The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Затвора - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Затвора - Page 2 I_vote_lcap81%Затвора - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Затвора - Page 2 I_vote_lcap19%Затвора - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Затвора - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Затвора - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Затвора - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Затвора - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Затвора - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Затвора - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Затвора - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Затвора - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Затвора - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Затвора - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Затвора - Page 2 I_vote_lcapЗатвора - Page 2 I_voting_barЗатвора - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Затвора - Page 2 I_vote_lcapЗатвора - Page 2 I_voting_barЗатвора - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Затвора - Page 2 I_vote_lcapЗатвора - Page 2 I_voting_barЗатвора - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Затвора - Page 2 I_vote_lcapЗатвора - Page 2 I_voting_barЗатвора - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Затвора - Page 2 I_vote_lcapЗатвора - Page 2 I_voting_barЗатвора - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Затвора - Page 2 I_vote_lcapЗатвора - Page 2 I_voting_barЗатвора - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Затвора - Page 2 I_vote_lcapЗатвора - Page 2 I_voting_barЗатвора - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Затвора - Page 2 I_vote_lcapЗатвора - Page 2 I_voting_barЗатвора - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Затвора - Page 2 I_vote_lcapЗатвора - Page 2 I_voting_barЗатвора - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Затвора - Page 2 I_vote_lcapЗатвора - Page 2 I_voting_barЗатвора - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Затвора

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Стивън Смит
Graduates
Graduates
Стивън Смит


Брой мнения : 381

Затвора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затвора   Затвора - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 28, 2013 5:01 pm

След няколко минутна борба с каменната стена те се отказаха. Краката на Майкъл бяха твърде къси и ръцете му твърде малки. Друг беше варианта Стив да пробва да го метне от другата страна и...да ги чуят как се пребиват един друг в стената. Шанс.
След малко съкилийника му му каза друг план. Който можеше и да проработи.
- Или ще се озовем върху оградата или ще я прелетим.Е нека видим. - те се покатериха тихичко на покрива на малката къщичка с трима полицаи вътре. Стив се приближи леко към края на покрива и се намуси. - Ще трябва да се засилим. Ще паднем на...твърда земя мисля.Това не е много добре,но...гледай да паднеш на крака. Оградата не е много дебела,че да стъпиш отгоре и.Не ми се вярва а си се учил да ходиш по въже,че да се заковеш горе като пирон без да паднеш...и гледай да не се свотариш с разкрачени крака върху бетона,че...боли.Айде задник нека действаме.
Имаше малка опасност обаче Стив да не падне на крака защото простреляно-наръгания му крак започваше да го наболява и той започваше да куца. Е оставаше му още един крак и две ръце?Щеше да се оправи някак. Просто оградата му се виждаше
Затворника сравнително тихо се дръпна назад.След малко късокракия леко прескочи или се протегна..нещо странно,но стъпи на оградата.
- Брей... - каза Стив и се опита да направи същото.Ранения му крак обаче го поддаваше.Накрая той отскочи и се приземи със леко кълбо. - И така става...
Силата му избухна в него и той я усети. Нямаше нищо по-хубаво от това да усети отново дарбата си. Невероятно. Насладата му бе прекъсната от фаровете на кола. Стив дръпна Майкъл настрани. Тогава се появи една хубава черна кола която спря и от нея излезе някакъв костюмар който просто не се връзваше сред тая пустош. Той оправи ръкавите на костюма си и свали очилата си. Вятъра развя косата му и Стив се намуси. Къв беше тоя мамка му?

Върнете се в началото Go down
Уилям Смит
Graduates
Graduates
Уилям Смит


Брой мнения : 8

Затвора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затвора   Затвора - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 2:20 pm

Бях разгледал невероятно много варианта за това къде да ги чакам, на едно място имаше камери, още беше проблем и минаващият патрул. В крайна сметка бях решил да спра в една гора, на пътека, тя се исползваше доста често но колата ми нямаше да се вижда нито от патрула нито от камерите. Но от там аз имах доста голям обзор.
След като проседях бая време в колата, очакването си беше дало резултатите. По някое време видях как един мъж се качи на оградата и прескочи, но това не беше този който ми трябваше. Поне по обисание не изглеждаше така. Но ето че след него се появи и мъж който чаках. Натиснах педала на газта и след малко спрях точно пред тях. Бързо излезнах и огледах и двамата.
- Стивън? - Промълвих гледайки мъжът с голата глава. Вече бях сигурен че това е брат ми, макар и да не се бяхме виждали от наистина много време. Колко съм си представял този момент, дали щях да се извинявам или нещо подобно, но сега време за това нямаше. Защото всеки момент можеше да мине патрула. - Качвайте се бързо. - Добавих и след секунди отново се оказах на шофьорското място.
- На задните седалки някъде има дрехи преоблечете се, защото ни предстои път. - Казах и колата отхвърча от мястото си. Пътят не беше кратък и да се надяваме че ще мине спокойно. Завих обратно в гората..
Върнете се в началото Go down
Майкъл
God
God
Майкъл


Брой мнения : 417

Затвора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затвора   Затвора - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 12:09 pm

- След толкова години прекарани в затвора, повярвай ми от скука и на въже ще се научиш да ходиш. - Подсмихна се Майкъл преди Стив да го дръпне. Наистина да седиш доста дълго време в една стая и времето е май единственното което притежаваш в излишък вътре и се чудиш с какво да се заемеш. Така че и на въже да се научиш да ходиш е нормално.
Пред двамата вече официално избягали затворници спря някаква кола, за радост на Майкъл не беше патрул, но за негово нещастие  ужасно приличаше на луксозните коли на ФБР, и мъжът който излезна от тази кола също ужасно приличаше на агент. Но когато той излезна не показа удостоверение и не каза че са хванати, а се обърна към Стив след което им каза да влезнат в колата. А Майкъл и Стив не бяха особенно така да кажем стеснителни, така че втора покана не им трябваше и те веднага влезнаха в колата. Сигурно беше някакъв приятел на Стив помисли си Майкъл. И те потеглиха. От колко време вече не бяха в камерите си, забелязаха ли липсата им вече?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Затвора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затвора   Затвора - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Затвора
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Бягство от затвора / Prison Break

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лондон-
Идете на: