The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18) Апартамента на Доминик Торето Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap81%(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap19%(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap(+18) Апартамента на Доминик Торето I_voting_bar(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap(+18) Апартамента на Доминик Торето I_voting_bar(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap(+18) Апартамента на Доминик Торето I_voting_bar(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap(+18) Апартамента на Доминик Торето I_voting_bar(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap 
Том Милс
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap(+18) Апартамента на Доминик Торето I_voting_bar(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap(+18) Апартамента на Доминик Торето I_voting_bar(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap(+18) Апартамента на Доминик Торето I_voting_bar(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap 
Selene
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap(+18) Апартамента на Доминик Торето I_voting_bar(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap(+18) Апартамента на Доминик Торето I_voting_bar(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_lcap(+18) Апартамента на Доминик Торето I_voting_bar(+18) Апартамента на Доминик Торето I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18) Апартамента на Доминик Торето

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:41 pm

Ще сложа снимки в последствие.

-----

Доминик седна на дивана и пусна някакъв филм.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:54 pm

След онова езеро се прибрах в училището, вървях по някакъв коридор, когато се спрях пред една врата.Отново усетих нечий пулс, но вече не ми се пиеше.Стига ми за днес, но все пак изпитах някаква нужда да вляза през вратата.Направих няколко крачки напред, но нещо сякаш ме дръпна и преди да се усетя почуках на вратата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 1:06 pm

Доминик бе с черен потник и както винаги със сребърния си кръст. Той стана от дивана и закрачи тихо към вратата. Точно преди да отвори се превърна в онзи сребрист вълк, който много му харесваше. Вълкът подпря предните си две лапи на вратата, а задните бяха на пода. То протегна лявата си лапа и натисна бравата. Вратата се отвори. Пред Ник стоеше едно красиво момиче, а пред момичето стоеше един сребрист вълк. Вълкът се отдръпна леко назад и сведе глава. Това беше знак, че момичето може да влезе в къщата. През това време този вълк размяташе пухкавата си опашка и беше наострил ушите си.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 1:17 pm

О, я виж ти, има си домашен любимец.
-какво сладко кутре, а?-попитах аз като го погалих леко и влязох навътре.Харесвах вълци, но последната ми среща с върколак не мина много добре.Тръгнах към някакъв диван, исках да седна някъде.
-Няма ли да ми предложиш вода?-подсмихнах се аз и загледах вълка, чиято козина доста ми хареса.Както казах, харесвах вълци, но сега точно си мислех как ли ще изглежда като яка на палто?Може би по-добре отколкото сега.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:37 pm

- Ами не! - Каза вълка с човешки глас. В следващия момент той се изправи на два крака, които се издължиха и удебелиха. Предните му лапи се превърнаха в ръце, а главата му стана човешка. - Е?! Пусни си каквото искаш. - Каза Ник и й подметна дистанционното.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 6:10 pm

Доминик излезе навън.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:50 am

О, колко хубаво, зооморф.Приятни същества.Остави ми дистанционното и излезе.Бях скапана и реших да почина малко, пък после щях да се махна от тук.Излегнах се на дивана и започнах да превключвам каналите, търсейки нещо интересно.Нямаше нищо, оставих някаква музика и се облегнах назад.Не усетих как се бях унесла, но заспах като пън.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:15 pm

Той заведе в стаята си и то директно в спалнята си.
- Готина стая - подметнах като се проснах на леглото.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:18 pm

- Знам. Все пак съм учител. - Продължих да я целувам. По едно време тя се оказа отгоре. И аз не знам как.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:35 pm

Възползвах се от момента му на слабост и се озовах върху него.
- Направо да ти се прииска да си даскал - засмях се и го целунах страстно.Прокарах ръка под блузата му и забих нокти в плътта му. Приближих се до ухото му и леко го захапах.Усмихна х се самодоволно и съблякох потника си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:39 pm

Отново бях отгоре. Съблякох и аз потника си и започнах да я целувам. Обгърнах я с ръцете си и докато я целувах бавно разкопчах сутиена й. Още не бе паднал, защото бях прекалено близо до нея и не му позволявах да падне.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:52 pm

Очевидно бе ,че сутиена ми нямаше да се махне току така.Той ме беше притиснал до себе си и ме целуваше страстно.Успях да измъкна вече разкопчания сутиен и да го хвърля някъде и аз не знаех къде.Измъкнах се от хватката му и застанах отгоре му.Продължавах все така страстно да го целувам и леко разкопчах ципа на панталона му.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:56 pm

Събух и панталоните. Продължавах да я целувам все по-страстно. Прекарах пръсти през косата й и увих един кичур около показалеца си.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:02 pm

Поемах всяка негова целувка жадно.Исках още и още.Усмиха му се , когато свърши една от целувките му.В този момент чух някакъв звук от другата стая и леко настръхнах.
- Май си имаш гост и то вампир - казах му и спрях да го целувам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:05 pm

- Спокойно. Изчакай за момент. - Слязох долу преобразен като вълк. Разлаях се и вампирката избяга. Качих се горе. - Сега... Продължаваме ли?
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:17 pm

- Ама , че кавалер си - засмях се и се хвърлих в обятията му.
- Определно продължаваме - последваха още страстни целувки.Прокарах ръка по лицето му и го прокарах език по врата му.След това му се усмиха палаво.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:24 pm

Сандра се озова отдолу. Започнах да обхождам с език цялото й тяло. От устните надолу. Когато стигнах до едната от интимните й зони я попитах:
- Да продължа ли тук или надолу?
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:37 pm

- Давай - казах му.От действията му цялата настръхвах, но ми беше приятно.Той свали паталоните ми и аз постанах само по гащи , а той по боксерки.Оставих до да предприеме следващата стъпка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 3:21 pm

Продължих с език да обхождам тялото й. Заиграх се със зърната й, но после продължих още надолу. Обходих и краката й и се върнах на устните. Направих още една "обиколка" на тялото й, но този път и свалих гащите.

...

Беше около обяд. След тази дълга и прекрасна нощ двамата спахме до около 10. Събудих се, прегърнал я.

Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:22 pm

Отворих очи.Пъвото нещо , което усетих , когато леко се раздвижих , бе болка в главата ми.
- Мамка му - измърморих ядосано и заразтривах челото си.Другото нещо , което осъзнах , беше че лежах в нечие легло и някой ме беше прегърнал.Какво? Тогава се сетих за всчко случило се тази нощ.Напсувах се.Как можех да се предам толкова лесно?Само шест водки.У дома спокойно си ги навъртах към 15 , ама сега съм загубила тренинг.Спомних си и изминалата нощ.Леле каква нощ..Усмихнах се и после за завъртях към него.Странно , но не ме притесняваше факта ,че преспах с учителя си по бойни изкуства.
- Доборо утро - поздравих го. - Или вече добър ден - засмях се. Ікато нищо може да се окаже нощ.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:27 pm

- Не знам и не ме интересува. - Погледнах я и казах: - Как прекара? И между другото... Харесва ли ти апартамента ми?
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:39 pm

Засмях се.
- Трудно е да се каже ,че ми харесва.Все пак съм видяла само тази стая.
Изкашлях се.Завъртях се за момент на другата страна.Исках да видя дали тук някъде имаше часовник.Днес беше пълнолуние и не исках да бъда неподготвена.Уви, никъде нямаше часовник.Обърнах се отново към Доминик.
- Впорчем тая нощ си я биваше - усмихнах му се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:24 pm

Целунах я.
- Ами да се разходим? В апартамента имам в предвид. Но той е достатъчно голям за да се сравнява с разходка в парка.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:33 pm

Засмях се.
- Ами добре.
Станах до седнало положнеие и се заоглеждах за дрехите си.Хм.. бяха разпръснати, пък и имах нужда от душ.
- Каков ще кажеш да започнем с банята?Имам огромна нужда от душ.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:36 pm

- Добре. - Двамата тръгнахме надолу по стълбите и стигнахме в банята. - Чакам те в хола. Ще видиш къде е.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18) Апартамента на Доминик Торето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Доминик Торето   (+18) Апартамента на Доминик Торето I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18) Апартамента на Доминик Торето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Доминик Торето
» Апартамента на Кейт
» (+18) Апартамента на Елинор Кейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: