The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_lcapСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_voting_barСтаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята по История и Философия преди една седмица.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 01, 2013 1:37 pm


- Знам - невъзмутимо отвърна върколакът, на думите й, че е невероятен. Вътрешният му глас пак се обади карайки го да е малко по-скромен. Но пък той макар и без излишна самоувереност нямаше и такава скромност.
- Може ли по-леко с ноктите - предложи.
Всъщност като се размисли малко, реши, че няма кой знае какъв повод да се оплаква. Белезите, ако въобще се получиха такива щяха да изчезнат. Пък и за един мъж белезите по тялото му, е не точно такива, са повод за гордост.
Целуна я още няколко пъти, слизайки с устни надолу и в момента, в който смучеше зърното й, дясното по - точно свърши. Остана така няколко секунди и се надигна излизайки от момичето.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 03, 2013 5:40 pm

Отпуснах хватката си щом ме помоли за това. Придърпах краката си към мен и се надигнах щом свърши. Тръснах с глава и се огледах грабвайки ризата си веднага щом я видях, за да си я облека. Правих секс с учителя си, боже. Захапах долната си устна и се загледах в Константин. Беше ми интересно какво щеше да направи, щеше да ми каже нещо или просто щеше да ми посочи вратата? Или и двете, посочването на вратата плюс думите от типа на "Време е да си ходиш"? Седях на една маса полуоблечена и не свалях очи от него. Щеше да ми посочи вратата и аз просто щях да си излезна. И скоро дори няма да си спомняме за това, нали?
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 05, 2013 10:32 am


Константин също започна да се облича, като сложи първо бельото си. През ума му мина една мисъл. Че до сега не беше правил секс със своя ученичка. С бивши такива да, на няколко пъти, но не и с някоя на, която преподаваше в момента. Сигурно се питате дали се разкайваше или съжаляваше за случилото се преди малко. Абсолютно не. Хареса ли му? Да. Дали би го повторил? Може би, но би предпочел да е след завършването й. Последното, т.е времето не е много сигурно.
- От днес ще изисквам повече от теб в час или за домашно - той пръв наруши мълчанието в стаята. - Сега обаче е време да си ходим - подчерта множественото число. А навън вече, помните, че беше последен час, се беше стъмнило.
- Да те черпя едно какао
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 07, 2013 5:06 pm

Тръснах с глава. В час? за домашно? Намръщих се.
- Не обещавам да съм отличничка.. - историята не ми беше силна страна колкото и да я уча. Когато каза че трябва вече да си тръгваме го погледнах учудено, добре беше логично, всички трябваше да напуснат зданието със стаите. Кимнах и се дооблякох. Следващото му изречение ме обърка, какво.. Какао? Той наистина си беше доста странен. Не трябваше ли тези които бяха невероятно уверени в себе си да им е все тая за другите? Макар че аз бях ангел макар и паднал само от 17 години, или по скоро толкова помнех, и беше напълно възможно да греша. Така или иначе за мен той си беше странен, интересно странен. Като се имат в предвид всичките хубави смисли на думата "странен".
- Добре.. - казах малко неуверенно и все пак се усмихнах, не очаквах съвсем да каже това.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 11, 2013 7:22 pm


- Днес отговори добре - отбеляза Константин в отговор на думите й, че не обещава да е отличничка. Напомням, че беше отговорила за петица.
- Продължавай все така..И може още малко - допълни
Довършиха си обличането и излязоха от стаята. Професорът затвори вратата този път от външната страна.
- Как го пиеш? - попита я той
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 12, 2013 1:15 pm

Повдигнах рамене само на казаното от него за това че днес отговорих добре. Аз не се оценявах за петица, незнам защо. И все пак е по добре да ти пишат оценка по голяма от колкото по ниска на това какво знаеш. Е както и да е, може би наистина трябваше да напредна повече че да не слезна и по на долу.
- Ами със захар..много захар. - казах някак си замислено. Беше странно сега да отиваме някъде, дори си нямах представа как трябваше да му викам сега на вие или на ти. На вие не можех, пък и на ти беше странно.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 14, 2013 10:59 pm


Максим отвърна, че пие какаото си с много захар.
- Аз пък го предпочитам с малко или направо натурално - Константин на свой ред си каза как пие своето. В същото време довърши обличането си.
Вече готови излязоха от стаята
- Ако се чудиш как да се обръщаш към мен - каза той докато заключваше - може и на ти, когато сме насаме. Но в час на вие
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 22, 2013 11:50 am

Повдигнах рамене, е всички си имаха свой вкус. Аз обожавах сладкото, направо неможех да живея без да изям нещо сладко за цял ден. Е, не прекалявах но и денят ми без парченце шоколад не минаваше.
- Няма ли да е малко..странно? - повдигнах вежди. На мен ми се струваше някак си нередно ли, макар че си беше логично да стане така. За пред хора на вие а в неутрална обстановка на ти. И все пак се чуствах гадно, не беше редно това за мен. Или само на "ти" или само на "вие".. Но и двете едновременно. Ох, Константин поне не трябваше да се мъчи неговото обръщение към мен на всякъде ще е едно и също..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История и Философия преди една седмица.   Стаята по История и Философия преди една седмица. - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята по История и Философия преди една седмица.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Преди една седмица,градът ;д
» Преди една седмица в града.
» Преди една седмица в дома на Харпър
» Кафе "Оcean" преди седмица
» Парк '' St. James '' преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: