The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Закрит Басейн - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcap81%Закрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcap19%Закрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 3 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 3 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 3 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 3 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 3 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 3 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 3 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 3 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 3 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Закрит Басейн - Page 3 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 3 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Закрит Басейн

Go down 
+7
Лиса Лъндорс
Кристиан Озера
Ерик Найт
Бъфи Гилбърг
Алекса Рен
Силвия Томсън
Клеър Монгомъри
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Изабел Дориан
Students
Students
Изабел Дориан


Брой мнения : 39

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeСря Окт 05, 2011 2:59 pm

Даниел предложи да отиваме вече при басейна.Кимнах и двамата поехме на там.
***
В училището имаше два басейна.Единия беше като за ученици..като за часове по плуване,а другия си беше доста по-луксозен.Естествено се запътихме към доста по-хубавата дупка с вода.Както Дани каза беше затворено.
- През прозорците ли ще се помъкнем? - попитах го и се засмях.От сега си представях как разбиваме един прозорец и той ме вдига за да влезна и после аз го изтеглям или нещо подобно.Повдигнах вежда чакайки вещера да измисли нещо.Да...той можеше да направи някое заклинанице и да минем през стената като Каспар.Щеше да е...яко.Може би.
- А и когато си сваляш дрешките моля те включи някои по-такивка движеница... - смигнах му и се изкикотих.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeНед Окт 09, 2011 6:54 pm

Какво искаше от мен? Да отключа вратата с малко по такива движения. Засмях се и поклатих глава невярващо. Отидох до бравата и я огледах от всички страни.
- Имаш ли фибичка? - попитах я и се засмях. Наистина това не ми беше нужно. - Шегувам се. Не ми трябва. - засмях се и докоснах дръжката,затворих очи и се средоточих. Представих си как се отваря вратата и тя изщрака. Бутнах вратата и направих движение за добре дошъл.
- След вас. - усмихнах се чаровно и я изчаках да мине през вратата.
Върнете се в началото Go down
Изабел Дориан
Students
Students
Изабел Дориан


Брой мнения : 39

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 9:49 am

Повдигнах вежда,но после се усмихнах и минах през вратата.Пред мен се откри басейна...беше хубав.Не приличаше на онзи за часовете по плуване или там за каквото служише.Приближих се повече към водата и после се обърнах към Дани.
- Хайде..свалай!Ако може,а всъшност е задължително вложи някое друго движенице..някоя друга чупка... - засмях се.Махнах блузата си и я метнах на един шезлонг.Свалих бързо дънките си и метнах при блузата.Останах по сутиен и бикини с една палава усмивка на лице гледайки момчето.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 4:59 pm

В първия момент си помислих,че аз ще съм единствения който ще си сваля дрехите,но след като тя почна да се съблича ми стана ясно. Вътре беше тъмно,но имаше поне малка светлина от луната която да огрява вътре водата. Започнах да свалям блузата бавно с леки чупки в кръста. Засмях се защото просто си се представих.Метнах блузата на пода и се залових с копчето на панталона. И него свалих и го метнах на пода,свалих обувките и чорапите и останах по бокесрики. Супер...бях полу гол. Усмихнах се леко перверзно и се приближих към Изабел. Погалих я по лицето и понечих да я целуна,но в този момент я грабнах бързо и я занесох до водата.
- Сега ще се намокриш. - засмях се и я пуснах. Бях понякога много лош и злобен,но това си бях аз. След нея аз се засилих и скочих във водата-разпръсквайки вода около мен. Показах се на повърхноста и махнах мократа коса от лицето ми. Усмихнах се и отидох плувайки към Изабел. Хванах я за кръста и я притиснах до себе си. Усмихнах се леко злобно и я целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Изабел Дориан
Students
Students
Изабел Дориан


Брой мнения : 39

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeНед Окт 23, 2011 1:42 pm

Дани ме метна във водата въпреки,че протестирах.Щом вече бях вътре нацупена и мокра той скочи и разпръска половината вода.Дойде до мен и ме целуна.Отвърнах на целувката му,но после леко го избутам.Имах една копирана дарба за вода и затова малко почнах да си играя като издигнах около него малка "стена" от вода.Издигнах и няколко водни змий,а после ги спуснах и почнах да го пръскам.
- Не се закачай с мен Дани! - усминах се дяволито и се приближих към него плувайки.Притиснях тялото си в неговото и обвих ръце около вратът му.Целунах го нежно по устните,а езикът ми проникна в устата му като докосна неговият.Едната ми ръка от вратът му се плъзна по тялото му. - Май имаш какво да покажеш...
Изрекох като стигнах при боксерките му.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeНед Окт 23, 2011 2:53 pm

Всичко това което направи ме шокира малко,защото просто не го очаквах. Когато се притиснах към мен ръцете ми се увиха около кръста й и постепенно се качваха нагоре. Отвръщах на целувката й и усещах как ръцете и слизат надолу към боксерките ми. Явно мислехме еднакво, кой да предположи.
- Да не ми прочете мислите? - попитах любопитно и ръцете ми стигнаха до закопчалката на сутиена и. Усмихнах се злобно и разкопчах сутиена. - Знаеш ли? Не е честно. Ти имаш да сваляш от мен само едно нещо а аз цели две. - засмях се и се дръпнах леко за да сваля напълно сутиена й. Метнах го извън басейна и той пльоснаг на плочките. Дръпнах я отново към себе си, а ръцете ми се спуснаха от гърдите и до бекените и. И двамата много добре знаехме какво предстоеше да стане ако ръцете ми отидат маааалко по надолу.
Върнете се в началото Go down
Изабел Дориан
Students
Students
Изабел Дориан


Брой мнения : 39

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 2:05 pm

Даниел откопча сутиена ми с немирните си ръчики и го метна далеч от водата.Това не беше много честно.Въпреки,че сега бяхме поравно с дрехите.
- Не...няма да стане така Дани! - изкикотих се.Приближих се още повече към него ако това въобще беше възможно и бързо свалих боксерките му само с едната си ръка.Можех да ги "стежа" с един нокат,но после щеше да си ходи само по дънки...и...ами не бях толкова лоша....
Отделих се отнего и плувайки по гръб се отдалечих.
- Хвани ме....и тогава ще свалиш единственото останало нещо по мен....
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 2:13 pm

Това хич не беше честно. Сега аз останах чисто гол а тя не. На всичкото и отгоре се отдалечи от мен а аз нямах време да реагирам,за да я хвана. Усмихнах се и се потопих целия. Започнах да плувам към нея под вода и когато все пак успях малко да я достигна я хванах.
- Няма така лесно да ми избягваш. - усмихнах се и погледнах на долу към ръцете ми които вече пипаха бекените и. - Един бърз въпрос на който искам да ми отговориш без да се замислиш. - засмях се леко и я погледнах в очите.
- Трябвали ти това? - казах и леко дръпнах мокрия плат. Можех много лесно да ги сваля. Даже не ми се налагаше и да я хващам,но това бее по збавно от колкото да си измрънкам магия под носа и те вече да са смъкнати от нея.
Върнете се в началото Go down
Изабел Дориан
Students
Students
Изабел Дориан


Брой мнения : 39

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 1:42 pm

Трябваха ли ми?

- Ти как мислиш? - ухилих се и плъзнах ръце по тялоот му.Можех да си сваля бикините и сама,но щеше да е по-интересно той да ги свали - и дано това стане по-скоро - и да почваме с другата част.
Ръцете му бяхва хванали платта,а очите му се плъзгана по тялото ми.Наклоних глава на една страна.Приближих се към него и го целунах.

- Мм не ми трябва...

Казах накрая.Мисля,че той вече беше разбрал това,но както и да е.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 2:10 pm

Само чаках да ми каже не и вече седяха в ръката ми скъсани. Усмихнах се леко перверзно,когато и изваждах от водата и ги метнах на плочките извън басейна. След като се уверих,че са там където исках да са а не във водата се притиснах към Изабел. Наклоних леко глава и леко я целунах по врата,качвайки се нагоре.
- Ако после си ги искаш здрави само ми кажи и ще ти ги оправя.- прошепнах в ухото и я целунах по бузата. Едва ли щях да хвана изгла и конец и да започна да и кърпя бикините й,но със някоя малка магия можех да ги направя като нови. Дори и сухи при това. Повдигнах я леко и я хванах така,че да не докосва плочките на дъното и започнах да я целувам навсякъде където устните ми можех да достигнат а ръцете ми галеха всяка педия от тялото й.
Изведнъж врата на помещението се отвори с гръм и трясък и полицай нахлу вътре.
- Мамка му!- изпсувах и бързо се отдръпнах от Изабел. Излязох от басейна и се облякох бързо с магия.
- Хей! Какво правите тук?! Веднага излизайте!- извиак се полицая. Направих малака магия на Изабел,за да може да се облече. Взех си някой неща и тръгнах към вратата.
- Може някой път пак да се видим,но наистина не мисля,че трябва. - намигнах и се усмихнах самодовлко. Не можах да стигна до по дълече,но това не ме интересуваше много. Погледнах полицая и му се оплезих. В следващия момент вече тичах.
Върнете се в началото Go down
Венера
Students
Students
Венера


Брой мнения : 65

Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 25, 2012 7:34 pm

На вън бе пълно с хора затова раших да се помотая вътре в училището.А и пък много ми се плуваше.Затова реших да оплувам.Надявах се никой да няма при басейна,не искам навалица.Облякох се подходящо и за минути бях при закрития басейн.Свалих си роклята която бях облякла и се гмурнах във водата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Закрит Басейн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Закрит Басейн
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Закрит басейн
» Закрит басейн
»  Басейн(1)
»  Басейн(2)
» Спортен басейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: