подобни лъжи, но не бяха свикнали да лъжат … хора с такава гордост нямаха срам от нищо. И все пак, ако казваше истината, това беше глупаво правило. Винаги можеше да направи изключение, най-вече за нея, но това което най-много я подразни, е факта че той може би не вярваше в нея. Искаше му се да извие отново ръката му, но запази хладнокръвие и продължи да говори все така сериозно.
- Принципи? И аз бих помислила, че женен мъж ги има, но очевидно не е така – каза тя недоволно, като го удари в първото слабо място, за което се сети, но после реши да спре с хапливите коментари и да мине направо на въпроса, който я интересуваше – Защо не ми кажеш направо причината, поради която не искаш. И не ми излизай с тези глупости, не съм малка. А и съм сигурна, че мога да свърша по-добра работа поне от един от тези трима. Просто няма нужда да ме лъжеш.
Да, от далече си личеше, че се бе засегнала, въпреки спокойния й тон. Имаше онова неприятно чувство, че той я мислеше за прекалено слаба или че искаше да я защити, защото беше неговото момиче, но бе получила прекалено много от тези глупости от Даниел. Нямаше нужда някой да й пробутва същите номера, макар че не бе сигурна, че той бе видял всичко, което прекрасната му приятелка можеше. Бе сигурна, че Озера щеше да я наеме на момента, стига само да не бе обсебен от това да я скрие от света.
И все пак не искаше да се кара с него, така че продължи да го гледа строго, но ако все пак решеше да й откаже отново, щеше да си замълчи, без да се цупи или нещо подобно. Искаше да прекара едни прекрасни два часа с него, затова щеше да се направи, че не са говорили нищо и щеше да се заеме с това по-късно. Може би в някой по-удобен момент, когато Рийд й изглежда по-податлив. А и ако наистина беше само заради тази прословута бройка, значи може би наистина щеше да има шанс.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 7:10 pm

Рийд изслуша Мег, като остана със сащата сезиозна физиономият. Първата й хаплива забележка малко го заесегна, но реши да не обръща много винамание на това. Нямаше да й се ядосва, освен ако не прекали. Оставия да довърши и я изслуша до край.
- Не съм убеден, че можеш да се справиш - каза Рийд откровенно. Той не обичаше да лъже. И наистина в редки случай го правеше. Много редки. - Хората с които съм в момента са с мен най-малко от 50 години. Познават ме и знаят какво точно да правят - каза той и тя го изгледа. - Не че ти не ме познаваш. Просто не познаваш, когато стане въпрос за... лов - опита се да обясни. Лов може би не беше най-точната дума, но той от доста време го определяше така. - А и не искам да стана, като Озера - каза той най-накрая. Е май изплю къмечето. Тя го погледна заинтригувано. - Озера имат стотици подчинени, които им вършат мръсната работа, а накрая те обират славата и парите. Даниел и Нина сигурно от деситилетия не са убивал някой със собствените си ръце, освен когато се хранят - каза Рийд някак надменно. - Няма да стана, като тях. Трима човека са ми достатъчни. Не правя изключения - каза Рен накрая.
Принципно не му се харесваше да отказва на Мег, но в този случай се радваше. Сигурен беше, че е добра и можеше да се защитава. Но това си беше негова работа и не позволяваше на външни хора да надзъртат в тази част от животът му.
Чак сега забеляза, че се бяха спуснали до долу и сега почва нов кръг.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 7:34 pm

Точно както бе предположила, той не очакваше тя да се справи и това я подразни, не обичаше да се съмняват в нея. Но въпреки това не каза нищо, а просто се приближи към него и сложи ръцете си върху неговите и кимна одобрително. Не искаше да си развалят и малкото им оставащо време в спорове, макар че нашето момиче бе абсолютно сигурна, че можеше да се справи с всичко, стига само Рийд да й даде шанс. Но предпочете да му го покаже, отколкото да му пили цял ден на главата и той не само да не й повярва, но дори и да съжали за това, че бе решил да прекара почивката си с нея.
Мег се приближи максимално към него, като положи глава на рамото му и въздъхна тежко. Всъщност нямаше да се откаже така лесно, ако не беше говорил толкова много за Озера. Не й се слушаше нищо за него в момента, защото се чувстваше предадена от най-близкия си човек, но за щастие Рен беше до нея и това някак я успокояваше. По-късно щеше да се обади на Даниел и да се заяжда с него. И без това нямаше какво да прави по цяла вечер, затова реши сега да се наслади на малкото им останало време.
Двамата мълчаха доста дълго, но не бе нито неприятна, нито напрегната тишината между тях. Бяха се отдали един на друг по доста странен начин и въпреки това никой не смееше да наруши това спокойствие. Мег се беше заслушала в спокойното му дишане, което я караше да се чувства повече от добре, а Рийд … кой го знае. Най-вероятно правеше същото като нея или поне се наслаждаваше на сладкия аромат от парфюма, с който почти се беше изкъпала. И всичко беше толкова красиво, докато изведнъж колелото не спря рязко, а тя бяха някъде горе.
- Заседнахме – изкрещя Мег и веднага се изправи, като усети как паниката надделяваше – Ще си останем тук. Няма как да ни свалят. Прекалено високо е за кран …
Тя говореше и говореше и говореше и изглеждаше сякаш всеки момент щеше да припадне, а Рен просто погледна надолу и видя, че хората от една от кабинките просто слизаха. Червенокосата проследи погледа му и се почувства толкова глупаво, че й идеше да се засили към стъклената стена и да я разбие, надявайки се падането да я убие и поне да сложи край на срама й.
- Май наистина ме е страх от високото – каза тя с виновна усмивка и се върна при Рийд.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 8:01 pm

Рийд се зарадва, когато Мег просто кимна в съгласие и положи глава на рамото му. Поне нямаше да прекарат времето си в спорене. А щяха да успеят да си постоят спокойно. Но Рен беше сигурен, че Мег няма да остави нещата така. Щеше да настоява да я наеме. И сигурно щеше да избере момент, в които е в хубаво настроение да започне да го умолява. Е нямаше да стане, защото Рийд нямаше да си промени мнението за нищо на света.
Изведнъж колелото спря и Мег се изправи и почна да се поникьосва и да говори как са щели да останат тук горе и нещо че трябвало да ги свалят с кран. Рен погледна надолу и видя как една двойка слиза от една от кабинките. Мег проследи поледът му и после ясно можеше да види срамът изписан на лицето й.
- Спокойно всеки си има някакви страхове - каза той и се усмихна, като отново я придърпа към себе си. Но този път хвана кръчетата й ги сложи върху своите и вече бяха максимално близко един до друг. Точно както му харесваше на Рен.
След няколко секунди колелото отново тръгна и потеглиха нагоре. Когато отново стигнаха на върха Мег се поизправи малко и се загледа в хубавият пейзаж. Рийд се радваше, че ще прекарат половин час тук сами. Да беше сигурен, че ще са сами, защото беше платил малко повечко заради това удобство. За всеки случай. Не искаше никой да ги прекъсва.
- Е кажи ми имаш ли още мечти, които мога да сбъдна в Лондон - попита той и положи брадичка на рамото й и меката коса. - Защото не мисля, че скоро ще изляза в отпуск.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 9:17 pm

Мег се отпусна в ръцете му и реши като цяло да не говори повече. Знаеше, че ако си отвори устата, рано или късно щеше да подхване темата и това щеше да доведе до нещо неприятно и за двамата. Затова го остави да я придърпа, като му се усмихна съвсем нежно, вгледа се в красивите му очи. Бяха тъмни, но топли. Напомняха й за горещ шоколад, а само мисълта за това накара устата й да се напълни със слюнка. Червенокосата прокара бавно език между устните си и се приближи към него Рийд, като го целуна нежно, използвайки повечко езика си.
Не обърна внимание на думите му за отпуск, защото така или иначе не й харесваха, а не искаше да си намира още един повод за караница. Вместо това се отдаде на нежните му целувки, като се притисна в него и усети как ръцете му се събраха на кръста й. Колелото не спираше да се върти, но точно в момента това нито я притесняваше, нито въобще отвличаше вниманието й. Бе решила да го даде цялото на любимия си и затова се вкопчила в него като малко меченце и не го пускаше.
Започна да заравя пръстите си в косата му, като го притискаше все по-силно към себе си и в един момент нежната им целувка се превърна в нещо страстно. Тя едва успяваше да си поеме дъх, но нито се отдръпваше, за да го направи, нито му позволяваше и на него. Беше й толкова хубаво, а съдейки по движенията на ръцете на Рен, на него му беше още по-добре. Ако продължаваха така, още малко и щяха да останат без дрехи, а с тези стъклени стени, това едва ли беше добра идея.
- Трябваше да останем в хотела – каза задъхано тя, като се отдръпна леко от него, гледайки го с онзи възбуден поглед, при който очите й направо блестяха – Трябва някой ден пак да си направим вечеря на терасата.
Мег не бе спряла да мисли за онази вечер последните няколко дена. Когато й станеше самотно просто си пускаше клипчетата, които Рийд й беше пратил или направо му се обаждаше, за да го пита с какво е облечен. Но сега й се искаше направо да се настани в скута му и да си припомни точно какво беше там, а не просто да фантазира.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeНед Апр 07, 2013 11:00 pm

Самодивата май не обърна много внимание на думите на Рийд, за това колко мечити още може да й сбъдне, а само доближи устни до неговите и го целуна нежно, а по-късно и включи и езикът си. Беше една нежна и малка целувка, която много му харесваше. Но постепенно нещата станаха по-порчни. Малката, нежна и сладка целувка се превърна в целувка предващаваща много похот, а с тези стъклени стени, това беше малко трудно. А и сега когато заравяше пръсти в косата му и се притискаше в него... Това никак не беше хубаво и скоро щеше да направи неща, които щяха да се видят от доста хора, а това не беше за пред публика.
Когато Мег се отдели от устните му това не му хареса. И дори не можеше да я слуша. Виждаше само тези блеснали очички и тези сладки и плътни устни, за които много добре си спомняше какво могат да правят.
- О, моляте. Не ме гледай с този възбуден поглед - каза Рен и поклати глава все едно се караше, но не беше така. Усмивката й се разшири, а очичките й блестяха все повече и го предизвиквахе, което хич не беше добре. Рен беше с възбудено момиче в скутът, което го възбуждаше. - Мег не предизвиквай съдбата - каза Рийд с дрезгав глас, като силно се надяваше тя да го направи. Трябваше му... Тя леко мръдна тазът си... И само това му трябваше.
Рийд стана и премести Мег на масата, където я остави да седне на ръбът, а ръцете на вещерът бяха на кръстът на самодивата и я притискаха сладката й сърцевина към членът му, който беше почнал да се втърдява, още когата усети как ръцете й се сплитат в косите му.
- Виждаш ли какво ми причиняваш? - попита той и я гледаше все едно ще я изяде. Дясната му ръка се плъзна по тялото й и нагоре по гърдите.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeПон Апр 08, 2013 11:53 am

Мег се почувства малко неудобно от това, че нещата отново отиваха на там и то сама ги бе предизвикала. Не искаше Рийд да я мисли за лесна, но нека погледне нещата както си бяха – червенокосата не бе и никак трудна, най-вече за него. Преспаха заедно едва два дни след като се запознаха и сега, след като не се бяха виждали толкова време, вместо да се порадват един на друг, те отново щяха да го направят. И не, определено не изглеждаше така, сякаш скоро щяха да спрат, тъй като вече преминаха на отъркване един в друг, показвайки силната си възбуда.
Самодивата се замисли сериозно и си обеща, че повече нямаше да му се натиска толкова много, но сега вече не можеше да се спре. Разбира се, обещанието едва ли щеше да бъде спазено, но не от това се интересуваше в момента тя. Бе толкова възбудена, че не можеше да мисли за нищо друго, затова докато той се любуваше на гърдите й, тя хвана колана му и го дръпна рязко, гледай го право в очите. След няколко секунди го бе разкопчала и вече се бе заела и с ципа му, като се усмихваше нагло на изненадата в очите му.
- Така не мога да видя добре – каза тя с похотлива усмивка и Рен усети ръката й в боксерките си – Оууу … сега те разбирам – довърши тя шепнейки и го придърпа максимално към себе си.
Устните им отново се сляха, като сега бяха доста по-настойчиви и агресивни. И все пак бяха на обществено място, където не един човек щеше да ги види, затова Мег реши да ги ограничи до целувки … и още нещо. Тя извади внимателно атрибута от панталона му, като доста й се прииска да коленичи пред него и да го накара отново да стене името й, но както казахме преди малко – хора. Затова и просто го отърка между краката си, като след няколко секунди кавалера й установи, че нежното му цвете не бе сложило никакво бельо.
Добре де … беше решила да не изключва възможността за секс навън, затова и бе излязла така. Но сега остави решението изцяло в негови ръце и то буквално. Пусна члена му, който си остана подпрян на влажната й пещеричка и просто уви ръцете си около врата му, като се отдаде на целувката й. Беше го оставила да реши какво ще направят, като му даде възможност да проникне още сега в нея, ако това желаеше.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeПон Апр 08, 2013 1:48 pm

На Рийд му беше наистина трудно да мисли, когато Мег правеше всичко това. Махането на коланът, опипването, изваждането на пенисът му на бял свят... А отъркването на главичката му в сърцевината й беше направо, като наркотик. Та тя беше без бельо! Господи това наистина беше разсейващо. Никак не беше лесно. Не искаше да я кара да се чувства евтина и за това не започна още в хотела, а реши да й напарви тази изненада. Но сега тя започна и сега вече беше наистина объркан.
Рен сложи ръка зад вратлето й, а другата още беше на кръстът му. Бавно почна да отърква членът си в нея и целият почна да трепери. О, не можеше да го направи тук. Щеше да е прекалено показнао. А и трябваше да разкрие доста от своята прекрасна Мег, а това щеше наистина да го вбеси. За това бързо прибра втърденият си член в гащите, където му беше мястото и вдигна Мег от пейката. Отиде до домофона в кабинката държейки мег в прегръдките си.
- Трябва да слезем, веднага - каза Рийд натискайки един бутон.
- Проблем... - тръгна да казва нещо човекът, но Рен просто не му позволи.
- Просто ни свали! - каза рязко.
Човекът не спореше повече, а при първа възможности ги свали, а Рийд пусна Мег и тръгнаха забързано към колата, като не си позволи нито една спирка, защото щеше да направи някоя глупост. Отключи колата, но вместо да седнат отпред Рийд отвори задната врата и Мег веднага разбра какво става и се шмугна бързо вътре. Добре че колата имаше режим за затъмняване на стъклата. Рен влезе след нея и се пресегна, и натисна едно копче и веднага вътре стана по-тъмно, но това не му пречеше.
Вещерът се обърна към Мег и я придърпа заставайки я да легне на седелката. Първо разкара хубавото й елече, а после дръпна хбувата й рокличка надолу до кръста и пред очите му се разкри прекрасна гледка. Наведе се бавно и езичето му съвсем леко докосна едното й зърно и после го засмука бавно наслаждавайки се на мекотата. Членът му ако можеше щеше да разкъса панталоните му, но не можеше за негова жалост. Наведе се и към другото й зъно и направи същото с него. Беше толкова мека.
Главата му се спусна бавно надолу и бавно разделечи хубавите й крачета и пред него се разкри още по-хубава гледка. Вдигна поличката й до кръста и така цулата й рокля беше там. Рийд не можеше да се сдържи и нямаше време за мили ласки и направо прокара език по нея и вкуси прекрасният нектар. И не спря докато не успя да вземе всичко, което можеше.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitimeПон Апр 08, 2013 2:15 pm

Мег наистина се почувства зле,когато Рийд се отдръпна от нея и това дори я накара да се изчерви. Искаше да го възбуди, не да го отблъсне по някакъв начин, но очевидно точно това бе успяла да направил, с държанието си на лека жена. Кавалера й просто искаше да слезе и въпреки, че я беше притиснал към себе си, тя не се чувстваше така спокойна. Може би не искаше да го правя тук … така де, беше очевидно, че не искаше да го правят точно тук, но тя бе поискала и сега се срамуваше от това. Имаше нужда да върне времето назад и да се спре, преди да е направила тази глупост.
Усети го някак груб, когато слязоха и тръгнаха така бързо към колата. Червенокосата започна да се притеснява и не знаеше какво да очаква, но когато най-накрая видя как Рен отвори вратата на задната седалка, успя да преглътне заседналата в гърлото си буца. Усмихна му се похотливо и по погледа му разбра, че двамата си мислеха за едно и също нещо, затова веднага влезе вътре и нямаше време дори да реагира. Той я нападна страстно и настоятелно, като я принуди да легне и започна да си играе с всяка част от тялото й, използвайки само език и устни. И както винаги, реши да покори и най-слабото й местенце, карайки я да стене от удоволствие.
- Не мога повече – каза тя задъхано и го хвана за вратовръзката, която той отново си беше сложил, като го задърпа към себе си, сякаш беше на каишка – Казах ли ти колко си секси с костюм?
Вида му наистина я възбуждаше и едва ли Рийд го беше пропуснал, затова и въпроса се прие като реторичен. Сложиха край на разговора с една страстна целувка, докато Мег правеше същото с панталона му, което бе направила и там горе. Сега обаче беше различно – щом извади члена му от панталона, не само го постави на правилното място, ами и заби агресивно токчето си в стегнатата буза на мъжа, което го накара да се извие и рязко да навлезе в нея. Двамата простенаха силно в един глас, като със сигурност това се беше чуло и извън колата, но не му обърнаха внимание, а просто продължиха смело напред.
Мег не му позволи да свали нищо от себе си, въпреки че тя беше чисто гола, най-вече след като свали напълно роклята си и я пусна на земята. Останаха единствено красивите й обувки, но на Рен не му бе позволена тази свобода. Както му беше казала, точно в момента беше невероятно секси и нямаше да му позволи да развали мръсната й фантазия. А ако се държеше като добро момче, щеше да получи така желания подарък – устните й на едно определено място. Е да, тя не почна с това, но бе решила, че заслужава много повече, затова и щеше да свърши така … или ако трябваше да сме по-точни, той щеше да свърши тогава.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лондонското око Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондонското око   Лондонското око I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лондонското око
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лондон-
Идете на: