The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Закрит Басейн - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcap81%Закрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcap19%Закрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 2 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 2 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 2 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 2 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 2 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 2 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 2 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 2 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 2 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Закрит Басейн - Page 2 I_vote_lcapЗакрит Басейн - Page 2 I_voting_barЗакрит Басейн - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Закрит Басейн

Go down 
+7
Лиса Лъндорс
Кристиан Озера
Ерик Найт
Бъфи Гилбърг
Алекса Рен
Силвия Томсън
Клеър Монгомъри
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 5:50 pm

Тези двамата мислеха сякакви глупости.Засмях се и Ерик ме изгледа страно.Неможех да му кажа "А нищо само прочетох мислите ти" ако не спрът да мислят..бог знае какво ще стане.Ерик отвори прозореца и гарвана влетя вътре.Стана ми студено при отварянето..неочаквах да е толкова студено на вън.Гарван изграчи и прелетя над главата ми и кацна в другия край на басейна.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 6:03 pm

Гарвана влетяи стана хладно.Той започна да грачи.За това веднага слезнах за да го чуя.
-какво казва?-попита Клеър.
Аз се вслушах.Първо не разбрах почти нищо.-Че си много готина?-помислих да кажа това но се отказах трябваше да кажа истината:
-Едната от вас ев опасност.Но той не знае коя.-посочих гарвана
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 6:10 pm

-Моля?-попитах го.
-Тези очи-казах и загледах гарвана
-Тъмно кафеви,човешки,живи,непокорни..човек може сякаш да потъне в тях.Познати са ми-хъм..защо ли мислих,че това е някакъв знак.
-Можеш ли да разбереш..той от къде знае-попитах и погледнах гарвана.Приближух се бавно към него.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 6:17 pm

ще се опитам-вгледах се в гарвана но не успях да питам нищо.-Нестава,сякаш нещо му направиха и той не ме чува.Такова нещо не съм срещал.-пак се вгледах в гарвана и се напрегнах толкова че ми стана лошо -От този гарван повече нищо не можем да разберем.-казах и скочих във водата за да ми стане по-добр.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 6:22 pm

-Скоро ще трявба да обиколим града и тунелите.Силвия ти ще трябва да останеш тук охранявана от вампири.А ти Ерик май ще слезнеш доло с мен-бях притеснена.Спомних си как Дмитрий ми каза за някакво си заклинание около академия и съвсем ме обърка.Влезнах във водата и направих няколко дължини.Силвяи седеше до стените на басейна и ни гледаше.


Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 12:10 pm

-Защо и къде ще слизаме?-попитах.Беше ми странно за-пръв пъът след като разговарях с животно,казах а някой че е в опастност.И сега какво? Трябвяше да ги спасявам ли?Първи ден съм тук а вече си навлякох неприятности.Защо имах тази дарба?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 2:36 pm

-Да проверим нещо.-усмихнах се.Имах нужда от кръв и скоро щях да се омета от тук.
-Силвия аз мисля да отиде към уличките.Ще можеш ли сама да се оправиш?Тъйкато съм ужасно жадна.Ерик може да ме придрожиш.-казах набързо и огледах басейна.Видях няколко момчета-вампири от пети и шести курс.
-Ъм момчета тъйкато ще ми се наложи да тръгвам ще помогнете ли на г-ца Томсън да се оправи.Се пак крилете и са мокри-погледанх ги и те веднага кимнаха и се струпаха около силвия.
-Е аз тръгвам.Ерик ако ще идваш..ела направо там-усминах му се.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:12 pm

Слушах...слушах..слушах какво си говорят.Крилете ми бяха изцяло мокри.Боже как ще стигна до апартамента с тия мокри криле???-запитах се аз.
Би било добре да ми помогнете-усмихнахсе на момчетата и те ми помогнаха да изляза...Замислих се над това че аз или клеър съм в опастност...-охх защо влязох в водата??? щеше да ми е по-лесно да се справя с тази опастност(която и да е) ако крилата ми бяха добре!!!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:34 pm

Крис предложи да плуваме и ето...
- Щом ти се плува... - Усмихнах се самодоволно и му подхвърлих банския (има шкафчета и от там го взех). Преобразих се със секси бански от две части.
- Е, преоблечи се, аз ще те чакам. - Намигнах му и се огледах, нямаше много хора в басейна, беше спокойно местенце.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:40 pm

Тя ми подаде бански и аз отидох да се облека.Върнах се и скочих във водата.
-О да!Това ми трябваше.-казах и се усмихнах.Водата беше хладка и ми подейства успокояващо.Облегнах се на стената на басейна до Елинор.
-Брей банския да не е правен по поръчка.-учудих се и подсирнах.Това си беше комплимент,но неможех да и го кажа мило.Се пак не беше в моя стил като се има предвид,че с нея не сме в много добри отношения.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:45 pm

Усмихнах се самодоволно.
- Благодаря ! - Усмихнах се доволно.
- Е, ще плуваме ли или само ще седим... - Усмихнах се игриво и го пръснах с вода, след което се изсмях.
- Хайде де. - Изкисках се отново и започнах да плувам навътре в басейна...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:48 pm

Отблъснах се от стената на басейка и отидох до нея като я пръснах.
-Хайде на бас,че неможеш да ме изпревариш!Две дължини.Една на там и една насам да ти поясня ако..незнаеш.-ухилих се.Двамата доплувахме и излезнахме от басейна.Застанахме на трамплините и скочихме във водата.Заплувах бързо и я изпреварих.Завърших пръв,но вампирите си бяха по бързи.Ако тя беше използвала телепортирането си..щеше да ме изпревари.
-Спри да се ровиш в главата ми!-протстирах аз.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:58 pm

- Добре де ! - Изкисках се доволно.
- Добре и няма да се телепортирам... - Усмихнах се доволно. Броихме до три и скочихме във водата, естествено като преплувахме двете дължини той ме победи... Усмихнах се.
- Беше прав... победи ме. - Изкисках се... Бях много мокра, е с едно преобразяване щеше да изсъхна, а на Крис не му е нужно да е сух, вампир е и няма да се разболее... Облегнах се на стената и му се усмихнах...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 5:03 pm

-Хей..кажи ми за върколаците.-казах и и се облегнах до нея на стената.
-Моляте.-добавих.Боже!Аз..Кристиан Озера се молех на някого..е да вярно си е и на Наташа се молех.
-Ъх..днес съм се отдал на молби явно.-извъртях очи.Е поне днес светът ще е щаслив,че чува "моля те" не от кой да е,а от самия Кристиан Озера.Е..какво пък..може да звучи самовлюбено и егоестично,но аз съм си красив и си бях известен..с лоша слава,но все пак бях известен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 5:09 pm

Затворих очи, опитвах се да се успокоя след тези думи.
- Крис, обещах ! Мислиш ли, че бих ги предала, та аз ги доведох тук ! - Казах кротко част от тайната.
- Упс... - Очите ми отново почервеняха, това постоянно се случваше, когато съм гневна... Огледах се, да не би някой друг да е чул, въпреки, че ехото на думите ни се чуваше дори и извън закрития басейн. Трябваше да си мълча и да не издавам нищо повече... Огледах се отново, след което погледа ми се премести на Крис, вече не бях усмихната и той го забеляза...


Последната промяна е направена от Елинор Кейн на Съб Май 21, 2011 5:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 5:13 pm

-Елинор!Няма да кажа на никой!Заклевам се.-не,че имаше на кой да кажа.Кого познавах тук по-така.Клеър-с която едва се засичах,Наташа-която не желае да ме вижда,Рейн-с която сме се виждали два,трипъти,Саманта-която ме мрази и аз я мразя и Тайлър-който редовно горя.
-И без това няма на кой да кажа,но защо си ги довела?-погледанх я и леко се намусих.Излезнах от басейна и взех една от кърпите за да се подсуша.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 5:21 pm

Последвах го. След като излязох се преобразих в стария си вид, но без кръвта.
- Няма да рискувам... - Намръщих се.
- Повече от това нищо няма да узнаеш от мен... Не мога да раздрънкам на всеки срещнат ! - Обърнах се, за да може да се преоблече.
- Наташа ту ти е приятелка, ту не, от къде да знам, че като се поуспокоят нещата няма да й кажеш ? - Намусих се, не знаех каква ще е реакцията му, нали не искаше да му се ровя в главата и ето. Пфу, ще се върна към старите си навици...


Последната промяна е направена от Елинор Кейн на Нед Май 22, 2011 10:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 5:29 pm

-Дали?На всеки срещнат!Първо не съм взеки срещнат и второ няма да кажа на никой,а и сама чу ,че Наташа неиска да ме вижда.-повдигнах рамене.Тя се обърна,но аз се преоблякох в съблекалните след което се върнах при нея.
-Хйаде да отиваме някъде!-изръмжах аз.Исках да знам за върколаците..,а и щом тя ги е довела..какв оставаше тук забога?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 6:08 pm

Обърнах се към Крис и най-спокойно промълвих.
- Къде ти се ходи... Изненадай ме ! - Усмихнах се.
- За да ти издам желаната от теб тайна ли си с мен, та дори преспахме ? - Усмивката ми се стопи. Идваха ми толкова неща наум... Пфу, почвам като другите...
- По принцип не трябва да си с мен... Трябва да си ми бесен, както обикновено... - Нацупих се и го изчаках кротко, за да ми отговори...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 6:11 pm

-Не!Просто ти си единствената компяния тук която не ми вика,не ме мрази и не ме упреква за всичко.-извъртях очи.
-И единствената която мога да намеря..тъйкато Клеър все е забягнала на някъде.Знаеш я,а и тези дни пи много.-усмиханх и се.
-Но иначе главно препсах с теб зареди тайната..-казах и леко се намусих.
-Изинявай!-изрекох.Ох..какво и извинения ли почнах да раздавам.Е не сериозно ще взема да се ритна отзад.
-Да отидем на някоя дискотека.Ти я избери,а за алкохол..аз черпя-усмиханх се.
Върнете се в началото Go down
Лиса Лъндорс
Students
Students
Лиса Лъндорс


Брой мнения : 13

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 8:11 am

Видях че има хора и реших и аз да поплувам.Влезнах в съблекалнята преоблякох се оставих си нещата и влезнах в водата беше топла,но още нямах много приятели защото вчера ме приеха в училището затова плувах сама и се надявах някой да ме заговори .През това време преплувах целия басейн. Не знам
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:12 am

Дойдох тук. Отдавна не бях плувал. Свалих си потника и влязох в басейна. Започнах да плувам, но по едно време спрях. Направих звезда във водата и се загледах в тавана. После излязох от басейна и се качих на един от трамплините. Скочих и се гмурнах. Започнах да плувам под водата. Отворих очите си под водата и започнах да гледам. Трябваше да знам какво има около мен.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 9:18 am

Започнах обиколката от басейна. Там имаше едно момче което плуваше.
- Ъмм здравей - казах несигурно. Огледах наоколо. Мястото беше доста изискано и интересно. Басейна беше чист и се виждаше дъното но все пак не мислех да влизам да плувам, не и сега.
- Ако прекъсвам ще си тръгна и без това имам много места за разглеждане. - казах отново на момчето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 10:58 am

- Остани! - Казах, като излязох от басейна. Огледах момичето, беше хубаво. - Какво ти се прави? - Попитах я и я огледах още веднъж. Нито плоска, нито умна. Поне това й личеше. Русо момиче беше все пак. Но познавах и някои умни руси момичета. В главата ми изплуваха спомени. Какво?! Нещо не бях разбрал. Не знам, защо, но нещо ме караше да ида на лунната поляна.
- Аз ще тръгвам. - Казах, не осъзнавайки, колко грубо звучеше.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 11:30 am

- Добре - казах само. Може би не беше толкова добра идея да идвам тук. Забелязах че ме оглежда което не беше най приятното нещо, мразех да ме оглеждат.
- Знаеш ли, и аз ще тръгвам така че чао - му казах също така грубо както и той преди няколко минути.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Закрит Басейн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закрит Басейн   Закрит Басейн - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Закрит Басейн
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Закрит басейн
» Закрит басейн
»  Басейн(1)
»  Басейн(2)
» Спортен басейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: