The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Терасата с красивата гледка. Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcap81%Терасата с красивата гледка. I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcap19%Терасата с красивата гледка. I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. I_voting_barТерасата с красивата гледка. I_vote_rcap 
Саманта Такър
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. I_voting_barТерасата с красивата гледка. I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. I_voting_barТерасата с красивата гледка. I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. I_voting_barТерасата с красивата гледка. I_vote_rcap 
Том Милс
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. I_voting_barТерасата с красивата гледка. I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. I_voting_barТерасата с красивата гледка. I_vote_rcap 
Алекса Рен
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. I_voting_barТерасата с красивата гледка. I_vote_rcap 
Selene
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. I_voting_barТерасата с красивата гледка. I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. I_voting_barТерасата с красивата гледка. I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Терасата с красивата гледка. I_vote_lcapТерасата с красивата гледка. I_voting_barТерасата с красивата гледка. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Терасата с красивата гледка.

Go down 
+4
Тран Дюбос
Бони Морган
Рика Казуки
Клеър Монгомъри
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 11:05 am

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Снимка 4

Терасата не беше много чиста и не се подържаше,но гледката от нея беше прекрасна.Магията винаги беше във въздуха и ученици и учители идваха за да наблюдават луната.
Върнете се в началото Go down
Рика Казуки
Teachers
Teachers
Рика Казуки


Брой мнения : 106

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 1:03 pm

Поредния скучен, противен, бавно протакащ се ден. Вече дори беше започнала да се пропива в отчаянието си да разнообразява. Неуспешно разбира се. Така и така половината ги тресеше или нимфомания или първокласен алкохолизъм. Половината? Абе, да сме честни изключенията си бяха рядкост в това училище. На някои поне им беше забавно!
Преди да се усети се кискаше подпряла се отпусната на парапета. Тук наистина беше красиво. Можеше да останеш вечно само и единствено заради гледката. Всъщност самата тераса я караше да се чувства странно. Напомняше й за у дома. Старинните постройки, в които винаги оставаха недовършени спомени и толкова стари чувства. Точно като у дома.
Провеси се внимателно напред и извърна лице към вятъра. Поне едно приятно нещо, което никой не можеше да ти вземе или развали. Една малка капчица тупна върху устната й. Ето още един стар приятел. По ирония на съдбата винаги се чувстваше щастлива, когато вали. Винаги можеше да я измъкне от най-ужасната депресия, която всъщност рядко я навестяваше.
Качи се на парапета и разпери ръце срещу вече поройния дъжд. Водата се стичаше на тънки струйки по лицето й, проправяше си път пред косата и попиваше в бялата рокля. Кискаше се, облизваше капчиците по устните си и може би за миг забрави къде е.
Погледната от страни тя беше просто една луда, което не беше далеч от истината. Дори си беше право в целта. Само, че точно в този момент беше една луда, на която не й пукаше за нищо и никой. Само за един кратък миг.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 11:13 am

След мокрото забавления при езерото се върнахме в училището.Поведох го към терасата която бях видяла.Е знаех едно място от хиляда.Луната грееше в плна сила тук.
-Тук е ами хубаво макар и терасата да не се подръжа много.Луната е доста красива.-казах и прокарха пръст по перилото на най-горната част на терасата.Беше прашно,но това на мен не ми пречише.Луната се виждаше от всички страни на терасата.Тук горе и по стълбите надоло.Беше голяма и красива.Осветяваше всичко.Виждах Тран идеално и под луната светлина беше направо великолепен.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 11:18 am

Подпрях се на парапета и се загледах напред. Не знам защо, но погледът ми не се задържа дълго там и го насочих към истинската гледка - нея. Замислих се дали ще избързам, ако я прегърна, но какво пък, вече на няколко пъти извърших "смели подвизи" и едва ли още един ще ми навреди. Бях отдясно и за това бавно обгърнах тялото й с лявата си ръка.

- Права си, красиво е! - казах й аз без дори да поглеждам към намиращото се пред нас. Пред взора ми се разкриваше прекрасното й лице.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 11:27 am

Той ме прегърна и това ми хареса.Усмихнах се.
-Тук има нещо по-прекрасно от гледката.И това си ти.-казах тихо.Устните ми срещнаха неговите.Междо нас избухнаха най-различни чуства-любов,страст,желание,копнеж и много други.Или поне според мен.Обърнах се и погледнах луната.Така ръцете му обхващаха кръста ми,а аз бях с гръм към него.Той беше с една глава по-висок макар и с две години по-малък.Бях се облегнала върхо мусколестото му тяло което си беше доста нахално от моя страна.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 11:32 am

Бях в Рая! Всичко бе като в най-прекрасните ми сънища.

- Не очаквах толкова скоро след пристигането си тук да срещна момиче, а още по-малко очаквах да е прекрасно като теб. - казах замислено и нежничко я целунах по бузката. Притиснах я още по-силно до себе си, сякаш се страхувах да не я изгубя точно сега, когато съм най-щастлив.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 11:37 am

-И аз не го очаквах.Мислех,че ще съм ами...поредното момиче в стил емо което мислят за отчаяно от живота не,че отричам че не бях..и ,че никой няма да иска дори да ме заговори,а момчетата ще ме искат само за едно-секс.Но виж ти.Съдбата ме сещна с теб.-казах тихо и бързо след което въздъхнах и се обърнах към него.Предпочитах да гледам него,а не луната.Той беше..ами по-красив.Надигнах се на пръсти и го целунах.Ех всички ли трябва да са по-високи от мен!
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 11:43 am

- Изглежда следващия път ще трябва да ти нося столче - пошегувах се аз и тихо, но енергично, се засмях, когато видях, че се затруднява да ме достигне. - Е, за момиче ръста ти е съвсем нормален, а и аз съм малко висок за възрастта си - добавих, за да не се обиди. - Аз не видях много емо-та тук, а и дори да има, ти си уникална и не може да те сравняват с тях. Освен това, единственото, с което може да те оприлича на емо е прическата и при това много малко.

Изглеждаше сякаш просто хвърлям комплименти напосоки, но наистина го мислех.

Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 11:51 am

-Много смешно!-подметнах,но леко се засмях.
-Пък и аз попринцип не съм емо,а просто ме кефи стилът.Харесва ми стилът на обличане и прическите,но не си режа вените!-заявих му.Прокарах пръст по гърдите му.Имаше доста големи мусколи.Усмихнах се и плъзнах перверзно пръста си надоло докато не стигна издутината на дънките му.Намигнах му и задържах показалеца си та мизвестно време след което го махнах и се опрях на перилото на терасата с перврзна усмивка.Точно на никой,точно сега нямаше да му се иска да се рови в главата ми.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 11:58 am

- Радвам се, но ако започнеш да си режеш вените ще те напляскам - не сдържах усмивката си, а и забелязах, че по нейното лице също се появи такава. Все още не можех да сваля погледа си от нея, сякаш бе залепен. Стана ми любопитно дали има гъдел и лекичко я погалих по коремчето, вперил поглед в устните, търсейки някаква реакция. Много обичам да гъделичкам хората, но малцина са успявали при мен, а и умея да сдържам смеха си.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 12:03 pm

Почнах да се смея слд като той почна да ме гъделичка.
-Добре моля те спри!-казах му докато се смеех.Мразех да ме гъделичкат.Или по-точно не ми беше приятно,но той го правише нежно,приятно и с любов.Успях да се отърва от гъделичкането поне за сега. "Е ти ще ме гъделичкаш,а аз мога да правя други неща"-казах си и на лицето ми цъфна перверзната усмивка от преди малко.
-Хъм..разкажи ми за себе си...-изрекох преди да се усетя.Това пък какво общо имаше с мислите ми?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 12:07 pm

- За себе си? Ами, основната част от историята я знаеш. Роден съм във Франция, потомък на стар аристократичен род. От малък ме подготвяха да наследя титлата на баща си като единствен син, но всичко се обърка, когато една дъждовна нощ някакъв странник потърси подслон в имението ни. Точно онази вечер не можех да заспя и към полунощ го видях да излиза и да върви към гората. Реших да го последвам, но там, в един гъст лес, той ме нападна и ухапа. Нататък всичко е ясно. А твоята история каква е?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 12:18 pm

Ококорих очи.Уау!Това беше невероятно.
-Ти си бил човек?Това е..ами неверояно!Смисал..не одобрявам човешките същества,но се пак..да си бил един от тях и после да си станал един от нас.Мен до сега никога не са ме хапали и никой не ми е пил от кръвта.Само аз съм хапала и съм пила от на някой друг.-повдигнах рамене.
-Иначе моята история..майка ми Сандра е една от най-могищъте вещици,а баща ми Стивън е един от най-силните вампири.Двамата са се влюбили което обаче е било забранено.Две магически същества да имат дете или брак...оженили се независимо дали това било забранено или не след което ами правили секс без предпазни мерки и съм се получила аз.И тако тяхна потомна съм наследила доста от силите им.Повечето ми ДНК е вампирско.На 5 годинки получих вещерски си способности което не е нормално тъйкаот трябва на 12 да ги получа.-повдигнах рамене.
-И почнаха да ме пращат по най-различки училища..от където също ме гониха тъйкато за по-малко от месец обикалях всички готини момчета и млади даскали.А и зареди силите ми.Правех най-различни пакости..-разказвах историята си набързо.
-И така...сега съм тук.С надеждатана родителите ми да влезна в парвия път.Не,че ще стане,но..да не им убивам мечтите от сега..ще се правя на добро дете.-измрънках.
-Какво е да си бил човек?-попитах с любопитство.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 12:25 pm

Изслушах интересния й разказ с голямо внимание, ако е възможно човек да се концентрира в нейно присъствие. Историята й завършваше с много интересен въпрос, чийто отговор бе доста труден за откриване. Помислих няколко секунди и след това проговорих.

- Най-общо казано да си човек е... по-болезнено. А какъв е "правия път"? Какво точно очакват твоите родители от теб да сториш?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 12:29 pm

Засмях се.
-Явно очакват да променя първо стилът си на обличане.После държанието си.Да спра да спя с който ми падне и да си изкарвма оценките със секс.Пък и бог знае още..-измрънках.
-Мойте родители са ами..страни.Винаги са твърдяли,че ме мразят.-повдигнах рамене.Мразех да говоря за себе си.
-Ох мразя да говоря за себе си.-казах и се усмихнах тъжно.Хъм..какво ли е да те ухапе някой.
-Извинявай за въпроса който ще задам,но ми е ами много любопитно.Какво е да те захапе някой и да пие от кръвта ти?-попитах го аз.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 12:33 pm

- Не ми се вярва, че те мразят. Може да го казват, но със сигурност те обичат много. - казах й аз - Всеки родител обича децата си, без значение дали е вампир, вещица или човек. А относно ухапването, искаш ли лично да провериш какво е усещането или предпочиташ да ти го опиша? - погледнах я предизвикателно и лекичко повдигнах едната си вежда.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 12:36 pm

-Ох не познаваш мойте.И мразя когато няокй твърди,че ме обичат,а не е така.Познавам ги.Никога не им е пукало за мен.-въздъхнах.Мислите ми за болезнените нощи с Едуард нахлуа в главата ми,но побързах да ги разкарам.
-Да проверя?Боли ли?И ако ще ме хапеш..ами нека да не е тук!-казах му и оледах терасата.Може и да бяхме само ние двамата,но пак не му беше мястото тук.Се пак когато някой хапе и пие от някой изпитва секусално удоволствие..точно тук не беше мястото.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 12:41 pm

- Болката зависи от начина, по който се хапе, а и от самия човек, разбира се. Ако го сторя нежно ще бъде по-недоловимо от ухапване на комар. Сякаш крилце на пчела е паднало върху шията ти. Е, може да има и леко гъделичкане - допълних и се усмихнах хитро, напомняйки й за експеримента ми от преди няколко минути. - А, къде смяташ, че е подходящото местенце за първото ухапване? Вкъщи, в твоята стая, в гората... ?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 12:48 pm

-В парка неискаш ли?-добавих след като спомена гората.Засмях се.
-Иначе стаите са най-доброто решение.Нека да се запътим към някоя от тях.Моята или твоята?-попитахи хванах ръката му.Приближих се към него и го целунах страстно.
-Освен ухапване може и нещо друго...да се случи.-прошепнах в ухото му палаво.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 12:54 pm

Не отричам, че това, което прошепна в ухото ми направи силно впечатление и, разбира се, ми хареса, но не бе най-важното в момента. Предстоеше й първото ухапване и трябваше да бъде съвършено, защото от него остава спомен за цял живот, а за един вампир това се равнява на цяла вечност.

- Нека отидем в моята стая - казах и я поведох към общежитията на трети курс.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:02 pm

След като излезнах от стаята на Бони се телепортирах пред стаята на Силвия,но когато видях че в стаята и е светло...от това направих извод че тя трябва да е в стаята си и помислих да не и преча.Излезнах от общежитието на учителите.Така или иначе вече казах чао на Софи,така че нямаше смисъл да се връщам в стаята на Бони.А и и обещах че ще се видим.И за това се запътих нанякъде,озовах се тук.Луната беше хубава,но добре че не беше пълнолуние.
Върнете се в началото Go down
Кейт Стивънсън
Students
Students
Кейт Стивънсън


Брой мнения : 14

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:10 pm

Времето беше прохладно и приятно. Бях на любимото ми място-терасата.
Гледката тук беше прекрасна. Взирах се милионите звезди,които
блещукаха и осветяваха небето. Не след дълго усетих друго присъствие,
обърнах се и видях симпатичен младеж,който стоеше на няколко метра от мен.
Явно той също видя,че не е сам или усети,че го гледам,защото се обърна към мен.
-Здрасти-поздравих го-скучаеш или чакаш някого?
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:20 pm

-Здрасти.-поздравих момичето.
-Мисля че нито едно от двете.-отговорих и.Беше така не скучаех,мислих си...или поне до този момент.Не чах никого,така че нито едно от двете.Огледх момичето виждаше се че беше по малка от мен.
-Е,всичките с които днес се запознах са по малки от мен.Така че не е нещо ново.-помислих си и се засмях на ум.
Върнете се в началото Go down
Кейт Стивънсън
Students
Students
Кейт Стивънсън


Брой мнения : 14

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:29 pm

Момчето беше любезно и разговорливо. Изглеждаше около двайсет годишен.
Бях се облегнала на перваза,но станах,за да го огледам по-добре. Не беше
вампир,но беше и човек. Беше върколак. Погледат ми веднага се стрелна към небето,за щастие не беше пълнолуние,а и може би той не беше опасен.
Продължавах да се взирам в него,преценявайки ситуацията и чувствата,които
идваха от него. Накрая наруших тишината.
-Добрее-казах без да искам на глас,облекчена,че въркола беше приятелски настроен.
-Аз съм Кейт-засмях се и му подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:52 pm

-Том.-усмихнах се,а ние се здрависахме.Неразбрах защо се смее.Погледнах луната,тя беше почти пълна.Което означаваше че след поне 2 дена или повече щеше да има пълнолуние.
-Поредното пълнолуние...-помислих си.Погледнах момичето и се усмихнах.Е още първи ден тук а вече с толкова същества се познавах...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Терасата с красивата гледка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата с красивата гледка.   Терасата с красивата гледка. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Терасата с красивата гледка.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Красивата поляна
» Красивата поляна с езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: