The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Сладкарница Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Сладкарница I_vote_lcap81%Сладкарница I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Сладкарница I_vote_lcap19%Сладкарница I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Сладкарница I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Сладкарница I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Сладкарница I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Сладкарница I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Сладкарница I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Сладкарница I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Сладкарница I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Сладкарница I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Сладкарница I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Сладкарница I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Сладкарница I_vote_lcapСладкарница I_voting_barСладкарница I_vote_rcap 
Саманта Такър
Сладкарница I_vote_lcapСладкарница I_voting_barСладкарница I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Сладкарница I_vote_lcapСладкарница I_voting_barСладкарница I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Сладкарница I_vote_lcapСладкарница I_voting_barСладкарница I_vote_rcap 
Том Милс
Сладкарница I_vote_lcapСладкарница I_voting_barСладкарница I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Сладкарница I_vote_lcapСладкарница I_voting_barСладкарница I_vote_rcap 
Алекса Рен
Сладкарница I_vote_lcapСладкарница I_voting_barСладкарница I_vote_rcap 
Selene
Сладкарница I_vote_lcapСладкарница I_voting_barСладкарница I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Сладкарница I_vote_lcapСладкарница I_voting_barСладкарница I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Сладкарница I_vote_lcapСладкарница I_voting_barСладкарница I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Сладкарница

Go down 
+5
Талия Кейс
Анна Бъкстоун
Алекса Рен
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 23, 2011 7:41 pm

Сладкарница или бонбонен рай не се знае,но едно е сигорно почти всички ученици идваха тук за да похапнат нещо сладко.


Сладкарница 7



Малката сладка сладкарничка обаче бе разделена на 2 части..едната е сладкарницата,а другата магазинът за бонбони.


Сладкарница 091007_sweets1

Сладкарница 091007_sweets2
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:08 pm

Наминах през сладкарницата, за да си взема нещо сладко. Разглеждах, разглеждах и на края се спрях на пастичките и бонбоните. Закупих ги и бързо се прибрах,за да им се насладя.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 6:49 am

Изнесох се от стаята ми толкова бързо, да се чуди човек за къде бързам. Всъщност и аз незнаех исках просто малко да се разходя. Влязох в сладкарницата.Да точно от това имам нужда, от нещо сладко и естествено едно кафе. Поръчах си и седнах на масата, както обикновенно всичко беше тихо(все още). Няма ли ранобудници като мен да дойдат и да пият кафе? Зададох си въпроса макар и да не можех да си отговоря.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 12:12 pm

Знаех, че е време да спя, но ми се ядеше нещо Сладко и реших да отида до сладкарницата да си взема неква тортичка (най-добре шоколадова). Взех си слънчевите очила не бяха много тъмни, но щях да си купя по-тъмни засега ща издържа. Тръгнах към сладкарничката навън беше много красиво. И ден и нош да е пак ще е приказно. Направих няколко снимки щях да ги пратя на майка си и баща си. Да видят колко е красиво.
Когато влязох в книжарницата видях Менторката си Наташа Фицрой. Колко е интересно, че сме с еднакви имена. Усмихнах се и я поздравих.
- Здравейте, г-жице Фицрой. Как сте?
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 12:32 pm

Отпих глътка от кафето си когато врата на сладкарницата се отвори вътре влезе една от ученичките.
- Здравейте, г-жице Фицрой. Как сте? - каза тя и се усмихна
- Оо здравй Наташа!! добре съм, а ти ? - усмихнах се дружелюбно и я поканих да седне на моята маса.Тя се поколеба за мик, но после седна и се усмихна ,отново.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 12:46 pm

- Оо здравй Наташа!! добре съм, а ти ?
Поколебах се мик, но после седнах и се усмихнах ,отново.
- Добре съм. Какво правите тук?
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:10 pm

- Исках да пиина нещо топло като кафе.- засмях се аз
- А ти защо не спиш ? не е ли рано? - повдигнах едната си вежда в знак на въпрос и все така усмихната я гледах.
Тя се намести на стола и отговори...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:21 pm

- Незнам вече се обърках кое трябва да е ден кое нощ. И незнам вече - казах и и се усмихнах глупаво. - А вие знаетели , че сте ми менторо?
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:25 pm

- Незнам вече се обърках кое трябва да е ден кое нощ. И незнам вече - каза тя и се усмихна глупаво. - А вие знаетели , че сте ми ментор?
А се засмях !!
- Разбира се, че знам - отпих една глътка от кафето. - и искам да ти кажа да ме възприемаш като приятел а не като учител който те следи. - отново се засмях и оставих чашата в чинииката.Погледнах я...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:29 pm

Тя ме погледна. Разбирасе знаеше че ми е ментор.
- А, Наташа можели да ви наричем Наташа...
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:35 pm

Засмях се...
- Разбира се че можеш.
- Как върви с училището? - може да и е писнало от това училище, но трябваше да попитам.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:44 pm

- Добре предметите са много интересни. Тук е супер много ми харесва. Всичко е толкова приказно, че още мисля че сънумам. Дори се кандидатирах за Дъщерите и синовете на мрака - усмихнах се и леко се изчервих :oops: .
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:50 pm

- Да тук наистина е много приказно, от както се помня съм тук и това ми е неще кото дом а вие сте моето семейство.- усмихнах и се аз. Нещеш ли телефона ми звънна.
- Изинявай ! - казах аз и вдигнах телефона. След минутка затворих.
- Съжелявам мила,но Клеър ме вика в учителската столова. - засмях се. - незнам защо, но смятам да ида ако нямаш нищо против. Може пак да се засечем някъде и да си побъбрим повечко. - усмихнах си и и намигнах. Станах и тръгнах а на изхода се обърнах и се усмихнах.
- Чао. - казах аз и излязох.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:56 pm

Телефонът на Наташа звънна и тя се обади. След минута затвори и каза, че Висшата жрица я вика стана и тръгна.
- Чао - каза тя
- Чао.
Поръчах си една шоколадова торта. Изядох я бавно като се наслаждавах на вкуса. Като свърших реших да се разходя до гората и да разгледам.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 11:56 am

Влезнанах в сладкарницата и почнах да резглеждам. Мммм какво да си взема лимонова паста... не, ванилова торта не. Мм тия шоколадови зайчета изглеждат вкусни. Ще си взема едно зайче и едно какао.
- Едно шоколадово зайче и едно какао моля-казах на сужителката и дадох 2 евро. Везех си зайчето и какаото седнах на една маса до прозореца и се загледах на вън.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 12:42 pm

Влязох в сладкарницата с цел да намеря Наташа и това стана. - Здравей. - Без дори да попитам седнах. - Не се тревожи няма да те нараня... Искам само да ти кажа, че няма да лъжеш просто ще премълчиш. Ще е по-добре за теб. - След тези думи станах и бързо излязох от сладкарницата, без дори да изслушам мнението й.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 12:56 pm

Да прамълча ли. Офф не знам какво ще правя.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 3:54 pm

Влязох в сладкарницата и видях Наташа да седи на една от масите.
- Здрасти.-казах и аз и се приближих леко и внимателно до нея.
- Мога ли да седна до теб? - попитах и посочих стола до нея. Тя като че ли се стресна,но после кимна. Настаних се удобно на стола и я погледнах с мили очи. Нямаше да я наранявам просто щяхме да си поговорим като две приятелки....
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 8:17 pm

Малко след като Хера дойде и си тръгна дойде и Наташа поздрави ме. И се дна до мен беше ме погледнала мило и учолително явно искаше да говорим.
- Казах те ли на Весшата жрица за убийствата попитах?-само щях да чуя отговора и щях да си тръгна не ме интересуваше друго в момента.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 7:07 am

- Да...казахме и - казах тъжно аз и отново я погледнах
- Надявам се че не сме те уплашили или нещо такова.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 11:15 am

- Хубаво само това ме интересуваше. Чао Нат ще се видим пак.
Станах и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:59 pm

Тукмо щях да кажа нещо.но тя ме прекъсна
- Хубаво само това ме интересуваше. Чао Нат ще се видим пак.
Стана Наташа и си тръгна. Останах в сладкарницата още малко и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 9:32 am

Влязох в сладкарницата , като си бях пуснала плейъра на макс . В ушите ми гъмжеше песента на Three Days Grace - I Hate Everything About You . Неусетно съм започнала да пея . Всички хора в сладкарницата ме сочеха и гледаха . Хихи , пък какво ме интересува хорското мнение ? Отидох до продавачката на касата и поисках желирани мечета . Уха ! Колко много видове ! Очаквах да има и с кръв , защото наистина бяха много ! Поръчах със ягоди и боровинки , любимите ми . Техния вкус ми напомня на старата съборетина , защото около нея ме пращаха да бера горски ягоди и боровинки за магическите коне ... Та взех пакетчето и неусетно пак съм почнала да тананикам "I hate everything about you .Why do I love you? I hate everything about you . Why do I love you? " Все пак игнорирах хората около мен и тръгнах към парка , за да се наям на спокойствие .
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:09 pm

Влязох в сладкарницата като преди това се огледах.Имаше ученици , но не исках да сядам до тях и да им преча.Затова отидох на маса по -д алеч от тях като преди това си взех едно парче торта.Припомнях си събитията от преди малко и не можех да сдържа усмиваката си.Бавно похапвах тортата като чаках някой от учителите да дойде...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Локлууд
Students
Students
Джейсън Локлууд


Брой мнения : 18

Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:20 pm

Разхождай ки се по улиците на града случайно минах през една сладкарница и през прозореца видях Ан да седи сама и се зарадвах с много широка усмивка.
Влязох въртре и отидох при Ан:
-Здравеееей!! - казах аз целувайки я но се опасявах някой да не ни види.
-Май пак се срещаме а?-попитах аз гледайки в нейното красиво...много красиво лице в което се влюбих.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сладкарница Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница   Сладкарница I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сладкарница
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: