The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Сладкарница - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcap81%Сладкарница - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcap19%Сладкарница - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcapСладкарница - Page 2 I_voting_barСладкарница - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcapСладкарница - Page 2 I_voting_barСладкарница - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcapСладкарница - Page 2 I_voting_barСладкарница - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcapСладкарница - Page 2 I_voting_barСладкарница - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcapСладкарница - Page 2 I_voting_barСладкарница - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcapСладкарница - Page 2 I_voting_barСладкарница - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcapСладкарница - Page 2 I_voting_barСладкарница - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcapСладкарница - Page 2 I_voting_barСладкарница - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcapСладкарница - Page 2 I_voting_barСладкарница - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Сладкарница - Page 2 I_vote_lcapСладкарница - Page 2 I_voting_barСладкарница - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Сладкарница

Go down 
+5
Талия Кейс
Анна Бъкстоун
Алекса Рен
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:26 pm

както си седях и си ядях тортичката , Джейсън влезе и дойде при мен целувайки ме.Усещането беше акто първия път , но целувката бе кратка и предпазлива.Огледах се.Притесних се да не би някой да ни е видял , но веднага щом го погледнах забравих всичко.
- Май да - усмихнах му се. - Е , почина ли си малко?
Върнете се в началото Go down
Джейсън Локлууд
Students
Students
Джейсън Локлууд


Брой мнения : 18

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:30 pm

Неможах да се стърпя и я целунах още един път, но както преди кратко.
И й отговорих:
-Емии да по добре ми е починах си малко и така, а ти как си какво ще правиш - питах доакто я държах за ръка.
-Искаш ли ако си свободна да се срещнем унас, утре защото наближава нощ и съм изморен и ми се спи въпреки че си починах малко. - попитах.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:37 pm

Разбрах какво ми намеква.По-добре беше да се махнем оттук.
- Ами..добре - казах с дяволита усмивка. - Кога ще се срещнем?
Върнете се в началото Go down
Джейсън Локлууд
Students
Students
Джейсън Локлууд


Брой мнения : 18

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:40 pm

-Можем да се срещнем унас тре следобед или привечер- отговирх и аз
-Сега трява да тръгвам до утре - казах и с голяма продулжителна целувка която никога няма да я забравя Усмивка
-Чао и до утре - прегръщайки я!
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 5:48 pm

За жалост си тръгна , но поне щяхме да се срещнем отново.Въздъхнах.Как щях да дочакам до утре?Изядох си парчето и се огледах.Не бих искала да привличам вниманието.Все пак връзката между учител и ученик е забранена.Въздъхнах отново.Станах от масата и излязох с бърза крачка от заведението.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:08 pm

В последния момент реих да не ходя в бара. Дойдох да хапна нещо сладко.
Влезнах в сладкарницата. Поръчах си торта с шоколад и банан и едно какао. Почнах да си хапвам следко и спокойно...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:32 pm

След като си изядох тиртичката (с многа кеф) и си изпих какаото. Си платих сметката и излезнах. Щях да отида някъзе къзето да съм сама. И да помисля какво да правая утре. За да не ми е скучно.
Върнете се в началото Go down
Хилда Харт
Students
Students
Хилда Харт


Брой мнения : 3

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 3:21 pm

Влязох в сладкарницата и си поръчах портокалов сок



Сладкарница - Page 2 Orange_juice

и палачинкова торта с ягоди и мед.



Сладкарница - Page 2 Traditional%20pancakes

Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 9:08 am

С Бел влязохме в сладкарницата. Там се носеше приятна миризма. Настанихме се на една маса до прозореца. Аз си поръчах шоколадова тортичка и едно кафе 3 в 1 . Бел си поръча сладкиш и една кока кола. Донесоха ни поръчката. Опитах от шоколадовата торта. Ммм .. беше монго вкусна. След това нагло си набодах една хапка на виличката от сладкиша на Бел.
- Хеейй .. - извика тя , а аз и се оплезих.
- Мерси , много хубав сладкиш , но пък моята тортичка е по - хубава. И няма да ти дам да я опиташ - отново и се изплезих аз.
Бел направи нацупена физиономиика , а аз се изсмях , побутнах чинииката с тортата към нея и я подканих да си взима. И ... така както си разменяхме вкусотиите и се цапахме с тях , не усетихме кога са свършили.
- Ааа , искам още сладичко - казах аз с бебешки глас. - Хайде да отидем на щанда за бонбонки и да си вземем малко ...
Бел се съгласи и се запътихме към щанда за бонбони. Аз стоях и гледах. Имаше много , много бонбони...
- Леле, от кои ще си вземеш ?- попитах аз Бел , като гледах многобройните лакомства .
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 9:17 am

С Ани изядохме тортичките и отидохме да си вземем бонбонки , защото ни се ядеше още сладко. Ани ме попита каква ще си взема : - Ето такива - посочих аз към една бонбонка - А ти ? - попитах я аз . Тя също посочи едни бонбонки и ни ги дадоха . напапахме се и започнаме да си говорим :
- Е, Ани кажи нещо ново покрай главата ти ? - казах аз и се засмях, надявах се да ме се разрала.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 9:30 am

Избрахме си бонбонки и седнахме отново на нашата маса. Хапвахме и Бел ме попита какво ново покрай главата ми. Хмм ... замислих се за миг и и отговорих.
- За сега главата ми е по - добре от вчера. Научи се , че не трябва да е толкова глупава, и че не трябва да пие много ... - засмях се аз . - А иначе сега съм си подготвила 2 важни мисии . Първата - да намеря сестра си , а втората да си намеря гадже. Но за втората мисия не съм много сигурна. Трябва да е някой който наистина обичам ... е може и някой за една нощ ... - казах аз с дяволита усмивка. - А при теб как е ? - попитах Бел.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 9:44 am

- Ами как да е , нали знаеш , че при мен може и с месеци да няма нищо ново ! - казах аз горе-долу мъчно. - Гадже си нямам , е , сестри си имам де , но .. гадно ми е ! Е, вече като си добре , няма да стоя при теб , трябва да си се върна вече в стаята си , не мога вечно да седя при тебе , ще се виждаме , ще излизаме , но аз вече ще се прибирам , не знам вече за кой път го казах - засмях се . - Не си мисли , че се чудя как да се отърва от теб , не , но просто не искам да ти се натрапвам - каза аз и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 6:21 pm

И така изслушах Бел и при нея нямало нищо ново по въпроса за гаджетата. Тя ми каза , че щом съм по - добре ще спи тази вечер в нейната стая , защото не искала да ми се натрапва .
- Неее , няма проблем не ми се натрапваш , но щом така си решила ... добре. - казах аз. - Ще излизаме насам , натам ... и така докато не е започнало даскалото .
Бел ми кимна . Аз си изядох бонбонките и и предложих да си отиваме вече . Тя се съгласи и ние тръгнахме към изхода на сладкарницата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сладкарница - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сладкарница
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: