The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcap81%Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcap19%Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_lcapСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_voting_barСтаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 10:44 pm

Спалнята на Ейми



Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Zurich-platform-bedroom-set


Баня


Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Bathroom-Interior-Decorating-Ideas


Кухня


Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Kitchen-Remodel

Спалнята на Ванеса

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Decorating-Ideas-Bedroom

Баня

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър 071108-0312-abasementap2

Гардероба на Ванеса

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Blair-Waldorf-s-Bedroom-gossip-girl-10880043-850-542_large


Последната промяна е направена от Ейми Джонсънс на Пон Авг 29, 2011 6:22 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:07 am

Не може да използваш тази спалня ! Избери си друга, тази вече е заета...


Последната промяна е направена от Елинор Кейн на Пон Май 30, 2011 6:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 11:12 am

Готово!
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeПет Юни 03, 2011 1:27 pm

Дълго време се разхождах, мислейки за случилото се... Все още не мога да повярвам, че всичко се обърка! Знаех си, че не трябва да се мисли за бъдещето предварително. Минах покрай пейките около фонтана, но не се спрях, защото се сетих за Тран и нашата първа среща... Е, поне за мен бе първа... Ходех бавно, не бързах за никъде. Стигнах до вратата си, извадих ключа, който бе в чантичката, която носех със себе си почти винаги. Отключих вратата и влязох. Веднага отидох в кухнята и си сипах чаша прясна кръв. Бях забравила, успокояващото й действие. След това отидох в стаята си и легнах на леглото. Дълго време гледах тавана и мислех за всичко, което се бе случило през последните два дни, мислех за Тран, за предишния си живот, който той ми отне и за сегашния, който ми предстоеше. Не знам как да постъпя - дали да му простя, защото все пак ме е спасил от смъртта или да го забравя завинаги. Отново започнаха да се стичат сълзи от очите ми и да галят нежно кожата на лицето ми. Обърнах се на дясната си страна и се свих на кълбо, след което съм заспала дълбоко.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 9:48 pm

След като се събудих отидох в кухнята и си сипах чаша кръв. Дълго време седях и гледах в една точка. След около десетина минути се върнах в стаята си. Прерових си гардероба и се преоблякох - широки дънки естествено и една раздърпана блузка. Пооправих си косата, сложих малко грим, за да не личат сенките под очите ми. Обух любимите си кецове, сложих си чантичката през рано и излязох малко да се разведря.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 12:39 pm

Докато отивах към вкъщи оглеждах ножа и разпитвах брат ми какво знае за него:

- Нищо не знам... Знам само, че не трябва да попада повече в ръцете на чичо.
- Няма, обещавам!

Стигнахме стаята ми. Отключих вратата и влязохме. Отправих се към банята, за да си взема един душ, защото бях цялата в кръв. Натиках дрехите си в кошчето за боклук и останах гола. Пуснах водата и се отпуснах. След 15 мин. излязох и се запътих към стаята си. Облякох се, пооправих се малко, взех фенер и тръгнах към гората, в която се срещнах с Тран и Бони.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:17 am

Бях толкова щастлива, че нямах търпение с Тран да отидем вкъщи и да отпразнуваме новото ми аз. След като си тръгнахме от лечебницата веднага се отправихме към моята стая. Пребърках си джобовете, извадих ключовете и отключих.

- Заповядай в моя скромен дом! Чувствай се като у дома си! - леко се усмихнах и изчаках Тран да влезе.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:21 am

Докато бяхме в лечебницата са кратко се отбих до своята стая и бях напълнил един сак с дрехи и други полезни неща, за да можем при първа възможност да отидем до Лас Вегас и сега го оставих до стената.

- Тук е хубаво. - казах аз огледах помещението. - Полетът е едва след два дни. Какво ще правим до тогава?
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:33 am

Отидох до кухнята и си налях чаша студена вода.

- Недей да седиш като наказан! - казах на Тран - Чувствай се като у дома си! - замълчах за кратко, след което допълних:
- Ам... чудех се... дали би искал... да вземем заедно душ? - при казаното се изчервих. Отпих от току-що налятата вода. Доста добре ми дойде. Оставих чашата и се загледах в Тран. Красивите му сини очи обикаляха цялата стая. Беше толкова сладък.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:36 am

- Амии... добре, защо не. - отвърнах й аз и я погледнах леко учудено. Не очаквах да ми направи точно такова предложение, но всичко, излязло от нейната уста, звучеше като думи на ангел, а да откажеш на ангел е грях. Стана ми любопитно как изглежда прекрасното й тяло без дрехи, които да го скриват. Е, скоро щях да разбера.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:47 am

Отидох до стаята си и първата ми работа преди да се съблека бе да се погледна в огледалото. Синините почти не се виждаха, а белези за щастие нямах. Отправих се към леглото и започнах бавно да свалям дрехите си. Останах по бельо. Взех си хавлията, увих я около тялото си и излязох от стаята.

- С дрехите ли ще се къпеш? - попитах шегувито Тран - Заповядай! - посочих стаята си - Може преспокойно да се съблечеш. Няма да надничам! Обещавам! - леко се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:50 am

- Какъв е смисъла да се крием докато се събличаме след като в крайна сметка ще се видим голи? запитах я аз и започнах да разкопчавам ризата си. Поставих я прилежно върху дивана и започнах с панталоните. Събух ги бързичко и също ги оставих на дивана. Последва го и бельото. Разперих ръце.
- Е, аз съм готов? - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:58 am

- Оу, ъм... нека така бъде! - казах аз. Свалих хавлията от тялото си и разкопчах сутиена, а след това събух и бикините си.
- Доволен? - запитах. Погледнах голото си тяло, след което погледнах Тран. Имаше доста добро телосложение. Пристъпих до него и го целунах. Взех си хавлията и се запътих към банята. Отворих вратата, закачих я на закачалката и пуснах водата.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:01 am

- Аз да идвам ли? - запитах я и без да изчакам отговора влязох при нея. Тя тъкмо бе нагласила температурата и по телата ни започна да се стича топлата вода. Целунах я по устните и погалих бузата й. Забелязах, че няколко кичура са закрили прекрасното й лице и за пореден път се наложи да воювам с упоритата й коса, докато ги отместя на безопасно разстояние.
- Така е по-добре. - казах аз след като приключих и мило се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:06 am

- Обичам те! - промълвих и започнах да го целувам по устните.
- А сега какво? - запитах го и леко се засмях. Беше ми много приятно да съм с него. "Ами Бони?" проговори вътрешия ми глас. Обвих ръце около врата на Тран, приближих се и попитах:
- А ако Бони разбере? - целунах го, а след това още веднъж и още веднъж...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:09 am

- Няма да разбере. - уверено й отвърнах и я притиснах до стената. Тя потръпна от студените плочки, но почти не се усети. Бе силно момиче. Започнах да я целувам по шията, а после се сниших до гърдите. Първо лявата, а след това дясната. Изправих се и започнах нежно да обхождам с целувки лицето й.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:17 am

- Надявам се! Иначе в противен случай ще ме убие! - казах аз. Тран започна да ме целува по шията, а след това гърдите ми. Явно доста го биваше в тези неща. Усещах как ме полазват тръпки по цялото тяло, докато ме целуваше. Не знаех какво да правя. Беше ми за първи път. Изпитвах малко страх, но имах достатъчно доверие на Тран, така че се оставям в негови ръце. Придърпах го по-близо до себе си започнах да го целувам пи шията. Лека захапка, а след това целувка по устните...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:21 am

Погалих я по дясната ръка, а след това с пръст обходих нежно тялото й. Започнах от нослето и бавно започнах да слизам надолу. Преминах през устните, брадичката, шията, между гърдите и надолу до коремчето, където спрях. Наведох се и я целунах по пъпчето. Обвих ръце около краката й. Изправих се отново и продължих с целувките по устните. Бяха дълги и страстни.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:30 am

За кратко се откъснах от ласките му и взех шампоана. Сипах си в шепичката малко и го разтрих в косата си. Тран ме гледаше някак странно.

- Защо ме гледаш така? - попитах и започнах нежно да отмивам пяната от косата си. След като я премахнах напълно целунах Тран.
- Ами ти? - усмихнах се леко - Какво чакаш? Мога да ти помогна, ако искаш!
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:34 am

Засмях се щом тя предложи услугите си. Целунах я по челото и сложих малко върху ръката си, след което го втрих в косата си. После взех сапуна и започнах бавно да го разтривам по тялото си. Върнах го в сапунерката и се изплакнах. После отново поех сапуна и започнах да разтривам нейното тяло, започвайки от ръцете. Първо ги обхождах с устни, а след това минавах със сапуна.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:41 am

Вместо аз да му помогна стана точно обратното. Леко се усмихнах и взех сапуна от ръцете му. Поставих го на мястото му и нежно започнах да целувам Тран по устните.

- Обичам те! - навярно ставах досадна с постоянното натякване, но аз наистина го обичах. Изведнъж водата стана студена и бързо се измъкнах изпод душа. Взех хавлията си и я увих около голото си тяло, след което взех и тази на Тран.
- Хвани ме ако можеш! - отворих вратата и се затичах към стаята...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:44 am

- На гоненица ли ще играем? Нямаш си и на представа колко съм добър в тази игра. - самопохвалих се аз и хукнах след нея. Настигнах я точно, когато минаваше покрай леглото и с лъвски скок я съборих върху него.
- Ами сега? - запитах я шеговито и се засмях. - Арестувана си! - казах сериозно и се намръщих. - Никой не може да избяга от дългата ръка на закона.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:49 am

За съжаление успя да ме хване...

- Аз? Арестувана? - изсмях се - Нямаш си и на представа, колко грешиш! - надигнах се и го целунах. Без дори да се усетя вече бях върху него.
- Ами сега? Кой е арестувания? - погледнах го сериозно, но не успях да задържа смеха си за дълго. Целунах го още веднъж, издърпах хавлията му и понечих да избягам отново...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:52 am

Хванах я преди да успее да се изправи и я придърпах отново до себе си.

- Къде си мислиш, че отиваш? - запитах я. - Това, че не съм ти сложил белезници, не означава, че можеш свободно да се разхождаш из полицейското управление. - гушнах я.

Целунах я бавно и романтично. Тъкмо свършихме и повторих целувката отново, и отново, и отново...

- Обичам те! - прошепнах нежно в ухото й.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:58 am

Добре, че наистина нямаше белезници, че чак тогава щеше да става лошо.

- Аз те обичам повече! - изрекох тихичко. Отпуснах се и легнах по гръб до него. Загледах се в тавана. Бях щастлива. Все още държех хавлията му, а той бе гол. Бързо се изправих и се затичах към банята, за да се скрия. Точно пред вратата ми падна хавлията. Хванах я и успях да я увия отново около тялото си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър   Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Фен клуб на Ейми Джонсънс
» Стаята на Ванеса
» Стаята на Бони и Ванеса ^.^
» Стаята на Луси и Ванеса
» Стаята на Ани

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на трети курс-
Идете на: