The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Дискотека "Дарк" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcap81%Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcap19%Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Дарк" - Page 2 I_voting_barДискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Дарк" - Page 2 I_voting_barДискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Дарк" - Page 2 I_voting_barДискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Дарк" - Page 2 I_voting_barДискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Дарк" - Page 2 I_voting_barДискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Дарк" - Page 2 I_voting_barДискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Дарк" - Page 2 I_voting_barДискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Дарк" - Page 2 I_voting_barДискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Дарк" - Page 2 I_voting_barДискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Дискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Дарк" - Page 2 I_voting_barДискотека "Дарк" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Дискотека "Дарк"

Go down 
+5
Anahi
Ванеса Олтър
Сара Пезини
Саманта Такър
Клеър Монгомъри
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:30 pm

Когато пристигнах в дискотеката се насочих към бара.Седнах и си поръчах една кола.Както си стоях едно непознато момиче ме заговори.
-Здравей.Да може да седнеш тук.-усмихнах се мило.
Когато я погледнах по-добре разбрах че е вампир.Няма как да ги сбъркам просто.Те винаги се отличават.
-Аз съм Кейт.Приятно ми е.
-Ами ти си.....?
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 3:44 pm

Момичето ми се представи и ме попита същия въпрос.
- Анахи - казах аз и се усмихнах.
Барманът ни донесе поръчката и аз жадно отпих една глътка от водката си.
- Кой курс си ? - попитах я. - Аз съм шести.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 7:59 pm

Никълъс отвори вратата на дискотеката с едно леко бутане и влезе. Той беше облечен с черна тениска и черни дънки, носеше и един сребърен гердан.
Тук беше доста шумно, много хора и много музика. Красиви момичета, облечени с доста къси поли или рокли танцуваха и се напиваха. Да, тук имаше предимно момичета. Точно за това и Ник обичаше да идва в тази дискотека, много свежа кръв.
Никълъс се усмихна на няколко момичета, които го загледаха и продължи пътя си към бара. Щеше да пие докато някоя не му се натресе, а ако той си харесаше някоя, щеше да стане обратното - той щеше да й се натресе.
Когато стигна до бара, той поздрави бармана. Познаваше го от преди.
- Донеси ми едно малко уиски, Джо. - След като си получи питието, Ник отпи от него.
Върнете се в началото Go down
Катерина Джоунс
Graduates
Graduates
Катерина Джоунс


Брой мнения : 19

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 8:38 pm

Поредният град,който щях да превърна в свой дом за...около месец.Мда,точно толкова ми беше нужно,за да го унищожа напълно и да го срина със земята.Е,може би не в точния смисъл,но в преносния думата "сривам" описваше напълно това,което щях да направя.Нямаше да ми е за първи,нито за последен път,нямах и угризения на съвестта,така че какво по-хубаво от това?
Докато най-спокойно се разхождах по улиците на града,представяйки си какъв хаос щеше да настъпи съвсем скоро,погледа ми се спря на някакъв надпис,който привличаше вниманието ми.Беше дискотека.
"Ммм перфектно място за кървави изпълнения."-помислих си доволно аз.
Тръгнах решително натам и щом стигнах вратата,за момент се спрях.Огледах се на всички страни и бутнах вратата.Щом влязох вътре се усмихнах дяволито и се запътих невъзмутимо към бара.Седнах плавно и грациозно на бара и погледнах бармана.
-Уиски.
Произнесох бавно и отчетливо.Гласа ми беше достатъчно силен,за да може да се чуе,въпреки силната музика,но въпреки това плътен и секси.
Докато бармана се чудеше на кой свят се намира,недоволно извъртях очи и се обърнах с гръб към него,така че да мога да огледам цялата дискотека.Доста набързо си набележих няколко самотни момченца и когато поприкрих самодоволната си,дяволита усмивка,отново плавно се обърнах към бармана.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 9:36 pm

Ник отпи още една глътка от уискито си. Огледа се отново. Нямаше никоя атрактивна, която да му се хареса. Поръча си още едно и докато говореше с Джо, видя как една красавица гледа бармана. "Уау! Няма как да е тук заради Джо! Има някаква друга причина и аз ще разбера каква е!" Ник изпи и второто си уиски и се приближи до нея. Огледа я още веднъж и седна до нея.
- Джо още две уискита! - Каза Ник след което се обърна плавно към красавицата и й се усмихна. - Аз черпя! Аз съм Ник! А ти си... - Най-баналния начин да се запознаеш с момиче. - И какво прави красавица като теб...тук...сама. - Ник наистина не очакваше да срещне толкова красива жена в дискотека. Красавиците попринцип не се шлаеха по дискотеки. Поне не сами.
Върнете се в началото Go down
Катерина Джоунс
Graduates
Graduates
Катерина Джоунс


Брой мнения : 19

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 9:44 pm

Леко потропвах нервно с пръстите на едната си ръка по бара.Отметнах косата си назад и отново се огледах сякаш очаквах някой.В момента в който момчето ми донесе чашата чух как някой се представи.
"Супер,поредния досадник."-мина през главата ми и го погледнах отегчено готова да му въздействам,за да се махне,когато през главата ми мина мисълта,че нищо няма да ми коства,ако го поразиграя.
-И съм момичето,чието име няма да разбереш.
Отвърнах му съвсем спокойно аз,гледайки го напълно сериозно.
-Пробвай при някоя друга,която ще се поддаде на свалките ти.За мен ти си ясен като отворена книга,така че не си прави илюзии.
Хванах с едната си ръка чашата и отпих една съвсем малка глътка,след което я върнах на мястото й.
-А и това,какво правя си е лично мой проблем,не мислиш ли?Кое те кара да мислиш,че ще изпея всичко,което знам и искам да направя пред напълно непознат,сваляч,който се мисли за голямата работа?
Повдигнах въпросително вежди,подсмихвайки се самодоволно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 10:08 pm

- Мда, моя грешка. Явно си по-високомерна и от мен. Това е нещо ново в този град. Не мислех, че има такива хора, а може би наистина няма. - Ник се приближи до красавицата и й каза "Ако и ти си тук за кръв, махай се! Тук жертвите от твоя пол са много по-малко." След това Ник си седна на мястото и се усмихна все едно нищо не е казал.
- Джо, донеси още две! - Нямаше нищо по-хубаво от това да се заяждаш с високомерни същества. Те винаги обещаваха интересни събития. А ако предположенията му бяха верни, тази нощ щеше да е много интересна. - На колко си? 200-300?! - Това беше наистина обидно за човек, но Никълъс искаше да се увери в това което мислеше. - О, извини ме! Няма да кажеш годините си на непознат, нали?! Все пак кажи ми, какво трябва да направя за да науча името ти или поне прякора ти?!
Върнете се в началото Go down
Катерина Джоунс
Graduates
Graduates
Катерина Джоунс


Брой мнения : 19

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 10:23 pm

Едва не избухнах в смях.Този се мислеше за голямата работа и определено щеше да пострада.За това в следващата секунда го погледнах студено.
-Кой,по дяволите,си ти,че да ми казваш какво да правя?
Стиснах едната си ръка в юмрук,за да не го хвана за гърлото.Не ми трябваха изцепки по средата на претъпкана дискотека,пък и щеше да е странно жена да набие мускулест мъж.Макар,че изгарях от желание,знаех как да се успокоя,за това скоро по лицето ми нямаше и помен от моментното ми раздразнение.
-Да,да,продължавай да се опитваш да отгатнеш.Току-виж след десет-двадесет години познаеш.
Засмях се подигравателно.
-Има начин да успееш да ме накараш да кажа името си и то е като спечелиш доверието ми.А до сега единственото,което спечели беше минус сто точки.По-зле за теб.
Повдигнах леко рамене и отново отпих от чашата си.
За момент се изкуших,да кажа годините си,но после се отказах.Нямаше смисъл.
-А и нали знаеш...този,който говори много нищо не прави.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 6:55 am

- Мдаа. Не мога да се държа като теб. Не съм гадняр. - Ник отпи още веднъж от уискито си и я погледна. Видя как преди малко тя стисна юмрук, беше му ядосана. Поне за момент, после незнайно как се успокои. - Явно е, че много те дразня за това ще млъкна. Ако се сетиш нещо, каквото и да е, питай. Ще отговоря на всеки въпрос, какъвто и да е. - Ник усети, че най-добрия начин да се води разговор с нея е, тя да те заговори. Поръча си още едно уиски. Никълъс се загледа към входа. Гледаше кой влиза и кой излиза, сякаш търсеше някого.
Върнете се в началото Go down
Катерина Джоунс
Graduates
Graduates
Катерина Джоунс


Брой мнения : 19

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 11:57 am

-Мда,мерси за комплимента.
Наклоних главата си на една страна и се усмихнах пресилено.
-Не си първият,който ми го казва,но пък...е забавно.
Подсмихнах се хитро,но скоро усмивката ми отново изчезна,отстъпвайки място на безизразното ми изражение.
-Оу,ето че каза нещо смислено.Алилуя!
Едва подтиснах смеха си и отново се обърнах с гръб към бара,като този път погледа ми се отправи към дансинга.Почти незабележима усмивка се появи на устните ми.
-Умееш ли да танцуваш,вампирчо?
Обърнах се към него като повдигнах вежди.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 1:06 pm

Ник отпи още една глътка от уискито си, когато чу въпроса на красавицата. Наистина се изненада.
- Честно да ти кажа, не очаквах точно такъв въпрос. - Той я погледна и леко се усмихна.
- Ами да, попринцип мога, но едва ли ти се иска да те виждат с мен на дансинга. По-точно едва ли ти се танцува с непознат, но ти си решаваш. - Никълъс отпи още една глътка от уискито. Поредната чашка свърши. Музиката кънтеше в ушите му и той едва си чуваше мислите, но му харесваше.
Върнете се в началото Go down
Катерина Джоунс
Graduates
Graduates
Катерина Джоунс


Брой мнения : 19

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 1:22 pm

-Не ти се отдава да мислиш.
Усмихнах му се широко аз и рязко станах от мястото си.
-Да кажем,че съм от жените,които не приемат "Не" като възможен отговор.
Изрекох съвсем просто аз и го хванах за ръката,като го дръпнах,за да се изправи.
-А и дори и да не можеш да танцуваш,винаги мога да ти въздействам,за да го направиш.
Засмях се доволно аз и го започнах да го дърпам към дансинга.Когато стигнахме центъра се обърнах към него.
-Нали не се уплаши?
Погледнах го съжалително.
-Все пак ще те разбера.Млад вампир си,лесно се плашиш...
Повдигнах леко рамене.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 1:50 pm

- Всъщност докато ме дърпаше насам се уплаших. Наистина се уплаших от тоалета на онези двамцата там. - Каза Никълъс и се засмя, посочи една двойка, чиито тоалети бяха ужасни. - Плаших се първата година, тогава още се учех. Вече знам всичко, поне така си мисля. А ако не знам нещо, се надявам ти, като по-зряла от мен да ме научиш. - Каза Ник и продължи да се смее. Започваше да се отпуска, щом се смееше. - Е, ще танцуваме или какво... - Каза Ник и зачака отговора на красивата вампирка.
Върнете се в началото Go down
Катерина Джоунс
Graduates
Graduates
Катерина Джоунс


Брой мнения : 19

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 5:43 pm

Едва не избухнах в смях.
-Ти знаеш всичко?!Сериозно ли?!
Поех си дълбоко въздух,за да се успокоя.Боже,този бил и изключително забавен,определено щеше да стане за нещо...Може би нямаше да му навреди и някоя и друга манипулация,за да се стегне малко и да заприлича на истински,студенокръвен и жесток вампир,защото точно сега ми изглеждаше толкова...лесен,мил и добродушен,че направо се чудех на великото си търпение.
-Очевидно ще танцуваме.
Изсмях се отново аз и се обърнах с гръб към него като прилепих тялото си към неговото и започнах да танцувам в такт с музиката.Тялото ми,отначало,съвсем бавно се поклащаше,но постепенно със забързването на музиката,движенията ми станаха все по-освободени и разчупени.
-Не бъди такова дърво.
Повиших тон аз,за да може да ме чуе и се обърнах към него,като сложих ръцете си на раменете му.Побързах с едната си ръка да махна,непокорната коса,която беше решила да застава пред лицето ми и отново я върнах на мястото й.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 7:03 pm

Ник се опитваше да танцува, но не му се получаваше много добре. Не го биваше по такива танци, предпочиташе хип-хоп танците, но какво толкова, сега имаше една красавица, която танцуваше доста добре. Дойде ред и на по-бавните танци - ненавиждаше ги, но сега му се налагаше. Той сложи ръце около кръста й и я приближи до себе си.
- Сега ще ми кажеш ли името си? - Наистина беше странно да танцува с момиче чието име незнаеше. Чак сега му се отдаваше възможност да опознае лицето на красавицата срещу себе си - беше много красива в лицето. Ник вече се отпусна и започна да прави щуротии. Той прекара пръст през лицето на момичето и после през косата - беше мека на допир. Косата беше мека като коприна.
Върнете се в началото Go down
Рика Казуки
Teachers
Teachers
Рика Казуки


Брой мнения : 106

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 06, 2012 7:36 pm

Тялото й се триеше в монотонно поклащащите се хора, които определено харесваха блудкавия ритъм на поредния нов, поне за тази седмица, хит. Носеше се натрапчивия и до болка познат аромат на изветрял спирт, който успешно вече попиваше и се смесваше с парфюма й. Какво по-очарователно от това да смърдиш на джибра? Моля, не отговаряйте!
Рика си проправяше път, устремена към бара, защото в план графика за вечерта присъстваха поне няколко питиета и всеки момент смяташе да ги отметне от списъка. Местенцето беше доста по добро от обичайните, в които забиваше и отпускаше, но нов град-нова обстановка. Адски хубаво е никой да не те познава и адски досадно, когато си нямат едно на ум да странят от теб. Е, всичко с времето си. Сега от значение беше само сладникавата усмивка на бармана и това, което се нареждаше гордо зад него. На лицето на Казу изплува една от многото престорени усмивки тип дай-питие-давам-бакшиш.
-Какво ще бъде? – О, тя дори заслужи намигване. Как искаше да му размаже сваляческа мутра.
-Голяма водка. Ама наистина голяма и да не я разредиш с нещо.- Сега беше нейн ред да се усмихва сладко и да намига, а той да изглежда сякаш са го изритали в топките.
Студената чаша идеално пасна в дланта й, а банкнотата, която размахваше триумфално, подаде на мъжа пред себе си. Кой казва, че хората не се купуват? Плати му двойно и вади изражение на дете пред Коледа. Поне следващия път направо щеше да й сипва от хубавото или тя щеше да му сипе хубаво.

Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 06, 2012 9:14 pm

Мразех тези жалки същества хората. За нищо не стават освен за шутове. Е поне не бяха напълно безполезни. Е то това място поне си го биваше. Миризмата на секс, алкохол и цигари беше приятна и позната и винаги ме превестваше като добре дошла на подобни места.
Крачех бавно към бара между танцуващите хора. Токчетата ми не се чуваха от силната музика. Черните кожени панталони които бяха като изляти върху мен бяха доста провокатиращи и доста мъже се обръщаха погледите. Можех да ги усетя върху мен и да подуша възбудата им, а в комбинация и с корсета направо се надървяха. Само можеха да си мечтаят да видят какво има под тези дрехи.
Рядко се занимавах с хора. Те не ми бяха много интересни. Обичах повече свърхестественият секс.
Отидох бавно до бара и седнаэ до някакво момиче.
Бармана веднага притича до мен привлечен като пчела на мед. Усмихна ми се с онзаи чаровна усмивка, с която батковците примамват момичетата в леглата си.
- Кажи, кукло, какво ще искаш? Заведението черпи.
Засмях се тихо.
- Разбира се че заведението черпи, сладък. Забъркай нещо силно.
Той се усмихна и се обърна. Усмивката ми изчезна от лицето. Огледах дискотеката да видя дали ще намеря нещо интерсно днес... Алкохолът дойде и аз се обърнах към бара. На неговото лице още я имаше онази усмивка.
- Заповядай, сладурче.
Усмихнах се и отпих от питието беше силно, точно както поисках. Жалко че не можех да се напия.
- Точно каквто поисках. А и ако още един път ме наречеш, сладурче, кукло или нещо подобно ще ти изтръгна езикът.
Можех да добавя още няко е друго нещо, но реших да него плаша толкова много. Той се намръщи и се обърна. Отпих от питието. Той пак дойде насам, но не беше за мен, беше заради момичето до мен донеси й нещо и пак беше с онази усмивка бляк... Тя също го отрязана и той се разкара горкият.
Сега чак забелязах момичето. И не беше обикновенно момиче, а демон. Какъв късмет.
- Досадни са, нали? - казах на висок глас и тя се обърна към мен. Не я погледнах и продължих да говоря. - Направо жалки. Тези червеи - хората - стават само за шутове - извъртях очи я погледнах. - Впрочем аз съм Лирика.
Усмихнах се и отпих от питието си.
Върнете се в началото Go down
Рика Казуки
Teachers
Teachers
Рика Казуки


Брой мнения : 106

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 4:21 pm

Момичето кимна поклащайки плавно високо вдигната си, покрай лицето, коса и бавно отпи голяма глътка довършвайки вече втората си чаша. Шепотът едва да откъсна от устните й, но не се съмняваше, че ще бъде чут само от когото трябва:
-Рика...- Усмивката й изплува едва издърпвайки устните й в лека дъга, оставяйки очите й неподвластни на веселието. На нея не и пукаше нито за хора, нито за всякакви други изроди. Сега не й пукаше много и за собственото си благоразположение, което си се вписваше за огромна рядкост и адски я забавляваше.
-Хей, барманчето! – Казу отново му намигна и с малко късмет можеше да си мине за чиста свалка, но едва се сдържаше да не избухне в див истеричен кикот. – Сипи ни по още едно. И дай една бира да си го прокарам.
Звучеше, като дърто пиянде, но само тя си знаеше колко е стара и как никак не й действа това мижаво количество алкохол. Извърна лице към седналата до нея девойка и изкара един от онези смразяващи кръвта погледи в комплект с подобие между усмивчица и озъбване.
-Виждала съм те някъде! Къде? – Нямаше представа от къде жената трябваше да има този отговор, но пък тя държеше да го получи. Не забравяше лица, а това го бе видяла скоро, което беше добре, адски добре. Ако беше старо познати лице вече да я беше лепнала на пода и да й съскаше в лицето. Казах ли, че Рика някога е била аристократка. Смейте се!
Момичето я гледаше странно, сякаш чакаше да направи първата крачка и тя също ще я фрасне.
-Споко, аз не хапя. Само не питай мъжете, с които съм спала. Те имат друго мнение по въпроса.
Ама тя наистина се шегуваше с непозната. Не си сваляй гарда, ако адски не ти се мре. Тъй, че дяволски странно. Девойката извърна лице от новата си позната и бясно зареди ругатни под носа. Пикантни, остри и бая перверзни словосъчетания, които добре си заслужаваше, но пък как да се обижда при такова его.
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 5:54 pm

Демонът срещу мен (Рика). Каза че ме е виждала някъде и настоя дъ кажа къде. Какво? Тя съвсем си загубила ума някъде сред толкоз години. Да кажа къде? Божеее... аз дори не помня името на онази скапана вещица, че пък че знам от къде сам я виждала, а и аз не помна много много лица. После пък се пошегува с мен и накарая почна да псува. Горкото момиче.
- Сори Рика. Но не знам къде сме се виждали. Не умея да помня лица, имена, и такива. Тъй че нямам никаква представа - отипх от питието си и пак я погледнах. - Може в Ада... предполагам си ходила там или в някои друг бар и дискотека...
Вдигнах рамене и изпих пиетието си и щракнах с прасти на брмана. Той дойде и ми сипа още. Не знам какво ама беше хубаво. Направо изгаряше устата ми, а оз си падах малко или много мазохист.
Върнете се в началото Go down
Рика Казуки
Teachers
Teachers
Рика Казуки


Брой мнения : 106

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 6:12 pm

По дяволите беше даскалка! Ето къде я беше виждала. Беше в скапания град от няма и една седмица, но много добре огледа всеки индивид, който трябваше да търпи в обсега си и особено на работното си място. Къде другаде можеше да я е виждала? В някой бардак при поредната поръчка или сред тъмните окаяни улички, в които причакваше заблудените кретени? Да бе!
-Искаш ли да се позабавляваме? – К’во пък! Можеше да поразпусне малко и след това да си намери нещо по-силно и да се направи на дроб. Интересен вид спорт е опита да си заличиш последните 200-300 години от паметта. Интересен и болезнен.
Извърна се към нея и внимателно прокара поглед по лицето, което отговори на въпроса й. Проследи чертите й докато пускаше изражение на много развеселено детенце, което рязко премина в хищно животно дебнещо за плячка. В нейния бизнес или си добър актьор или си мъртъв актьор, а тя доволно подтискаше няколко века зад гърба си.
Изправи се, придърпа късите кожени панталонки по бедрата си и бавно си запроправя път към дансинга без да откъсва поглед от жената на бара. Сега беше въплъщение на демонично изражение: перверзно, извратено, садистично и напълно безскрупулно. Само едни демон знаеше какви мисли се въртят в главата й. Един- тя самата.
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 6:34 pm

Да се забавляваме ли ? Момиче аз съм родена за забавление. То това е второто ми име. Тя тръгна към дансинга, като не откъсваше поглед от мен. Перверзен, извратен, без никакви задръжки. Истниски демон. О да... Изпих питието си на екс. И тръгнах към нея.
Почнах да се движа в ритъмът на музиката. Обичах да танцувам, понякога имах чувстовот че изпадам в транс и не знам какво правя. Стигнах до демонката и я огледах. Харесвах облеклото й. Малко и лесно за сваляне. Лицето и беше нежно, с изтънчени черти като аристократка от 16 век.
Прокарах ръка по лицето й, надолу по вратът, тялото й от което виждах доста плът. Одръпнах ръката си. Нямаше за къде да бързаме имаше доста време.
Музиката не беше много скучна. Ставаше за танцуваме, а и ритъмът изискваше доста кълчене , което ми харесваше. Направих една крачка към Рика и сега телата ни леко се докосваха и тръкаха едно в друго, нещо което ме възбуждаше. Надявам се до сега сте разбрали лесбийските ми наклоности. Наведох се на пред и се зарових лице в косите й като вдишах дълбоко аромата й.
- Ухаеш на секс - казах с перверзен глас. Изправих си се наведох към другата 'и страна, като устните ми минаха на милиметри от нейните. Пак вдишах дълбоко. - Насилие и кръв.
Все неща които ме възбуждат.
Усмивката ми се разшири и се изправих, като оставих пак същата дистанция между нас.
Върнете се в началото Go down
Рика Казуки
Teachers
Teachers
Рика Казуки


Брой мнения : 106

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 7:05 pm

-И представа си нямаш колко си права.- Гласа й прозвуча задавено и накъсано, но нежен топъл, плътен, като мед разстилащ се по нагорещена плът.
Върховете на почти млечно белите й пръсти нежно описаха извивката на шията на другата жена и внимателно си проправяха път към косите й, в които Рика смяташе да ги вплете. Нежността внимателно и премерено се губеше в онази страстна грубост, която винаги прерастваше в умерена жестокост в ръцете на младата жена. Тя си беше такава- безумно нежна или дяволски груба. Защо не и двете?
Лирика бе по-висока от Казу и подлудяваше сетивата й, които жадно искаха да доминират, да притискат, да контролират. Поне що се отнася до жени. Ръцете й се вкопчиха в меките коси и рязко придърпаха лицето на другата жена, полагайки погледите им вплетени един в друг. Върха на езика й леко навлажни меките й устни, а те намериха мястото си в чувствената извивка на врата й, проследявайки линията на челюстта и намирайки път към устните й.
-Казах ли, че не хапя? – Подигравката в гласа й завърши с извратена усмивка миг преди да впие устни в тези на Лирика.
Зъбите й леко одраха меката плът и инстинктивно тя засмука леко подпухналите о грубата целувка устни. Какво пък, играта започна?!
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 07, 2012 8:17 pm

Обичх този вид флирт. Винаги беше греб и нежен едновременно. Беше опасен и извратен. Истинско придизвикателство. Нещо което само някои от старите времена може да направи. Като мен и Рика. Харесвах и този вид целувки. Мразех ги бавни и нежни като на девственици. Не мен ми трябавше нещо грубо, а Рика ми го даваше.
Едната ми ръка хвана коланът й и я дръпнах да се притисне още повече към мен. Другата ми ръка се плъзна по тялото изучавайки я. Впретох пръсти в меките коси.
Отделих се за малко от нея само за да покажа одобрението си с една перверзна усмивка и отново впих устни в нейните. Езикът ми се раигра с нейния в страстен танц. Одрусках езикът и засмуках малко. Колкото да вкуся малко от нея колкото да подразня сетивата си. Преместих устните си надолу по-челюстта й.
Хванах я за кръста и почнах да придърпвам към едно от сепаретата.
Седнах ме в едно сепаре и я придърпах, така че да седне в мен. Прокарах ръце по голите й бедра и обхвнах с ръце дупето й и я стиснах.
Отново я целунах и... Изведнъж нещо в мен се сви на топка и нещо в мен казваше "Бягай", а друго "Сега ще стане интересно." Усетх как очите ми обагриха в черно. С рика едновремнно се одръпнахме една от друга и се спогледахме. На лицето ми се появи мазохистична усмивка.
- Сега ще стане интересно.
Бутнах я да седна до мен и огледах дискотека и ги видях до входа. Група ангели оглеждащи помещението.
- Райски копелета - казах тихо.
Върнете се в началото Go down
Рика Казуки
Teachers
Teachers
Рика Казуки


Брой мнения : 106

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 16, 2012 3:17 pm

O, по-дяволите! Тя стоеше и гледаше с големите си черни очи жената до нея и единственото, което й минаваше през разрошената глава беше:
„Хайде! Хайде, хайде, хайде де!”
На Рика грам не й пукаше за враждата между онези долу и онези горе. Дали едните ще ритат злобно задниците на другите или обратното й влизаше толкова в работата, колкото й това кой ще бие на олимпийските игри или следващото предаване по долнопробните кабеларки. И все пак защо пък не?
Погледа й отново обходи групичката, като се въртеше внимателно между нея и Лирика. Гледаше ги по онзи огнен начин, който направо крещи „Мой си!”. Въпросът: По кой от двата начина?
Казу прекрачи през нея и се измъкна, почти на колене от сепарето, повеждайки я напред към въпросната групичка. Можеше да стане горещо или напечено, не все някой щеше да се опари. Точно мисли от този тип се въртяха в главата й докато си проправяха път, а усмивката й ставаше толкова широка, че изглеждаше почти щастлива от мръсотиите, които се зараждаха в съзнанието й.
Е, щеше да ги устави да си правят кефа самички и да си намери друго занимание. Последователността в решенията й точно днес беше много слаба нейна страна.
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 30, 2012 6:26 pm

Рика май въобще не й пукаше какво ще става... Това момиче ми допадаше. Тя излезе от сепарето и тръгна към ангелечтата с една голяма и извратена усмивка. Кой знае какво й се въртеше в главата на тва момиче. Станах и тръгнах след нея като огледах момчетата... Не бяха много 5-6 и няколко познати лица. Супер!
Едно ми беше чудно какво правеха тук. Нали бяха деца на бог бяха чисти не покварени не трябваха да стъпват на такива места нали?
Когато стигнах до един от тях... Даниел доста се познавахме с него. Приближих се и отърках тялото си в неговото.
- Данииии... - казах със съблазнителен гласец. Той веднага ме избута то себе си.
- Махай се адска курво.
- Ооо така ли?! - попитах й се усмихнах. - Не бях курва през онази октомврийска нощ... - бавно се приближих към него. - Кога беше през 15 век.
Бързо се озовах до стената с острие допряно до хълбоците. Изсмях се високо.
- Хайде Дани. Направи го! Знае школко харесвам блоката - той ме изгледа злобно. - ХАЙДЕ!
Предизвиках го аз.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Дарк" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Дарк"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
»  Дискотека
»  Дискотека
» Дискотека "Ice"
» Дискотека "Dream"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: