The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:02 am

Изправих се и седнах на леглото. Явно сега щяхме да играем на криеница. Станах и се запътих към банята. Беше затворила вратата и аз потропах.

- Чук, чук! - казах аз, но понеже никой не отговори хванах дръжката и внимателно отворих, за да не я ударя, в случай, че се крие зад вратата.
- Защо увиваш хавлията около себе си, след като вече те видях гола?
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:07 am

- Забранено ли е? - изсмях се - Хайде, ела и си вземи хавлията, ако можеш. Седях на плочките и чаках да "нападне". Бавно се изправих и се подпрях на студената стена.
- Студено, студено - започнах да подскачам. Отдалечих се и се опитах да избягам отново. Хавлията ми отново падна, но не успях навреме да я взема.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:12 am

- Добре, щом искаш да играем грубо. - отворих вратата, влязох в банята и заключих след себе си. - Сега няма къде да избягаш. - казах зловещо и започнах бавно да се приближавам до нея. - Защо спря водата? - протегнах се и пуснах душа. Горещата течност отново започна да се излива върху нас. Седнах до нея и я гушнах.
- Недей да бягаш пак. Отново ще те хвана. - помолих я сериозно и я притиснах силно до себе си.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:18 am

Ами сега накъде?
- Не е честно! - изсмях се. Водата се стичаше по голото ми тяло. Тран се приближи и ме притисна до себе си.
- Няма да бягам! Обещавам! - усмихнах се леко и му налетях на целувки.
Реших да се позакачам още малко и нежно захапах долната му устна. Погледнах го и подло му се усмихнах
- 1:0 за мен! Сега какво ще направиш? - погледнах го предизвикателно и прехапах устната си.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:21 am

- Това - отвърнах аз и се захапах ухото й, а след това я целунах по шията няколко пъти. Прегърнах я силно и продължих да целувам всяка част от тялото й. Малко неочаквано я придърпах и я положих на пода. Легнах върху нея и внимателно отпуснах тялото си върху нейното, за да не може да мърда.

- Страх ли те е? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:27 am

- Добре, предавам се! - вдигнах ръце - Мм, не, не ме е страх от теб - усмихнах се и го целунах, след което отново го захапах. Отпуснах глава на плочките и се загледах в сините му очи.
- Имаш прекрасни очи - промълвих и започнах да го целувам по шията.
- А теб страх ли те е? - попитах, макар че нямаше от какво да се страхува...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:36 am

- Малко, но търпя. А теб защо не те е страх? - погледнах я сериозно - От къде знаеш, че сега няма да те изнасиля в собствения ти дом? Не знаеш на какво съм способен. - казах аз и за да я сплаша грубо хванах ръцете й, притиснах ги до пода и започнах да я целувам по гърдите.
- А сега страх ли те е? - попитах отново и я захапах за шията, но без да пия кръв.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 11:10 am

Докато я бях притиснал до пода някаква странна мисъл проникна в главата ми. Беше от Бони.

Тран. Къде си? Трябва да поговорим. Ела в стаята ми!

Звучеше сериозна и притеснена. Трябваше да разбера какво става. Лицето ми придоби сериозно изражение и погледнах Ейми с лека тъга.

- Ейми, Бони ми прати съобщение. Съжалявам, но трябва да вървя. Ела и ти ако искаш.

Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 11:22 am

- Не ме е страх! - казах отново. Тран стана сериозен.

- Ейми, Бони ми прати съобщение. Съжалявам, но трябва да вървя. Ела и ти ако искаш... - Тези думи се забиха като нож в сърцето ми...
- Аз.. - избутах го леко, взех си хавлията и се увих - аз, какво да правя там? Тя едва ли би се зарадвала като ме види? - наведох глава - Но, добре... Надявам се, че Морган е при нея. Много ми липсва! - не знаех какво друго оправдание да измисля. От една страна исках да отида, но от друга не... Как щях да погледна Бони в очите? Ами ако разбере за мен и Тран?
Започнаха да навлизат най-различни мисли в главата ми. Протегнах ръка и спрях течащата вода. Отидох до стаята си бавно започнах да се обличам, мислейки за това, което щеше да се случи...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 11:25 am

Трябваше да побързам и за това се затичах до дивана, където бях оставил дрехите си. Облякох се за секунди и изчаках Ейми да приключи. След това отворих вратата, излязох, а тя ме последва и заключи. Искаше ми се да отида до Бони по възможно най-бързия начин, но не можех да я карам да тича. Все пак преди няколко часа бе в болница.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:21 pm

Тичешком стигнах до стаята си. Бързо отключих вратата, влязох и я затворих след себе си. Изтичах до спалнята и се хвърлих на леглото. Започнах да плача с глас и да крещя като изтеричка.

- Защо все на мен? Защо? - крещях - Не мога издържам повече тук!! Защо не загинах при проклетата катастрофа? Защо?

Станах от леглото, извадих сака от гардероба си и нахвърлях няколко дрешлета в него. Изтрих сълзите си и се пооправих малко. Тръгнах за към вратата и видях сака на Тран. Очите ми се изпълниха отново със сълзи.

- Защо трябва всичко да е толкова трудно? Защо трябва да те обичам толкова много? Защо, защо, защо?... - започнах да удрям в стената с всичка сила, докато не си разкървавих ръката. Няколко капри алена кръв паднаха до багажа на Тран. Изправих и отидох да си измия ръката. Взех химикалка и лист хартия и написах:

" Няма ме и не се знае дали изобщо някога ще се върна!"
Ейми


Поставих бележката на вратата и тръгнах към летището...
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:05 pm

Стигнах стаята на Ейми и видях някакъв лист на вратата.

" Няма ме и не се знае дали изобщо някога ще се върна!"
Ейми


-Оооо Ейми.. какво си намислила?!?

Влязох в стаята и отворих гардероба и.Намерих няколко по-удобни дрехи и обувки.Взех някаква голяма раница и наслагах тези дрехи в нея.Реших да се върна до стаята на Бони, за да я накарам да ми даде нейната кола, но се отказах,защото Тран щеше да тръгне с мен.Реших просто да я взема без да забележат, но щях да оставя бележка.

Отидох до банята на Ейми и си взех един бърз душ.Облякох анцук и някакви кецове и излязох.Тръгнах към стаята на Бони за да взема кола и.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 7:50 pm

Пътуването бе доста уморително. Реших да стигна пеша до стаята си. По пътя на няколко пъти ме спираха някакви пияници. Един трябваше да го наритам, за да ме остави на мира. Най-сетне стигнах общежитията. Изкачих се по стълбите и се приближих до вратата. В съзнанието ми нахлуха спомените с Тран... Отключих я и влязох вътре. Захвърлих багажа настрани и открих, че сака му го няма. "Кога е успял да го вземе?" - запитах се и се запътих към кухнята. Взех едно шише студена вода и го изпих на един дъх. Бях толкова жадна, че си взех още едно. Наполовина изпито го оставих на масата, върнах се да заключа вратата и да взема багажа си. След това отидох до спалнята. Приближих се до прозореца, отметнах завесите и го отворих. Отидох до леглото си и се съблякох. Увих тялото си с хавлия и се запътих към банята с дрехите в ръка. Мушнах ги в пералнята и я пуснах. Влязох под душа и усетих как горещата вода облива тялото ми. След 15 мин. излязох от банята. Доизпих водата в шишето, което по-рано бях оставила на масата в кухнята и влязох отново в стаята. Обялкох се и се тръшнах на леглото. Загледана в тавана, мислех как да продължа живота си по нататък. Реших като за начало да си купя кученце, с което да си общувам като лудите, но бях прекалено уморена, за да отида до някой зоомагазин и реших да поспя...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Фен клуб на Ейми Джонсънс
» Стаята на Ванеса
» Стаята на Бони и Ванеса ^.^
» Стаята на Луси и Ванеса
» Стаята на Ани

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на трети курс-
Идете на: