The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Дискотека "Дарк" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Дискотека "Дарк" I_vote_lcap81%Дискотека "Дарк" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Дискотека "Дарк" I_vote_lcap19%Дискотека "Дарк" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Дискотека "Дарк" I_vote_lcapДискотека "Дарк" I_voting_barДискотека "Дарк" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Дискотека "Дарк" I_vote_lcapДискотека "Дарк" I_voting_barДискотека "Дарк" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Дискотека "Дарк" I_vote_lcapДискотека "Дарк" I_voting_barДискотека "Дарк" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Дискотека "Дарк" I_vote_lcapДискотека "Дарк" I_voting_barДискотека "Дарк" I_vote_rcap 
Том Милс
Дискотека "Дарк" I_vote_lcapДискотека "Дарк" I_voting_barДискотека "Дарк" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Дискотека "Дарк" I_vote_lcapДискотека "Дарк" I_voting_barДискотека "Дарк" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Дискотека "Дарк" I_vote_lcapДискотека "Дарк" I_voting_barДискотека "Дарк" I_vote_rcap 
Selene
Дискотека "Дарк" I_vote_lcapДискотека "Дарк" I_voting_barДискотека "Дарк" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Дискотека "Дарк" I_vote_lcapДискотека "Дарк" I_voting_barДискотека "Дарк" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Дискотека "Дарк" I_vote_lcapДискотека "Дарк" I_voting_barДискотека "Дарк" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Дискотека "Дарк"

Go down 
+5
Anahi
Ванеса Олтър
Сара Пезини
Саманта Такър
Клеър Монгомъри
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 12:46 pm

Дискотека "Дарк" Disco_1

Тук идваха повече хоря от колкото магични същества, обаче най-често идваха вампира за да намерят свежа кръв.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 6:16 pm

Вратата се отвори рязко бутната от ръката ми и протеклата по нея енергия...С Рей влязохме в някаква дискотека и скоро се приближихме до бара.Исках питие и преди да попитам и нея, я бях завлякла до там, дърпайки я за ръката.Не че обръщах голямо внимание на желанията й, но не исках да се отделя от мен...исках да знам че бе наоколо и на мое разположение...Май малко егоистично от моя страна, но не очаквах да бъда по различна...Седнах на един стол на бара и пуснах ръката й, когато се уверих че е седнала до мен...Както казах не исках някой да ми я отмъкне..сега бе моята играчка която нямаше да дам на никой...поне не и докато не й се наситя...
-Водка...-казах студено на бармана и погледнах към Рей като за момент не успях да отделя очи от нейните...сякаш бяха толкова дълбоки...усмихнах се разсеяно.
-Е?Какво ще пиеш?-попитах накрая аз...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 6:24 pm

След като приключихме вкъщи отидохме в една дискотека в града.Седнахме на бара и барманът ни попита какво искаме Сам си поръча водка.
-За мен един коктейл съставен от всеки алкохол,който имате в наличност.-казах и се усмихнах.Завъртях се в стола си и заразглеждах танцуващите около нас..
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:50 am

Огледах помещението около нас...имаше толкова много хора...да, точно, хора.Тук имаше толкова много хора, че не усетих как се усмихвах на възможността да опитам от нечия сладка човешка кръв...да си призная май предпочитах човешката повече от която и да е...вампирската беше...пф...на върколаците...не се търпи, но човешката...беше нещо наистина красиво...Дори самата гледка или въобще мирисът на кръв ме караше да изпитвам удоволствие...
Обърнах се към Рей, чийто поглед видях че също се плъзгаше по дансинга...
-Да не би да си намери играчка?-попитах аз и се усмихнах като осъзнах че идеята не бе толкова лоша...Може би щеше да е по-забавно ако си имахме някое човешко създание и кръвта му на разположение...както казах и преди, не си падах по това да ме хапят...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 12:49 pm

Засмях се.
-Мнем.Аз не се храня с хора.-казах като се усмихнах.
Обърнахме се към бара и напитките ни бяха готови.
-Наздраве.-казах и си дигнах чашата,след което отпих.
-Ммм...Ами ти да не би да си намери играчка?-попитах и пак се засмях.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 1:58 pm

усмихнах се предизвикателно и отпих от водката...определено си я биваше...за миг затворих очи и исках да усетя само и единствено вкуса на алкохола стичащ се по гърлото ми...Отново отворих очи и я погледнах като се засмях на въпроса й...наистина бе смешен...играчка?!О, да, играчка...
-Моята играчка е тук...това стегнато дупе е седнало на мястото й.-намигнах й и погледа ми се спусна по бедрото й, движейки се нагоре...След момент се отмести на хората около нас и пак се усмихнах...
-Но няма да откажа още една...аз винаги съм си падала по аксесоари към куклите си...-засмях се някак истерично, защото като се върна назад в спомените си, никога не съм играла с кукли...Май трябваше да порасна прекалено бързо... Е сега си имах една...при това доста красива кукла...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 3:14 pm

Засмях се и изпих останалото на екс.
-Още едно..-казах на бармана.
-Е,аз мисля ,че е време да потанцуваме?-казаях и се засмях.
-Да покажем на хората как го правим ние вампирите.-казах й и й намигнах.
Тръгнахме към дансига.Когато стигнахме до центара оставих Сам там и отидох при DJ-я.
-Eve-Tambourine.-казах на DJ-я песента,която исках да пусне и той кимна.
И песента започна,а аз се върнах при Сам..
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 3:44 pm

Рей тръгна към DJ-я...май искаше определена песен...хъм това момиче започваше да ме изненадва...може би не просто барби, а?...Мнението нека остане за по-късно, а?Сега отново видях как тя се приближаваше и на лицето ми се изписа доволна усмивка...Погледа ми се спусна по тялото й...това никога нямаше да ми омръзне...гледката определено си я биваше и в момента смятах да се възползвам от нея...Изпънах ръцете си напред като придърпах тялото й към своето и я завъртях леко, сякаш да доогледам стоката си...Май прекалено често я третирах като някакъв предмет, а?...Може би би ми отивало да отворя някой публичен дом...тялото ми се задвижи под звуците на музиката като се стремях да не изоставам от нейното темпо, защото тя май бе намислила нещо...или поне така ми се струваше...спомена за разликата между вампирите и хората...може би наистина смяташе да направи нещо...различно...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 4:39 pm

Когато стигнах до Сам ,двета започнахме да се дижим в синхрон.Аз заслизах на долу докато все още танцувах и прокарах ръцжете си по цялото й тяло.Изправих се рязко и се приближих до нея.
-Шоуто започва-казах с най-сексабилния глас ,който можех да докарам на ухото й и също толкова рязко се отделих от нея.
Застанах на около метър от нея и започнах да танцувам.

П.П:Танца който танцува Ема Робъртс е тоя за който и аз пиша,че танцувам.Само дето нз как да го опиша.Говора само за танца на купона,йъдето е с късата рокличкааа Намигване хДД
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 6:14 pm

Когато се отдалечи и започна да танцува на лицето ми се покатери една перверзна усмивка...Това момиче ме възбуждаше каквото и да правеше и бавно прокарах език по устните си.Бях застинала на място и просто я гледах когато усетих как няколко човека бавно ме избутаха назад и заеха мястото ми да гледат Рей...оо, голяма грешка.Ръката ми хвана единия за рамото и го дръпнах назад, а втория сложих ръка на гърдите ми и също го избутах от пътя си...отново погледа ми се спусна по тялото й и използвах скоростта си на вампир, за да се приближа максимално до нея и да притисна тялото си в нейното.Едната ми ръка се спря на кръста й, а другата мина нагоре към тила й, където приближи лицето й към моето.
-Знаеш ли, това шоу мисля че трябва да продължи така...-почти прошепнах аз и устните ми се впиха в нейните...Харесваше ми вкуса й...беше толкова изкусителен...Ръката ми мина надолу, намирайки пътя си до дупето й...това толкова стегнато и секси дупе...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 6:52 pm

Подсмихнах се.
-Ммм..Напълно съм съгласна.-казах и пак я целунах.
Продължихнме да танцуваме и да се натискаме,а всички ни зяпаха,Засмяхме се и се върнахме на бара,където ни очакваха новите напитки.
Седнах на стола и взех коктейла в ръката си .
-Наздраве.-казах и се засмях.
Изпих го на екс и си поръчах още един,но с повечко лед..
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 9:31 am

Отново седнахме на бара и скоро изпихме новите си питиета като бармана се нагърби със задачата да ни снабдява с алкохол за вечерта...Май трудна, но определено награждаваща задача.
усмихнах се на Рей и придърпах с една ръка стола й, а също и самата нея.Дясната ми ръка се спря на бедрото й, а другата пое новата чаша поставена на плота пред нас.
-Надявам се отдолу да нямаш нищо...-казах аз, като придвижих ръката си нагоре по бедрото й съвсем бавно, като не отделях погледа си от очите й...В момента може би не бях заинтересована особено от очите й, но ми харесваше мисълта да знам какво си мисли или поне да си мисля че е така...а очите винаги са били като прозорец...а да си призная да надничаш през прозореца на съседа си е цяло изкуство и доста интересно при това..
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 12:50 pm

Не отделяхме поглед една от друга,докато ръката й пълзеше нагоре по бедрото ми.Засмях се,защото ме беше гъдел.
-Надявам се отдолу да нямаш нищо...-каза тя,а аз се засмях още повече заради гъдела.
-Ммм...може и да разбереш,но може и да не го направиш...-казах й като махах ръката й от бедрото ми.Но пък и аз не останах по назад от нея.Плъзнах едната си ръка на бедрото й,а другата на тила и за да не ми избеяга и я целунах страстно.Езиците ни се впуснаха в нещо катоп смъртоносен танц...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 1:51 pm

Хареса ми че ми се дърпаше, но да си призная колкото и да ми бе приятно да чувствам ръката й по бедрото си исках сега моята да е на нейното...И все пак, тази нейна целувка ме накара да размисля...поне за сега.Ръката ми се спусна към тила й и я придърпах още повече към мен.Езика ми си играеше с нейния като междувременно ръката ми се плъзна под блузата й, насочвайки се към гърдите й...спрях на сантиметри от целта си и плъзнах ръката си назад по гърба й...кожата й беше толкова мека и изкусителна, че не исках да отделям ръцете си от нея...
-Аз мисля да разбера...но май тук има прекалено много публика...ако това е проблем...-казах аз и се дръпнах леко назад, като оставих ръката си на тялото й...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:37 pm

Засмях се.
-Може биии..-казах.-Никога не съм мислела,че публиката те притеснява.-отново се засмях.
Наведох и отново я целунах,но този път още по страстно от предишния.Бармана ни донесе поредните питиета.А всички в дискотеката ни зяпаха,но главно бяха мъжете.Може и да си намерим някоя играчка.
-Още един танц..?-попитах въпросително.
И за пореден път я целунах без да дочакам отговора й.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:48 pm

Погледнах я изпитателно...харесваше ми когато си играеше...Станах бавно от стола и се ухилих, като прокарах ръка по крака й и след малко я дръпнах към себе си.
-Определено искам да видя пак онова секси движение...-казах аз, затворих очи и направих муцунка сякаш току що в устата ми се бе разтопило парче шоколад...Всъщност да я гледам и да ям шоколад ми доставяше еднакво удоволствие, но разликата бе че с нея нямаше да имам нужда от серия упражнения с които да ги изгоря...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:00 pm

Тръгнахме към дансига.Течеше някаква павна песен и ние започнахме да танцуваме.
-Не мислиш ли,че сега трябва малко аз да ти се порадвам?-попитах я на ухо и се засмях.
Целунах я точно под ухото като започнах да слизам надолу по врата й,а ръцете ми бяха на дупето й.
-Еее,няма ли да ми позволиш да ти се нарадвам?-отново я попитах на ухо и стиснах дупето й ,което я приближи повече към мен и я целунах...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:47 am

Ухилих се широко и се отдръпнах от нея, като направих няколко крачки напред и се спрях, поглеждайки към нея.Обърнах се настрани и ръката ми мина по рамото на някакъв мъж, чието лице чак сега видях...хъм не че не бе красив, но...мисля че не бе точно мой тип...и все пак мислех да се позабавлявам на негов гръб.Пръстите ми минаха по продължение на челюстта му и устните ми се впиха в неговите и усетих как ръката му се плъзна по кръста ми...Отдръпнах се от него и ръката ми го поведе на няколко крачки от мястото му...Завъртях се така че да опра гърба си в него и бавно слезнах надолу леко триейки дупе в тялото му...след момент също толкова бавно се изкачих и нагоре, не отделяйки очи от Рей, която стоеше на около два метра...Усмихнах се предизвикателно и отново се завъртях с лице към него и отново го целунах, като езика му се намери здраво притиснат от зъбите ми.Бавно ги плъзнах по продължението на езика му, като сега не стискаш достатъчно силно че да пусна кръв, което до известна степен не ми се понрави, но не исках и да го убивам точно тук...на средата на дансинга...Погледнах го в очите като се постарах да не ме помни след минутка и след като плъзнах ръка по тялото му се върнах при Рей.усмихнах се предизвикателно и прокарах език по горната си устна като бавно се приближавах към нея и накрая плъзнах ръце по тялото й, заключвайки ги на кръста й.Езика ми облиза грубо устните й и скоро впих своите в нейните...Нея вече захапах и от езика й потече кръв която аз бързо поех в устата си.Както казах предпочитах човешка кръв, но когато имах Рей на разположение нямаше да откажа кръвта й...исках я цялата...всяка една капчица...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 2:53 pm

-Ще играем мръсно,а?-попитах я тихичко,а Сам само се засмя.
-Е,добре тогава.-казаха й и се отдръпнах.Усмихнах й се переверзно и се запътих към барманчето.Беше най-мусколест и най-готин.Все пак е барман.Всички,които бяха около нас ми направиха място за да мина и гледаха ту мен,ту Сам.Засмях се тихо и бях обедена,че само Сам ме е чула.Стигнах до бара,а бармана гледаше неразбиращо.Прескочих бара с лекота,а барманцету започна да се обяснява.
-Ъъъ...Госпожице моля минете от другата страна на бара...Дрън -Дрън.-аз просто се засмях.
-Въобще не ми пука.-казах и го целунах страстно и той се отдръпна за да каже нещо,но аз го срязах.-Мразя когато мъжете не спират да говрят.-казах и той млъкна.-А сега ме целуни.-казах заповеднически и той побърза да го направи.Ръцете му бяха на кръста ми ,а мойте шариха по неговото тялоо.Беше доста мускулест.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 3:31 pm

Не отделях очи от тях и ръката ми бавно разтри врата ми, като се засмях едва доловимо.Направих няколко крачки напред и стигнах до бара, където от "първия ред" виждах сценката...Да си призная харесваше ми...пък и си падах по бармани...последните двама...ами малко им изпих кръвта, но беше по погрешка...всъщност не бе, но все пак...следете ми мисълта...
С помощта на ръцете си също се прехвърлих от другата страна на плота и хванах ръцете му, като грубо ги бутнах настрани от нея...както казах сега тя бе моята кукла и каквото и да ставаше нямаше да му я дам да си поиграе...поне не сега...
-Мисля че това ще ти хареса също толкова много...или поне на мен...-казах бавно сякаш исках да разбере всяка една дума и зъбите ми бързо се настаниха на врата му, разкъсвайки жадно плътта му.Мамка му, никога нямаше да спре да ми харесва...адреналина...вкуса на кръвта...усещането за страха му...ако пищеше щеше да е просто перфектно...той май се правеше на голям мъжага и просто стисна очи, като не издаде и звук, а това до известна степен ме ядоса...пуснах тялото му и то се сгромоляса на земята...бутнах го с крака си и се ухилих на Рей, като бързо притиснах тялото й със своето в бар плота и окървавените ми устни се впиват в нейните, като искам да споделя останалите капки кръв с играчката си...може и да бе кукла, но и тя имаше нужда от това...да се позабавлява с бармана...нали?Езика ми се заигра с нейния, а ръцете ми се настаниха на кръста й, където до преди момент бяха тези на бармана...а той?Той лежеше на земята в краката ни...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 3:42 pm

Отделих се за малко от нея.
-Е,жалко можехме да си поиграем с него след като си тръгнем.-казах тъжно и след секунда и двете се смеехме.
Продължавахме да си се натискаме на бара.След сигурно половин час хората вече не ни зяпаха.
-Е,сега какво ще правим?-попитах и така и не дочаках отговор.
Впих устните си в нейните и езиците ни отново започнаха своя страстен,смъртоносен танц..
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 4:35 pm

Май играта с бармана свърши прекалено бързо и вече и двете усещахме че просто да се натискаме няма да върви...лично аз си мислех да убия още някой...просто прекалено много си падах по кръвчицата на тези човеци и да се махнем от тук...мисля че се бях наситила на куклата си и бе време да я оставя на мира...тя спомена нещо за бармана...може би щях да пийна от следващия и да й го оставя...сега не ми бе толкова до човеци, колкото си мислех и можеше да пропусна и пиенето на кръв...
Ръката ми взе едно от шишетата, след като убих бармана вече нямаше кой да ми сипе...жалко, а?...
-Мисля че се наситих на алкохола, кръвта и това място...-казах аз и се отдръпнах леко настрани...мислех си дали да спомена и нея в списъка на нещата който вече не исках както преди, но се отказах...бях гадна, но определено не исках да я засягам...как иначе щях да потърся по късно куклата си със същите желания?
Усмихнах се леко и съвсем се отдалечих като прескочих бара и се озовах от другата страна, като изкарах няколко банкноти и ги оставих под празната си чаша...може и да го убих, но си заслужаваше парите, беше добър в работата си...да налива питиета?!Моля ти се, всеки може да го прави...и все пак, оставих парите за сметката и на двете и отново я погледнах...Може би просто трябваше да си тръгна?А можеше и да я изчакам тя да го направи първа...все пак после щях да имам преднина, нали...нямаше как да ми откаже реваншираща нощ...а аз определено се надявах на такава, особено след като видях до какво ме докарваше...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 6:03 pm

Прескочих бара след Сам.
-Съгласна.-казах.
Все пари от портмонето си и ги оставих на бара.
-Е, ще се видим някой път.Чао-казах и си тръгнах от дискотеката.
Запътих се към вкъщи.Трябваше да се преоблека и след това евентуално щях да отида на лов.Или пък да си седя в къщи и да гледам телевизия.Мдам така щях да направя.Ще гледам телевизия и без това имах няколко банки животинска кръв в нас.Щяха да ми стигнат,но съвсем скоро ще трябва да се заредя с още.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 9:31 am

Бях твърдо решена да се напия. Все пак...нямаше да си пропилявам деня. Бях облякла тази рокля за едното нищо,но много и се кефех. Eдинственото място в което можех да се пръкна с тази рокля и да не привлека толкова внимание беше дискотеката. Леле...ако се бях появила така в бара сигурно всички щяха да ме гледат а после отчаяно да се опитват да ме свалят. Не че и тук нямаше такава възможно,но беше по малка. Влязох вътре и веднага се чу силнаа музика от която даже пода под мен се тресеше. Отидох на бара и си поръчах едно уиски. Бармана ме гледаше странно,но след като му показах личната си карта той ми даде чашата. Какво им беше на всички по дяволите? Не можеш спокойно да си изпиеш чашата с уискито или ще те изгледат накриво или няма да свалят очи от теб. Толкова беше противно. Но аз им бях свикнала и тези погледи вече не ми правеха впечетление. Отипих малко от чашата и се насладих на хубавата музика и на питието ми.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 6:26 pm

Влязох в дискотеката и се заоглеждах.Беше пълно с хора от училището.Зачудих се къде да седна.Погледът ми мярна едно русокосо момиче на моята възраст, което стоеше на бара.Приближих се и седнах до нея:
- Здравей - поздравих я. - Нали може да седна тук?
Огледах я - сто процента беше вещица.Докато чаках отговора и си поръчах набързо една малка водка.
- Между другото ... как се казваш? - започнах да задавам въпроси аз. Понякога съм много любопитна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Дарк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Дарк"   Дискотека "Дарк" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Дарк"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
»  Дискотека
»  Дискотека
» Дискотека "Ice"
» Дискотека "Dream"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: