The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Хотел "Sky" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Хотел "Sky" I_vote_lcap81%Хотел "Sky" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Хотел "Sky" I_vote_lcap19%Хотел "Sky" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Хотел "Sky" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Хотел "Sky" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Хотел "Sky" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Хотел "Sky" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Хотел "Sky" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Хотел "Sky" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Хотел "Sky" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Хотел "Sky" I_vote_lcapХотел "Sky" I_voting_barХотел "Sky" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Хотел "Sky" I_vote_lcapХотел "Sky" I_voting_barХотел "Sky" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Хотел "Sky" I_vote_lcapХотел "Sky" I_voting_barХотел "Sky" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Хотел "Sky" I_vote_lcapХотел "Sky" I_voting_barХотел "Sky" I_vote_rcap 
Том Милс
Хотел "Sky" I_vote_lcapХотел "Sky" I_voting_barХотел "Sky" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Хотел "Sky" I_vote_lcapХотел "Sky" I_voting_barХотел "Sky" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Хотел "Sky" I_vote_lcapХотел "Sky" I_voting_barХотел "Sky" I_vote_rcap 
Selene
Хотел "Sky" I_vote_lcapХотел "Sky" I_voting_barХотел "Sky" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Хотел "Sky" I_vote_lcapХотел "Sky" I_voting_barХотел "Sky" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Хотел "Sky" I_vote_lcapХотел "Sky" I_voting_barХотел "Sky" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Хотел "Sky"

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 4:43 pm

Хотел "Sky" 2dsc00366
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 6:30 pm

Рийд беше наистина изненадан от реакцията на Мег. И от самият факт, че е направила цялата тази сцена за него. От одавна никой не се е старал толкова за да привлече вниманието му. Радваше се, че тя дойде до него в бар и за хубивят флирт, но вече се чудеше дали не беше грешка да й се обади втори път.
***
Рен стоеше пред хотела на Мег и разглеждаше сградата и попиваше всеки детайл, опитвайки се да си спечели още малко време, защото още не знаеше дали искаше да е бъде тук. В Мег иваше нещо притегателно, което не можеше да обясни.
Пиколото, което беше посрещнало Мег минала вечер, се приблежи и попита дали иска да парикара колата му. Рийд въздъхна и подаде ключовете на момчета влизайки мълчаливо вътре. Отиде до рецепцията и попита.
- В коя стоя е отседнала Мег? - попита той. Защо не беше питал Мег за фамалията й? Жената го огледа внимателно и попита.
- Вие ли сте Рийд? - той кимна. - Може ли личната ви карта? - Рен извади картата и я подаде. Жената й хвърли един поглед, провери нещо в компютърът и му я върна с усмивка. - Заповядайте господин Рен, госпожица Мег е в стая 710 - Рийд си взе личната карта и кимна отивайки към асансьора.
Качи се вътре и натисна кочето за 7 етаж. Асансьора беше целият в огледала дори вратите, а по ъглите беше разполежено диванче от тъмно лакирано дърво и червено кадифе. Чу звън и секунди по-късно вратите на асансьора се отвориха. Той излезе и с бърза кръчка отиде до стая 710. Затвори очи и вдиша и издиша дълбоко отвориг и вдигна ръка и почука на вратата.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 7:12 pm

Стаята на Мег:
Spoiler:

Мег някак не успя да се откаже от целта си, въпреки че вече не гледаше на нещата като на работа. По-скоро като на една много добра сделка, в която се сдобиваше със страхотен грижовен мъж, за който поне се надяваше да е такъв. Ако ли не, то поне Даниел щеше да е доволен, което можеше да й спечели още време на вън. Да … Рийд беше нейния билет за нормалния свят, където можеше да се прави на обикновен човек или поне на такъв, който не бе живял година наред под ключ, отглеждан като в казармата.
Мег се облече малко преди осем, като реши този път да не си слага рокля. Искаше да зарадва Рен и да направи нещо, което щеше да се хареса и на двамата, затова и всичко беше готово. Оставаше само тя да се оправи, но понеже нямаше особено време, просто се облече и си сложи едни високи обувки. Среса косата си, като я остави спокойно да пада на раменете й, а за грим дори не се замисли. Искаше да е възможно най-естествена, но пък ако махнеше обувките щеше да се комплексира поне малко от ръста си.
Най-накрая го чу, като се усмихна и се погледна отново в огледалото. Беше още пред асансьора, но червенокосата имаше слух като на диво животно. Можеше да го усети от далече, което плашеше доста хора, но пък радваше Озера. Поне едно нещо беше научила като хората от него, а то беше да усещаш и действаш бързо като вампир, въпреки че тя не беше. И понеже сега нямаше желание да си мисли за високите му критерии и всички невъзможни неща, които я караше да прави, просто отиде пред вратата и я отвори.
- Здравей – каза някак топло и се отмести, за да може госта й да влезе – надявам се, че си гладен.
Мег взе горната му дреха, като я постави на едно кресло близо до леглото, не много далеч от вратата. Рийд все още оглеждаше стаята, като забеляза че на терасата имаше маса, на която светеха няколко свещи, осветяващи вечерята им. Преди да се усети, дамата му се беше върнала и нежно докосваше ръката му, някъде над лакътя, като го приканваше.
- Реших, че това е нещо средно, между желанията и на двамата. Надявам се този път да се получи по-добре.

Дрешките:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 8:03 pm

Когато влезе в стаята Рийд видя първо видя обикновенното облекло на Мег и си помисли, че сигурно, ще останата тук. А и беше без грим, но пак беше също толкова красива. Погледна към терасата и видя масата със свещите. Сети се какво става тук още преди да чу думите на Мег и се усмихна. Хем беше хубаво и романтично, както Мег го искаше, но в същото време беше и по-обикновенно както Рийди го харесваше.
Той я погледна и се усмихна. Наведе се и положи нежна целувка върху бузата й и я поведе към масата. Дръпна столът от едната страна за да седне тя и после го бутна леко и тя седна. Вижаше, че тя се постарала и за това щеше да е добър.
Седна от своята старана масата, като набързо си пропомни основните правила при харенен, може да не харесваше официалностите, но познаваше добре етикетът. Първо беше салата, предястие, ястие и десерт. Пред него виждаше една салата цезар и чаша бяло вино. Принципно не пиеше бяло вино, но това отиваше на салатата.
- Много е хубаво тук горе
- каза Рийд и погледна към градът надолу през балконът. 7 етаж си беше височко. - Надявам се не си избрала мястото за да можеш да ме изхвърлиш по-лесно, ако те ядосам - каза той шеговито. Въсщонст искрено се надяваше да не е това причинита, защото това сигурно монго си болеше. - Но принципно не пия бяло вино. Казвам го само информативно - каза той и взе вилицата си и си взе малко от салата. Беше хубава, свежа и лека. Погледна към Мег, която също вече си хапваше от салатата.

Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 8:26 pm

Мег остана с впечатление, че всичко това му беше харесало, затова и се усмихна така широко, като го последва към балкона. Благодари му, когато той й дръпна стола, а след това взе бялата кърпа и покри краката си с нея. Усмихна се мило на закачливия коментар на кавалера си и започна да се храни, като наблягаше повече на алкохола, който очевидно не му беше харесал. Това разбира се я накара да се смути и не успя да го скрие, но все пак реши да не се паникьосва и да му каже истината.
- Не че не пия бяло вино, но предпочитам червеното. Розето му е любимо, но точно тази бутилка бе препоръчана от главния готвач на ресторанта в хотела и тъй като е французин, който разбира наистина много от вина, не можах да пренебрегна мнението му – каза тя спокойно, като се опитваше да не звучи прекалено хладно както обичайно – Следващия път ще е червено.
Не му даде възможност да избере дали да продължат с това или да поръча ново вино. Но не защото не се интересуваше от неговите нужди, а тъй като не искаше нищо да ги притеснява този път, дори и сервитьорите. Надяваше се това да не е прекалено голям проблем за него, а и както бе разбрала до сега, той обичаше да си казва какво не му е наред. ако нищо не му харесаше, то тя беше сигурна, че десерта поне щеше да му допадне – сметанова изненада. И все па реши да не споделя това с него, а да го остави истинска изненада.
- Когато бяхме в сладкарницата … – подхвана плахо Мег, тъй като този въпрос я тормозеше цял ден – ти спомена нещо за семейство, но не мисля че те оставих да се доизкажеш.
Всъщност тя помнеше много добре, че той за беше доизказал, но просто не знаеше как да повдигне въпроса отново. Даниел бе пропуснал да й спомене дали беше обвързан или женен и тн. Но пък и беше казал само да се сближат, а не да започнат да излизат. И все пак, как очакваше да го омае, ако не с чара си. Нямаше как да се превърне в новото му най-добро приятелче просто така, най-вече с нейния външен вид.


Последната промяна е направена от Мег на Пет Апр 05, 2013 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 8:52 pm

Той само кимна, когато му обясни, защо е избрала бяло вино. Е ако пиеше от него това нямаше да го убие. Взе си още една хапка от салатата и отпи от виното. Всъщност не беше чак толкова лошо, но пак си предпочиташе червеното.
Когато чу че подхвана темата за семейството му той я погледна после отново погледна салатата сякаш се надяваше тя да направи нещо, което да го спаси да не отговаря още. Това всъщност си беше доста болезнена тема когато говори с непознати за това. Никога не говореше за семейството си.
- Да - каза той почна да се рови в салата си с виличката си. - Женен съм - каза той и гледаше салатата все едно говореше на нея. Но после се оъсзна и вдигна глава. - Имам и 5 деца - за неговите 3000 години трябваше да се радва, че не са 300 деца. - Двамата ми по-големи сина са ми ядосани заради това, което сторих на сестрите им. Дъщерите ми, те са близначки, ме мразят, заради това, което направих -каза Рийд, но без съжаление в гласа. Не съжаляваше много заради това, което е сторил, но това, че го мразеха не му допадаше. - Те не живеят вече с нас, но най-малкият ми син е едва на 9 - каза той и отпи от виното. - Само той още не ме мрази - завърши той.
Колко хубаво семейство си имаше. Направо беше за чудо и приказ, но Рийд не съжаляваше за нищо, което е сторил. Той направи това, за да могат да се защитават те не бяха достатъчно силни. За това той ги направи.
- А ти, нямаш ли семейство, майка, баща, братя или сестри? - попита той като бързо прехвърли топката в нейни ръце. Не мислеше, че може да говори още за семейството си. Може би по-късно. След още някоя бутилка вино.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 9:10 pm

Не се изненада от отговора му, но по никакъв начин не можеше да каже, че й е харесал. Беше усетила това отдавна и все пак самата тя не искаше да чува отговора, но май нямаше никакъв избор. Не можеше да се прави, че той не й беше казал нищо и да остави този влудяващ въпрос да я тормози дни наред. Рано или късно щеше да се стигне до тук, а тя определено не искаше да установи всичко това, докато е гола в неговата къща или се въргалят в леглото. И представете си само, те са в разгара и жена му влиза … всичко щеше да бъде просто прекрасно, затова и може би всичко лошо си имаше и хубава страна.
Тя поклати клатеше разбиращо глава, докато той говореше и от време на време отклоняваше поглед от неговия, защото се чувстваше някак неудобно. Щом децата му вече не живееха с него, най-вероятно бяха на нейната възраст и това й се видя леко смущаващо, но после се сети, че и Даниел не бе никак млад. Май щеше да свикне с това много по-бързо, отколкото очакваше и все пак отвътре я глождеше поредния въпрос – Обичаше ли жена си? Знаеше, че между тях нямаше да се получи, тъй като Озера щеше да прекрати всичко, след като постигнеше целта си, каквато и да бе тя, но въпреки това Мег искаше Рийд да изпита нещо към нея. Да не е тук просто защото беше красива и безобразно млада за него.
И все пак реши да не го пита, поне не и сега, а за неин късмет той побърза да кажа нещо. И както се очакваше, въпроса му не бе от най-хубавите … така де, беше си напълно нормален, но не и за нея. Тя се зачуди дали да не го пита се, само и само за да избегне отговора на неговия, но просто нямаше как. Знаеше, че можеше да долови лъжливия й тон, затова пресуши чашата си, сякаш искаше да се напие докато не припадне и го погледна студено.
- Не – отговори съвсем сериозно, но понеже не искаше съжалението му, както се предполагаше, че и той не искаше нейното, реши да си направи една не чак до там добра шега – Няма кой да ме мрази – и дори се засмя, макар да бе наясно, че нямаше и семейство, което да я обича.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 9:36 pm

На Рийд този просто отговор не му се понрави много. Но още повече не му хареса шегата, която Мег си направи и той я изгледа студено и му се искаше да отвърне, че няма и кой да я обича, но това щеше да си бъде жестоко, за това просто си замълча и си взе още малко от салатата за да си запуши устата.
Понякога се чудеше дали щеше да му е по-добре без семейство. Честно казано те си имаха и хубави моменти заедно, но явно, когато плати на Кейлъб да превърне Алина и Алекса чашата е преляла. И тогава и те двете си заминаха доста бързо от вкъщи, а на всичкото от горе и Алекса не беше претърпяла промяната и беше умряла, отново. Сигурно сега го мразеше още повече. Беше я чул само един път за да й каже да укроти протежето си, но тя само му говореше хладно и професионално както той правеше. Преди тонът й беше много по-нежен от сега. А с останалите почти не се виждаше. Те непрекъснато се местеха насам натам, а той беше затрупан от работа. Нямаше представа какво става с тях само от време на време им пращаше някоя друга задача все едно бяха негови работници, а собствените му деца. Човек би казал, че той се чувства ужасно от това, но не беше така. Не съжаляваше за това че ги направи, това което са. Но скоро щеше да съжали наистина много, но Рен просто още не го беше разбрал.
Отпи нова глътка от виното си и погледна към Мег. Понякога се чудя как може да е да толкова жесток и в същото време толкова мил. Та вижте в какво превърна децата си, а вижте как се държи с едно непознато момиче, което също можеше да е една от дъщерите му. Някой хора биха казали, че той просто мрази децата си.
- А от къде имаш толкова много пари?
- попита той директно. Все от някъде ги получава. Те не растяха по дърветата до колкото знаеше.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 9:54 pm

Настъпи дълго мълчание, което не бе приятно за никой от тях, но вместо да разчупят леда, както бе очаквала Мег, те изглеждаха сякаш някой ги беше принудил да се срещнат … сякаш нямаха никакво желание да прекарат вечерта заедно. Това малко я нарани, макар и да бе наясно, че тя също се държеше много хладно с него. Но какво трябваше да му каже? Не, нямам семейство и си ми е много добре така, а човека който ме отгледа се възползва сексуално от мен още когато бях малолетна. И разбира се, понеже имам болен мозък, сега съм си наумила, че го обичам и убивам разни хора само защото той така иска.
Не, това някак не се връзваше, затова Мег наля вино в чашата си, а после допълни неговата, макар и да не я беше доизпил. Личеше си, че и двамата бяха нервни, просто единия наблягаше повече на алкохола, а другия на храната. И просто не вървеше … защо не вървеше? Първата им среща бе най-сполучлива и дали имаше нещо общо с това, че не знаеха абсолютно нищо за себе си и бе прекалено тъмно, за да видят колко бе осакатен психически другия? Нещо просто не беше наред, но червенокосата нямаше намерение да остави нещата така.
- Парите са на човека, който ме отгледа. Все още се грижи за мен и винаги е гледал да не ми липсва нищо материално.
Отговора й бе все така студен, както бе зададен въпроса, но нещо просто я измъчваше. Мег вдигна чашата си и се опита да преглътне онази буца заседнала в гърлото й, заедно с няколко глътки вино, но единствено алкохола премина. Най-накрая реши да се пробва да се отърве от нея по друг начин – с топъл разговор.
- Предполагах, че си обвързан. Богат си, красив си, умен си и си възрастен, но честно да кажа, това с децата ме изненада. Но не за това искам да говорим. Поканих те, за да прекараме една вечер на спокойствие и се надявам и двамата да се отпуснем достатъчно, затова ще пробвам с него ново – каза най-накрая мило тя и му се усмихна – Винаги съм искала да отида във Виена. Като малка много обичах виенските колела и самата мисъл за тях, защото ако трябва да съм честна, никога не съм се качвала на подобно нещо. Просто … откакто се научих да чета, искам да знам дали там е първото виенско колело или най-голямото – призна тя, като се бе въодушевила, но след като го погледна в очите се засрами малко и се усмихна с неудобство – Знам, че е глупаво и че е смешно, че дори не знам отговора, но искам да го разбера с очите си. Писнало ми е от картинките в книжките и от самите думи, които трябва да развиват въображението ти. Това е нещо, което никога не съм искала да си представям, а да го видя … а и няма как да си го представя, тъй като няма и с какво да го сравня. За самото въртене говоря и чувството, когато си на най-високата точка.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 10:14 pm

Ах ама него хич не го биваше в това нали? Еми не е бил на среща от... Не си спомняше последният път ако трябва да сме честни и въобще не знаеше какво точно трябва да се прави, а и тя май не беше от най-добре в това, но май ледът почваше да се разчупва благодарение на нея.
Когато почна да говори за виенските колела говореше все едно малко 6 годишно дете говори за това как иска да отиде в космоса. Това беше наистина интересна мечта. Честно казано той не си спомняше да е имал мечти или да е искал нещо, което по-късно не е получил. Винаги е имал всичко, което поиска и винаги си го е взимал рано или късно.
- Чувството е наистина уникално - започна той. - Когато се качих на първото виенско колело беше наистина страхотно. Не се движеше много бързо и постепенното изкачване до върхът беше наистина зрелищно - каза той нежно докато й описваше. Знаеше, че това не е много за нея, но все пак можеше да чуе от първа ръка за това. - Някой път може да отскочим до Лондон и да се качим на "Окото"- каза той накрая като вложи няколко етусиазирани нотки. Може би наистина трябваше да се по-отпусне.
Сега докато разказваше за първото си возене на колелото си спомни, че беше там с Ериса. Тя беше толкова развълнува колкото би била и майка й, неговата сестра. Изведнъж нещо в корема му се стегна, когато се сети колко много искаше в онзи момент малката му сестра също да е с него там. Щеше наистина много да й хареса.
Рийд прокара ръка през косата си сякаш се опитваше махне лошите спомени и се обърна към Мег с нежен поглед.
- Ако толкова много си искала да се возиш на виенско колело, защо твоя... настойник не те е завел до сега? - попита той нежно и с любопитство.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 10:36 pm

Очите на Мег грейнаха, когато той започна да говори и тя просто не можа да мигне дори. Кожата на ръцете й настръхна чак до раменете и това можеше да се види, но погледа й бе някак по-примамлива гледка. Изглеждаше така, сякаш вече я беше качил, а когато й спомена, че може да отидат до Лондон, за да се насладят на това приятно изживяване, тя за малко не се разписка от кеф. Започна да му се усмихва все по-широко и несдържано, което го наведе на мисълта, че идеята не просто й харесваше, а вече дори правеше планов в главата си.
И както се очакваше, следващия въпрос я накара отново да се натъжи, но всичко бе тръгнало толкова добре, че Мег не му позволи да го види. Отговори на въпроса му с широка усмивка, без да се притеснява от това, което щеше да каже, сякаш беше нещо нормално. Да, бе наясно какво всъщност беше, но пък ако му го поднесеше малко по-весело, може би нямаше да обърне чак такова внимание на това и да продължат нататък. Пък и червенокосата си я биваше с думите.
- Според него … знам че звучи смахнато, но не съм създадена за този свят – каза тя цитирайки го, като се засмя малко тъжно – Бедите ме следват още от малко дете и той мисли, че „нежно цвете” като мен няма да издържи дълго. Опитвах се да го убедя, че грешни, но когато е решил нещо, просто е прекалено трудно. Затова и дори на училище не съм ходила … всичко, което знам е благодарение на него, но отдавна спрях да се оплаквам. Знам, че е постъпил така, защото ме обича. А и нямам никой друг, така че винаги съм го слушала – и в крайна сметка наистина успя да покаже една добра страна на Даниел, в чието съществуване и тя самата не бе сигурно, но все пак имаше поне и весела част, която те му поднесе с развеселен тон – Дори се чудя как сега съм тук? Сигурна съм, че следи всичките ми кредитни карти, само за да знае какво правя, къде и дали всичко е наред. Да не говорим, че ми се обажда да ме проверява всяка вечер, сякаш съм малко дете – завърши тя и се засмя искрено, като отпи една малка глътка от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 11:01 pm

Рийд си помисли, че това може би е малко подтискащо да я държи. Все така да не излиза, но от тонът й разбра, че може би той наистина я обича и затова я държи така. Това го накра да се замисли за свойте дъщери. Та той дори не им се обаждаше да пита как са. Но той не го правеше, защото беше сигурен, че са добре, а и с техните характери всеки ден все някой ги вижда и се чува по нещо за тях, за това не му се налага да се обажда за да знае, че са добре.
Той кимаше с разбиране докато тя говореше и се чудеше още по какъв начина може да продължи разговорът им. Бяха тръгнали наистина добре трябваше да подържа тази искрица докато беше още жива.
- Значи обичаш да четеш
- каза той припоняйки си, че тя каза, че само е четяла за виенските колела. Тя кимна и той продължи. - А имаш ли любим автор или жанр? - попита той подържайки разговорът жив.
Лично той нямаше любими. Той беше... маниак във ровенето и насам натам. Когато му скимнеше да потърси някоя информация беше като книжните плъхове. Можеше да седи със седмици из библиотеката докато не намери това, което търси, а после с години да не докосне книга. Но все пак беше чел много художествена литература, но пак нямаше любими автор или жанр. Той продпочиташе да вземе цигулката и да изсвири нещо. По негово време имаше лири не цигулки в по-късен етап се появиха те и той беше сменил наистина доста инструменти, но те винаги бяха струнни
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 11:21 pm

Той не задълбочи темата, което успя да я успокои, тъй като наистина не знаеше какво можеше да изтърси, ако се разгневеше. Често докато си мислеше за Даниел, просто се ядосваше или пък се размекваше ей така от нищото и започваше да му праща любовни смс-и. Разбира се, отговор не получаваше, а когато в редките случаи имаше такъв, той беше при вечерната й проверка. Добре, май стигнахме до заключението, че много повече му се дразнеше, но и той имаше своите начини да я умири.
- Обожавам книгите – каза въодушевено Мег, като се усмихна широко и това май зарадва Рийд – Обичам всякакви книги, стига само да са ми интересни. Ако първите петдесет страници не ме грабнат, не си правя труда да ги дочитам. И най-много харесвам старите класики като например „Богат, беден” и „Гордост и предразсъдъци”. Две невероятни книги, които съм чела повече от пет пъти. А да не говорим за „Отнесени от вихъра” … самата аз спрях да броя и мога да ти я изрецитирам.
Червенокосата се спря, веднага щом усети че бе попрекалила с приказките и това предизвика руменина на лицето й. Погледна Рен с виновна усмивка, която бе присъща на малко дете, но това май само го зарадва. Не помнеше Озера да я гледаше така. В повечето случаи когато се въодушевеше за нещо, просто й казваше, че не го интересува и предпочита да млъкне, а в редките случаи, когато я оставяше да говори, не й обръщаше абсолютно никакво внимание, освен ако по някаква огромна случайност не се окажеше, че темата му е интересна.
- Не знам за теб, но аз вече огладнях – каза весело Мег, като погледна към салата му и щом той й кимна в знак на съгласие, тя се изправи и взе двете салати, като ги остави на сервитьорската количка.
Вдигна единия Сребрист капак, като извади от него още горещо ароматно пилешко месо, залято с един от любимите й сосове, към който имаше гарнитура от задушени зеленчуци. Сервира го внимателно на Рийд, като после надигна другия капак и сложи и своята порция на масата. Настани се отново срещу него и изпи останалото вино в чашата си, което започна да я притеснява, но може би това бе причината за добрия разговор, затова си наля още.
- И все пак, не чух нищо за теб. Какво обичаш да правиш?
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 11:49 pm

Мег сигурна е забелязала блясъка на Рийд в очите му, когато тя почна така ентусиазирано да разказва за книгите. Явно е оцелил правилната тема за разговор, като гледаше как тя се радваше докато говореше за негова жалост много бързо спря. Обичаше да чува радостиян й глас независимо за какво говореше. Беше музика за ушите да я слуша.
Рийд веднага се съгласи, когато тя предложи да минат на основното. Когато видя апетитното пиле залято със сос и с гарнитура осъзна, че всъщонст наистина беше гладен. Чудеше се от кога ли не беше ял твърда и норламна храна. Година и малко повече.
Отряза си парче от пилето и го сложи в устата си то се разтопш като масло. Беше наистина хубаво сготвено. Докато слушаше въпросът на Мег той си отряза още малко от пилето и хапна
- Обичам да свиря - започна той след като сдъвка и преглътна. - На всякакви инструменти съм научен да свиря, но любимите ми са струнните, най-вече цигулката - каза той. Не говореше толкова ентусиазирано, като Мег, но все пак и тонът ме не беше студен. - По мое време нямаше цигулки, а лири и съм сменил наистина доста инструменти, но струнните са... - спря за малко опитвайки се да намери думи. - Най-изящни и звуковата гама е наистина богата - каза той накрая. Всъщност беше и написал няколко свой сонати, но те бяха от скука преди време и не ги беше показвал на никого.
- Ти все пак на колко си точно? - попита накрая с любопитство. Не беше старо същества, но все пак му бе любопитно да узнае.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 12:05 am

Мег се изненада наистина много, когато разбра какво точно се харесваше на Рийд. Не го очакваше, но не само отговора му й хареса, а и това че реши да й сподели. Това я накара да му покаже онези бели зъбки, които рядко излизаха наяве, но ето че бе успял да я трогне искрено. Затова и тя не посмя да го прекъсне думите му, като използва момент, за да опита от вечерята. Беше наистина прекрасна, а виното си отиваше както със салатата, така и с крехкото месце, така че червенокосата не съжали и за момент, че бе послушала готвача.
Докато хапваше бавно и внимателно, спазвайки добрия етикет, тя вече си го представяше как свири на цигулка. Сърцето й забърза ритъма си, тъй като идеята много й хареса, но не посмя да спомене, че иска да й посвири. Това беше нещо като изпросен подарък … ако той решеше сам да й го направи, щеше да е много по-трогателно. А и тя самата можеше да свири на един инструмент, но леко се засрами, когато чу последните му думи. Не можеше да свири на нищо със струни, макар че с радост би се научила и все пак преглътна притеснението си заедно с поредната хапка от вечерята и добави:
- Аз мога да свиря единствено на пияно – отбеляза тя и започна да търси одобрението в очите му, което не закъсня. Може би бе от учтивост, но важното беше, че все пак бе там.
Следващия му въпрос вече я накара да се замисли. Предполагаше се, че е на около двадесет и пет, тъй като Даниел я бе намерил като малка и твърдо бе решил, че е била на пет години. Тя обаче не бе така сигурна, но все пак реши да не спори с него, защото решеше ли да се прави на специалист в дадена област, просто е невъзможно да го убедиш, че има някакъв минимален дори шанс, че той може да греши.
- Не мисля, че това е от въпросите, които трябва да се задават а една дама – каза тя закачливо, като и двамата се усмихнаха, но настоятелността в огледа му се виждаше от далеч, затова тя най-накрая отговори, въпреки че годините й бяха по-малко дори и от тези, на които той изглеждаше – Двадесет и пет.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 12:29 am

Рийд поне това знаеше, че не се пита дама за годините, но беше наистина любопитен и за това не се стърпя да пита. Хареса закачливата й усмивка и за това й отвърна. Годините й всъщност никак не го притесниха, но може би беше по-добре да не казва свойте.
Надигна чашата си и отпи от виното, всъщност като се замисли на Мег това й беше трета чаша, но тя не изглеждаше да й прави впечетление, за това и нищо не каза. Гребна си малко от зеленчуците. Принципно не обичаше много много зеленчуци, но ако бяха само гарнитура ги приемаше добре. Отряза си още малко от месото и сложи хпаката, която отново почна да се топи в устатат му.
Докато сдъвкваше и преглъщаше хапката си Рийд се зачуди за какво да почне да говори.
- Къде винаги си искала да отидеш? - попита той накрая. Реши, че може би и за това би се зарадвала да говори. Любимият й град или държава. Хората обиха да говорят за себе си, особенно жените. А той обичаше да слуша Мег да говори. За това сигурно щеше да продължава да я пита тъпи въпроси само и само за да слуша как говори. Наистина звучеше тъпо, но си беше така. Харесваше сладкият и мил глас на Мег наистина много.
Докато чакаше отговорът й си отряза още едно парченце от месото и хапна от него. Изведнъж се сети за десерта и се зачуди какъв е той. После щеше да я попита, но сега първо щеше да изчака отговорът на въпросът й.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 12:52 am

Ето тук вече беше уцелил в десетката и просто нямаше начин да й затвори отново местата. Да, Мег бе чела много книги и искаше да отиде на почти всяка място, което бяха описали в някой роман. За сметка на това пък, Рийд бе посетил всяко едно, за което тя споменеше и така разговора стана безкраен и двамата започнаха да изпитват истинско удоволствие от него. Смееха се от време на време, подхвърляха си някоя друга шега, а и червенокосата щом заговори на френски, просто разтопи и последното блокче лед, останало между тях. Да, това наистина беше един доста секси звучащ език, а тя се бе научила как да го използва.
Продължиха с тази тема повече от половин час и никой не посмя да я смени с каквото и да е. Мег изпи още цели четири чаши с вино, като започна да се смее доста по-силно, лицето й се бе зачервило, а очите й искряха, но въпреки това държеше фронта. Не изглеждаше неприятно пияна, с по-скоро доста развеселена, но кой знае как беше в очите на Рийд. Дано не го отблъснеше, тъй като самата тя не пиеше и точно поради тази причина алкохола си казваше тежката дума така бързо.
Но ето, че вечерята свърши и сега бе време за десерта, която подсети красавицата, че беше време да сложи край на темата. Затова и реши да изслуша до край и последния му разказ, докато отсервираше празните чинии. Чак тогава обаче Рен забеляза, че златистия капак бе само един. Това го накара да млъкне и да я погледне любопитно, а когато тя го вдигна, се видя голяма кристална купа, препълнена с огромно количество бита сметана, която бе украсена с онези невероятно сладки коктейлни черешки.
- Надявам се, че си си оставил място за десерта – каза Мег закачливо и взе черешката от върха, хващайки я за дръжката, като демонстративно я сложи между устните си.
Приближи се към Рийд, като носеше купата, но не я остави пред него, а мина отзад и се наведе така, че лицето й бе на нивото на неговото. Ръцете й го бяха обгърнали, като купата стоеше точно пред гърдите му, но червенокосата не я сложи на масата, а вместо това загреба от сметаната с пръстче и без да почака покана, го поднесе към устните му. Той го засмука, като се наслади на сладкия вкус, а и на гласчето на Мег, която му шепнеше на ушенце.
- Разбрах, че обичаш сметанова изненада … но за жалост не намерих торта – каза тя палаво, като се изправи и тръгна с купата към леглото, хвърляйки му една подканваща усмивка през рамо.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 1:25 am

Явно Рийд беше уцелил точната тема за разговор, защото със Мег не спряха да говорят повече от половин час. Тя беше чела за толкова много места по света, а за нейно щастие той беше ходил навсякъде и имаше купища истории, които можеше да й разказва. А и той беше много щастлив да й разказва особенно като гледаше колко щастлива беше да слуша всички описания и разкази за любимите си места. Той дори не усети кога е минало времето и кога вечерята беше свършила, а той беше изпил три чаши бяло вино, като да не повярваш, но като се заговориха той не забелязваше много неща освен щастливото й лице.
Когато Мег почна да прибира чинийте и той беше в края на разказа се сети за десерта. Цяло чудо е, че го беше забравил. Явно наистина се беше овлякъл доста във разказите и си, а и във гласът на Мег и във замечтаното й говорене да местата къде иска да иде.
Когата видя, че е време за десерта Рийд млъкна и погледна към количката, но там имаше само един поднос покрит с капак. Дано десерта беше по-голям иначе щеше да се разсърди, обаче когато тя надигва капака видя как една голяма купа беше препълнена с изключително голямо количество сметана и имаше от онези коктейлни черешки, които бяха много сладки. Той облиза устни, докато гледаше към Мег.
Тя отиде зад него и го обгърна с ръце. Загребна от сметана с пръстче и го поднесе към устните му и той с нетърпение бавно го засмука. Ооо ако така смятаха да изядат сметана той нямаше нищо против, но когато тя се запъти към леглото той се сети за още хиляда неприлични начина да изядат сметаната.
Отиде до нея на леглото и събу обувките сядайки до нея. Взе една от черешките от купата и загреба малко сметанка с нея и я поднесе съм устните на Мег гледайки я палаво.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 1:42 am

Алкохола бе повдигна силно настроението на Мег, която се чувстваше доста игрива в момента и бе готова на големи изпълнения, стига само да имаше с кого да си играе. За неин късмет той й показа съвсем ясно, че бе готов да си поиграе с нея тази вечер, което никак не я изненада. Все още мислеше за това, че бе спала само с един мъж и нямаше представа дали Рийд щеше да хареса това, което се харесваше на Даниел, но имаше само един начин да разбера. Затова и се отдаде изцяло на удоволствието, като подръпна черешката с езиче, обирайки малко от сметанката по нея, а след това я засмука и усети как се откъсна от дръжката.
Червенокосата се излегна назад, като вдигна високо едното си краче и започна да го върти в глезена, точно преди лицето на Рен. Той я погледна леко учудено, като очевидно не бе разбрал веднага какво искаше тя, но след като видя онази сладка усмивка, й отвърна по същия начин и внимателно свали обувката й. Крачето й бе съвсем босичко, тъй като тя не обичаше да носи разни чорапи и други глупости, а когато слагаше силиконовите си чорапи, го правеше само за онзи хубав момент, когато ги сваляше пред някой мъж.
Рийд я остави да лежи, като се обърна и й даде нова черешка, а тя на свой ред вдигна и другия си все така перфектно дълъг крак, чиято обувка бе махната бързо. Това я накара да се изкикоти тихичко, а може би бе от голямото количество алкохол, но кой го интересуваше? Беше сладка и весела, а това очевидно се харесваше на кавалера й. Затова тя вдигна краката си на леглото и застана на колене пред него, като той бе седнал и се бе извил на една страна, тъй като неговите крайници бяха все още на пода.
Мег седна върху петите си и съвсем тихичко му каза „Благодаря!”, като веднага след това впи устните си в него. Остана така няколко секунди, просто притиснала ги в неговите и след като най-накрая се наслади на момента, реши да задълбочи целувката. Вдига се отново, заставайки на колене, но без да отлепя устните си от неговите, като така й се наложи да седи леко приведена, но нямаше намерение да стои дълго в тази поза. Започна да го бута назад, докато той не се излегна, а когато качи краката си горе, червенокосата прехвърли едното си краче от другата му страна и го възседна. Не спря да го целува, като косите й попадаха по лицето му, но докато той не решеше да спре, тя нямаше никакво намерение да се дърпа.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 2:26 am

Рийд му харесваше това как се беше развеселила Мег и как палаво си играеше. Явно алкохолът й действаше наистина отпускащо. Той нямаше против да й дава черешки така както се беше излегнала, но тя явно имаше други планове. След като я събу тя се изправи и долепи устни до неговите. Задържа ги така сякаш искаше да се наслади само на устните му и после задълбочи целувката.
Бутна го назад и той не отказа, тя бавно го възседна и той положи ръце на хълбоците й и бавно опазнаваше езичето й със своето. Устните й бяха толкова меки и топли. Но той имаше чувството, че всичко това беше само от алкохола.
- Мег - каза той и я спря за малко. - Сигурна ли си? Не искам... - той не успя да продължи, защото тя го прекъсна, като отново го целуна задълбочено и той реши, че няма проблем.
Ръцете му се спуснаха от хълбоците й към дупето и леко го стисна и бавно ги обърна, така че вече тя беше отдолу. Едната му ръка остана до главата й за да се подпира, а другата бавно почваше да минава под платта на горнището й. Рийд дръпна купата със сметана и гребна с два пръста и се отдели от Мег само толкова колкото да може да й поднесе сметаната. Тя го погледна после бавно засмука пръстите му и той усети как членът му почна да се втвърдява.
- Надявам се, че можеш и други неща така да смучеш - каза той с копнеж и утърка леко членът си между краката й.
Той пъхна и двете си ръце под тениската й и вдигна нагоре. Тя веднага разбра какво иска да направи и тениската бързо беше аут от играта. Той спря поглед за малко на хубавото й тяло за да се полюбува и продължи да я целува по вратът, като леко я захапваше. А ръцете му бавно шареха по тялото й докосвайки всеки сантиметър. Накрая Рийд реши, че му писнало от панталоните й и бързо разкопча копчето й ципа с една ръка. Стана от леглото и дръпна панталоните докрай оставяки ги да паднат на пода. Застоя се още няколко секунди гледайки тялото на Мег и облиза устни. Отново легна върху нея и вече едната му ръка се спусна и бавно почна да масажира сърцевината й през тънкият плат на бельото му. Отново пусна нишки от енергия, които се спускаха по нея от ръката му между крачетата й, но този пък по-бавно се разпростираха и я остави първо да свикне.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 2:45 am

Мег се отдаде изцяло на ласките му, като не се възпротиви докато я събличаше. Нито за миг не се замисли, че това което правеше, може да е нередно, затова и продължи да го целува настоятелно, забранявайки и на него да вкарва тази мисъл в главата й. Точно в момента не я интересуваше какво бе редно и какво не. Искаше да го направи и не просто да прави секс, а да прекара вечерта с него, отдавайки му се, макар и той да не бе любимия й. Беше й малко трудно да обясни какво изпитваше към него, тъй като бе обичала само един мъж, а и това тук бе съвсем слабо в сравнение с това, което изпитваше към Озера, но всяка секунда и всека целувка го засилваше, като тя не можеше да се спре.
Не след дълго се оказа само по бельо, като това даваше доста добро предимство на Рийд, но тя нямаше намерение да му отнема доминацията, поне не за сега. Остави го да я побърка и веднага щом я докосна между крачетата, сложи начало на сладките й стонове. Устните му не се отделяха от нейните и това ги правеше някак приглушени, в допълнение че се опитваше да ги сдържи, но не и по-малко възбуждащи. Усещаше пулсиращия му член, който се опираше в бедрото й и скоро щеше да изгуби търпение, нападайки неговите дрехи. Но сега се завъртя нещо друго в главата й … нещо, което колкото и да искаше не можа да сдържи.
- Трябва да ти кажа нещо – започна задъхано тя, като усети как той спря с каквото и да е и я погледна сериозно в очите, а тя се усмихна някак смутено и просто довърши – Била съм само с един мъж.
Не знаеше защо толкова държеше да му го каже, след като не беше девствена. Да, беше някакъв намек да внимава с нея, но все пак не чак до толкова. А и тя знаеше какво да прави … може би просто бе решила несъзнателно да му повдигне егото, казвайки му че той щеше да е един от гордите й притежатели … сякаш беше едновременно петте най-уникални бутилки уиски в света и щеше да го направи горд притежател на едната.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 3:23 am

Когато Мег му каза "Трябва да ти кажа нещо" това искрено го стресна. Ако кажеше, че е девствена това щеше адски много да го смути, но и беше възбуждащо. За щастие и нещастие тя каза, че всъщонст е била само с един мъж и това го накара да се успокои малко. Той и се усмихна нежно и положи нежна целувка на устните й и продължи отново да я масажира, като спускаше бавно нишки енергия по тялото й надявайки се това да й хареса.
Целувките му се преместиха от вратът надолу до ключицата и той пъхна едната си ръка под тялото на Мег и откопча сутиенът й и го махна. Той не веднага почна да я целува по гърдите колкото и да му се искаше. Устните му отново намериха нейните, а ръка му почна да масажира едната й гърда. Беше толкова мека и приятна за докосване, че той не се стърпя много и устните му бързо се спуснаха към нея и той бавно захапа зърното и го засмука. Зърната й бяха възбуждащо набъбнали и все повече усещаше как се втърдява. Мина бавно на другата гърда и повтори всичко отначало.
Вече усещаше под пръстите си как плътта на гащичките й вече беше почнал да се навлажнява и той се сети за сметаната. Събу гащичките й гребна от купата сметана с два пръста и ги прокара по сърцевината и после демонстративно ги облиза гледайки я с кпонеж. Наистина нямаше търпение да усети вкусът й. Обаче Рийд искаше да направи нещата колкото се може по-бавно и да се наслади максималн, за това първо почна да целува бедрото й от вътрешната страна и къде минеха устните му се разпространяваха нишки енергия, който внимателно се разпростираха по тялото й, но избягваха интимните й части. Направи така и с другото бедро и през цялото време я гледаше докато я обсипваше със ласки.
Накрая се настани удобно между краката й и езикът му бавно мина по сърцевината й обирайки цялата сметана. Беше като песен за езика. Вкусът на соковете й смесен със сметана беше страхотен. Рийд продължи да вкусва Мег и да я опознава все по-надълбоко.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 3:43 am

Видя, че това не го смути и тя най-накрая се отпусна спокойно, като вече го остави да направи каквото пожелае. Разбира се, въобще не съжаляваше, тъй като целувките му я подлудяваха, а катинарчето му я закачаше приятно. Не след дълго се оказа без сутиен, което започна да й харесва изключително много, но Рийд не си губеше времето и я отърва и от прашките й. Той все още беше облечен, което може би щеше да я смути, ако не бе усетила студената сметана между краката си, която й подсказваше какво следва.
Мег се отпусна напълно, като леко претрепваше от всяка следваща целувка, а това само показваше на Рен удоволствието, което й доставяше. И най-накрая реши да я дари с няколко страстни целувки на подходящото място, като не след дълго сметаната изчезна от там, но не и езика му. Той продължи да я задоволява, като тези влудяващи тръпки продължаваха да се разхождат по тялото й. Обзе я силно притеснение, че щеше да се изложи пред него с това, че щеше да свърши съвсем бързо, ако продължаваше така, но все пак реши да му се отдаде, без да се притеснява от всичко останало.
Не повече от пет минути й бяха нужни, за да се побърка. Удоволствието й се виждаше толкова силно, че застена с цяло гърло, без да се притеснява от абсолютно нищо. Да, наистина не се притесняваше, затова и прокара пръсти през косата му, като няколко секунди преди финала го притисна към пещеричката си. Крачетата й се разтрепериха, а тя простена продължително, като веднага след това се отдръпна и затвори крачетата си. Не обичаше това да продължава и след като е свършила тъй като имаше нужда от малко време да се съвземе и знаеше много добре как да го получи.
Изправи се отново на колене, въпреки че й беше прекалено замаяно, за да седеше така. Когато и двамата застанаха в тази поза, тя му се нахвърли със страстни целувки, усещайки все още вкуса си по устните му. Обърна бързо и го тръшна назад, като сега той щеше да бъде жертвата. Мег свали бързо тениската му, като остана доста приятно изненадана от това, което видя. Панталона му също си отиде бързо, както дори и чорапите, които държеше сама да свали.
Сега той бе само по боксерки, като се виждаше ясно колко бе възбуден. Члена му недоволстваше там и подаваше главичката си над ластика, което я накара да прехапе похотливо долната си устна. Беше повече, отколкото очакваше, затова го нападна както дете се нахвърляше на подарък и дори реши да го разопакова със зъбки. Захапа ластика на боксерките му, като бързо се отърва от тях, а закачката й се хареса на Рийд, но толкова колкото му хареса да усеща горещото й езиче и плътни устни около члена му.
Върнете се в началото Go down
Рийд Рен
Graduates
Graduates
Рийд Рен


Брой мнения : 119

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 7:58 pm

Рийд искрено се наслаждаваше на Мег. Вкусът й беше прекрасен, буквално, като нектар. Амброзия за душата и езикът. И все повече се навлажняваше и знаеше, че колкото повече дава толкова повече и ще получи. За това не спираше да й доставя удоволствие с език и устни.
По някое време реши, че иска да я усети още по-надълбоко и бавно вкара езичето си в нея и го задвижи опипвайки стените й и докосвайки нектарът й. Беше толкова хубаво и като я гледаше как се разтърсва и стене от всичко това, пенисът му имаше опасност да разкъса дънките му и да излезе навън, но той искаше още малко да я вкуси. И когато усети, че е към края нямаше нищо против, когато тя го притисна към сърцевината си докато свършваше, но малко го засегна това, че тя се отдръпна доста бързо, но все пак я остави да се успокой.
Стоеше и я наблюдаваше докато облизваше устни преглъщайки последните капки от прекрасният нектар на Мег.
Когато тя се изправи и на колене и той застана пред нея, чак сега се усети, че той е още напълно облечен, но искаше да остави това удоволствие на Мег. Изведнъж тя го нападна със страсни целувки и го тръшна на леглото. Боже, тя наистина беше силна. Сега беше нейн ред да прави какво поиска с него и Рийд не се съпротивляваше, а с удоволствие я остави да го съблече. Най-много му хареса, обаче как тя събу боксерките му и го освободи.
Рен беше на седмото небе, когато усети езичето й върху членът си и след малко и устните й които го обгръщаха и засмукваха. Това дразнеше всичките му възможни рецептори и това го побъркваше. Дишането му беше учестено и ханшът му се движеше в бавен, но не натрапчив, ритъм с нейните устни. Докато гледаше как тя движи устните си надолу нагоре по членът му усещаше и колко много се втвърдява. Рийд вплете пръсти в гъстите и меки коси на Мег, без да я насилва да прави нищо. Така му харесваше. Тя можеше да прави каквото иска с него в момента и нямаше да има нищо против, ако включи и сметаната.
Върнете се в началото Go down
Мег
Graduates
Graduates
Мег


Брой мнения : 226

Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitimeПет Апр 05, 2013 8:37 pm

Мег се постара наистина много, опитвайки се да му достави максимално удоволствие, само защото искаше да го накара да се почувства поне донякъде толкова добре, колкото той нея. Прилагаше абсолютно всичко, което бе научила до сега и в същото време изпитваше някакво необяснимо за нея удоволствие. Може би беше от алкохола, а може би просто й се правеше нещо палаво, затова докато се наслаждаваше на члена му, спусна едната си ръка надолу и започна да се гали нежно.
В началото бе доста чувствителна, защото току що бе свършила и гледаше да го прави по-нежно, но не след дълго навлезе с пръстче в себе си и простена приглушено, като това привлече вниманието на Рийд. Той много добре видя какво точно правеше червенокосата там долу, а тя само се надяваше и на него да му се види така възбуждащо, както би се видяло на много други мъже. Но и всъщност се надяваше на нещо друго – да не вземе да свърши още веднъж, преди да са почнали съществената част, че щеше да я хване срам.
Усети погледа на Рен, който се разхождаше по голото й тяло, заело всеизвестната кучешка поза с вирнато нагоре дупе. Но другото, което й харесваше да усеща повече, беше ръката му в косата й, която сякаш беше там, за да й покаже, че за сега всичко му харесваше. Но нещо липсваше и не само той бе забелязал това. Сякаш Мег прочете мислите му, се изправи и отиде до нощното шкафче, където бяха оставили купата. Взе я и се върна долу, като се заигра, сякаш беше малко дете. Украсяваше члена му със сметана, а после го облизваше и засмукваше, докато сладкия вкус не изчезнеше.
Но не затова беше взела купата. Тя се излегна между краката му, като остави челна му за секунда под гърдите си и напълни малката си устичка със сметана. Рийд много видя как бялата пухкава смес не позволяваше на момичето да доближи устните си една до друга, но тя и не се опита да преглътне. Вместо това се върна отдолу, като пое целия му член, а той усети как потъна в нещо меко и невероятно приятно, което все пак беше студено. Малко от сметаната бе излязла отстрани, като изцапа устните на червенокосата, която пък въобще не се смути. Облиза се палаво, като с пръстче върна всичко, където му беше мястото в устата си и се върна отново към приятното занимание, като доста време не преглътна, за да можеше той да се наслади максимално на сметаната.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотел "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Sky"   Хотел "Sky" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хотел "Sky"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Хотел "LONDON"
» Хотел "Delphin"
» Хотел "Венецианеца"
» Хотел-Warwick Champs
» Хотел-Concorde Montparnasse

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: