The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Храма в гробището - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcap81%Храма в гробището - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcap19%Храма в гробището - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcapХрама в гробището - Page 2 I_voting_barХрама в гробището - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcapХрама в гробището - Page 2 I_voting_barХрама в гробището - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcapХрама в гробището - Page 2 I_voting_barХрама в гробището - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcapХрама в гробището - Page 2 I_voting_barХрама в гробището - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcapХрама в гробището - Page 2 I_voting_barХрама в гробището - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcapХрама в гробището - Page 2 I_voting_barХрама в гробището - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcapХрама в гробището - Page 2 I_voting_barХрама в гробището - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcapХрама в гробището - Page 2 I_voting_barХрама в гробището - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcapХрама в гробището - Page 2 I_voting_barХрама в гробището - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Храма в гробището - Page 2 I_vote_lcapХрама в гробището - Page 2 I_voting_barХрама в гробището - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Храма в гробището

Go down 
+5
Ерик Нортман
Саманта Такър
Рика Казуки
Деймън Салваторе
Клеър Монгомъри
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ерик Нортман
Graduates
Graduates
Ерик Нортман


Брой мнения : 65

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 10:26 am

тя май си мислеше, че нащата ще станат по-бързо. Е аз не се бавих много. Настина може би бързах повече от необходимото, но така ми харсеваше. След като получих това което исках намалих и накрая спрях. Отделихсе от нея. Тя се свлече на пода. Остнала без сили дъхъ. май беше забила нокти във врата защото от там се стичаха струйке кръв. Сранно ако беше кръвта нямаше да разбера. Обух си на ново дънките. И се облегнах на една стена чакайки да се обличе. Исках да направя още нещо...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 10:32 am

Той се отедели от мен и се облече.Аз се бях свлякла на земята и една дишах.Опитах се да се изправя,но пак се строполих.Бях като някоя пияница след като се е напила,но нямах и грам алкохол в кръвта.След още един опит станах на крака и се приближих към дрехите си.Облякох се и се облегнах на стената.Имах чувство,че ще падна отново ако нямах упора.Ерик също се беше облегнах на стената.Е май щяхме сега да си играем на вълчи поглед.Повдигнха вежда в очакване на това което щеше да се случи.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
Graduates
Graduates
Ерик Нортман


Брой мнения : 65

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 10:40 am

Тя даста трудна се облече. Е ене я виня. повчето пъти така става. след като жените се правили секс със мен. Е аз бях нами сли да правя още нео с нея. което вече едва ли ще й хареса. Тя се беше подпряла на стената и едва така се крепеше. Бавно отидохдо нея и я взех на ръце. Това я изненада. оставих я да седна на един стол. Първо щях да съм добричък с нея и после щеше да дойде не приятноното.
- Искаш ли нещо? Вода нещо за ядене?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 10:44 am

Ерик ме взе на реъце,а това доста ме изненада.Дойде ми като гръм от ясно небе.Остави ме да седна на един стол и ме попита дали искам вода,храна или нещо.Поклатих глава.
- Не.Не искам нищо. - изрекох загледана в земята,а после преместих погледа си върхо него.Той беше мил...и това ме караше да настръхвам.Беше намислил нещо.Загледах се в очите му,но не можех да разгадая това което се криеше в тях.
- Татенце..давай направо... - заявих му.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
Graduates
Graduates
Ерик Нортман


Брой мнения : 65

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 10:57 am

Поклетих глава с тъжна физиономия. Щом искаше напрово. този път аз исках да си поиграем повече, ама тямай не искаше. Е... внимавай какво си пожелаваш... тя дори не видя кога съм се приближил пък камоли кога съм оголил кучешките си зъби и зъбил в шията й= почнах бавно да поглъщам глътка по глътка. нямаше да я убия разбира се. Просто щях да пия от нея. Кръвта и беше все същата позната. Тя се разля в мен като енергийна напитка. Одръпнах се и облизах ранат на врата й. Беше доста замаяна. За това както напрвих при вървата ни среща ухапах китката си й дадох да пие. Само където този път нямаше да й чупя врата.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 11:10 am

Преди да се усетя зъбите му пробиха плътта на вратът ми и той почна да поглъща жадно кръвта ми.Този път не излезна писък от устата ми,а стон.Обмяната на кръв или пиенето доставя сексуално удоволствие,а аз сега желаех Ерик макар преди малко да го бях получила.Той се отдръпна и облиза раната за да спре кръвта.И като при първата ни среща ми даде да пия от неговата кръв.Почнах да я поглъщам жадно.Отдръпнах уста от китката му въпреки,че исках още и още.
- Не си тръгвай.. - замолих го.Миналия път ми счупи вратът и си тръгна.Надявах се сега да не направи нито едно от двете.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
Graduates
Graduates
Ерик Нортман


Брой мнения : 65

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 11:18 am

- Спокойно миличка - казах със мил глас. - Пий спокойно... - поднесох китката й към устните й и тя продължи да пие. Беше толкова приятно... май трябваше де неправим това повреме на секса, но както и да е. Тя беше изтощена и по-добре да пие. Пиенето продължи доста дълго и усетих как се замайвах. Одръпнах леко китката си и я облизах. Вдигнвах Клеър колкото да седна и да я оставя да седна в мен. ръцете мия обгръщаха през кръста. и дори не ми тежеше вседно не беше в мен.
- Сега по-добре ли си?!
Мислех, че това да пия от нея няма да й се понрави, но май съм грешал.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 11:36 am

Вече седях в скута му.Чувствах се като малко дете в сравнение с Ерик,но как ли няма да се чувствам.Той с неговите "скромни" близо два метра,а може и повече и аз с мойте метър и седемдесет.
- Само за да ме видиш ли дойде? - попитах тихичко като се сгуших в него.Човек може би ще каже,че сме идеалната двойка като ни види така.За миг се замислих как ли изглеждаме отстрани.Размърдах се неспокойно в скута на Ерик.
- Искаш..искаш ли да отидем в стаята ми? - предложих му.Топлата,уютна стая мисля,че щеше да е по-добре от стария,студен,прашен,мръсени потънал във влага храм...на горбището.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
Graduates
Graduates
Ерик Нортман


Брой мнения : 65

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 11:45 am

В началото не мислех да се застоявам или мислех само да я изчекам да пия кръв и да ме няма. Но сега когато се задържах не можех да устоя. А и да отидем в стаята й. Е сигурно е добро предложение. А и тъкмо може да поостана там за малко. Да видя живота й от по-близо. Целунах я по устните. И после по бузата. И на края доближих естни до ухото й.
- Намам против. - Казах със радосктан нотка в гла са си.
Върнете се в началото Go down
Julia Laurent
Graduates
Graduates
Julia Laurent


Брой мнения : 56

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 8:51 pm

Джулия спря точно пред храма на гробището. Погледа нагоре и присви съвсем леко очите си. Огледа храма от горе надолу, след това погледа 'и се спусна по заобикалящите я паметници. Всичко можеше да се промени толкова коренно и то само за няколко века. Като това място, например. Преди няколко века това място беше едно от красивите места на града. Всичко беше зеленина, много малки и красиви цветя, дървета с големи, а на есен червени корони, които правеха сянка под тях и беше идеалното място да дойдеш и да помислиш на спокойствие без никой да те безпокои. Да се наслаждаваш на хубавата гледка, дори и да беше едно проклето гробище. На Джулия не 'и пукаше и винаги се напираше на това място, на което да може да помисли или да се отърве от лоши мисли и всичко, което я тревожеше. И сега искаше да дойде тук, да посети мястото, което беше до нея през всичките 'и трудни моменти (е, добре де. Не всичките, ами повечето от тези, през които Джулия е била в това градче), както почти никой не е бил. Да се наслаждава още на красотата, а какво всъщност намира. Едно забравено от природата и Господа място, което не прилича на абсолютно нищо и служи само за подслон на наркомани и изолирани от света същества.
Джули въздъхна тежко и бавно се обърна с гръб към храма, гледайки наоколо. Тогава чу странен шум зад себе си и рязко се обърна назад.
Върнете се в началото Go down
Хавиер Морчанд
Ghost
Ghost
Хавиер Морчанд


Брой мнения : 48

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 8:35 am

Съдейки по самодоволната усмивка на лицето на Хавиер, леко набръчканото чело, свъсените вежди и походката с която излезе от къщата, вероятно беше понеделник. Само в понеделник г-н Морчанд можеше да изглежда така потресаващо. Не че нещо във външния му вид беше толкова ужасяващо, че да сплаши някои от хората с които той се разминаваше, просто си личеше че е началото на седмицата. По лицето му я нямаше онази дяволите усмивка с пламенния поглед, която се появяваше в петък. В момента Хавиер беше с леко разрошена коса, с бяла риза чиято яка не беше оправена и черно палто, чийто копчета бяха закопчани накриво.
Нямаше да е лошо някой от минаващите покрай него същества да му направи забележка, но уви, не се намери такъв. Хавиер продължаваше да кръстосва улиците докато не стигна пред старата врата от ковано желязо на гробището. Замисли се за кога за последно бе идвал тук.. Вероятно на погребението на Камелия, онази дама с с прошарената коса, която в последните години преди смъртта си правеше всичко по силите си да къса нервите на Хавиер по начин по който само тя умееше. Не си мислете че го е тормозила чак толкова, просто беше заченала незнайно от кого и обвиняваше г-н Морчанд за което, и твърдеше че отрочето й, е негово. Та да се обратно в настоящето. Духът стоеше и се чудеше дали да мине през портата и да изглежда като герой от хорър филм.
Тогава Хавиер отмести погледа си, който незнайно защо до сега беше забит в изпопадалите листа на земята, и се спря върху някакъв силует с коса която беше убеден че на светлина, можеше да заслепи слънцето. Той отмести портата и пристъпи напред, под съпровода на звука който възпроизведоха несмазаните панти на портата.
Шума привлече вниманието на момичето което стоеше пред храма. Тя се обърна на секундата и впи сините си очи в Хавиер. Той естествено като най-големия кавалер който почти никога не беше се усмихна толкова широко че вероятно причини сърцебиене на блондинката. Какво можеше да направи не беше виновен че се бе родил с толкова много чар и особено голямата доза самочувствие, която доста често беше с покритие за наша жалост.
Морачнд запристъпва напред към момичето, чиято физиономия в момента той не можеше да разчето незнайно защо. Може би бе от малкото момичето, чийто той не можеше да разчита. Самият факт го натъжи но той продължи да се приближава към нея.
- Нали не ви изплаших? - попита Хавиер с перфектен френски акцент, след като бе на достатъчно близко разстояние за да може момичето да го чуе.
Върнете се в началото Go down
Julia Laurent
Graduates
Graduates
Julia Laurent


Брой мнения : 56

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 8:52 pm

Единственото място, на което може да си поне за малко насаме.. Тези думи започнаха да се повтарят в главата на Джули като развален касетофон, който не спираше да се повтаря отново и отново и отново, докато някой не го удареше много силно или не го метнеше от третия етаж на която и да е сграда. Или не го изпепелиш или полееш с вода.. Общо взето да го унищожиш. Естествено, ако не можеш да го оправиш, което Джулия определено не можеше да направи. Не си падаше много по поправянето на каквото и да е. Развалеше 'и се нещо, моментално си взимаше друго на по - добра цена и с по - голямо качество още от какво си се помни. А това са наистина прекалено много години. Години, през които Джулс така и не успя да се научи как да поправя развалени радиа и каквито и да са електрически уреди. Не, защото просто не може да го разбере, ами защото не е имала много време за тези неща, вярвате или не. Може и да е на много години, но просто никога и не е изпитвала и голям интерес към тези неща, а 'и почти всеки един момент от живота е запълнен независимо дали е с някакви определени действия или просто мисли, които минават през съзнанието 'и и я карат да се замисля и да задълбочава темата или случката все повече и повече. Ако се намери някой, който да 'и обясни можете да сте сто процента сигурни, че Ли ще разбере всичко. Много бързо се учеше и беше гордост на почти всеки учител. естествено, не на тези с които спореше, защото са сгрешили от историята на света и за разни други неща, за които беше сигурна, че е права. Места или събития, на които беше присъствала.
Джулс внимателно огледа мъжа, който беше привлякъл вниманието си след като отвори железните и не смазани врати зад нея. Беше с широка усмивка на лицето си, бяла риза и това, което направи по - голямо впечатление от външния вид на мъжа пред Джулия беше черното палто, чийто копчета бяха закопчани накриво.
Тогава мъжа се доближи повече до нея.
- Не, просто съм леко изненадана да видя някой друг тук освен мен. - отговори Джулия.
Скръсти ръце пред гърдите си и повдигна съвсем леко едната си вежда. Погледа 'и се насочи към копчетата на черното му палто, правейки намек а тях. След малко бързо го отклони към очите му.
- Джулия. - представи се първо тя.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 3:50 pm

Двете със Селин слязохме от колата и седнахме една срещу друга на две гробищни плочи,точно пред параклиса.Щях да обясня всичко,което исках пък после тя да решава.
-Нека ти кажа някои неща-започнах аз.-От много години насам се шири една легенда,която не е съвсем вярна.Говоря за това,че моя вид е жесток,неподвластен и живее единствено,за да убива.Това не е точно така.Сега ти си повикана тук от Василиса точно заради това.Да изтребиш нас и да освободиш тях.В това не се съмнявам.Но днес истината е по-различна от тогава.Някога стригоите нямаха нито крал,нито кралица.Сега имат мен,аз съм тяхната кралица.Те започнаха да ме слушат,не е това което беше.Има все още една малка част,но скоро и тя ще бъде обособена.Аз не искам война с мороите.По-скоро искам мирно съжителство.Смятам,че трябва да вземеш предвид тези факти преди да се видиш с Василиса и да изслушаш нейната версия.Все пак ти решаваш.
Замълчах.Селин се гледаше съсреодоточено в мен и смилаше информацията,която й бях дала.Надявах се да не взима прибързани решения.
Върнете се в началото Go down
Selene
Helpers
Helpers
Selene


Брой мнения : 1316

Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 09, 2012 6:14 pm

Започна да ми писва...Всеки си дърпаше в своя посока.Галина искаше да си опази вида и беше нормално да говори така.Но дали беше точно така щях да разбера сама.Погледнах към нея и й казах:
-Добре,приемам твоята версия,но трябва да се запозная и с другата.Изводите ще си направя сама.И не беше нужно да се опитваш да ме отвличаш.Можех да избия всички ви.Теб включително.
Тя ми се усмихна малко нагло и ми се искаше да й обясня нагледно и други неща,но се отказах.Нямаше смисъл сега,може би щях да имам тази възможност по-късно.
-Е,желая ти приятна вечер-казах аз и станах.-Пак ще се видиме.
Хванах сака си и прекосих гробището.Никой не се опита да ми попречи и по-добре.Предстоеше да се срещна с Василиса Драгомир.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Храма в гробището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Храма в гробището   Храма в гробището - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Храма в гробището
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Храма
»  Храма
»  Гробището
» Пред гробището
» Гробището 3 месеца по-рано

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Гробище-
Идете на: