The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Терасата с красивата гледка. - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcap81%Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcap19%Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_voting_barТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_voting_barТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_voting_barТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_voting_barТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_voting_barТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_voting_barТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_voting_barТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_voting_barТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_voting_barТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_voting_barТерасата с красивата гледка. - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Терасата с красивата гледка.

Go down 
+4
Тран Дюбос
Бони Морган
Рика Казуки
Клеър Монгомъри
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Кейт Стивънсън
Students
Students
Кейт Стивънсън


Брой мнения : 14

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 2:55 pm

-Не съм те виждала тук преди-казах на Том.
Или беше по-голям и не сме се засичали,или не съм обърнала внимание.
Капки дъжд започнаха да падат,постепено дъжда ставаше все по-силен.
Добре,че терасата имаше навес,не обичах дъжда.
-Май ще има буря-отбелязах.
Появи се силен вятър,светкавиците сякаш разделяха небето.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 5:57 pm

-Нямаше как,днес пристигнах.-Казах и се засмях леко.Започнада вали протегнах ръка и няколко капки попаднаха на ръката ми.
-Можеби...-казах тихо,нямаше да се учудя ако Кейт не ме беше чула.Можеби щеше да има буря можеби не.На мен не ми пукаше много.Появи се и вятър.Такъв студен,тъкмо какъвто харесвах...вятърът докосваше лицето ми,а аз се наслаждавах на това.Настана тишина,неказвахме нищо.Трябваше да измисля някаква тема,все пак трябваше да си говорим за нещо.Но не се сещах за нищо интересно.
Върнете се в началото Go down
Кейт Стивънсън
Students
Students
Кейт Стивънсън


Брой мнения : 14

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 6:06 pm

Настана тишина,чуваше се само поройния дъжд и гръмотевиците.
По принцип говорех много,но все пак се съобразявах пред непознати.
Не исках да отегчавам никого,а и в бях изморена за да говоря непрекъснато.
Прокашлях се,за да наруша тишината.
-Е,ще учиш тук,или си учител?-може би започвах да му досаждам с въпросите си,но просто не можех да мълча,когато има и друг човек край мен.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 6:15 pm

Засмях се.
-Пак,нито едно от двете.-поклатих с глава и се усмихнах.
-Няма да уча,вече съм го минал това.И не съм учител.-добавих към казаното преди малко.
-Значи на всички знаят това че съм пазител на Силв.,тогава Софи от къде знае.Е,тя каквато е необикновенна,сигурно ще знае всичко.-помислих си и се засмях на ум.
-Ти нова ли си тук или не?-питах,исках да разбера....
-Или само Софи знаеше...или го знае целото училище без новите.-помислих си и погледнах Кейт.
Върнете се в началото Go down
Кейт Стивънсън
Students
Students
Кейт Стивънсън


Брой мнения : 14

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 6:29 pm

Май започваше да се завързва някакъв разговор.
-Ти нова ли си тук или не?-попита ме Том.
-Ами,почти година съм тук. Не се чувставм от новите-добавих и се усмихнах.
Том беше доста приятен и привлекателен младеж.
-Добре,Том разкажи ми нещо за себе си,много съм любопитна-поясних.
Даа,определено прекалявах с въпросите,но Том не изглеждаше отегчен или раздразнен...
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 6:46 pm

Намръщих се.
-Не обичам да говоря за себеси.-махнах това странно изражени е от лицето си.Усмихнах се обърнах се към Кейт и я погледнах умолително сякаш казвах "моляте не и тази тема."Необичах да говоря за себеси за това и не распитвах другите,кой знае може да има такъв като мен...
-Ако малко...-казах и показах колко малко...Малко,показах го с пръсти.-...то може.-усмихнах се.-Питай какво те интересува,а аз ще ти отговарям.
Върнете се в началото Go down
Кейт Стивънсън
Students
Students
Кейт Стивънсън


Брой мнения : 14

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 6:55 pm

-Ясно,не обичаш да говориш за себе си?-предположих.
Том кимна отвърдително.
-Питай какво те интересува,а аз ще ти отговарям.-предложи Том.
-Добре,но ако не искаш да отговоряш на някои въпрос може просто да се направиш,че не си го чул.-казах и се усмихнах.
Замислих се какво да го попитам най-напред...
-На колко години си,имаш ли някакви хобита и интереси,какви са?
Изтрелях въпросите си бързо,не бяха много лични и се надявах,че ще ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:04 pm

-На 21,мисля че нямам хоби,а интереси ъм...под "интереси" какво имаш предвид?-отговорих и на въпросите и зададох въпрос.Докато ми отговаряше се замислих за казаното от Кейт преди малко.
-Ако е от година тук,занчи и тя би трябвало да е на ясно...Все пак Софи каза "всички" или пък...-помислих си и се засмях на ум.-Та Софи нали тогава...-знаех си какво беше тогава така че не си продължих мисълта.Погледнах Кейт и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Кейт Стивънсън
Students
Students
Кейт Стивънсън


Брой мнения : 14

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:18 pm

Значи не бях сгрешила като му дадох 20 години.
-а интереси ъм...под "интереси" какво имаш предвид?-попита ме Том.
-Ами,например...какво обичаш да правиш най-много,през свободното си време.
Такива неща.
Седнах и се облегнах на стената,замислих се за времето ми прекарано тук и как нямах почти никакви познати тук. Изтласках тези мисли от главата си и погледнах към Том,очквайки отговора му.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:03 pm

-Винаги различно.Слушам музика,расхождам се с приятели..Сега дори да имам свободно време няма да е много.-Казах...Пак стана тихо.Леденият полъх на вятъра докосваше лицето ми.Сигурно беше хладно,но аз не го усещах това.Свикнал съм със студа,все пак едната ми дарба е такава.Протегнах ръката си не много,но достатъчно на дъжда да ми достигне ръката.Няколко капки паднаха върху пръстите ми.Дигнах лекичко ръката си и капките се стякоха надолу.Колко интересно беше да наблюдаваш природата.Избърсах капките.Изведнъж усетих някакво много странно чуство.Хванах се за главата защото заболя много и чух гласа на Софи.Едвам го чувах но успях да разбера някои думи.Софи и Бони бяха в опастност...
-Кейт.-обърнах се към нея.-извинявай,ще трябва да те оставя за малко.Ще изчакаш нали?-питах но без да дочакам отговор се втурнах на долу по стълбите.Трябваше да намеря момичетата а къде бяха тези тъмни улички...незнаех.Все още чувах думите на Софи в главата си и така успявах да се ориентирам,тичах,тичах...

п.п.-Сори че не писах толкова дълго.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 20, 2013 5:42 pm

Виктория реши,че ще се разходи из училището.Живота и беше станал едно голямо кълбо от скука и проблеми.Скъпото и татенце наскоро и звъня да и надува главата и тя за пръв път се радваше,че е толкова далеч от проклетата глутница.Тук беше сама и това донякъде и харесваше макар,че беше свикнала все да разчита на някого в напечени ситуации.
Понеже не познаваше много хора вървеше сама из коридорите като призрак.Трябваше да си намери някакво хоби и то скоро иначе наистина щеше да завърши като духче реещо се наоколо.Каква ирония.Докато си вървеше видя един коридор в който дори не беше и стъпвала.Е за всичко си имаше първи път.Пък и беше добре осветен и имаше приличен вид значи не беше забранен.До колкото виждаше той водеше към някаква тераса.Тя пое натам.
Стигна терасата и остана без думи.Огромна луна се виждаше от всички страни.Беше невероятно и вълшебно място.За пръв път виждаше нещо подобно.Беше...красиво и магическо.
Тя се разходи като огледа гледката от всички страни,а после се подпря на парапета.От днес на татък това щеше да е нейното местенце.Или поне в някои случай.Надяваше се тук да не идват много хора.Докато гледаше луната и се прииска да не е сама,но това нямаше как да стане.Не беше от общителните и това се виждаше.Щом до сега не се беше сприятелила с голяма част от хора то въобще нямаше да стане това в бъдеще.Познаваше няколко вампира които не бяха особено добре настроени към нея и един върколак и май беше това.Какъв кръг от приятели само.Няма що.
Качи се изцяло на парапета и седна като придърпа крака към гърдите си и ги обгърна с ръце след което погледна някъде към гората в нищото.Сега беше просто идеалния момент някой психопат да се появи и да я бутне от там и да сложи край на скучния и живот.За жалост обаче щеше да съсипе и чисто новите и ботуши които доста и харесваха.Черни,високи и на висок ток.Доста си отиваха с черните и дънки и черната тениска които носеше.Боже...чак сега забелязваше,че се беше облякла като за погребение или сякаш беше траур.Единственото което я отличаваше може би бебе човечето с тава бисквитки на блузата и казващо "Присъедини се към тъмната страна,имаме бисквитки".Въздъхна тежко.Идеше и направо да се излегне и да гледа небето с дни...,а може би с години.Защо направо не пренесеше стаята си тук?!
Всъщност накрая се и излегна.Само посла под главата си коженото си яке и толкова.Мястото беше потънало в тишина и тя чуваше собствените удари на сърцето си.Шумоленето на листата и какви ли още не шумове идващи от гората.Хем и харесваше да е сама хем искаше да има някого на когото може да разчита.Човек лесно можеше да каже ,че и тя не знае какво иска.

Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 20, 2013 7:50 pm

Нощта се беше спуснала и Крис правеше обичайното.Не,не беше с някоя мацка.И не,не пиеше.Каква изненада за него!И двете бяха поради причината,че искаше да намери Викс и,защото просто това момиче му беше влязло под кожата.
Всичко диво и красиво в нея,направо го караше да си тряска главата в някоя дебела стена.За предпочитане бетонна.Тази любов скоро щеше да го убие.Буквално.
Нортфилд се скиташе по една алея около училището.Тази съборетина беше доста противна,когато си самм,без компания,и непиян.Рядко се случваше на нашия герой да я вижда по този начин,така че си правете изводите.Ненаситник беше Кристиян,ама и кой го винеше с такова изобилие от красива и сексапилна плът наоколо.Направо си беше прегрешение да стоиш настрана.А той не искаше да бъде лош ,нали.
Само заради Викс в момента търпеше присъствието си на това място и защото искаше да я намери и да я види,да я целуне и да бъде с нея.
Той вървеше и се оглеждаше в различните групички хора,доколкото в магическо забутано и тъпо училище хората са толкова и хора де,които правеха най-различни неща.От напушване,натискане до просто някви обикновени разговори между тях.Всичко беше така скучно,банално и неинтересно.Затова не се и застояваше в училището ,просто можеш да умреш преждевременно от скука и еднаквост.
Сери се за брат си ,който също беше прекарал тук много време.Ама и колко известен беше станал."Защото чукаше Висшата жрица" -помисли си той.И продължи да върни.Започна да се движи със своята супер мощта и бърза скорост. И ей го след няколко секунди стоеше под една тераса и гледаше нагоре.Викс беше легнала на перваза чакаща само и перце да я бутне и да се изтърси на задника си долу,на земята.
Крис реши да й направи номер.Той скочи нагоре пак със своята супер мощ ,хвана я за секунда през кръста и отново скочи надолу към земята като се приземи безшумно на крака и се ухили идиотски.
-Здравей,вълчице.-той продължи да й пуска усмивки,ама този път беше крива,приканваща и секси.-Скучаеше там горе,а?Без мен.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 21, 2013 2:38 pm

Докато Виктория лежеше и си мислеше вече тотално оставила всичко друго някъде надалеч нещо я хвана през кръста за малко.Тя изпищя и се надигна,а после чу гласът на вампира с който се беше засичала няколко пъти.Кристиан.Тя се усмихна и поклати глава.Да си признаеше се радваше,че го вижда.Той беше красив,сладък и симпатичен.Допадаше и.А и правеше доста добре някои неща.
- Задник... - изрече и слезе от парапета и се подпря. - Ако и Ромео беше направил така с Жулиета то направо не е за мислене какво щеше да бъде.
Тя го огледа.Беше секси.Както винаги.В главата и започнаха да навлизат мисли от онзи път в къщата и и после на Хелоуин партито.Доста време беше минало от тогава и тя доста беше мислела за него,но после се отказа.Той не я търсеше и тя на свой ред не го търсеше.Може би това обаче е била грешката?!
- Какво те води насам красавецо? - попита тя и отметна леко коса назад. - Отново ли търсиш някое момиче с което да се забавляваш?Вътре има някои доста отчаяни момичета,но не знам дали ще те дам толкова лесно.
Крис си беше неин и точка.Независимо дали ходеха или не ходена.Правеха нещо или не правеха и дали се виждаха.Не искаше да знае с колко момичета е бил след нея...просто искаше него.Нямаше обаче да го има.Знаеше го.Момчета като него не почваха сериозни връзки ей така.
- Ще се качиш ли или аз да сляза?Или мислиш да го караме така?Не,че не ми харесва.О даже е романтично.Тук на тази празна тераса където съм сама и ти долу и под тази лунна светлина...О Ромео... - почна да бръщолеви Викс някакви глупости и поклати глава.Какво не би дала за още една нощ с него...и още и още..и той да бъде неин.Само и единствено неин.
Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 21, 2013 7:02 pm

-Хм,значи мислиш че съм красавец,така ли?-той й се ухили закачливо отново и започна да се поклаща на пети.- Ромео накрая се е самоубил заради Жулиета,така че ..
Крис изцъцка с уста и прокара пръст покрай шията си - Мила моя ,убий ме още сега та мъките ми да свършат.
Изхили се и отново я погледа.Изглеждаше много секси,както обикновено,с черните си дънки и някаква тениска.Не се бяха виждали доста отдавна.Но нашия герой беше установил,че с колкото и момичета да беше преспал и напил,нищо не му идваше отвътре към тях.Беше нещо механично и еднотипно.Скучно.Точно като това училище.Но вълчичаца отпред беше друго.
Искаше да я целуне и да усети мекия й и топъл език в него.Така че отново скочи нагоре,дръпна я за ръката и тя литна към него.Кристиян му идваше да изпадне в дебилно смях след като Викс изпищя ,или изви,не се знае,като някоя 5 годишна малка принцеса.Той я хвана през кръста и стъпи здраво на земята заедно с нея.
-И ето я пред нас Световната победителка по истерично и уплашено пищене .-Крис отново й се усмихна.Боже,тая вечер само се хилеше и усмихваше.Как му влияеше Найтшейд не е истина.
Крис я прегърна и целуна страстно по усните като задълбочи целувката и спусна ръцете си надолу към сочните й задни части.И ги остави там.
-Липсваше ми.-каза той като отдели устни от нейните,но секунди по-късно пак ги допря и жадно я целуна.Искаше да я изпие,да вземе възможно повече от нея,от ярома й,от същността й и да я има за себе си.Тя беше страхотна и подлудяваща.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 21, 2013 7:52 pm

Тя се притисна в Кристиан и започна да отвръща на целувките му.Езикът и се преплете с неговия и тя обви ръце около вратът му като се надигна леко на пръсти.Отдели се и леко се усмихна.
- Направо не мога да повярвам.Аз съм ти липсвала?Да не си се повредил миличък? - тя премести ръцете си на кръста му и подпря глава на гърдите му.Замисли се за тях.По-скоро за това което правеха.Всичките им срещи завършваха по един начин.Това ли му беше липсвало или наистина му беше липсвала тя? - Да си призная и ти ми липсваше.И като казвам ти нямам предвид само секса с теб.
Подуха лек ветрец и тя потръпна.Якето и беше останало горе на терасата.Въздъхна.Нямаше да се качва да го взима,а нямаше да пусне Крис за да го вземе.Пък и така сгушена в него почти не усещаше студа.Тя се отдръпна.Имаше чувство,че го задушава.
- Та какво те води насам?Малко ме съмнява,че съм аз. - колко и се искаше да беше тя.Да ама не.Не всички мечти се сбъдваха,а съдбата не беше приятелка на Викс и нямаше да изпълни мечтите и.Брюнетката седна на една пейка и огледа Кристиан от главата до петите.Само да го гледа така се възбуждаше.Искаше да го усети по всякакъв начин.Беше като разгонена.Но тя си беше такава през по-голямата част от времето. - Къде се затри всъщност?
Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 22, 2013 7:03 pm

-Тук и там по света-отвърна Крис на брюнетката и прокара ръка през косата си.
Найтшейд седна на една пейка и зазяпа Кристиян.Леко потрепери,но не каза нищо а стоеше.Не се беше променила никак за няколкото месеца.
Всъщност къде беше Крис се загубил.Ами..не знае човек,всеки ден на различно място.Беше посетил скъпите си родители и им беше теглил една майна,след тва отново тук да изследва баровете и женската плът.Цяла наука си беше тя.Сложно нещо.
Доктор Кристиан Нортфилд,бр,звучеше някак си много учено и професорски.А тези прилагателни определено не бяха в топ 20 прилагателни асоцииращи се с неговото име като се каже.Например секси,готин,забавен да,ама тея..Че и най-вече скромен.
-Всъщност,принцеске,имам среща...-заяви той.Беше облечен със сива тениска,която описваше издутините на ръцете и корема му ,дънки в много,много тъмно синьо и яке отгоре.Нищо кой знае какво,но и това стигаше за чара му.
Кристиян съблече якето си и го метна на Викс.По нейното лице за части от секундата премина някакво странно изражение,което нашия герой не можеше да разбере.Тоест то се появи веднага след като каза за срещата.Но то толкова бързо изчезна и тя стана нормална.
-С теб.-довърши той и се ухили.-Кво ти става,Найтшейд?Мислех,че си забавна и купонджийка,а ми стоиш по пейките.Добре,че Спасителя Крис е тук да те отърве от този скучен живот и бъдеще на дърта бабичка с 1 тон котки.А това бял косъм ли е ?
Нортфилд се наведе напред театралнически и посочи един кичур коса и погледна предизвикателно момичето пред себе си.


п.п. ужас е Смях
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 24, 2013 3:30 pm

Викс се загърна с якето на Кристиан и поклати глава като се усмихна.
- Ти си непоправим. - тя кръстоса крака и се облегна назад. - От къде знаеш,че не съм станала монахиня след като преспа с мен?
Повдигна предизвикателно вежда тя.Въздъхна и впи очи в неговите.
- Е скъпи ми Кристиан...приеми го.Реших да стана монахиня и да се откажа от всичко това и най-вече от теб.Още от първия миг в който те видях аз се влюбих в теб,но не можех да си призная и така се стигна до тук да се откажа от всякакви други мъже и забавления...защото не можех да имам единствения мъж когото някога съм обичала.И сега...ще трябва да приемеш това - вече не съм онова момиче което бях.Оставих всички онези пороци в миналия си живот. - почна да говори Найтшейд на Кристиан и го гледаше и от време на време гледаше в други посоки и доста жестикулираше. - Шегувам се,дишай.
Тя се засмя и се изправи като се приближи към него.Обви ръце около вратът му и го целуна страстно.Устните и се преместиха към вратът му където тя продължи да го целува.Леко се отдръпна и се усмихна.
- Човек трябва да е адски безчувствен да се откаже от секса,ако е спал с теб. - вълчицата му смигна закачливо. - Искаш ли да се разходим?Да отидем в някой бар?Или в стаята ми?
Тя прокара показалец по мускулите на ръцете му,а после и по гърдите му надолу.Облиза устни и после захапа долната.Очите и грееха при мисълта да бъде още по-близо до него...и той да бъде в нея.
Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 31, 2013 6:18 pm

-Знам аз как действам на жените..после идват да иска още и още.-засмя се лукаво Крис,-Не могат да му устоят просто.
Той пак се засмя и я дръпна през кръста като я допря до неговото тяло.Беше толкова малка и крехка.Тялото на Викс беше топло и ухаеше невероятно.Той я притисна по-силно ,след което рязко я обърна с лице към него,целуна я за част от секундата и я дигна да го прекрачи през кръста.В това време беше изтичал разстоянието то най-близкото дърво и както го беше яхнала,подпря гърба й до ствола на дървото.
Впи устни в нейните и бързо ги разтвори като искаше да усети цялата страст,която бликаше от нея,а и да я почувства колкото се може по-близко до него.Той започна жадно да я целува,животинско и яростно.Смъкна се към врата й и я целуваше жадно и там.Подлудяваше я с всичките си целувки и докосвания.Устните на Крис засмукаха кожата й на врата като и леко захапваше и я дразнеше.
- Какво викаше,монахиня ли искаш да станеш?-каза Крис като най-накрая се отдели от нея за малко.През това време тя си беше затиснала още повече краката около него и ръцете й се бяха забили в гърба му.
-Скъпа ми ,Найтшейд, ..-той отново я целуна страстно и след като отдели устни продължи-мислиш ли ,че ще изтраем до стаята ти или бар?
Нортфилд се изсмя и дори не й даде шан с за отговор като пак я целуна и потъна в тази целувка.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 03, 2013 7:07 pm

Тялото на Виктория веднага се подаде под това на Крис.Усещаше приятната болка в слабините си която така отчайващо искаше Кристиан да проникне в нея колкото се може по-скоро и как сърцето и крещеше "ИСКАМ!" докато мозъкът и съвсем беше изключил в този момент.Още щом я притисна към дървото и устните и бяха свободни тя изстена.Не се стърпя.Не можеше повече.Погледна го макар и с леко замъглено зрение от възбудата която тресеше тялото и.Беше като долна кучка.Само правеше секс с него,но нищо друго.И така и харесваше...харесваше да е негова дори и само в това макар,че искаше доста повече.
Тя отвръщаше на целувките му.Езикът и се заиграваше с неговия докато ръцете и се плъзгаха отстрани по тялото му и по гърба му.Той и доставяше упора от едната страна,а дървото от другата защото иначе би се строполила на земята независимо дали краката иб яха около кръста му или стъпили на земята.В момента просто не чувстваше по-голямата част от тялото си.Тези дни толкова си беше мислела за него.За този път в който щяха да го направят пак...и после пак.Когато цялото и същество щеше да крещи вътре в нея,че той е неин и как после щеше да си мечтае да го има пак...
- Стаята... - изрече едва едва като впи устни пак в неговите.Стъпи на земята,но чувстваше крака си гумени.След като отдели устни от неговите и отне известно време да се съвземе и да се усети къде се намира след което да хване Крис за ръката и да го задърпа към стълбите на терасата защото от там най-бързо щяха да стигнат стаята и.Лошото беше,че с техните спирки за по целувка можеха да стигнат до утре...,а тя нямаше да издържи до тогава и щеше да му се нахвърли по пътя.Само лека част от разума и я молеше да отидат в стаята си,а не като кучетата на публично място макар,че тя си беше куче...или по-скоро кучка.И в двата смисъла.И сега беше неговата кучка и правеше нещо което никога не е мислела,че ще направи - ще даде тялото си на вампир и той ще прави с нея всичко което си пожелае и то само защото тя го искаше..искаше го все повече и повече и това скоро щеше да я накара да полудее.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Терасата с красивата гледка. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Терасата с красивата гледка.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Красивата поляна
» Красивата поляна с езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: