The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
   Боулинг  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
   Боулинг  I_vote_lcap81%   Боулинг  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
   Боулинг  I_vote_lcap19%   Боулинг  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
   Боулинг  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
   Боулинг  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
   Боулинг  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
   Боулинг  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
   Боулинг  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
   Боулинг  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
   Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
   Боулинг  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
   Боулинг  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
   Боулинг  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
   Боулинг  I_vote_lcap   Боулинг  I_voting_bar   Боулинг  I_vote_rcap 
Саманта Такър
   Боулинг  I_vote_lcap   Боулинг  I_voting_bar   Боулинг  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
   Боулинг  I_vote_lcap   Боулинг  I_voting_bar   Боулинг  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
   Боулинг  I_vote_lcap   Боулинг  I_voting_bar   Боулинг  I_vote_rcap 
Том Милс
   Боулинг  I_vote_lcap   Боулинг  I_voting_bar   Боулинг  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
   Боулинг  I_vote_lcap   Боулинг  I_voting_bar   Боулинг  I_vote_rcap 
Алекса Рен
   Боулинг  I_vote_lcap   Боулинг  I_voting_bar   Боулинг  I_vote_rcap 
Selene
   Боулинг  I_vote_lcap   Боулинг  I_voting_bar   Боулинг  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
   Боулинг  I_vote_lcap   Боулинг  I_voting_bar   Боулинг  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
   Боулинг  I_vote_lcap   Боулинг  I_voting_bar   Боулинг  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Боулинг

Go down 
+3
Дмитрий Беликов
Роуз Хатауей
Клеър Монгомъри
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeСря Мар 23, 2011 7:25 pm

На бара не се сервира алкохол на новаците и игрите са безплатни!





   Боулинг  Bowling_2
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Students
Students
Роуз Хатауей


Брой мнения : 11

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 3:29 pm

Двамата с Дмитрий влезнахме в боулинг залата.По това време нямаше много хора ,но пак имаше очи на всякъде.Завлече ме на най-тъмните пейки и ме накара да седна до него.
-Може и без грубости...-казах и се намръщих.
Не знам какво става,но той беше притеснен,а това той да е притеснен никога не е било,освен ако не е свързано с мен.Какво ли съм направила този път?Едва ли съм аз...не се връзва с това което ми каза в столовата.
-Добре,Беликов! Изплюй камъчето! Какво става?
Бях сериозна и използвах най-заплашителният си тон
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 3:37 pm

-Добре,добре.-вдигнах ръце за да я успокоя.-Виж,работата е там,че намерих начин да избягам от това място.Една от учителките се влюби в мен,не знам как или защо но го направи.Но аз немога да отвърна на чувствата й,най-лошото е че чете мислите ми и трябва да се преструвам,че я обичам.Или поне беше така,докато не реших да го обърна в моя полза.Ще я накарам да ме намрази и да ме изгони от академията.Лошото тук,е че няма как да те взема с мен.Все още си малолетна,Роуз...не,не,не! Ще намеря начин да те измъкна от тук.Може би ако...или....
Започнах да измислям как да я измъкна от академията.Няма начин да я оставя на това прокълнато място.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Students
Students
Роуз Хатауей


Брой мнения : 11

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 3:51 pm

Гледах го продължително.
-Ти...ти луд ли си?Остават ти още една-две години! Толкова ли не можеш да изчакаш?-замислих се над думите си и поклатих глава.-Забрави какво казах,но все пак..ти луд ли си?Трябва да й кажеш истината!Не можеш да я разиграваш така! Поне се опитай да я харесаш!
Въздъхнах и го прегърнах.
-Понякога ми иде да те набия толкова добре,че да не можеш да мигнеш без да изохкаш!
Двамата се засмяхме и аз още веднъж въздъхнах.Няма да лъжа,имам чувства към него,но...какво мога да направя.
-Димка,не мисли за мен.Аз ще се оправя.Ти гледай да оправиш нещата.
Казах докато си играех с ципа на якето му.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 3:59 pm

Засмях се и се усмихнах.Тя е...невероятна.
-Ще й кажа всичко и ще изчакам и ти да завършиш...ако до тогава още ме обичаш...
Тя ме погледна и аз бързо си откраднах една целувка.Бузите й придобиха онази руменина,която много обичах и се усмихна с онази сладка и слънчева усмивка.
-Ще измислим нещо,но трябва да не бием на очи....ти да не биеш на очи!-казах и присвих очи.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Students
Students
Роуз Хатауей


Брой мнения : 11

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 4:10 pm

Той ме целуна и аз отвърнах на целувката му.
-Да...ще измислим нещо...-казах,но умът ми беше в облаците.-Трябва...трябва да й кажеш,Димка,не можеш да постъпваш така с момичето...така и с двете ни.Не искам да те деля с никого,искам да си само мой.
Казах и се свих в прегръдката му.Тук и сега...почувствах такова облекчение и радост.Сякаш светът падна от плещите ми и се чувствам толкова спокойна и уверена.
-Какви магии ми правиш,Дмитрий Беликов...
Казах и се засмях.


ПП.Ставам.До после.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:29 pm

Засмях се.
-Все хубави,Роуз Хатауей,все хубави...
Целунах я отново.Тя беше права както винаги.Трябва да кажа на Клеър за мен и Роуз,а и трябва да я предупредя за академията.Поне това й дължа.Тя бе толкова мила с мен,а аз се държах като подлец.С Роуз излязохме от боулинг залата и се разделихме с една целувка.
-До после,Роза...
Казах и тръгнах да търся Клеър.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 10:57 am

Решхме да дойдем тук.Влезнахме,супер нямаше никой.-Избирай къде ще играем,не съм бил тук още така че ще поразгледам.-усмихнах се и я оставих да избира писта на която щехме да играем.Отидох до бара и си взех една кола.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 11:06 am

Избрах писта,а той разглеждаше.Като се замисля и аз не бях идвала..само бях разглеждала мястото когато го обзавеждахме и по няколко пъти след това.
-Е ти си пръв.-казха му и докосках топките за боулиг с показалеца си.Бях попрекалила с алкохола и затова си взех само кола.Седнах на един стол и чаках Ерик да изиграе хода си за да стане мой ред.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 11:21 am

Взех една от топките и преди да хвърля казах.-И преди съм играл бях добър в това,но отдавна не съм го правил.Така че не се смей ако няма да уцеля.-гледах я докато говорих,а когато приключих й намигнах и се обърнах.Хвърлих топката,завъртях се и без да гледам дойдох приклеър взех си колата и я питах.-Е?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 11:31 am

-Добър си.И аз не съм играл от одавна..от една година-засмях се.В миналото ми училище където преминах през промяната също имахме боулинг и бях доста добра.Обърнах се и прегърнах Ерик след което станах и взех една топка.Направих едно елегантно движение и я пуснах.Тя се плъзна по пътеката и удари всички кегли.Брей!Страйк.Върках се при Ерик и отпих от колата си.Сега беше негов ред.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 11:35 am

-Хей,много си добра!-усмихнах се,оставих колата взех топка и я хвърлих -добре,ей са ще наваксам,добрее само без една кегла.-помислих си аз отидох при нея целунах я и казах-Е,товой ред е.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 11:59 am

-Браво.-казах му аз.Той ме целуна и каза.
-Е,твой ред е.-усмиханх му се и стнаха от стола си.Отидох и огледах топките.Взех една топка и я пуснах по пътеката.Остана само една кегла.
-Е ..само една остана.-подсмихнах се.От втория опит уличих и тази една.Отново се върнах на мястото си и отпих от колата която беше на привършване.Обожавах колата..е повече обичах алкохола,но това е отделен въпрос.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:09 am

Отива ти ! - Крис се усмихна и стана от леглото... "Вече и комплименти получавам !" Каза нещо за Клеър и накрая тръгнахме.
- Знам къде е ! - Усмихнах се доволно. Отидохме на боулинг...
- Това вече среща ли е ? - Усмихнах се доволно и повдигнах едната си вежда, след което продължих :
- Или е начин да накараш Наташа да ревнува ?
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:12 am

-И от двете по малко.Свиквай!-ухилих се и двамата влезнахме в залата за боулинг.
-Хей виж.-подшушнах на Елинор и и почосчих Ерик и Клеър които си говорена и от време на време целуваха.
-Какво ли става межо тях?Хайде най-нахално да им се натресем..искаш ли?-изкисках се,но говорех тихо за да не ме чуят влюбените гълъбчета.Освен нас и тях нямаше никой друг в залата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:17 am

Бутнах крис по гърдите, леко и игриво.
- Остави това на нас, момичетата ! - Изкисках се доволно. Погледнах към тях... "Ммм, буквално са влюбени ангелчета !"
- Сигурен ли си, че трябва да ги прекъсне ? Може простичко и кротичко да ги гледаме... все едно гледаме филм ! - Изкисках се и отидох да си взема кола.
- Ти какво искаш ? - Усмихнах се и го изчаках да отклони поглед от Клеър и Ерик...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:22 am

-Кола.-казах тихо и се настаних до нея.Взехме си две коли и обувки за боулинг и си избрахме писта.Влюбените още не ни бяха забелязали.
-Тези са тутално погълнати един от друг!-заявих.Всеки би помислил,че ревнувам,но бях загрижем на Клеър.Това е самата истина.Първо беше ред на Елинор и аз и се усмихнах докато я чаках да си избере топка и да я видя колко може да играе.
-Дали ще те победя?-попитах я.-Хайде да се хванем на малък бас..кой ще бие?Искаш ли?-самодоволната усмивка веднага цъфна на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:51 am

Влязох тук. Огледах помещението и видях своята стара познайница Клеър Монгомъри. Беше с някакво момче.
- Клеър? - Попитах за да съм сигурен, че е тя.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:56 am

Бях толкова погълната от Ерик,че чак сега забелязах Елинор и Кристиан.Чух и познат глас да ме вика.Обърнах се и видях стария ми приятел Доминик.
-Доминик!?-казах и се усмихнах.С Доминик се познавахме от години и на него можеше да се разчита.Не бях го виждала от сумати време и направо неможех даго позная.Естествено винаги е бил по-висок от мен,но сега си беше направо като..планина или по-точно великан сравнение с мен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:59 am

Отидох при нея и я целунах по устните. Страстно като едно време, но сега не беше с такъв замисъл. - Какво правиш тук? - Идеше ми да й кажа, че не се е променила, но щях да я излъжа. Беше много по-красива и много по-секси отпреди. - Много си красива...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 12:03 pm

-Мил както винаги!Мерси.Ах колко си се променил.Станал си по-висок и красив.-намигнах му.-Аз..съм директорката на това..място.А ти?Да не си някой от новите учители които не съм виждала..-подсмихнах се.Напоследък не бях се свъртала на ендо място в училището,а бях чула,че имаме нови учители.Но с целия този алкохол който изпих не беше много добра идея да се прибирам.В мислите ми изплуваха спомени за мен Доминик.Колко хубави моменти сме имали.Как се спасявахме от наказания и бягахме от училище.Ех..спомени.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 12:09 pm

Поръчах две коли и ги оставих. Отидохме да играем избрах си топка и уцелих една кегла... Усмихнах се дяволито и им направих магия. След секунда всички паднаха.
- Няма да ме биеш ! - Изкисках се доволно и отпих от колата. Докато си избере топка отклоних поглед от него. Погледнах към Клеър и Ерик, при тях отиде и Доминик. "Боже, какво правеше тук ?! При това сам ?!"
- Крис ! - Прошепнах тихо.
- Виж и Доминик е тук ! - Изкисках се доволно, без да отклонявам поглед от случващото се.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 12:13 pm

-Той не ти ли беше брат?С Клеър май се познават..от къде?-заитересувах се аз и си избрха топка.Пуснах я по пътеката и всички кегни паднаха-страйк.
-Е..не ми е нужна магия!-намигнах и,а тя ми се ухили.Чу се една силна гръмотевица.
-Явно ще вали като изведро.-казах с нормален тон.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 12:18 pm

-Той не ти ли беше брат?С Клеър май се познават..от къде?- Крис се заинтересува и си избра топка.Пусна я по пътеката и всички кегли паднаха-страйк.
-Е..не ми е нужна магия!-намигнах ми,а му се ухилих.Чу се една силна гръмотевица.
-Явно ще вали като изведро.-каза с нормален тон.
- О ! - Възкликнах аз.
- Явно гадая и като съм сънена, без да искам ! - Изкисках се и хвърлих топката по кеглите, този път ги съборих всички без магия...
- О, ами познават се от деца, учиха заедно... - Усмихнах му се сладко.
- Та, говорим за другите, защо не ми разкажеш нещо за себе си ? - Повдигнах едната си вежда...
- Знам, че всички мислят, че проучвам и приятелите си, и враговете, но ми е по-интересно сами да се разкрият...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 12:23 pm

-Хъм..какво мога да ти кажа.Не обичам да говоря за себеси..това е.-измрънках и взех една топка.Метнах я и 9 кегли паднаха.
-Главното-родителите ми са убийци и живея с леля си!-казах го без никакво чуство в гласа си.Не обичах да ме разпитват и необичах да говоря за себеси.Както вече съм казвал много пъти обичах да съм инкогнито и никой да не говори с мен,но с Елинор макар и да не се понасяхме в някои момент ими беше приятно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





   Боулинг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг       Боулинг  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Боулинг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Боулинг (1)
» Боулинг (2)
» Боулинг в имението

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: